Ventor

Opinie o Ventor

Mick

Ile da się zarobić jako Inspektor HSE w Norwegii ? chodzi o tą firmę bo jest oferta pracy i nie wiem czy jest sens

saba

Do Bernard co to za firma jakies informacje odnosnie jezyka angielskiego

Aneta

Forum Gowork służy do wymieniania się informacjami odnośnie tego, jakim pracodawcą jest firma, której dotyczy wątek. Nie jest to odpowiednie miejsce do zamieszczania ogłoszeń. Proszę Cię, byś korzystał z serwisu zgodnie z jego przeznaczeniem i regulaminem. Pozostawiam link, byś mógł zapoznać się z zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

Rafał

Witam.Poszukuje pracy jako monter wentylacj.Doswiadczenie 13 lat.

Witam. Czy ktos moze dokladnie sie orientuje ile czasu potrwa przerwa zwiazana z redukcja osob na Stordzie. Pytam z tego wzgledu ze podawane sa ruzne informacje np.6-8 tyg.nawet do 10-12 tyg. Bede wdzieczny za odpowiedz.

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

Aneta

Na stronie internetowej ventor znalazłam informację, że firma poszukuje pracowników na kilka stanowisk: Inspektor ds. zabezpieczeń antykorozyjnych FROSIO Level III Malarz konstrukcji stalowych na projekcie Offshore Monter wentylacji Serwisant urządzeń HVAC Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.ventor.com.pl/kariera/aktualnie_poszukujemy.html Czy ktoś z Was rozważa wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych?

Zbychu

Witam dostalem propozycje pracy na montera wentylacji?. Jaka stawka?. Ile pracy na oslo?. Co ile zjezdy. ?Ktos podpowie?

Aneta

@Janek a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w ventor? Może ktoś ma podobne doświadczenie i zechce wypowiedzieć się jakie są realia. @Przyjazna firma ten wątek służy wymianie informacji i prowadzeniu dyskusji na temat firmy ventor jako pracodawcy. Nie jest to dobre miejsce do zamieszczania ogłoszeń rekrutacyjnych innych firm. Jeżeli chcesz wstawić ogłoszenie zajrzyj do zakładki "Dla pracodawców".

Łukasz

Witam mam pytanie do Pani Anety czy jest prowadzony nabór na montera wentylacji

Janek

Słyszałem sporo dobrego o firmie, czy warto aplikować?

Konrad

Szkoda, że tak rzadko piszą na forum pracownicy!!

Maro

@Aneta dlaczego kasujesz niewygodne komentarze?

Aneta

@anonimek, chciałbyś uzyskać informacje w tych kwestiach, ze względu na to, że wziąłeś udział w rekrutacji prowadzonej przez ventor? Jeżeli tak, to mógłbyś napisać co sprawia, że rozważasz rozpoczęcie współpracy z tą firmą? Każda Twoja uwaga na ten temat zainteresuje z pewnością również innych użytkowników.

Aneta

@Jozek, chętnie podzieliłabym się taką wiedzą z Tobą, gdybym była w jej posiadaniu. Niestety nie pracuję w ventor i nie mogę udzielić Ci ważnych z Twojej perspektywy informacji. Zachęcam Cię do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami tej firmy.

Aneta

@Jav, z Twojego wpisu na tym forum wynika, że jesteś zainteresowany pracą w ventor. Jakie stanowisko najbardziej by Ci w tej firmie odpowiadało? Jeżeli znajdziesz pasującą do Twoich potrzeb rekrutację, to proszę o kilka słów na temat procesu rekrutacyjnego, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział.

Jozek
@Aneta

Czy poszukujecie ludzi do pracy na terenie Polski lub do Norwegi

Jav

Na jaką stawkę można liczyć w tej firmie

Aneta

@Okoniasty, zamieściłam tutaj tylko informacje, które udało mi się odnaleźć na temat procesu rekrutacyjnego. Z Twojej wypowiedzi mam rozumieć, że ventor zatrudnia także osoby z polecenia. Co sądzisz o takich praktykach? Poleciłeś kogoś do pracy w tej firmie?

Aneta

Na stronie internetowej ventor nie ma ofert pracy, ale w zakładce kariera jest podany opis procesu rekrutacyjnego. Korzystacie z takich wskazówek, pomocy przed aplikowaniem na wybrane przez Was stanowisko do firmy? Są dla Was w jakimś stopniu przydatne? Jeżeli ktoś z Was orientuje się i wie czy firma planuje jakieś rekrutacje w najbliższym czasie?

Matson

Witam Panowie .poszukuję informacji gdzie w Polsce moge zrobić kurs chartek .Prosiłbym o informację

Maks

Pomóżcie. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Polsce można zrobić certyfikat chartek7. Szukam od kilku dni w Internecie i nic. Prosiłbym o jakieś namiary jeżeli takie informacje posiadacie

ciekawy

Czy to prawda że na Stordzie duży projekt będzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor