Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Mateusz

Witam. chcę się zatrudnić w demotrans i szukam kogoś kto już pracuje bądź dopiero się chce przyjąć do podwójnej . Wyjazdy mnie interesują tylko na 23/7 . Mam 25 lat bez nałogów i dbający o porządek . kto chętny niech pisze na maila targos13@wp.pl

Sandixx

szukam zmiennika do podwójnej. Wracam z trasy 3.10 więc wyjazd okolice 10-11.10 Jestem na szkoleniu (zostało mi 21dni). Wyjazd na 30dni najlepiej ale można się dogadać. Kobieta, 26l, nie palę.

Flip
@Sandixx

Cześć, jeśli dalej Szukasz zmiennika do podwójnej to napisz proszę w mailu co i jak, jakieś szczegóły i może będzie się można dogadać. Kipflip21@gmail.com

@Sandixx

Szukasz jeszcze zmienika

On30

Szukam zmienniczki z doświadczeniem na podwojna obsade. Chciał bym się przyjąć do firmy, interesuje mnie wyjazd w taki sposób aby w grudniu wypadł zjazd na święta. Email: podwojnaobsada1@o2.pl

698#240#903

Szukam zmiennika lub zmienniczki. Preferowany wyjazd na 30 dni ale moge sie dostosowac. Ja bez nalogow i dbajacy o pozadek. Cosik1@spoko.pl

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Zmiennik2020

Szukam zmiennika lub zmienniczki. Preferowany wyjazd na 30 dni ale moge sie dostosowac. Ja bez nalogow i dbajacy o pozadek. Tel +48# #698# #240# 903

Zmiennik2020

Witam. Szukam zmiennika lub zmienniczki do demo. Preferowane wyjazdy na 30dni. Wyjazd około 13 listopada. Ja bez nałpgów i dbajacy o czystość. Tel +48##698##240##903

Mariusz

Witam podrzucicie ile placa za pojedyncza w systemie 30/7 dniowki z podstawa czy gola dniowka.Dzieki.A i podrzuc cie gdzie najczesciej latacie jakie kraje.Pozdrawiam

Hmm
@Mariusz

(usunięte przez administratora)podstawa z dniówki. Cała Europa.

Marian
@Mariusz

Z tego co Jacek mowił niema juz pojedynczych obsad

Mariusz
@Hmm

To powiem ci ze za caly miesiac to lipa (usunięte przez administratora)tylko masakra a ile tej premi daja co miesiac czy jak im.sie (usunięte przez administratora)

Hmm
@Mariusz

Pomyliłem się,w pojedynczej c(usunięte przez administratora) jak wyjedziesz potem (usunięte przez administratora) masz 1tys zł plus za aplikacje plus ewentualnie za paliwo(usunięte przez administratora)

@Marian

Nieprawda największe gamonie jeżdżą w podwójnych obsadach,pojedynczych jest mniej bo to są zawodowcy:)(usunięte przez administratora)

Cichy 555
@Kibłbasa

W pojedyńczych to pewnie same lizusy jeżdżą którzy boją się przepracować.

Były.
@Cichy 555

Nie pisz tak ponieważ na pojedynczej więcej jeździsz nisz na podwójnej.

świeżak

Witam. Czy do firmy Demotrans przyjmą mnie bez doświadczenia ??

@świeżak

Tam sami tacy jeżdżą bo mają ładunki przy autostradach,jeden wjazd i jeden wyjazd i lekkie ładunki bez zabezpieczenia towaru,kasa nie najlepsza ale robota naj naj lżejsza.

@Kibłbasa

To akurat prawda. Robota ciężka nie jest. Dlatego od Ciebie zależy czy chcesz urobić się jak wół i zarobić trochę więcej, czy zachować zdrowie i nerwy za ciut mniejszą kasę.

Siema demonki a jak wyglądają u was pauzy 45h teraz gdy jest całkowity zakaz robienia kto płaci za ewentualny mandat firma czy dzielą na połowę jak oni to potrafią pozdrawiam

@Piotr

A jak mają wyglądać? Robisz 45 gdzie akurat wypadnie i tyle.

@Ehh

No to napisz jeszcze jak to się ma przy Kontroli i mandacie (usunięte przez administratora)

@Piotr

Nie miałem kontroli jak dotąd, więc nie wiem. Mogę napisać, że firma twierdzi, że mandaty biorą na siebie, jednak nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

Rambo
@Piotr

Dziwne bo mimo PM kierowcy nadal robią 45h pauzy w autach i gdzie się da , dalej te same długie systemy , chodziły słuchy że miał być system 2/1 ale chyba lipa ? Mandatów też już sporo za to mają , ale widocznie jeszcze jest to opłacalne skoro nic się nie zmienia.

@Rambo

Kiermany z demonto (usunięte przez administratora) oprócz Amazona,żadne przepisy ustawy ich nie obchodzą,mają swój świat i Amazony:)i są (usunięte przez administratora)

Beavis

Witam szukam kogoś kto jeździ już w demotrans i szuka zmiennika ja 29 lat nie pale pije okazjonalnie doświadczenie rok na międzynarodowce system preferowany 23/6 lecz nie wykluczam innych na parę strzałów 514-375-259

@Beavis

Rok jeździsz i z czym sobie nie radzisz że boisz się sam jechać w trasę?jest tyle normalnych jedno osobowych firm (usunięte przez administratora)

Krzyyych

Witam, szukam kogoś kto przyuczył by mnie jazdy w międzynarodówce. Mam 26 lat, nie pije, nie pale, bez konfliktowy, dbający o siebie.. Mieszkam w Warszawie. Rok doświadczenia na trasach krajowych zestawem CE

Kuba
@Krzyyych

Czesc, napisz na jgkubek@interia.pl nr telefonu i zgadamy sie przez whatsappa. 34 lata, czysty, niepalacy, kulturalny

Krzyyych

Daj jakiś kontakt do siebie

Prywatnekonto00@gmail.com

Szukam zmiennika na wyjazdy 39/7. Kobieta. Wyjazd 24. Kontakt w nicku.

podwojnaobsada1@o2.pl

Ja szukam zmienniczki na podwojna. Chcesz to napisz. 23 dni ostatecznie 30 dni. Chce się zatrudnić w firmie. podwojnaobsada1@o2.pl

świeżak

Witam. Czy do firmy Demotrans przyjmą mnie bez doświadczenia ??

podwojnaobsada1@o2.pl

Szukam zmienniczki z doświadczeniem na podwojna obsade. Chciał bym się przyjąć do firmy, interesuje mnie wyjazd w taki sposób aby w grudniu wypadł zjazd na święta. Email :podwojnaobsada1@o2.pl

Shadow

Firma jak najbardziej na plus. Niestety sa tez minusy jak Pan Florian, ktory siedzi w tej pracy za kare. Jest bardzo (usunięte przez administratora)... Nie chcialbym byc ukraincem (usunięte przez administratora)

Anty Demon

Przekonacie sie że to prawda jak sami dostaniecie

Anty Demon

3 tygodnie temu ekipa dostała w Belgi (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie nie polecam firmy. Ciagle jakieś (usunięte przez administratora)w kadrach z dokumentacja i do tego (usunięte przez administratora)

Dinoo

Witam, Poszukuje zmiennika/zmienniczkę , doświadczenie C+E ( 4 miesiące ) . 22lata , bez nałogów Lokalizacja Mragowo ( warmińsko mazurskie ) Tel. +48 729 405 525

Zmiennik

Hej szukam zmiennika który pracuje w demo ja chcę się przyjąć do firmy jakieś doświadczenie posiadam nie palę i bez nałogów 34 lata zmiennik obojętnie z skąd ja z okolic Wrocławia najlepiej wyjazd w tym miesiącu jak jesteś zainteresowany zostaw kontakt pozdrawiam!

JDS
@Zmiennik

Zadzwoń do mnie podamy o wyjezdzie.+48787492632.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport