Trans.eu Group S.A

Opinie o Trans.eu Group S.A

Z tak duże pieniądze system mocno , niedopracowany. Brak reakcji firmy na sugestie obecnych użytkowników. Osboście uważam ze trzeba bylo starą wersje usprawnbic i robudowac.

Daniel

Zero poszanowania dla klientow, nowa platforma jest nieintuicyjna, zacina sie, totalny koszmar. Zmuszaja to przejscia na "nowe bo lepsze" biora wiecej kasy a usuga coraz to gorsza.. (usunięte przez administratora)

sylwia

Nie polecam. trans incasso totalna porazka, nowy trans beznadziejny... nic nie robia z uwagami (usunięte przez administratora) tylko dalej zezwalaja na sprzedaz ladunkow

Justyna

Nie polecam nowej wersji. Ciężko na niej pracować. Mam nadzieję że ktoś się opamiętania i zystawi nam wybór. To od nas powinno zależeć jak chcemy pracować. Mówi się że dobre zastępuje się lepszym... Nie w tym przypadku!

Okolik

Nowy tras to porażka, w ogole nie patrza na opinie i dobro klienta

Agata

Zostawcie stara wersje Transa ! Lub przynajmniej wybór ! Czy chcemy na tej wersji pracować czy na tej ! Nie utrudniajcie nam pracy ! Przecież z tego żyjemy no ludzie !

Spedytor

Firma wprowadziła na rynek produkt, który nie jest gotowy do działań operacyjnych. Sami twierdzą, że ciagle go usprawniają. Nowa platforma na przeglądarce utrudniła pracę wielu firmom. Na szkoleniu prowadzący zachwala produkt jako nowoczesny, ale oznajmia że ciagle nad nim pracują i nie jest w stanie wytłumaczyć wielu procesów. Wyłączenie aplikacji i wrzucenie kogoś na program, który nie działa po naszej myśli, to strzał w kolano dla autorów. Krok w tył moim zdaniem, a gromadzone materiały przez 14 lat aktualnie nie są aktualne, w sytuacji gdzie rynek jest tak zmienny.

Cracodar

Kase brać od ludzi jest dobrze, ale słuchać potrzeb tych ludzi już nie,mają gdzieś opinie ludzi którzy im płacą

biznesman

Czesc forumowicze, powiedzcie prosze jak jest w dziale IT, czy firma zatrudnia na B2B? A tak ogolnie, jak z transportem publicznym do i z pracy? Czy lepiej wlasnym autem?

@biznesman

Cześć :) Kwestię umowy najlepiej uzgodnić podczas rozmowy rekrutacyjnej, ale jesteśmy elastyczni pod tym kątem. Jeśli chodzi o dojazd, to polecamy transport publiczny - nasze siedziby mieszczą się w blisko centrum, przy ul. Racławickiej 2-4 i w Wysokiej. W obu przypadkach dostaniesz się do nas komunikacją miejską, choć nie ukrywamy, że zdecydowanie łatwiej dojechać na Racławicką :)

Tadek
@biznesman

Jak jesteś na B2B to uważaj, bo wtedy nie podlegasz pod PP. To oznacza w tej firmie tyle, ze zawsze będą mieli Cię gdzieś z umową (ja osobiście pracowałem kilka mcy bez umowy). Transportem publicznym dramat - wakacje na Zwycięskiej w korku. Podobnie samochodem. Najlepiej rowerem alby wynająć coś w Wysokiej. Dodatkowo brak miejsc parkingowych pod budynkiem.

Jak jest z pakietem medycznym w Logintrans Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Trans.eu

Każdy pracownik objęty jest prawie darmową opieką medyczną (1zł). Pakiet "standardowy" jest bardzo bogaty. Dodatkowo - odpłatnie - można go rozbudować, a także dołączyć do niego partnera / rodzinę.

Cześć, na jednym z portali z ofertami pracy pojawiła się oferta na Business Development Managera. Czy ktoś z Was pracował na takim stanowisku i może podzielić się opinią? Czy plany sprzedażowe są realne? Niestety w ogłoszeniu nie ma podanych również widełek wynagrodzenia. Czy ktoś może przybliżyć na jakie wynagrodzenie można liczyć, podstawa + premia. I jakie narzędzia oferują, samochód itp? Dziękuję za odp.

Może i można zarobić, ale nie we wszystkich działach.. obsługa klienta.. sprzedaż ok.. ale takie działy jak księgowość tutaj nie zarobisz dużo, chyba że pracujesz wiele lat. Traktowanie ludzi z góry to norma, ocena po ubiorze.. wyglądzie. Firma ma naprawdę świetne i luźne warunki pracy, ale to firma je nam daje.. drugą istotną kwestią budującą firmę są ludzie tam pracujący; damy które zadzierają nosa i krytykują innych nawet przy tych osobach, zwykłych stażystów traktują jak powietrze, to nie są ludzie z którymi by się chciało pracować. Ale nie tylko kobiety takie są, Panowie, którzy tutaj pracują zachowują się wręcz identycznie. Zaglądanie ludziom do talerza na śniadaniu i komentarze kto co i i le je? No BEZ PRZESADY!!!! Komuś się nie udało zdobyć awansiku? No cóż to innym trzeba zrobić z pracy małe piekiełko,, proś się o informacje.. Po mając fakt, że robią się w działach, kółeczka wzajemnej adoracji, lider + klik jego pupilków są zawsze ponad systemem, jak np w obsłudze klienta. Podsumowując, praca w porządku dla kogoś o stawowych nerwach i kogoś kto nie przejmuje się opinią kolegów z pracy. Oczywiście znajdziesz tutaj kilka "normalnych osób, które nie są jak te co wyżej zostały opisane. Firma ciągle się plusuje.. z zewnątrz w środku kolorowe to są tylko ściany.

