Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

Blac

Nie polecam tej firmy.... porażka jakich mało... powoli półtora miesiąca się czeka na świadectwo pracy... atmosfera lipna jak nie jesteś kapusiem to nie masz co tam pracować... z całego serca radzę omijać to co szerokim łukiem.

jojo
@Blac

A ile lat przepracowales w tej "lipnej"atmosferze zanim cie wywalili?

Wiecie, czy DHL udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ere
@Zgredek

Wszyscy w biurach pracują z biura, nie na zdalnych

Czy w DHL poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rt Nowy wpis

Tak, premia miesięczna, ubezpieczenie dodatkowe medicover, dofinansowania do karty multisport, wczasy pod gruszą, dodatkowy hajs na święta...

clin Nowy wpis
@Rt

Ale te swiadczenia sa niestety coraz nizsze

Persil Nowy wpis

Byłem, wytrzymałem 2 tyg. Stawka 5100 na wózku starzy mają po 15 latach 5300-5400 i tutaj najlepsze biurowi (bo też się zastanawiałem)zarabiają 5000 kwoty oczywiście brutto. Śmiech na sali. Wszystkim życzę powodzenia

Czy w DHL są szkolenia zewnętrzne?

Konan

Tak, odbywają się takowe szkolenia, z opowieści kierownika wynika, że dużo się tam dzieje ale raczej nie na szkoleniach, a po

Blac

jojo
@Blac

A ile lat przepracowales w tej "lipnej"atmosferze zanim cie wywalili?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

Wiecie, czy DHL udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

NICK

Jeśli masz możliwość pracy zdalnej to tak

@NICK

A kto w DHL Raciborz pracuje zdalnie?

Zgredek
@Rex

Na górze pracują zdalnie, nie mają nic do roboty to siedzą w domu, wózkowych zwalniają ale kółko wzajemnej adoracji się trzyma tam nikogo nie zwolnią...ogólnie radzę omijać szerokim łukiem

Ere
@Zgredek

Wszyscy w biurach pracują z biura, nie na zdalnych

Czy w DHL zatrudniani są obcokrajowcy?

Rex

Jesli mowi i czyta po polsku to bez problemu

Witam, jak można się dostać do DHL?

Przez portiernie i prosto.Musisz zlozyc CV osobiscie na Jasnej 1

Mr
@Karolina

Jeśli są wolne etaty to są ogłoszenia na olx, naszracibórz

Rrr

Drzwiami

Hajduczek
@Karolina

Omijać szerokim łukiem radzę.

Hajduczek
@kolo

Odradzam z całego serca.Wyzysk,charówa i cicho siedź bo cię zwolnią,zero szacunku dla ludzi..Generalnie porażka, byłam, pracowałam widziałam więc piszę szczerą prawdę.

@Hajduczek

Pracowalas w DHL??? Nie wydaje mi sie.Cos chyba ci sie pomieszalo.

Jak dużo osób pracuje w DHL?

Kilkadziesiat plus minus 20

Czy DHL są pierwsze zmiany tylko?

@Gość

Sa trzy zmiany

Witam . Jak wygląda tam pracę przez Adecco na wózku widłowy ? I jaki to wózek jest , boczny, wysoki sklad ?

@Marcin

Proszę się nie zatrudniać na pakowaniu proszku w DHL w Raciborzu na ul jasnej 1,ta która się zajmuje rekrutacją jest zakłamana osobą najpierw każą składać CV każą przyjezdac na rozmowę a potem okłamują ludzi nie polecam tam pracy stracił mój czas i pieniądze na dojazd Nie widziałam tak zakłamanych osób które rekrutują nie polecam tam pracy szkoda czasu dla nich

@Marcin

Nie polecam pracy na prze pakowaniu chemia w Raciborzu na jasnej 1 rekrutorzy to kłamcy a zwłaszcza patrycjia tak ma na imię naj pierw każą przyjezdac składać CV na rozmowę każą przyjezdac a potem ludzi robią w balona ta patrycjia to (usunięte przez administratora) kłamczucha jest okłamują Ludzi i wyciągają ostatnie pieniądze z kieszeni żeby tylko przyjechać na rozmowę i ludzi robią w balona nie polecam.tamm pracy to jest osobna firma co zajmują się przepakowaniem proszków to nie DHL tam ci ta cała patrycjia rekrutorka to (usunięte przez administratora) i kłamczucha (usunięte przez administratora) nie warto szkoda czasu na nich i straconych pieniędzy które wyrywają ludziom z kieszeni nie NIE POLECAM TAM pRACY

@Stokrotka

Firma DHL nie zatrudnia na pakowaniu, jest ro firma zewnętrzna

@Marcin

Jak masz uprawnienia to zgłoś się do DHL bezpośrednio. Jest ogłoszenie. Wózki są różne, czołówki, boczne RT...

@NICK

Proszę się nie zatrudniać się w DHEL na jasnej 1 w w Raciborzu na przepakowaniu chemi.na ta cała patrycjia która prowadzi rekrutacji to (usunięte przez administratora) Ludzi na bija w butelkę tam.prscuja kłamczucha ta rekrutorka patrycjia tak ma na imię i (usunięte przez administratora) każe przyjezdac na rozmowy bierze CV a potem okłamuje ludzi jak ma dość do zatrudnienia i wycagaj ostatnie pieniądze ludziom z kieszeni żeby tylko sobie po oglądać szpetny ryj zakłamany tej rekrutorki to (usunięte przez administratora) i kłamczucha jest cała patrycjia taka ma na imię nie kompetentna i zakłamana nie polecam.tam pracy na pakowaniu chemia w DHELU na jasnej 1 Raciborzu proszę o sztec ine osoby przed tą oszustką nie polecam tam pracy

@Stokrotka

A ty w szkole jezyka polskiego miala ???

nelka

Czy ktoś może napisać coś więcej na temat pracy na dziale przepakowań proszków? Na ile zmian sie pracuje, ile można zarobić na miesiąc? Jaka atmosfera w pracy?

che
@nelka

Przepakowania to nie DHL tylko osobna firm

Jo
@nelka

Ludzie są w porządku, pomogą ogarnąć. Jest jedna zmiana na dzień dzisiejszy tzn. pierwsza. Jest też zmiana wieczorna i nocka, ale na niej są Ukraincy.

@nelka

Nie Polecam pracy w DHL w Raciborzu na ul jasnej 1 rekrutorka jest osobą zakłamana bajkowe każe składać CV przyjezdac na rozmowę ja jechałam az z kuźni raciborskiej a potem okłamują ludzi szkoda czasu dla tej która rekrutuje jest tak zakłamana osoba szkoda czasu dla niej ma na imię patrycjia i syn szefowej Dawid a dokładnie zajmuje się tam.rekrutacja patrycjia jest zakłamana osobą bym wiedziała ze tak okłamują to nawed bym tam nie jechała żałuję mojego czasu i pieniędzy które straciłam na przejazd .patrycjia ta rekrutorka to jest taka kłamczucha zakłamana osoba że masakra .szkoda zmarnowanego czasu dla nich i straconych piniedzy na przejazd nie polecam tam pracy która rekrutuje jest nie kompetentna osoba zakłamana i daremna nie polecam tam pracy

@Stokrotka

Zakłamana osoba tak jest ta rekrutorka ma na imię patrycjie

@Jo

Nelka ta praca na przepakowaniu proszków to przez biuro Adecco

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DHL?

sss

lapka w dol

Rt

Atmosfera przyjazna, fajni ludzie

Jako tako

Atmosfera genialna, ludzie pozytywnie nastawieni, śmiało polecam, wracam tam chętnie każdego dnia ????

@Rt

Proszę się nie zatrudniać na przepakowaniu chemia do DHL na jasnej 1 Najpierw każą przyjezdac na różowe a potem okłamują ludzi gdy mają zatrudnić szkoda czasu dla nich a rekrutorka jest tak zakłamana że szkoda czasu i pinedzy na takie osoby

Stokrotk
@Jako tako

Proszę się nie zatrudniać do DHL w Raciborzu na jasnej 1 na przepakowaniu proszków najpierw każą przyjezdac a potem ludzi rekrutorka okłamuje Szkoda czasu dla nich i. Tych straconych pieniędzy na które stracie bo rekrutorka jest daremna i zakłamana nie polecam tam pracy

Rex

Jak tam podwyżki? chodzą słuchy że nie wszyscy zadowoleni

nick

Paczki dostali?Premia swiateczna byla?A jak tam podwyzki od stycznia?

Gabriel

Witam, Ile może zarobić wózkowy na początek i czy są jakieś dodatki lub bonusy?

Rt
@Gabriel

Jest premia miesięczna, multisport, medicover, bony świąteczne...na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko powiedzą...

Nik
@Rt

To ile można na czysto z premiami wyciągnąć?

Czy firma DHL udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

NICK

Jest komisja socjalna, która weryfikuje wnioski o zapomogę od pracowników, także można liczyć na wsparcie finansowe.

Czy urlop w DHL jest płatny 100%?

kolo

A jak by moglo byc inaczej?

Tt

Tak oczywiście, zgodnie z prawem pracy, inaczej być nie może.

Qwertyy

Mówili po 3 miesiącach można iść pod dhl z uprawnieniami na wózek minęło pare miesiecy i dalej nie można bo wola wziasc nowego i niech pracuje z uprawnieniami za minimalna krajowa a ludzie bez uprawnień pod dhl odrazu ida

@Qwertyy

Mozesz to napisac tak zeby ktos zrozumial???I kto niby ma najnizsza krajowa???

@olek

Pod agencja z uprawnieniami

@Qwerty

A pod agencja z uprwnieniami to przypadkiem nie jest 3200???

@olek

3000brutto bez premii o co miesiąc dostajesz umowę i urlop

@Qwerty

W Raciborzu roboty nie brakuje jak ci tak zle to zmien prace

rex

Niestety masz racje

Tr
@Qwertyy

Masz błędne informacje. Nikt nie pracuje za min krajową i nie są zatrudniani pracownicy pod DHL bez uprawnień.

@Tr

Ok są są 3 osoby bez uprawnien pod dhl

Były

A jak tam wasze ocenki bo słyszałem że remek tylko dupowlazom dał lepsze cały ten śmieszny dhl a jedna wielka porażka

Hmm
@Były

I podwyżki 10zl...

rere
@Były

Wszystko zalezy od tego w jakiej pozycji jestes oceniany im nizej tym lepsza ocena

Jak długo trwa proces awansu w DHL?

Mr

To zależy czy są wolne etaty. Jak jest wolny etat to jest rekrutacja.

@Mr

Awans w DHL??? Chyba poziomy

Hmm

Z papucza na lacz

@Hmm

I to dziurawy

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL