Opinie o Havita w Berlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Havita. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havita w Berlin

Marysia 23.00

I same zdrady i rozwody

Ł. K

Przepracowałem tam 3mc jak dla mnie było spoko, praca jak praca jak chcesz zarobic to trzeba (usunięte przez administratora) ludzie spoko nikt sie mnie nie czepiał... Moim zdaniem kto nie chce pracowac to bez różnicy czy będzie na hawicie czy w innej pracy... Pozdrawiam wszystkich!!

adi

Najbardziej (usunięte przez administratora) mnie ten (usunięte przez administratora) brodaty (usunięte przez administratora) synuś. Dawałem rade ale zamieszanie na hotelu i wypad do domu

Ryszard

Jak się współpracuje z firmą? Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą? Sporo dobrego słyszałem.

@Ryszard

A co tam dobrego.Mała płaca 6 osób na pokoju (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Havita? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Aaa

Witam. Jestem zainteresowana praca na Havicie .Ma ktoś jakieś namiary?

Paulina

Widzę bardzo dużo złych opinii na temat Havita. Rozumiem, że macie dużo zarzutów względem tego pracodawcy, ale mam jedną uwagę i bardzo proszę aby każdy wziął ją do serca. Podczas rejestracji/pisania pierwszego komentarza akceptowaliście regulamin, który jasno mówił, że nie obrażamy innych, nie używamy wulgaryzmów. Pamiętajcie o tym! Teraz przechodząc do merytoryki, czy naprawdę nic dobrego nie można powiedzieć o tym pracodawcy? Nie macie pozytywnych doświadczeń? Zachęcam do wymian poglądów (w ramach regulaminu GoWork)!

Mariusz

Ja tam pracowalem w 2011. Najgorsze doswiadczenie w moim zyciu, nie wiem czy cos sie zmienilo czy nie. Ogolnie oboz pracy dla desperatow. Jak przetrwasz 3 2-3 miesiace to graruluje ( mi sie udalo bo potrzebowalem pieniedzy). Nadzorcy, glownie polacy, turcy i portugalczycy, traktuja cie jak smiecia. Srednio na koniec wyszlo mi 14 godzin dziennie, wtedy zarabialem €4.50. Warunki sanitarne TRAGEDIA. Czesto zmuszaja cie do pracy (nieoficjalnie) grozac! Jak wyjezdzalem to powidzialem ze nikomu nigdy nie polece. Ale...ludzie jezdza co roku, wiec moze ze mna cos nie tak?! Ale NIGDY tam nie wroce!

Anonimm

Nie polecam!! Byliśmy z chłopakiem 2 tygodnie. I tylko przez to że nie byliśmy z okolic Krosna i Zielonej Góry i nie byliśmy "ziomalami" mieliśmy przewalone. Mój chłopak był pomiatany przez innych. Wysiadły mu plecy bo mieszał w jakiejś średniowiecznej wannie kilka ton sałatki! Ma problemy z kręgosłupem do tej pory i może zapomnieć o pracy fizycznej!! Dodam że robi to przynajmniej 2 facetów a on robił to sam a reszta obierała kokoski i się śmiali z niego. Banda idiotów wykorzystujących nowych pracowników. Kontraktowcy myślą że wolno im wszystko. Kierownictwo niemieckie nie reaguje na problemy pracowników. Hotel na nowej havicie to masakra. Kasa spoko ale warunki masakryczne. Nie polecam pracy dla par tam, proszę nie łudzić się że będziecie mieli wspólny pokój.

Ale tu piszą bzdety .Pracowałem tam z żoną w tamtym roku ja dwa miechy żona 3 miechy .Praca jak praca .Ludzie byli ok.Praca normalna .Pozdrawiam.

Czarna

yacuzzi ,sprzataczka reczniki wymieniane codziennie Nawet osobisty szofer drinki za darmo haha i ladne ciacha . Same mlode laski polujace na facetow

Czarna

(usunięte przez administratora) praca (usunięte przez administratora) kwatera Imprezy praca kasa i zajebisci ludzie . Ladny Tomek ladny Piotrus Pozdrawiam Renia i Krysia. Napewno zostala bym dluzej gdyby nie ta noga Pozdrawiam wszystkich

Gali

Witam.Może tak jaśniej bo z tego co ja wiem to pracuje się do 14 godz a w sobote tylko do 12 stej i niedziela wolna ale ile prawdy to nie wiem . Niech ktoś napisze ile godz się robi i ile zarabia na miesiąc

Alga
@Gali

Tam jest masakra 5.50 eur na godz .500 eur za spanie .Na miesiąc jakieś 600-700 eur

@Gali

od 6 do 19 niekiedy do 22

Wrócę tam
@Alga

Coś Ci się pomieszało, na umowie jest 7,20€ 9€/doba za hotel, obecnie na starej hali kobiety na szalach średnio pracują od 7-20, na sałacie 7-16, 17, w soboty krócej, na nowej hali chyba średnio do 19,, faceci pracują dłużej ????

Stawka za mała

G

Słusznie prawisz.

Zjechałem z kolegą po tygodniu.Tam to jest masakra.(usunięte przez administratora)

Linda

Annka czy mogę prosić o jakiś kontakt do Ciebie. Wybieram się tam w marcu ale po tych opiniach będę musiała się dobrze zastanowić czy tam jechać. Pozdrawiam.

Olek

Kto jest na nowym hotelu i nowej Havicie dajecie radę w tym syfie

Robo
@Olek

Czy to jest praca przy sałatkach ???

Tak

@Zadziora

Kiedy byłaś

Zadziora
@Kinga

Przełom listopada i grudnia. Tylko miesiąc. Więcej nie dałabym rady. Warunki mieszkaniowe to jeden wielki syf a i praca ma wiele do życzenia. Za taką pracę winni płacić więcej niż sześć euro. Pozdrawiam.

natka

Witam jedzie ktos teraz na Havite w grudniu pozdrawiam

Alga
@natka

(usunięte przez administratora) z Twoim pozdrawaim

Ala

Ja wróciłam w sobote

Ja jadę

HuHuGu
@Kinga

(usunięte przez administratora) z havuty Krzysiek i jego (usunięte przez administratora) kaśka

natka
@Ala

ciężko tam jest

Qq

Ja jadę

zzz

Ale tam sie zarabia ponad 8.5e na godzine bo jest taki system ze pracuje sie duzo nawet do 18 godzin pozniej dziela ten czas tak ze niby pracowało sie 8 godzin :D. Osobiscie przepracowałem tam w 60dni 650godzin i troche naskubałem kukurydzy na akord i nie czulem sie zbytnio wykorzystany chociaz jak by placili lepiej to byla by bajka mimo nieciekawych warunkow mieszkaniowych i tych prysznicow zbiorowych niczym w obozie bez odrobiny prywatnosci :D

Magda
@zzz

Ppdalbys namiar?

Ona 22
@zzz

Praca jak każda inna. Na niektórych stanowiskach trzeba być sprytniejszym na innych się nudzisz. Większość ludzi wraca tu co roku, pracują tu osoby od 18stu do przeszło 60 lat co oznacz, że bez problemu daje się radę. Obecna płaca to 7,2€/h cena hotelu za msc 270€ ( tak duża dlatego, że cena hotelu jest dostosowana do zarobków). Warunki nowego hotelu dobre, w stary hotel gorzej ale nie ma tragedii, to w końcu hotel pracowniczy a nie hotel spa.( tak jak wcześniej napisane jak sobie poscielisz tak się wyspisz. Pokoje są kilku osobowe, od 2 os do 8os. Lokatorzy różni, jedni przyjemni, drudzy mniej albo wcale, ale to jak w każdym hotelu pracowniczym. Im mniej się integrujesz tym lepiej możesz na tym wyjść????. Godziny pracy są różne zależnie od płci, stanowiska, okresu w jakim się pracuje. Na tygodniu kobiety pracują od 8h do 13h faceci od 10h do 14h. W soboty kobiety pracują średnio 7h niektórzy faceci też inni do około 8-9h. Niedziela wolna. Pracodawcy przyjemni, wypłacalni, godziny się zgadzają, jak nie to na plu dla nas. Jak chcesz przyjechać zarobić i uczciwie pracujesz to zarobisz!!

Ona
@Ona 22

Pominęłam kwestię o której głośno się nie mówi, mianowicie: za pracę trzeba zapłacić posrednikowi 50€/msc po zaliczce albo po wypłacie, jeżeli nie zapłacisz to więcej nie przyjedziesz. Umowe podpisujesz pierwszego dnia na okres 2 msc, jeżeli się sprawdzasz możesz zostać dodatkowo na 4 tygonie. Po kilku dniach dostajesz się zaliczkę 200€, wypłatę możesz wziąć na koniec pobytu albo standardowo do 5 dnia po ostatnim dniu miesiąca

@Ona 22

ten hotel to jest porazka i szczor z nami tez mieszkał

Akordzista

A kiedy teraz ma być wyjazd?

Huje
@Akordzista

W (usunięte przez administratora) ma być

@Huje

wlasnie wrocilem zgadzam sie z odpowiedziami innych i ten wietnam hah

Zostaw merytoryczną opinię o Havita - Berlin

• Jak się pracuje w Havita?

Zobacz opinie na temat firmy Havita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havita?

Havita