Sylwia

Stwierdziłeś, że w niektórych działach firmy Logintrans wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od stażu pracy. Ale przecież trzeba powiedzieć, iż to bardzo sprawiedliwie rozwiązanie. Martwi jednak fakt, że - według Ciebie - niektórzy pracownicy są tam traktowani nieco gorzej niż inni. Mimo wszystko na pewno wiele osób zastanawia się nad podjęciem tam pracy. Orientujesz się może, czy nowo zatrudnieni pracownicy mogą od razu liczyć na umowę o pracę?

Obserwator
@Sylwia

Na bank odpowiedz pracownika firmy, aż kłuje w oczy. :-)

Damian
@Obserwator

Ja mimo wszystko myślę, że padło tu bardzo trafne pytanie. Mianowicie również chciałbym wiedzieć, czy firma Logintrans od pierwszych dni oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, czy raczej na początku spodziewać się umowy zlecenie? Mógłby ktoś rzetelnie odpowiedzieć?

@Damian

Oferujemy umowę o pracę :) Przeważnie zaczynamy od okresu próbnego, a po nim proponujemy umowę na czas określony i nieokreślony - wszystko zależy od preferencji :)

Trans.eu

Bardzo nam przykro, że miałaś/eś takie odczucia pracując w naszej firmie :( Nie można jednak wrzucać wszystkich do jednego worka - na pewno jest mnóstwo osób, które jednak są fajne, nie zaglądają do talerza innego niż swój. Każdego roku robimy badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników, a jego wyniki są naprawdę bardzo dobre. Mamy więc nadzieję, że taka opinia to wyjątek.

Janek

nie wiem stary, jak Ty odbierasz świat i ludzi, ale w transie już troszkę pracuję i jest dokładnie odwrotnie jak mówisz. nie odniosę się do zarobków jedynie, bo pensje nie są jawne.

Agata

Pracuję w Trans.eu od kilku lat nie tylko ze względu na benefity, ale również dzięki atmosferze, która tu panuje... nie widzę kompletnie tego, co tu opisałeś/opisałaś. Ludzie są do siebie przyjaźnie nastawieni, często wychodzą na integrację, biorą wspólnie udział w zawodach sportowych. Z każdym można pogadać o wszystkim :) i jeszcze nikt nigdy nie odmówił mi pomocy. Zachowanie kilku osób nie powinno mieć wpływu na ocenę całej organizacji. Pozdrawiam, Agata

Rafał
@Agata

Pracodawca sam organizuje wyjścia pozasłużbowe dla zatrudnionych pracowników, czy może odbywają się one bez ingerencji pracodawcy? Skoro relacje oceniasz pozytywnie, to chciałbym, abyś napisała również o relacjach na linii pracodawca-pracownik. Czy one również w Twojej ocenie są pozytywne?

@Rafał

Rafał, jeżeli jesteś zainteresowany tym, co dzieje się w naszej firmie w ramach integracji, zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/join.trans.eu/ :)

Karol

Co możecie powiedzieć mi o atmosferze i ludziach w dziale IT albo o procesie rekrutacyjnym związanym z posadami dla Business Intelligence dewelopera/konsultanta? Jak oceniacie przełożonych?

@Karol

Hej Karol. Jestem rekruterem odpowiedzialnym za ten projekt rekrutacyjnym. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 71 733 35 88. Pozdrawiam.

Joanna

Jako kandydatka biorąca udział w procesie rekrutacji do firmy Trans.eu jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem! Niesamowicie przyjazny zespół z działu rekrutacji, miła i wyczuwalna już na wejściu atmosfera - i atrakcyjne warunki pracy.. plusy i jeszcze raz same plusy. Będę polecać innym :)

@Joanna

Świetnie! Taka opinia była nam tu bardzo potrzebna, ponieważ na pewno wiele wchodzących na forum osób znajduje się w podobnej sytuacji. Nadmieniłaś, że zaproponowano Ci bardzo atrakcyjne warunki pracy. A możesz nam zdradzić, jakie to były konkretnie warunki? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za merytoryczną oraz wyczerpującą odpowiedź.

Przewożnik

TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIECZNIE PROBLEMY Z LOGOWANIEM !!!!!!!!!!!!!!!!! ZA CO JA PŁACĘ!!!!!!!!

@Przewożnik

To jest portal dla osób szukających pracę a nie opinii o produktach

ANODA

ale na tym portalu wszyscy widzą jacy ludzie tam pracują i co to za firma

Sławomir
@ANODA

Masz może wiedzę o pracy w tej firmie? W internecie znalazłem aż 44 ogłoszenia o pracę, które dodała firma Logintrans. Zastanawia mnie, z czego wynika tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników? Firma się rozwija, przez co niezbędne jest zatrudnienie nowych osób, czy może panuje tak duża rotacja wśród osób, które decydują się na zatrudnienie? Zachęcam, aby ktoś napisał, jak to wygląda.

@Sławomir

Firma faktycznie stale się rozwija i potrzebuje pracowników głównie do teamów technologicznych :) Rotację mamy bardzo niską, za to regularnie badamy poziom zaangażowania/zadowolenia naszych pracowników - mamy więc pewność, że jest dobrze i wciąż idziemy w dobrym kierunku. Dodatkowo, to dzięki opiniom naszych pracowników dostaliśmy tytuł Great Place to Work 2018 :) Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.kariera.trans.eu i umówienia się na rozmowę rekrutacyjną - tak najlepiej ocenicie, czy warto do nas dołączyć!

Jarek
@Sławomir

Jest tam spora rotacja pracowników. Mało kto wytrzymuje tam dłużej niż rok, stąd wieczne rekrutacje i poszukiwania. Obecnie nie ma tu nikogo z kim zaczynałem pracę dwa lata temu.

@Jarek

Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz dwa lata w Logintrans. Może mógłbyś opisać swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Poruszyłeś tylko temat rotacji pracowników. Czy wiesz jaki jest powód ciągłej rotacji?

Poszukujący

Obserwująć ogłoszenia o pracę co jakiś czas Trans.eu ponownie otwiera rekrutację na te same stanowiska. co 3-6 miesięcy wcześniej. Czy nie jest to przypadkiem związane z ciągłą rotacją pracowników ?

@Poszukujący

Oczywiście, że tak. Od lat.

maciek
@:)

a nieprawda :) zwykle wlasnie zwieksza sie zespoly po prostu. pozdrawiam - osoba od 9 lat w transie

son
@maciek

he hehe - ale se jaja robisz :))))

Jarek
@maciek

Chyba sam (usunięte przez administratora)to pisze, bo ludzie zmieniają się po mniej więcej roku ;) Słyszałem, że nawet nieruszalnego (usunięte przez administratora)

maurycy

godna polecenia

@maurycy

coś mi się wydaje że tam pracujesz he he i nie wprowadzaj kierowców w błąd pajacu

Ropucha
@ja

przecież tam nie pracują kierowcy, pajacu

Kania
@ja

A jak ktoś kto nie pracuje/pracował może opowiadać o tym, jak się pracuje? Po to przecież jest to forum, o ile dobrze mi wiadomo...

@Ropucha

TAK MOŻE WYGLĄDASZ ,,,,,,,A CHODZI NIE O PRACĘ,,,,, TYLKO ZLECENIA ,,,,,I O FAKTURY,,,,

Barbara
@ja

Proszę, abyście wypowiadali się na forum w sposób merytoryczny i zrozumiały dla wszystkich użytkowników. Gdy zawieracie w swoim komentarzu obiektywne opinie, bardzo pomagacie potencjalnym kandydatom. Najistotniejsze informacje dotyczą warunków pracy i poszczególnych aspektów zatrudnienia w firmie - w tym przypadku firmie Logintrans. Czy możecie podpowiedzieć, jak się pracuje w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Borowik
@Kania

A co byś chciała wiedzieć? Jakieś konkretne pytania masz?

Sławomir
@Borowik

Ja mam pytanie - chciałbym wiedzieć, czy firma daje możliwości rozwoju zawodowego? Będąc zatrudnioną osobą, można liczyć, że wraz z upływem czasu i zwiększeniem naszego doświadczenia zawodowego możemy otrzymać propozycję awansu od pracodawcy? Myślę, że to dosyć istotna kwestia, tym bardziej, że są tutaj obecni potencjalni pracownicy, dla których jest to kluczowy czynnik przy ewentualnym zatrudnieniu. Potrafisz odpowiedzieć, jak to wygląda?

JA

nigdy więcej tym darmozjadom nie dam zarobić złotówki i przestrzegam przed tą firmą ,,,,,,I GDY WYPOWIADACIE TEJ FIRMIE UMOWĘ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PAPIERZE NIE ŻADNE TELEFONY CZY EMAILLE BO CI LUDZIE TAM PRACUJĄCY MAJĄ PAMIĘĆ ALE KRÓTKĄ

Bogusz

Jeszcze jedno - zabawne jak negatywne opinie o firmie znikają. Czyżby LT zainwestowało w pakiet premium dla pracodawców ? :)

son
@Bogusz

oczywiście. Od lat.

Transinkasso

Przewoźnik jest odpowiedzialny za szkody powstałe w wyniku opóźnienia w dostawie, ale zgodnie z przepisami, wysokość takiej szkody należy udokumentować. Nie jest dopuszczalne obciążanie kwotą nie mającą żadnej podstawy i zapewne z tego powodu sporna w tej sprawie jest nota obciążeniowa a nie faktura za wykonany jednak transport.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A