Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Xyz

Czy demo płaci za świętą coś ekstra np wigilia pod garbsen jak się trafi?

Nemo
@Xyz

W zeszłym roku dniowki były ×2 od świąt do końca roku.

Garbsen
@Xyz

Święta to czas który spedza się z rodziną nie polega na zalniu mory na garpsenie licząc na stawki x2

Goguś
@Garbsen

Chyba każdy decyduje sam z siebie co?

Wojtek
@Garbsen

Nie znasz Sytuacji finansowej wszystkich ludzi. Niektórzy muszą wyjechać żeby ich rodziny mogły zjeść coś ciepłego w swieta. Bez uogólniania kolego...

zielo
@Garbsen

Święta to czas jak każdy inny i pozwól ludziom decydować za siebie.

Xyz
@Garbsen

Tylko pytam bo chciał niechcial istnieje możliwość że te święta mi niepykna co do wyjazdu. Stąd pytanie każdy woli z rodziną być a nie większą stawkę. Mnie tam na tym niezależny.

Pytam
@Xyz

Skąd wiesz co woli ,,każdy,,?

DJS

Witam.Poszukuje zmiennika wyjazd nawet w przyszlym tygodniu.Niepalacego.Ja pracuje w Demo 3 lata.Bezkonfliktowy.+48787492632.

Lgbt

Witam szkuam zmienika na wspone wyjazdy i mile spedzanie wikk w kabinie wspolne masaze itp od 28 pazdziernika kanaal kontaktowy na bazie i nasz to cb 17 zapraszam milych chlopcow lapka

W

Gosciu badz powazny... nie wiesz kto siedzi po „ drugiej stronie kabla” i zaczynasz grozic...

Kondrado

Witam.Jeżdzę w tej firmie dobre pare lat i to sie dzieje teraz to masakra jakaś.(usunięte przez administratora) nieodbieraja tel totalna olewka.Sam sobie radz. Zaczeli uwalać kase za nieuzywanie aplikacji amazona a w dodatku zabieraja premie zjazdową.

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Ełk

Szukam zmiennika najlepiej z Ełku lub okolic bez nalogow 722147864

Kamil

Witam,szuka może ktoś zmiennika,W-M Olsztyn,ja Kamil 37l,palący,bezkonfliktowy,2 lata doświadczenia,kamil833@int.pl

Mateusz

Ktos chetny z okolic bialegostoku na podwojna obsade? 510-714-760

Sniety
@Mateusz

Ja chetny ale bez nalogow 791 503 017

Sniety szofer

Nisan tablice bi po remoncie, igla kontakt na aucie lub strozka jozka do mnie siedem dziewiec jedenn pieec zeroo trzyy zerro jeeden siedemmm cena do uzgodnienia dobry njsanek lub zamiana renia lub audii

JaśniePan

Witam , szukam pracy w podwójnej, nie mam doświadczenia czy szuka ktoś zmiennika, 22lata , nie palę

Karik

Jasnie panie odezwij się na maila Magdasnopek@o2.pl

Demonek

Napisz tutaj. tomdemoniak@gmail.com

Felek
@JaśniePan

Siemka skad klikasz ja slaskie a pijesz to mozemy jechac za tydzien jakies doswiadcz na duzym chociaz maz jak cos odpisz

ITO

Dzwon pogadamy 722147864

demon102@poczta.fm

Szukam zmiennika bez nalogow. Elk, Bialystok, Lomza, inne.

@demon102@poczta.fm

Cześć prace mogę rozpoczac 29,31 październik. Masz doświadczenie? Tel +48729331598 jestem z Ełku

@Arek

Tak mam doświadczenie 7 lat.

@Arek

Tak mam doświadczenie 7 lat

aktualne
@demon102@poczta.fm

Listopad

rtyu

No to na Anglię od 01.01.2021 (usunięte przez administratora)

Kamil

Witam,poszukuję ktoś zmiennika,W-M Olsztyn,37l,palący,doświadczenie 2lata na dużych,bezkonfliktowy,kamil833@int.pl

Tadek
@Kamil

cześć Kamil pisałem ci na maila wiadomość Jestem zainteresowany

@Tadek

Witam,nic nie dostałem na skrzynkę

Ktoś?

Witam szukam zmiennika obojętnie z skąd ja 32 lata nie palący bez nałogów pół roku doświadczenia najlepiej kogoś kto pracuje już w demo zostaw jakiś namiar!!!

Czesc pracuje w demo 7 lat. Bez nalogow tel. +48729331598. Arek

Kkkkkkk

Z kąd jesteś?

@Kkkkkkk

Warmińsko-mazurskie. Ełk

demaniak
@Ktoś?

szukam zmiennika na wyjazd 30 dniowy niepalącego posiadam doswiadczenie moze byc do przyuczenia kontakt tomdemoniak@gmail.com

Ktoś?

Z kąd jesteś ?kiedy wyjazd?

szukam zmiennika

witam szukam zmiennika na wyjazd 30 dniowy bez nałogów moze byc do przyuczenia posiadam doswiadczenie kontakt tomdemoniak@gmail.com

RAMBO

No będą zmiany to już koniec systemów 39/7 , 30/7 ,23/6 ma być podobno tylko system 2/1 (by dostosować się do PM) , kary się posypały , ale kasa mniejsza i pewnie dojazdy busami , koniec aut na stan jak mają niektóre załogi .Także dzwońcie i pytajcie zamiast się szukać na systemy których zaraz nie będzie.Ciekawe jaka kasa za ten system ......

Goguś
@RAMBO

Skąd takie info? :)

@Goguś

Dobre pytanie ????

Jacenty
@RAMBO

Dzwoniłem w dwa miejsca w firmie, powiedziano mi że nic obecnie nie ma ku zmianie systemów i nie szykuje się nic.

PracownikKirowca

Moja opinia o firmie.Praca w miarę poukładana,dzienna zmiana pomocna i konkretna,gorzej jest na innych zmianach.Wyplata.. (usunięte przez administratora).Podstawa płacona (usunięte przez administratora).Pobyt w domu na tydzien po zjeździe (usunięte przez administratora) .Plusem są w miare nowe auta,są osoby które mają na stałe lecz w większości trzeba zdawać .(usunięte przez administratora)

szukam zmiennika

witam szukam zmiennika na wyjazd 30 dni posiadam doświadczenie szukam osoby bez nałogów kontakt --- tomdemoniak@gmail.com

demoniak

witam poszukuje zmiennika posiadam doświadczenie może być do przyuczenia wyjazd na 30 dni szukam osoby bez nałogów kontakt tomdemoniak@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport