Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Dotrich

Ludzie kochani przecież sami piszecie im na car cubieŻe możecie skrócić pauzę później wbrew temu co piszecie robicie pauzę 45 h oni ustawiają was tak jak wy im piszecie czy możecie skrócić czy zrobić czterdziestkę piątkę jak piszecie 24 to róbcie 24

@Dotrich

I ściągną na bazę lub hotel?

@Ty

Do hotelu na pewno nie ale na bazę może nie o to chodzi chodzi o to że jeżeli napisałeś że musisz zrobić 45 h i ustawili cię np. we Włoszech to wtedyBiorą pełną odpowiedzialność za mandaty nałożone w tej kwestii

@Dotrich

A biorą odpowiedzialność za przypadki losowe? Chłopie ile jesteś lat kierowcą.?(usunięte przez administratora)

@Ty

Kierowcą jestem 22 lata za przypadki losowe nie wiem czy biorą odpowiedzialność(usunięte przez administratora)

@Dotrich

(usunięte przez administratora) . Szerokiej drogi.

@Ty

(usunięte przez administratora) Napisałem ,, współczuje,,(usunięte przez administratora) . Wysłałem wiadomość do go (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) jak za (usunięte przez administratora) jak za komuny

@Dotrich

No właśnie oni a nie spedytorzy to dzieci bez praw jazdy i wyobraźni a pociotek szedł innym tokiem nauczania podobno?

Czesc! Jak widze to sami abstynęci szukaja pracy... ''Nie ja nie pije'' a postaw puszke piwa to aż sie trzęsie... Mam 32l, jestem z Torunia, 2 miesiące doswiadczenia na UE i Anglii. Miesiąc na cysternie. Chetnie przypnę sie do kogoś z Demotrans. Interesuje mnie system 30/7 najmniej... Jesli ktoś sie skusi to telefon w niku! Pozdrawiam.

Mirek

Nie stać Cie na takie przyjemnosci...

Krzyżak

Nie stać Cie na takie przyjemnosci????

Robert661,774,496

Witam szukam zmiennika z Województwa Lubelskiego , jestem z okolic Zamościa , mam 22 lata , nie palę. Poproszę o kontakt (numer w nicku)

Patyk
@Robert661,774,496

W styczniu 22 lata, bez doświadczenia ale po kraju bujnełem sie zestawem dmc 40 ton. Bez nałogów jak i bez konfliktowy ???? Chełm lubelski, jeśli szukasz nadal zmiennika to daj znac w odp :)

@Robert661,774,496

Cześć. Też szukam zmiannika który chciał by mnie przyuczyć. Jestem z Chełma bez doświadczenia. Mam 23lata nie palę spokojny, ugodowy, dbający o higienę Jeśli jesteś zainteresowany zostaw odezwij się pod nickiem

On30

Szukam kogoś do podwojnej. Nie pracuje w demo. Pale. Praktyki trochę mam , nie zbyt dużo ale coś jest. Interesował by mnie zjazd ma święta. Tel: pięć siedem jeden piec trzy pięć dziewięć zero osiem

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Szukam kogoś na podwójną obsade nie koniecznie Demotrans,mam 40 lat,nie palący,biegła znajomośc jezyka niemieckiego,jestem z okolic Kielc,możliwy wyjazd zaraz z początkiem styczbia 2021,wiecej info na meila thomas256@wp.pl

Michal

Szukam zmiennika,(usunięte przez administratora) Demotrans, pół roku doświadczenia, 28lat, fajnie jakby ktoś miał już pojęcie o pracy, nie pale, jestem spokojny, bezkonfliktowy. Najlepiej osoby z Kielc lub okolic. michal92123@gmail.com

Michal

Szukam zmiennika, (usunięte przez administratora) Demotrans, pół roku doświadczenia, 28lat, fajnie jakby ktoś miał już pojęcie o pracy, nie pale, jestem spokojny, bezkonfliktowy. michal92123@gmail.com

Szukam kogoś na podwójną do demotrans,badz nie koniecznie demo może być inna robota wszystko do dogadania w komentarzu.Mam 26 lat, jestem z Kielc mam 8 miesięcy doświadczenia na plandece kraj +de SK Cz i 2 miesiące wywrotki.Jestem bezkonfliktowy nie pale nie pije nie jestem brudasem.system jak i inne warunki wszystko do dogadania. Info pisać w komentarzu na bieżąco patrze

Bartej
@Paweł

Witam jestem z twoich okolic również szukam na podwójna pisz bartosz151292@wp.pl

@Paweł

Również jestem z Kielc, pół roku doświadczenia ,jak coś to się odezwij michal92123@gmail.com

@Paweł

Jeśli jeszcze szukasz to pisz michal92123@gmail.com. Również jestem z Kielc, 28 lat, 6mc doświadczenia

Kierman

Szukam zmiennika do podwójnej jazda tylko pod amazonem 310 za dzień nie demotrans

Proszę o kontakt 511843585

@Kierman

Proszę o kontakt 511843585 można namiary na firmę?

byłyDemo

Znalazles juz zmiennika?

Kobieta

Szukasz nadal skad jestes

marcin
@Kierman

Witaj,twoje ogłoszenie jest nadal aktualne.

MMD1845

Pracujemy w Drmotrans od pół roku. Na ten moment zdecydowanie wiecej plusów niż minusów. Jeżeli chodzi o negatywy: (usunięte przez administratora) Wiadomo kierowcy też są różni, ale chyba nie powinno się swojego uprzedzenia przenosić na wszystkich. (usunięte przez administratora) Jedyne co sprawdza przy przyjmowaniu auta to czystość schodków. Nie interesuje go kabina ani reszta auta tylko schody. Na szczęście w większości przypadków za wydawanie i przyjmowanie ciągników odpowiada kto inny. - parking dla samochodów osobowych, byłoby miło gdyby plac został powiększony i utwardzony. Monitoring też by nie zaszkodził. Poza tym odczucia mamy naprawdę pozytywne, pieniądze na czas i wyplacane dokladnie tak jak było ustalone przy podpisywaniu umowy. Parkowanie na płatnych, bezpiecznych parkingach, Nowe auta (czasem brudne), dobry kontakt ze spedycja przez Carcube. Zarobki są adekwatne do ilości pracy a ta jest naprawdę lekka. Możemy nawet zaryzykowac stwierdzenie, że lżej w transporcie już się pracować nie da. Dużo czasu na regenerację, można pozwiedzać. Jeżeli chodzi o pracę dla pary to możemy polecić.

Mariusz
@MMD1845

A co z jazda nocą?traktujesz to jako plus czy minus?bo ja oto właśnie (usunięte przez administratora)

Mmd
@Mariusz

A widziales zeby podwojne obsady jeździły tylko w dzien? Warunki znaliśmy przed podpisaniem umowy i na razie wszytsko sie zgadza.

zielo
@Mariusz

Jazda nocą to duży plus. (Jak dla mnie). Spokój, brak korków. Idealne warunki do słuchania audiobooków. Ale to tylko moja opinia w tym temacie.

Hmm
@zielo

Dla mnie też, jedyny minus tobrak zjazdu na Polskę i pauza (usunięte przez administratora)

Lukasz
@zielo

Lecz się jak cierpisz na bezsenność człowieku w krotce to wyjdzie.

Warunki
@Hmm

Największy (usunięte przez administratora), mało dni wolnych (usunięte przez administratora)Praktycznie jak ktoś ma coś ważniejszego do załatwienia,(usunięte przez administratora)

zielo
@Lukasz

Nie bądź tak ograniczony. Jedni wolą dzień inni noc. Nie cierpię na bezsenność śpię w dzień jak dziecko.

Bartek

Szukam zmiennika do podwójnej obsady. Ja mam 27lat 3 miesieczne doświadczenieCE nie koniecznie demotrans łódzkie kontakt bartekmaly2@o2.pl

Szukam drugiej połówki ,płeć obojętna jak to mówią trzeba poznać życia smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek,wiek do 50 lat higiena na pierwszym miejscu i jak najdłuższe systemy pracy,info u Jacka :)

Prawda

A ja powiem tak... Demotrans jak każda inna firma, zresztą jak wszystko w życiu ma swoje plusy i minusy, zacznę od plusów. Największym atutem demotransu jest to, że przyjmują bez problemu osoby bez doświadczenia, tym samym jest to plus dla nowych kierowców na start i rozwój, robota jest bardzo lekka, nie wymaga wysiłku fizycznego, wystarczy cofnąć pod rampę i otworzyć a potem zamknąć drzwi. Kolejnym ważnym atutem demotransu jest WYPŁACALNOŚĆ, to w zasadzie najważniejsza kwestia, nikt tutaj cię nie oszuka, pieniądze są na czas co jest bardzo istotne, firma jest pewna i lojalna względem swoich pracowników. Ciężarówki są w dobrym stanie, spedycja jest pomocna, a wynagordznie za pracę jest adekwatne do pracy. Jest dużo wolnego czasu, można spokojnie wykorzystać czas np na naukę języka, ćwiczenia, zwiedzenie, gotowanie. A teraz minusy. Minusem są systemy, aczkolwiek jest bardzo dużo osób, którym systemy odpowiadają więc ok. Sporo nocek więc to też na minus. Brak aut przypisanych do kierowców, niekiedy brudne ciągniki. To by było na tyle.

@Prawda

Dodaj do minusów jazdę nocą (usunięte przez administratora) ok1000 plus premie (usunięte przez administratora) do przodu na swoją stronę,(usunięte przez administratora)

Hmmm
@Prawda

Najważniejszy minus, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i słaby kontakt ze zmiana nocną. Byle do wiosny.

Martin

Dwie osoby bez doświadczenia. Czy jest jakaś szansa na prace w takim składzie na zestawie?

@Martin

Szansa zawsze jest jak to sasza powiada,dawaj do maszyny (usunięte przez administratora)

Kandydaci

Witam! Dwóch kierowców bez doświadczenia CE .Doświadczenie 15-letnie na autokarach . Czy mamy szansę na zatrudnienienie i ruszenie w trasę bez doświadczenia w podwójnej. Prosimy o konkretną odpowiedź. Pozdrawiamy! ..

Sasza
@Kandydaci

Panowie czy tak cięźko zadzwonić do firmy?I się dowiedzieć co i jak?

Kobieta

Szukam zmiennika lub zmienniczki nie koniecznie do demotransu mam 40 lat wielkopolska

kier_123
@Kobieta

kontakt: 518 994 372

kier_123
@Kobieta

Proszę o kontakat: 518 994 372

byłyDemo

Siema,. znalazles zmiennika?

Czesc mam na imie Mateusz chcialbym się przyjąć do demotrans. Mam 26 lat, nie pale, nie pije. Jestem osobą bezkonfliktową jednak bezpośrednia. Dbający o siebie, aktywne pauzy mile widziane. Mam roczne doświadczenie CE na krajówce. Najlepiej osoby z Mazowieckego . Kto chętny wziąć mnie na przyuczenie po międzynarodówce, proszę o kontakt 798134181

Mariudz
@MŁ

Co masz na myśli aktywne pauzy?:)wolisz być sobą czy przebrany za kobietę?u góry czy na dole? Jestem z Przemyśla i szkole nowych info u Jacka.

Barrr 723605165

Poszukuję zmiennika do podwójnej obsady może być ktoś na przyuczenie ja jestem z Podkarpacia dbam o porządek nie (usunięte przez administratora)i nie pale mam 35 lat wyjazd 9 listopada

Do przuczenia
@Barrr 723605165

Daj jakiś namiar do siebie.

Chciałbym się przyjąć do demotrans. Mam 30 lat, nie pale, nie pije. Jestem osobą bezkonfliktową jednak bezpośrednia. Dbający o siebie, aktywne pauzy mile widziane. Mam roczne doświadczenie CE na krajówce. Najlepiej osoby z Mazowieckego. Kto chętny wziąć mnie na przyuczenie po międzynarodówce, proszę o kontakt 798134181 system 30/7

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport