Ventor

Opinie o Ventor

bula

Pierwszeństwo zawsze maja ludzie z Debicy!!! Każdy kto jeździ z Debicy dłuższy czas ma kogoś kto zasiada w biurze!!! Ventor jest dla nich wszystkim ponieważ taki człowiek( 99% z nich)nie ma szans na przyjecie go do żadnej innej firmy- doświadczenie na papierze to nie wszystko a jego kwalifikacje wychodzą podczas pracy!!!I JESZCZE BĘDZIE SIEBIE GŁOŚNO NAZYWAŁ FACHOWCEM

balon

a co z różnica kto z jakiego miasta jest ma papiery i coś robił w zyciu to jedzie nawet jak jest z bangladeszu

ja213

no to sam sie wygadałeś ze jestes z siedlec i głupoty piszesz z tym jezykiem na jednym kontrakcie potrzebują z j.angielskim na innym nie oczywiscie lepiej znać ale nie pisz ze biorą z j.angielskim

ja213

dodam jeszcze ze z tego co zaobserwowałem biorą najczęściej z dębicy i z siedlec ale dlaczego tak to nie wiem

@ja213

witam powiem tak miałem przyjemność pracowania z ludzimi z siedlec i z ludzimi z debicy ludzie z siedlec pracowali w dużej firmie w mostostalu tam sie robi na codzien takie prace jak w norwegi czyli malowanie piaskowanie metalizacjie duzo ludzi jedzi bez doswiatczenia naprawde potrzeba jest ludzi wiec leca do roboty niby jest rekrutacjia jakas ale i tak ludzie sie trafiaja bez doswiatczenia trzeba pracowac za nich tak sie czesto zdarza ventor szuka fachowców z jezykiem ang nie ma duzo ludzi takich fachowiec i jeszcze zeby umial jezyk sam wiem ze fachowcy nie maja czasu na nauke jezyków obcych bo maja duzo pracy w norwegi tak naprawde wystarczy podstawowe slowa znac norki nie rozmawiaja z nami pokarze co masz robic i robisz bez słów zadnych wiec jak jedna osoba zna jezyk tez sie dogadamy i jest dobrze

@maly

oczywiscie nic nie mam do deębicy i siedlec tylko tak sie zastanawiam dlaczego tak wielu ludzi z tych miast jezdzi

maly

to nie wiem czy to bedzie dobry pomysl zwolnic sie tak odrazu pochopnie tak zrobic ja tak zrobilem i odszedlem z Mostostalu bylem raptem pare wyjazdów i siedzie w domu juz prawie rok mam rodzine kredyt mysilalem sobie mam uprawnienia metalizy umiem malowac piaskowac czego chciec wiecej a tu bum roboty nie ma dlamnie tak bywa dziecku nie powiem ze nie kupie ci lizaka bo mnie nie stac na to tulam sie po kurnikach i zebram o prace moze wrescie sie cos rusze w ventorze i szczescie sie usmiechnie tylko na jak dlugo zobaczymy pozdrawiam

SIEDLCZANIN
@maly

MAŁY TY PO PROSTU JESTEŚ ..... Z POD SIEDLEC JAK TY PO KURNIKACH PRACY SZUKASZ.BRAK SŁÓW

SIEDLCZANIN
@maly

PEWNIE RAZ BYŁEŚ I WYŻALASZ SIĘ NA FORUM PODPISZ SIĘ JAK TAKI CWANIAK JESTEŚ BO PSUJESZ OPINNIE SOBIE I WSZYSTKIM Z SIEDLEC I FIRMIE

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

masz racje w tym co piszesz napisałeś to co ja tylko bardziej optymistycznie

do ADA

@ada - Leasing pracowniczy – wynajem pracowników, z którymi został zawarty stosunek pracy na rzecz innych podmiotów gospodarczych. Pracownicy pracują zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Podmiot zatrudniający pracownika nazywany jest agencją pracy tymczasowej, pracownik oddelegowany do innego pracodawcy nazywany jest pracownikiem tymczasowym, natomiast pracodawca, na rzecz którego i pod którego kierownictwem świadczona jest praca zwany jest pracodawcą-użytkownikiem. źródło WIKIPEDIA

lotny
@do ADA

ty wierzysz w to co napisałeś? piaskarzy -malarzy jest garstka bo cała reszta to pociotki i ci którzy płacą za wyjazd.reszta jeździ na nagłe zapotrzebowanie i to nie ma nic z fachowością pracownika

malarzy i piaskarzy są miliony i to jest problem, a jak ktoś pisze, że tel nie odbierają to śmiać mi się chce - co to znaczy? = zapisali cię pod hasłem "nie dbierać 1290"?? praca na 2-3 miesiące - a jaka firma daje gwarancje pracy? = napiszcie pójde tam. Ventor to agencja pracy tymczasowej tzw. kontrakty na projekt, to firma która zatrudnia ludzi na miesiąc, dwa, rok, dwa - ale to zależy od klienta który zamawia ludzi a nie od firmy która wysyła pracowników = dziś zamówili 20 osób jutro 120 a po jutrze 10 = i co wted??? mają zerwać kontrakt na 10 osób bo ktoś na forum napisał, że żyć trzeba a jest 11ty? ludzie jak coś umiecie robić to się nie musicie martwić o pracę, chyba, że jest was miliony jak jest z malarzami i piaskarzami. Jak was tak dużo to co się dziwić, że ktoś mówi że będzie praca = a co ma powiedziec że nie będzie? wiecie ile takich dzwoniących jest? Zaproponujcie co powiedzieć 123123 osobie która dzwoni? praca będzie a proces weryfikacji zdecyduje kto pojedzie = więc nie można komuś odmówić albo go zapewnić przez telefon, weryfikacja trawa jakiś czas. Przecież nikt nikomu nie robi na złość nie wysyłając go do pracy, poprostu rynek jest przepełniony fachowcami w danej profesji i tyle. Jak będziecie spawać tytan lewą ręką to zapomnicie, że jest takie forum - tyle będziecie mieć pracy, niestety malować umie co drugi z nas, co jest równie problematyczne w procesie weryfikacji - dlatego niektórzy jadą na projekt i życie weryfikuje, że są lepsi od nich, a on po 2-3 rotacjach siada w domu za komputerem i pisze takie gorzkie żale na forum, zamiast się zastanowić w jaki sposób sobie pomóc a nie komuś zaszkodzić. pewnie zaraz wszyscy napiszą że jestem pociotkiem (niestety nie jestem) - i nie napisze gdzie to mam bo mi posta nie wyemitują a tyyyle się opisałem ;)

@:)

masz racje w tym co piszesz napisałeś to co ja tylko bardziej optymistycznie

@:)

możesz być mistrzem świata w malowaniu i piaskowaniu i robienia na drutach a itak z ludzmi z debicy nie wygrasz bo są lepsi w robieniu na drutach wyślą cie z nimi żeby ktoś w grupie umiał malować pare razy pojedziesz z nimi a do konca zostanie dębica znam to z autopsji

maly

witam sredecznie moje zdanie jest takie olac ventor i zostawic ich samych z projektem powinien nikt z fachowcow nie jechac tam do pracy to moze by nas bardziej szanowali my jestesmy dla ventora zwyklymi baranami ktorzy kase dla nich robia takie jest moje zdanie ta firma tylko ludzi krzywdzi daje robote na 2-3 wyjazdy i spadaj biora nowych ludzi bez doswiatczenia

znajomy

no no amerki nie odkryłeś

były

tak tak człowiek zwalnia się z pracy bo myśli ze pana boga za nogi złapał a tu 3 wyjazdy i spadaj ani jednej ani drugiej roboty nie ma i informacji zadnej czy cos bedzie a zyć trzeba .Pisze tylko dlatego zeby to przemyślec zanim ktoś się zwolni bo moźe być w (usunięte przez administratora)

ja213

trzymać sie od ventora z dala tam niema przyszłości dobrze gadają jak cię potrzebują a jak nie to nawet tel nie odbierają a jak odbiorą to gadają tak na (usunięte przez administratora) sie pan

px

nie ma zleceń,nie ma roboty,nie ma żadnych urlopów,jest pożegnanie z pracą tj.zwolnienie,świadectwo pracy i bye,bye przestańcie tu bzdury jakieś wypisywać,nawet jak przez tydzien nie bedzie pracy dla ciebie to jesteś zwolniony,bedzie praca to znowu jestes przyjęty

xd

odp do "biorą wszystkich i dużo" sorry zapomniałem dodać z jakimś doświadczeniem w tym zawodzie co potrzebują. Faktem jest, że jak chcesz się tam dostać musisz mieć doświadczenie w tych dziedzinach co potrzebują.

itar

naiwność ludzka nie zna granic,co to znaczy"biorą wszystkich i dużo"? trzeba być fachowcem jakimś w danym zawodzie żeby gdzieś wyjechać,a "dużo"? dużo ludzi to potrzebowali na Hammerfest i nie ma już takiego zapotrzebowania

xd

Do ADA: Bez znajomości się dostaniesz, trzeba tylko znać się na rzeczy (mieć doświadczenie). Faktem jest, że jak mało potrzebują pracowników to w pierwszej kolejności jadą znajomi i kilku co zna się na rzeczy). Jak potrzebują dużo to biorą wszystkich. Tak jak już wszyscy inni tu pisali praca jest jak jest robota (na kontrakt) jak nie ma roboty rozwiązują z tobą umowę i siedzisz w domu bez umowy. Wyjazdy są rotacyjne czyli jedziesz np na 14/9 czyli 14 dni pracujesz a 9 odpoczywasz w domu. W tej kwestii nie masz nic do powiedzenia tak jest i tyle. Jeśli jesteś bardzo dobrym pracownikiem i się nadasz to może załapiesz się na dłużej. Najogólniej mówiąc jeśli szukasz pracy na stałe to nie w tej firmie chyba, że chcesz trochę dorobić to jak najbardziej. Ogólnie warunki pracy nie są złe choć firma w pewnych kwestiach nie wywiązywała się należycie z jej obowiązków (głównie chodziło o wypłaty)choć ostatnimi czasy się to zmieniło na lepsze (ponoć). Mam nadzieję, że moja odpowiedź rozwiała twoje wątpliwości. Na razie z tego co wiem jeżdżą nieliczni i ci którzy znają język angielski.

tom

....są...dla znajomych...

marc

hej a jak jest teraz sa jakies wyjazdy? Jeśli tak to dla kogo?

znajomy

dostałem się bez znajomosci nie wynikają z nie kompetencji poprostu to jest robota na kontrakt przeważnie kontrakt się kończy i nie jedziesz albo zmniejszają ilość osób no i nie jadą ci co nie mają układów jak jest robota to jezdzą wszyscy a urlopu nie potrzebujesz bo jedziesz 14/9 12/9 albo najlepiej 14/21 a i jeszcze 14/14 to po co ci urlop a po kontrakcie siedzisz w domu 6miesięcy bez roboty to ci się urlopować niechce bo za co

znajomy

witam ja wiem jak tam jest znajomi jeżdzą i inni też jezdzą ale jak jest redukcja na kontrakcie to sami wiecie kto jezdzi a jezyk jest ci tam potrzebny żeby cole sobie kupić w sklepie chyba ze na rafinerie jezdzisz i zkolegami chcesz se pogadać

paweł

a z jakiego jestes miasta

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor