Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

rex

Zgadza sie odchodzi od pierwszego.Teraz dopiero [usunięte przez moderatora] zobaczy jak sie pracuje bez kogos kto za niego odwala robote [usunięte przez moderatora]

persil

ponoć Józek odchodzi?

MAREK

Masz racje może lepiej mi teraz porównać jak pracuje w innej firmie niż jak było w DHL ale nie podpisywałem się anonimem , Panowie żałuje ŻE TAK DŁUGO ZWLEKAŁEM Z ZMIANĄ szkoda mi tylko kolegów którzy majom nadzieje że jakoś będzie najpierw spłacamy etx potem nowe czołówki itd itd A TERAZ CO PANIE [usunięte przez moderatora].... SPŁACAJĄ CHŁOPAKI W DHL MOŻE BY TAK WYWALIĆ Z BIURA KOŁO PANA A NIE WÓZKOWYCH [usunięte przez moderatora]

MAREK

Witam wszystkich firma która bazuje na pośrednictwie pracy (AD....) ITD TO CHORA firma brak szacunku dla ludzi którzy tam pracowali i pracują 11 lat pracowałem zawsze przynosiła firma straty jak zawsze nam wpajano panowie nikt nie trzyma KULAWEGO konia WYWALCIE połowę warszawy to Racibórz stanie na nogi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
fredi

NIe ma tam szacunku dla pracownika i nigdy nie będzie...Ludzie chorzy do roboty przychodzą bo L-4=WYPAD.tERAZ "lojalki" NA CZASIE...przyjdziesz wsobotę za środę do wybraniaa jak nie to sobie szukaj innej roboty i wYPAD....

aaa1

dobra firma

bee

to nie ta firma. tyle mają tylko najbardziej zasłużeni pracownicy tej firmy. pozostali zarabiają tyle, co przez pośrednika.

poik

10,5 zł brutto na godzinę to chyba kpiny? to na czysto jest koło 7.5 zł , za te pieniądze to ekipa sprzątająca pracuje i to przez agencję. Interesuje mnie stawka minimum 12 zł na czysto.

nick

przychodź śmiało. wózkowi mają się dobrze, roboty mnóstwo, nadgodzin narobisz. ale na wózek widłowy raczej nie licz. składanki cię czekają. ale to lajtowa robota.

mi8sio

Jak tam sytuacja w DHL? Dzwonili do mnie z agencji pracy czy nie chcę przyjść do pracy jako operator wózka widłowego za stawkę 10,5 brutto na godzinę (40h tygodniowo). Jestem umówiony jeszcze na rozmowę

ssa

I co tak ucichlo ? czyzby sytuacja sie poprawila? byly podwyzki [usunięte przez moderatora]

tata

Jak dobrze pamiętam to stary nie jest z Sosnowca tylko z Siemianowic.Dla mnie rozdział pt. DHL jest zamknięty dlatego dużo nie będę pisał , ale jedno jest pewne to jest końcówa tej budy. Szkoda .

rex

Niedlugo za nas wszystkich przyjda ludzie z agencji,trzeba panowie szukac pracy i to szybko.

ktoś

No to w końcu pojawiły się aneksy. Firma pokazała ile dla niej jesteśmy warci. Podwyżki masakra,po 50-70 zł. A ktoś wspominał w liście o podwyżkach 500zł. i wygrażał się strajkiem. Wywalczyliście zaje... podwyżki. Normalnie z takimi ludzmi jak wy to można konie by kraśc.Tylko gdyby co to co drugi by cię zaraz za 2zł sprzedał. Pokazaliście panowie klasę. Ale raczej pierwszą podstawówki bo zachowaliście się jak durne dzieci. Buraki

do kieszeni mi mów

mamy końcówkę kwietnia, a nie ma aneksów do umowy nawet dla tych, co mieli 3 na ocenie. jakoś nie dziwi, że nie ma chętnych na nadgodziny czy prace w soboty.[usunięte przez admin] obiecał, że będą podwyżki w kwietniu. ma już tylko jeden dzień. narzekamy, ale te 50 zeta brutto podwyżki to zawsze coś. na paczkę fajek miesięcznie starczy. jak będą aneksy, to zamieścimy listę podwyżek, niech się ludzie uśmieją

rtyuiojghgfhbrfgbf

oszczędzają już fanatycznie, podwyżki dostaną tylko Ci co dostali 3 na ocenie pracowniczej, 4 i 5 nic nie dostaną, jednym słowem powoli próbują zwijać manele stamtą (usunięte przez administratora) tak to wygląda niestety...

UWAGA jozek

co tam teraz kombinuja w tym (usunięte przez administratora) u, opiszcie panowie co sie wyprawia, ale po wpisach wyglada ze tak samo jak 5 lat temu, pracowalem tam 3 lata polecam kazdemu sie zwolnic i miec ich wszystkich w d..e, jozefin nadal brygadzista=i to mi wystarczy = tragedia, jak taki czlowiek moze kierowac zmiana?? cyrk nie firma

łysy

w tej firmie się tak nieda

rex

Tylko powiedz jeszcze ludziom zeby zrobili to wszyscy razem

warbud

przeciez nie musimy panowie robić żadnych strajków włoskich... wystarczy jak będzie składać 500 na łeb i wyciągać 10 palet na godz ;p i przyjdzie dzień kiedy będzie 300 makra i polegnie firma :)

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL