Eryk Sp. z o.o.

Opinie o Eryk Sp. z o.o.

realy

Potwierdzam to co pisze wiekszość . Jest to firma ktora dorabia się na wyzysku pracowników, łamiąca wszelkie prawa pracy. Występuje tam na szeroką skalę kolesiostwo tzn. każdy nowy jest traktowany z góry jako potencjalne zagrożenie. Płaca ok 2 tyś zl a reszta to diety, kilometrówki jesli uzywa sie prywatnego auta ktore jest wliczane jako pensja. Ogolnie nie polecam

Majk

Ja może się wypowiem,bardziej ogólnikowo ale za to z ostatniej chwili,jako iż już nie pracuje w tej firmie mam znajomych którzy tam pracują i mówią mi na gorąco jak jest,co mogę potwierdzić.Z tego co słyszę to atmosfera nie jest najlepsza,praca jest ale jak ktoś wcześniej napisał po 12 godzin 7 dni w tygodniu,pensja podstawowa to pensja około 2000 zł nawet jeśli jesteśmy na miejscu,z tym ,że są płacone dodatki za delegacje,dlatego wychodzi się trochę lepiej,ewentualnie kilometrówkę jeśli jedzie się do pracy własnym autem.Nowo zatrudniony pracownik jest z góry skazany na dyskryminacje ponieważ jest on tak zwaną konkurencją dla już tam pracujących,panuje kolesiostwo,grupki itp,więc nowa osoba napotka problemy z komunikacją i akceptacją,podkładają świnie więc trzeba uważać,podlizują sie team liderom i obracają kota ogonem,tym bardziej gdy ktoś wykazuje się pracowitością.Team liderzy też podobno szukają dziury w całym,poganiają ogólnie stwarzają problemy i uważają sie za bogów.Jedyny plus to to,że wypłata jest na czas i można ewentualnie coś zwiedzić jeśli czas pozwoli

Miki

Niech się ktoś wypowie o obecnych warunkach w Szczecinie. Nadal taka lipa, czy może coś się poprawiło ?

tafor

Dobrze że piszecie, właśnie zamieścili ofertę dla elektryków w Belgii.Już chciałem się zgłosić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eryk Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
nowy

Potwierdzam KAŻDE SŁOWO napisane powyżej. Firma słabo dba o najbardziej podsrawowe interesy pracowników, Ludzie pracujący w biurze pozostawiają wiele do życzenia.

Nie polecam tej firmy z powodu nagminnego łamania prawa pracy. Pazerna firma, szczycąca się certyfikatami jakości, nie szanująca swoich pracowników. Zmusza pracowników do korzystania z urlopów bezpłatnych, nie wypłaca wynagrodzeń za nadgodziny i okresy postoju często wielotygodniowe. Standardem jest praca 12 godzin dziennie przez 6, a czasami 7 dni w tygodniu zaś płaca zasadnicza brutto to 1600 zł. Pracownika zwalnia się równie szybko jak przyjmuje następnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Eryk Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Eryk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eryk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eryk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eryk Sp. z o.o.