Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Zmiennik

Szuka ktoś może zmiennika z Podkarpacia? Jeśli tak,to zostawcie kontakt w komentarzu.

Bart

Ja szukam jestem z Podkarpacia wyjazd mam 8-9 listopada 723605165

Jestem z Podkarpacia

@723$$605$$165$_

Tak

Zamiennik

Podaj namiar

Król Zloty

Witam jeżeli ktoś potrzebuje zmiennika z doswiadczeniem lat 35 palący, czysty nie pijący znający 2 języki bez konfliktowy to proszę o kontakt pod nr 606-520-187. Jestem z okolic Olkusza. Dostępny na wyjazd od zaraz. Interesuje mnie wylot na 30 dni. Kwestia do dogadania.

Tomasz

Witam. Szukam kogoś do podwójnej obsady na wyjazd 23/7. Nie posiadam doświadczenia. Nie palę i nie pije. Bezkonfliktowy. 31 lat. Proszę pisać na maila. Tomasz.Lubkowskii@wp.pl

zielo

Ok, to proszę o konkrety. Która firma daje tyle co mówisz w podwójnej?

AAA
@zielo

Np firma(usunięte przez administratora) w pojedynkę lub w podwojnej (usunięte przez administratora)za dzień pracy

zielo
@AAA

Dzięki za informacje. A coś więcej? Jak rozumiem auto na stan i powroty zawsze na bazę? Naczepy izotermy?

Sławek

Weź pod uwagę że ja w systemie 13/12 (dni) po UE zarobie wiecej niż ty przez cały miesiąc. Więc coś za coś.

Mietek

Jeżdżą tam tacy co tylko po autostradzie potrafią jechać,nic nie potrafią i tylko Amazona dużego przy autostradzie znajdą:) (usunięte przez administratora)

RAMBO
@zielo

Na(usunięte przez administratora) linia kurierska -autostrada- pn.start 17:00 koniec 06:00 rano codziennie w domu ,weekend od soboty 08:00 ,auto 3 letnie izoterma z roletą ,tacho legal , (usunięte przez administratora) ,podstawa (usunięte przez administratora) najniższa krajowa .Co do międzynarodówki mam kolegów na izotermie też kurierka Amazon -podwójna (usunięte przez administratora) bez Anglii .Szukajcie a znajdziecie .

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

szukamzmiennika(małpa)wp pl

Cześć, Szukam zmiennika w wieku 25-40lat na wyjazdy 30 i 39 dniowe. Szukam przedewszystkim kogoś spokojnego BEZKONFLITKOWEGO niepalącego (przynajmniej w kabinie), czystego i w miare elokwentnego z kim można przedyskutować jakiś ciekawy temat przez dłuższy czas. Mogę wziąć na przyuczenie Wyjazd ok 12 listopada Ja taki jak w opisie, 34lata Kontakt w nicku Pozdrawiam!

Chętny
@szukamzmiennika(małpa)wp pl

Daj namiar dokładny!

Szukamzmiennika(małpa)wp.pl
@szukamzmiennika(małpa)wp pl

Jeszcze raz kontakt bo sie w nicku pełny nie wyświetla szukamzmiennika(małpa)wp.pl

szukamzmiennika@wp.pl

Szukam zmiennika na wyjazdy 30 i może czasem 39 dniowe. Szukam osoby spokojnej, bezkonfliktowej, czystej. Mogę wziąć na przyuczenie. Wyjazd ok 12 listopada. Kontakt szukamzmiennika@wp.pl Ja niepalący, czysty, spokojny 34lata

Wojtek

Cześć. Szukam zamiennika do podwójnej obsady. Nie mam doświadczenia, bez nałogów. Jestem z woj. Lubelskiego, Chełm Kontakt: wotek330@interia.pl

Ktoś coś jakiś zmiennik?ja nie palący 33 lata doświadczenie małe jest obojętnie z skąd zmiennik szukam normalnego zmiennika jak coś dawać kontakty!!!

Kierowca
@Nowy

A może sam zostaw do siebie kontakt?

Praca

Szukam zmiennika, zmienniczki z Krakowa, Kielc, Katowic do jazdy pod Amazonem na tygodniowe trasy. (usunięte przez administratora)

Kierowca

Szukam zmiennika do podwójnej obsady w systemie 3 /1. Nie demotrans Oonnn732@gmail.com

Dotrich

Ludzie nie dajcie się nabrać z tymi autami na stan 80% Załogi demotransu nie ma auta na stan co wyjazd skacze po innym aucie

Normalny

Cześć wszystkim. Chciał bym się przyjąć do firmy. W związku z tym szukam zmiennika lub zmienniczki do podwoj ej obsady. Mam małe doświadczenie na zestawie. Jestem palący. Interesował by mnie system 23 dni oraz zjazd w Grudniu na Święta BN. Mam 30l. Proszę o podanie kontaktu email. Odezwę się.

Normalny
@Normalny

Na ten adres proszę pisać wiadomość jeśli ktoś jest chętny do podwojnej podwojnaobsada1@o2.pl

Kandudat

Witam jaka kasą tu jest w systemie 23/6 w podwójnej???

Wojtek

Za taką stawki to lepiej iść na cieca na brame a nie jedzie po UE gdzie wszystko podrożało.Koszty wzrosły niemal o 50% natomiast firma potrafi zabrać (usunięte przez administratora)

Olo

(usunięte przez administratora)za przyjazd o czasie na następny (usunięte przez administratora) do zjazdu jak czegoś nie zawalisz z (usunięte przez administratora)

demon102@poczta.fm

Hej, szukam zmiennika niepalacego. Wyjazd w listopadzie.

Darex
@demon102@poczta.fm

Kiedy wyjazd? Z kąd jesteś?

demon
@Darex

Listopad 6-7, mazury, podlasie

Krystian
@demon102@poczta.fm

Cześć. Dalej szukasz zmiennika?

Tytan
@Krystian

A Z kąd jesteś Kiedy wyjazd daj kontakt!

demon
@Krystian

Tak, zostaw kontakt na emaila

Kobieta

Dzień dobry, szukam zmienniczki na podwójną obsadę, jestem kobietą więc interesuje mnie tylko i wyłącznie kobieta do podwójnej, system 23/6 lub 39/7.

Sasza

A kontakt to gdzie?

Pracownik2
@Kobieta

Jaka stawka dzienna,jaka podstawa, jaka dieta,ile ryczałtu za spanie w kabinie,jakie systemy?

@Pracownik2

Zadzwoń do demotransu i się zapytaj

Ona
@Kobieta

Cześć ja też poszukuje zmienniczki jakie masz doświadczenie i w jakim przedziale wiekowym jesteś ja 3lata na europie wiek 32

@Ona

Diana. Klimiuk@o2.pl Pisz, dogadamy się

723$$605$$165$_

Poszukuje zmiennika do podwójnej obsady może być ktoś na przyuczenie wyjazd 9 listopada ja mam 35 lat nie pijacy i nie palący dbający o czystość

Mateusz

Witam. chce się zatrudnić w demotransie i szukam zmiennika do podwójnej który pracuje bądź też szuka roboty . Mam 25 lat z 5 miesięcznym doświadczeniem na międzynarodówce bez nałogów dbający o porządek . tel :533903344

Demo
@Mateusz

A skąd jesteś?

@Demo

Ja jestem z wrocławia

KK

Chciałbym się przyjąć do demotrans. Mam 26 lat, nie pale, nie pije. Jestem osobą bezkonfliktową jednak bezpośrednia. Dbający o siebie, aktywne pauzy mile widziane. Mam roczne doświadczenie CE na krajówce. Najlepiej osoby z Mazowieckego bądź Lubelskiego. Kto chętny wziąć mnie na przyuczenie po międzynarodówce, proszę o kontakt 66 55 88 526

Mateusz

Witam. chcę się zatrudnić w demotrans i szukam kogoś do podwójnej który już pracuje w tej firmie bądz chce się zatrudnić. Jestem z wrocławia mam 25 lat 5 miesięcy doświadczenia na międzynarodówce, nie pale i dbam o porządek . interesuje mnie wyjazd 23dni trasa 7 dni wolnego.

Halo demony szukam zmiennika który by mnie wziął pod swoje skrzydła mam 3 miesięczne doświadczenie nie palę i dbam o higienę mam 32 lata zmiennik obojętnie z kąď bo ja sam dojadę do firmy jeźeli szukasz normalnego kumpla do podwójnej zostaw jakiś namiar wyjazd najlepiej jak najszybciej pozdrawiam!

Zmiennik 2020
@Nowy

Hej, odezwij sie na cosik1@spoko.pl porozmawiamy o wyjezdzie

1 WWa
@Zmiennik 2020

Cześć a skąd jesteś?

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport