Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska

Wrocław

Opinie o Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska

mex 2014-10-15 12:43:59
jak najdalej od takich firm, lepiej kupić drożej niż zawracać sobie głowę
uwex 2014-10-20 12:32:20
@Mex możesz uzasadnić?
Nalesnik 2015-10-16 07:19:12
Firma dziala tak,ze codziennie zbiera zamowienia od swoich klientow, po czym kazdego ranka jezdzi na zakupy do makro i hurtowni papierniczych. Okolo poludnia rozwozi towar po klientach.
Jest to dno i mizerny sposob na biznes.
Kazdy w miare ogarniety pracownik administracyjny potrafi sobie bezposrednio zadzwonic do hurtowni zamowic towar. Bez extra marzy narzuconej przez "Olowek". Z firmy korzystaja Panie Krystyny ktore marnuja pieniadze swoich przedsiebiorstw i podatnikow, czesto robiac zakupy bez przetargu. Czesto spotykana praktyka jest oddawanie % z faktury w formie gotowkowej, nie jedna osoba ktora ma dostep do firmowej kasy lubi taka forme dogadania sie.
Pani Ewa wlascicielka jest kombinatorka i osoba nie godna uwagi.
danka 2015-12-14 13:59:35
Nie wiem dlaczego tak się rozpisujecie o tej firmie skoro ona już nie istnieje od 2 lat.Może najpierw trzeba sprawdzić a nie pisać kłamstwa i konfabulować na czyjś temat.
kamyk 2016-04-22 21:39:57
aj, to są właśnie takie niepotrzebne niedomówienia. Według mnie Ołówek prężnie działa i ma się dobrze.
Zostaw swoją opinię o Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ołówek P.H.U. Ewa Dziwulska