Marken

Opinie o Marken

Luba

Pracowałem w tej firmie jakiś miesiąc. Z powodów spraw rodzinnych, musiałam zrezygnować. Mam dobre wspomnienia związane z praca w tej firmie. Zarówno jeżeli chodzi o atmosferę jak i sama pracę. Lubiłam kontakt z klientami, sprawiało mi wiele satysfakcji jak dokonałam sprzedaży ;) jeżeli ktoś lubi sprzedawać a przy tym zarobić ... polecam z czystym sumieniem

Jestem tu 7 miesiecy. Spiny nie widze, innych starsznych rzeczy, ktore tu wypisuja tez. W sumie poszedlem tutaj, z przekory do tego co czytalem.... Jak dla mnie, to trzeba tu pracowac, w sumie z czegos trzeba zyc. Premie sa uczciwe, nie ma jakis swinstw. No, ale nie kazdy nadaje sie by rozmawiac z informatykami, ktorzy maja swoje za uszami. Lubie to co robie, ale wiele spadachroniarzy przychodzi, bo chyba nie wiedza co to sprzedaz. Warunki sa ok, rano jakies kanpki przywoza, przerwa . Urlopy do dogadania.

Ta firma to porazka

Jeśli liczysz że popracujesz jako handlowiec to się mylisz.. Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś chce pracować w call center bo to jest tego rodzaju firma Oczekują nie wiadomo jakich wyników mając starą bazę klientów która jest kompletnie nie aktualna i nikt nie jest zainteresowany bitdefenderem . Dodatkowo zarabiasz 2000 na ręke czyli mniej niż w lidlu na kasie. (usunięte przez administratora) jest arogancki i nie miły przerywa jak się z nim rozmawia i gada swoje . Nikt nie ma czasu jak do niego dzwonisz z tą ofertą programu(brak zainteresowania tym programem) więc nawet nie wykorzystasz żadnych handlowych gadek. Właściciel jest w porządku atmosfera też w miarę ok. Na dłuższą metę bez sensu wszyscy tam są kompletnie wypaleni .

BBC

Każdy kto tam pracował to wie że ta firma to (usunięte przez administratora), i że te wszystkie nieprzychylne opinie mają pokrycie w rzeczywistości. Biorąc uwagę rotację i czas jaki firma istnieje na rynku, to te nie usilne próby zmiany wizerunku firmy przez jakiegoś bota da poprostu śmieszne i niszczą wiarygodność portalu wiek.pl

Specjalista ds. Marketingu

Wysłałem aplikację, 4 dni po otrzymałem zaproszenie na rozmowę w siedzibie w Gdyni. Byłem o czasie, jednak musiałem odczekać kwadrans nie wiedzieć, czemu. Ciekawe, czy jakbym to ja się spóźnił, to by chcieli gadać.

-powiedz coś o sobie, o przebiegu pracy -jak z angielskim (potrzebny do rozmów na Skype z Rumunami (?!) i do tłumaczeń) -oczekiwania netto ZADANIE Kilka zdań po angielsku (język techniczny o oprogramowaniu Bitdefender), odpowiedz na pytania po polsku - łatwe. Po pierwszym etapie miałbyć drugi, ale dostałem maila, że mnie nie chcą (bez uzasadnienia).

Wawa

Obiektywnie jest to praca biurowa dla osób lubiący sprzedaż i chcących zarobic fajne pieniądze. Co prawda nie ma dostaniesz samochodu, ani własnej komórki, ale to w tym przypadku nie ma znaczenia. Atmosfera fajna, pracują fajne osoby i od każdej można uzyskać pomoc, szczególnie na początku swojej kariery.

Marken posiada w swojej ofercie praktyki i staże dla studentów oraz absolwentów szkół wyższych. Jest to możliwość do zdobycia cennego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu: ochrony danych, zabezpieczeń antywirusowych i zapobiegania cyberprzestępczości. Każdy z praktykantów, czy stażystów ma możliwość wzięcia udziału we wszystkich szkoleniach, jakie przechodzą pracownicy Marken. Czy braliście w ostatnim czasie w nich udział? Jak oceniacie ich przebieg? Czy zdobyliście oczekiwane doświadczenie?

Daniel

Po wejsciu, duzy korytaz, pelno nagrod i certyfikatow no i duze lustro. Nie czekalem, tylko za chwile poprosili mnie do pokoju na rozmowe. Na poczatku pytania o doswiadczenie, umiejetnosci no i czy sie chce rozwijac. Rozmowa szczera, bo rozmawialem z tymi co maja ze mna pracowac, wiec jakos zyczliwie bylo. Testu nie robili, ale poprosili o probki mojej pracy. Chyba nie zdazylem, bo powiedzieli w poniedzialek, ze niestety sie nie zalapalem...ale grafiki, jak zadzwonilem im sie podobaly. Sugerowali, ze w UP, maja staze. Generalnie, nie mamam uwag.

Na Trójmiasto.pl pojawiły się dwa ogłoszenia na stanowiska: Webmaster - https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/webmaster-ogl62202437.html Grafik-Webmaster - https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/grafik-webmaster-ogl62194618.html Chciałbym zasięgnąć informacji dotyczących pracy na w/w stanowiskach oraz ogólnie warunków pracy. Dziękuję za odpowiedź.

Hope

Szczerze odradzam podejmowania pracy w tej firmie. Pracowałem tam i nie polecam.

xD

Goście (usunięte przez administratora). 2000zł i elo. Jak na trójmiasto, to oczywiście bieda

Hope

Ludzie fajni, czego nie można powiedzieć o dwóch osobach, a w szczególności o właścicielu. Ciągle ma problem i wygląda jakby miał dwie osobowości. Wtrąca się w pewne rzeczy, każe zrobić po swojemu, a kiedy okazuje się, że to klapa to zwala winę na wszystkich wkoło. Ogólnie jego słowa są warte tyle co nic, obiecuje przysłowiowe kokosy, a potem się nie wywiązuje z tego co sam zaproponował. Zwalnia często ludzi z dnia na dzień bez większej przyczyny. Jest na tyle bezczelny, że nie potrafi powiedzieć osobie na okresie próbnym pod koniec umowy, że nie przedłuży tylko zapewnia, że tak przedłuży, a kiedy wybija ostatni dzień to zaprasza na 5 min przed końcem w piątek i oznajmia, że jednak nie dostaniecie przedłużenia. Dyrektor ta sama szkoła co właściciel, te same praktyki lecz bardziej się ukrywa z tym jaki naprawdę jest, zgrywa miłego, robiąc dobra mine do złej gry. Pamiętaj, jeśli nawet się podejmiesz tam pracy to uwierz, że musisz mieć mocna psyche. Potrafi się wyżyć na Tobie conajmniej jakbyś był w jakimś (usunięte przez administratora), zero szacunku do drugiej osoby, zbluzga Cię od najgorszych. Słychać często na całe biuro jak kogoś miesza z błotem. A i jeszcze jedno, jeśli nie wynegocjujesz dobrej pensji na starcie to później zapomnij, że cokolwiek dostaniesz, a to co obieca to nie licz, że kiedykolwiek zobaczysz. To jest szczypta tego co tam się dzieje w firmie.

GalAnonim

Praca handlowca to w Markenie to praca call center, minimum 20 telefonów dziennie i to jeszcze udanych. Na początek minimum przeszkolenia a już każą dzwonić, reklamować produkt i opowiadać o specyfikacji. Ludzie bardzo sympatyczni,wszyscy pomocni. Żeby dostać urlop trzeba się postarać i wielokrotnie prosić. Szef zachowuje się jak prezes wielkiej korporacji. Pracowałam tam 3 tyg. Nie miałam żadnych rozmów z dyrektorem oprócz jednej, gdzie rzucił mi papierkiem o rozwiązanie umowy nie mówiąc nawet o powodzie. W sumie to mnie wyręczył. :-) Jeżeli satysfakcjonuje kogoś wiszenie na telefonie to może się śmiało zgłosić, rotacja pracowników tam jest ogromna. Z resztą dobra firma nie miała by takiego przemiału pracowników. W ciągu tygodnia przychodzą średnio 2 nowe osoby. Ciesze się ze już tam nie pracuje :-)

niki

Kit tam z papierem, grunt ze kasa jest i to na czs :)

@niki

kasy tyle co kot napłakał a z przelewami to często się spóźniają nawet cały weekend poczekasz jak 10 wypada w czwartek albo piątek..

zatrudniona w eTravel SA
@Ta firma to Enigma

w eTravel wypłaty są na koniec miesiąca. RAZ było przesunięcie na 1 dzień kolejnego miesiąca- ale dostaliśmy wcześniej maila od zarządu z taka informacją i prośbą o zgłoszenie się, jeśli dla kogoś to problem. poza tym pensja jest zawsze na czas

jerremy-moore

Żałosna rekrutacja. Biorą dużo kandydatów na rozmowę, każdemu poświęcają po 10 minut. Do tego biuro i ludzie z czasów PRL. I to jest firma IT z nagrodami rynkowymi? Haha, wolne żarty.

Świeżak

Czy może ktoś napisać o zarobkach w marketingu? Widziałem ogłoszenie na Specjalistę ds. Marketingu, ale oczywiście nie podali stawki.

Eh

Pracowałem miesiąc i właściwie złego słowa powiedzieć się nie da. Praca ciekawa, pełna wyzwań, ekipa przyjacielska i pomocna. Trzeba tylko dobrze wynegocjować warunki pracy na starcie bo można wylądować gorzej niż na kasie w Lidlu. Obie pensje były na czas ( a nawet dzień przed ). Firma się rozwija, ma teraz nową siedzibę z prawdziwego zdarzenia. Szefostwo musiało się przejechać na co niektórych bo bardzo mocno pilnuje początkujących, przeprowadza częste "gadki motywacyjne" co młodym, nieokiełznanym na pewno wyjdzie na dobre. Jak ktoś lubi jasno przedstawione zasady i obowiązki to może się trochę przejechać bo raczej jest się wrzucanym na głęboką wodę z minimum przeszkolenia i prikazem nauki w domu, a o premię trzeba walczyć kombinując we własnym zakresie. Takie ni to praca zespołowa ni to rywalizacja. Trzeba załapać klimat starych wyjadaczy a czas zacznie lecieć bardzo szybko bo na pewno jest tam co robić.

Kuku
@Eh

hahaha jaki marketing

Dominika

@Eh Twoja opinia jest bardzo pomocna dla przyszłych pracowników. Strategia wrzucenia na głęboką wodę jest czasami najlepszym rozwiązaniem, dającym silny impuls do działania. Jak oceniasz możliwości negocjacji wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakich pytań należy się spodziewać podczas rozmowy? Czy możesz napisać, że ta praca daje satysfakcję? Czy coś się zmieniło w firmie od Twojego ostatniego wpisu?

Byłem ostatnio na rozmowie i generalnie mam pozytywne wrażenia, a osoba mnie rekrutująca miła i konkretna. Zaprosili mnie na szkolenie , na pierwszy rzut oka atmosfera ok, ludzie nie są przykuci do biurek jak w korpo. Ogólnie bez zastrzeżeń na mój gust.

ciekawy
@anonymous

Coś potem z tego wyszło, o co chodzi z tym szkoleniem?

Jasiek

Jesteście pewni, że wina leży po stronie firmy? A może to wina pracowników, którym nie po drodze z dobrą pracą?

@Jasiek

Terminowe wypłaty wynagrodzeń i chęć budowania przyjemnej atmosfery w pracy leży raczej po stronie pracodawcy. No chyba, że pracodawca jest innego zdania.

Ta firma to Enigma

Niejasne zasady współpracy, brak możliwości realnego rozwoju, brak elastyczności godzin pracy, słabe wynagrodzenie, brak wyrozumiałości pracodawcy i archaiczne metody organizacji pracy.

Dominika

Dopytywałam o to samo @..., ale niestety bez skutku. Może teraz jak pytają o to dwie osoby, ktoś da znać? Praca nie wydaje się być tak obciążająca, na pewno plus to godziny 8-16. Więc jeśli ktoś może dać znać mniej więcej o zarobkach i premiach, o których wspominają, będziemy wdzięczni.

,,,
@Dominika

Mnie najbardziej ciekawi czy pracujac na HelpDesku bede robil to co sie robi na tym stabowisku czy tak jak czytalem siedzial na sluchawce.

Kuku
@,,,

Najprawdopodobniej będziesz siedział na słuchawce w pomocy technicznej, zajmował się komputerami, prezentacjami i Bóg wie jeszcze czym. Praca jest w miarę znośna - dzwonisz i wysyłasz oferty. Najgorszym obciążeniem było szefostwo. Niewyrozumiałe, naciskające, z bardzo dziwnymi pomysłami. Ogólnie szybko zrezygnowałam.

rolka_papieru_na_rok
@Kuku

@Kuku w samo sedno. Są strasznie chaotyczni i mają bardzo niezrozumiale i górnolotne podejście do wykonywanej pracy. Właściciel gra rolę prezesa wielomilionowej korporacji i od lat opowiada wszystkim te same bajki o tym jak rozwijająca i przyszłościowa jest ta praca. Strata czas. Szkoda dziewczyn, które tam pracują..

Zostaw merytoryczną opinię o Marken - Gdynia

• Jak się pracuje w Marken?

Zobacz opinie na temat firmy Marken tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marken?

Kandydaci do pracy w Marken napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marken