Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Ja nie znaju

(usunięte przez administratora) polecam tej firmy Zarobki (usunięte przez administratora)

Małe Doświadczenie

Szukam zmiennika(nie palącego) na zaraz po świętach kogoś z nie dużym doświadczeniem najlepiej. Chełm/Okolice. Sam mam 25lat i nie palę.

Sylwek3653
@Małe Doświadczenie

Napisz na e-mail jestem z okolic Chełm sylwek 3653@gmail.com

Sylwek3653
@Małe Doświadczenie

sylwek3653@gmail.com Jestem z okolic chełma pisz

JarWol

(usunięte przez administratora) polecam tej firmy. Zamieniają (usunięte przez administratora) dzienne na premie. Jak pójdziecie (usunięte przez administratora) urlop, bądź się (usunięte przez administratora)Jak któryś się zwolni w trakcie wyjazdu to zmiennik zjeżdża do domu(usunięte przez administratora)układają takie trasy że w (usunięte przez administratora) nie ma nawet (usunięte przez administratora) wielkie (usunięte przez administratora)

F3rbi

Szukam zmienniczki chętnej na podwojna obsade. Jestem gotow zaczac od razu. Ja 30l. Prosze o kontakt: f45tride007@gmail.com

Rafalala
@F3rbi

Moze byc trans?

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Witam czy coś wiadomo o placu za święta od kiedy do kiedy i ile dokładają

Niki
@123

Ponoć od 24 do 1 trzeba być w trasie, aby dostać podwójną dniówkę za te dni.

Kris
@123

wiadomo wszystko Ale chyba nie jest to najlepsze miejsce żeby się czegoś dowiedzieć

simon

Szukam zmiennika(usunięte przez administratora)

Teletubiś

Czy to prawda , że Volva się pojawiły u Demoniaków ? Zawsze się bronili przed tym producentem Może będzie fajnie

Wielki Dick
@Teletubiś

Na pół roku tylko, więc proszę bez podniecania się.

Damian

Od stycznia mogę zacząć pracę w demo , szukam zmienniczki najlepiej. 30 lat nie palący nie pijący , dbam o higienę i porządek w aucie. 511146828 SMS lub dzwonić można . Pozdrawiam

Diana
@Damian

Z kąd jesteś ?

Lx

Dla Tych co śię pytajoł o zarobki w Demo (usunięte przez administratora)

BobiGlobi

Wezmę kogoś na przyuczenie mój kolega skręcił nogę. Jak jest ktoś zainteresowany proszę zostawić kontakt. Nie pale

Patryk
@BobiGlobi

Jestem chetny

Peo

Jak jest z płacą w demotransie teraz? Z tego co wiem to na przyuczeniu 2 stówki dziennie, a jak jest po szkoleniu na poszczególnych systemach? I jeszcze jak wiecie dajcie znac jaka stawka na pojedynczej obsadzie w demonie jest

Krystian
@Peo

Na przyuczenie (usunięte przez administratora)System albo 4x23dni lub 30. Po drugim kółku dochodzi (usunięte przez administratora)Po szkoleniu za system 23dni masz w sumie (usunięte przez administratora)

Mirek
@Peo

Ta firma bierze jakieś dofinansowanie za szkolenie kierowców wystawia jakieś zaświadczenia o szkoleniu.?

@Krystian

A jak wygląda sytuacja w pojedynczej obsadzie? O ile wogóle jest opcja pojedynczej w (usunięte przez administratora)

Ehh
@Peo

Jest pojedyncza, ale kiepska kasa.

xxx
@Peo

Kiedyś była opcja pojedynczej,niestety aktualnie firma zrezygnowała z pojedynczych obsad i już nie przyjmują nowych osób na pojedynczą.Ogólnie pojedyncza obsada finansowo nie zbyt się opłacała.Ponieważ kasa była średnio tysiąc złotych niższa niż na podwójnej a po drugie kilometrów robiło sie podobnie w pojedynczej co na podwójnej.Jedyny plus,że sam w kabinie i tyle...

Anegdota
@Ehh

(usunięte przez administratora) Firma (usunięte przez administratora) dba o szacunek do kierowców bo to jest i tak w większości (usunięte przez administratora) Proszę popatrzyć na niektóre załogi i samo to mowi za siebie wiec w transporcie nie będzie jedności jak w innych grupach społecznych które walczą oswoje warunki pracy i wynagrodzenia.Powiedziec może ktoś jak ci się nie podoba to zmien prace to prawda ale ten zawod nie odbiega niczym od innych ale ludzie go wykonujący nie maja żadnych zasad moralnych i (usunięte przez administratora) kierowca Pozdrawiam .

Prawda
@Anegdota

Prawda taka,że demon (usunięte przez administratora)amaxon polska (usunięte przez administratora) Polske zerowe,(usunięte przez administratora)zachodzie (usunięte przez administratora) fajnie (usunięte przez administratora)

Pawulon

Witam poszukuje zmieniczki mam doswiadczenie jezdzilem w demo nie spozywam i nie pale lat 40 jestem z Kielc. Jak cos pisz na email:pawulonn@vp.

Patryk

Siemano, w styczniu kończe 22 lata, jestem bez doświadczenia, tyle co po kraju zestawem dmc 40t sie bujnełem w jednym kółku. Jestem z okolic Chełma lubelskiego. Bez nałogów bez konfliktów. System jaki mnie narazie interesuje to 23/7. Ale można sie zawsze dogadać :D szuka ktoś z lubelskiego na podwójną do Demona? Jeśli tak to dajcie znac w odpowiedzi a odezwe sie :) Ps. Mam pytanie co do tych systemów i wynagrodzenia, opisze mi ktoś wynagrodzenia za poszczególne systemy? Duża różnica w płacy między pojedynczą a podwójną obsadą?

@Patryk

Daj namiaru

@Patryk

Daj namiary to ci powiem Ci i jak.

Patyk
@Bob

Nie aktualne juz

Kamil

Szukam osoby która weźmie mnie pod swoje skrzydła i pokaże jak wygląda praca w Demo. Kamil 23 lata bez nałogów pracowity,otwarty na nowe znajomości.Posiadam roczne doświadczenie C+E na krajówce.

@Kamil

Napisalen

Kamil driver

Witam mam 23 lata bez nałogów.Posiadam roczne doświadczenie C+E na krajówce. Szukam zmienika który pracuje w Demo i przyjmie mnie pod swoje skrzydła i pokaże jak wygląda robota. Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail kamilek10108@o2.pl

Maciek
@Kamil driver

Skąd jesteś i czy nadal szukasz zmiennika do demo

@Kamil driver

Daj namiary

Bez doświadczenia

Witam , szukam kogoś kto przyuczy do zawodu , nie mam doświadczenia A chciałbym pracować w demo, 24 lata nie palę nie pije.

@Bez doświadczenia

Daj nr do siebie

Pao

W styczniu 22 lata kończę, bez doświadczenia (po kraju zestawem dwa kółka zrobiłem tylko) nie palący, bezkonfliktowy, nie trawiący syfu. Szukam kogoś kto przyuczy. Jestem z Chełma lubelskiego. Kontakt na e-mail: patykxxdd@gmail.com

@Pao

Nie aktualne.

Maciek demo

Cześć. Szukam zmiennika lub zmienniczki na podwójną obsadę zaraz po świętach lub po nowym roku Jestem z okolic wrocławia. Lubie pożądek. Nie palę nie piję. Mam 36 lat. tel do kontaktu 883121683 pozdrawiam

Rence opadowywójom
@Maciek demo

To lób dalej pożondek.

@pytanie

Czy wasze ciężarówki są wyposażone w aktywny tempomat??

Wiesiek
@@pytanie

Nie bieda edyszyn nawet pneumata dla pasażera nie ma w większości aut.

Ehh
@@pytanie

Niestety nie. (usunięte przez administratora)

Kuba
@Ehh

(usunięte przez administratora) ful opcje a robury(usunięte przez administratora)

Grzessssss

Przepracowałem jeden wyjazd w tej firmie...(usunięte przez administratora), w ogłoszeniu(usunięte przez administratora)tys... pytam sie (usunięte przez administratora)Oni licza wyplate (usunięte przez administratora)miesiace? Za te stawki co placi firma podobnie zarabiają kierowcy (usunięte przez administratora) Zastanawiam się jak tylu kierowcow (usunięte przez administratora) dniowka, premia jak wrócisz terminowo... a (usunięte przez administratora). samochody (usunięte przez administratora), spedycja (usunięte przez administratora) A wy jesteście zadowoleni... gdzie w innych firmach placa(usunięte przez administratora)dietę za ta sama robote... (usunięte przez administratora)..

Ty

Gowork to komunistyczny wybryk, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport