Ventor

Opinie o Ventor

luk

poczebuje wjechać jak tam sie moge dostaci mui numer tel (usunięte przez administratora)pozdrawiam

vestfold isovent
@luk

jestes izolerem to sie odezwij

izoler
@vestfold isovent

Odzywamy się a ty milczysz czyszbyś ściemniał

tomek0102
@vestfold isovent

napisałem do ciebie i nic czemu nie odpowiadasz

molo

miało być,ze chciałby zarobić w 3 miesiące:)))

molo

Tak fakt,na pewno na to za darmo pracujemy my,ale faktem jest też to,że w 3 tygodnie pracy zarabamy tu tyle co nie jeden chciałby zarobić w 3 tygodnie. Pracuje, może nie długo bo to mój 4 wyjazd...3 tygodnie w pracy- 3 tygodnie w domu, nie dałem w łape, uczciwie przeszłem testy i wiodocznie daje rade skoro nie skończyło się na jednym wyjeździe. choćby nawet po nowym roku nie przedłużyli mi kontraktu będe wspominał prace bardzo dobrze:) Dobre zarobki, super warunki socjalne,mieszkam 200 km od Dębicy i zabierają mnie spod domu i spowrotem do niego odwożą, czego chcieć więcej?:)

@molo

jakie byłe te testy :) Pozdrawiam.

monter

jest jeszcze robota w Stord? można się załapać?

vestfold isovent
@monter

jakiej pracy w norwegii poszukujesz. jakim jestes monterem czeego

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

Godunow

Jakie "to wszystko" za darmo?Widać jak znasz się na tych wszystkich płacach i zasadach. Na to wszystko"za darmo",orasz ty. To co otrzymujesz na wypłatę jest tylko ułamkiem tego co płaci inwestor za twoją robotę podwykonawcy! Skąd ty chłopie spadłeś?Z Dębicy albo Tarnowa napewno.I ty się bierzesz za tłumaczenie ludziom zasad płacy,itd? Angielskiego się chociaż nauczyłeś w tej Anglii?Tak jak podstaw ekonomii?

borys

Jak czytam te wasze wypowiedzi to mnie słabi.Ci co dalej pracuja maja o firmie dobre zdanie,natomiast ci którym sie nie udało sa obrazeni na cały swiat.Ja pracuje tam 7 latb i złego słowa nie moge powiedziec,choc czsem było ciezko.A co do ferie penger to jak sie mozecie wypowiadac nie majc pojecia jaki jest układ VENTOR-SKATT.A układ jest taki.POTRACAJA NAM 48% PODATKU PO TO TYLKO ZE JAK KTOS SIE ZWOLNI W CIAGU BIERZACEGO ROKU TO ZEBY ODZYSKAC TE PROCETY TO MUSI SIE ROZLICZYC ZPODATKU.ZAZWYCZAJ LUDZIE PO SKONCZENIU PRACY TO OLEWAJA .A SKATT CHCE MIEC TO DOPROWADZONE DO KONCA ZEBY MIEC PORZĄDEK W PAPIERACH.PROSTY PRZYKŁAD JA ROK W ROK MAM ZWROT PODATKU W GRANICACH 25 000 KORON.A SKĄD TO SIE BIERZE CZESC TEGO ZWROTU TO WŁASNIE TO OTRACONE 48% OD FERIE PENGE.WIEC NAJPIERW ZASIEGNIJCIE INFORMACII ZEBY POTEM NIE WYPISYWAC GŁUPOT I NAKRECAC TEMAT.Pracowałem kiedys w angli przy wentylacii ,i tak wygladał moj dzien.Pobodka 4/30 potem metro i jazda przez Londyn 40 minut.Wpracy od 7-18 potem poerót do domu na godz 21,bo jeszcze zakupy,i tak co dzien.A w VENTORZE ZAWIAZĄ CIE ZA DARMO DO PRACY DADZĄ CI JESC DOSTANIESZ FIRMOWE AUTO NA DOJAZD DO PRACY,PRZYJERZDZASZ PO PRACY MASZ UGOTOWANY OBIAD CO JESZCZE TRZEBA WIECEJ,I TO WSZYSTKO ZA DARMO.CO MOŻNA CHCIEĆ WIĘCEJ.A ZROBKI SA BARDZO WYSOKIE PORÓWNANIU Z INNYMI KRAJAMI.

zgred

ludzie,ludzie mam robote ,jade do was .

kaligula
@zgred

a gdzie jedziesz ze tak sie cieszysz,ile zaplaciles zeby jechac.

tomibuska

witam panowie jak dostać sie do ventora pracowałem w budowlance w irlandi 4 lata angielski znam komunikatywnie wystarczy by zyc ale o wentylacji mam tylko pojecie typowo domowych aczkolwiek praca z metalem niejest mi obca robilem troche moterki mam uprawienia spawacza czy mam szanse na wentylacje w tej firmie

@tomibuska

masz szansę,jeśli masz kogoś znajomego w biurze...

lesny dwo
@

Wcale nie musisz miec zadnych znajomych, ja nie mialem znajomych w biurze ani nawet nikogo w Debicy. Poznalem goscia na wakacjach w turcji i on mi powiedzial ze jest taka firma w debicy ktora wysyla ludzi do norwegii. Podstawa jest znajomosc jezyka angielskiego i nie koniecznie musisz sie znac na wentylacji bo ventorze jest cala gama spektrum prac nawet i budowlanych. Wyslij podanie na firme lub zawiez i czekaj na kontakt - mi sie pofarcilo.

Spirokjuter

Masz na myśli spiro cutter?

DNK

Panowie mam pytanko. Jak wygląda site test na montera wentylacji w Ventorze?

wentyl
@DNK

musisz mieć nożyk,to podstawa a dalej to jakoś pójdzie

unia tarnów
@DNK

testy sa bajecznie proste,jak choc troche znasz sie na rysunku to zdasz bez problemu,i potrafisz odróżnić nawiew od wywiewu,tu do norwegi przyjezdzaja (usunięte przez administratora) co pierwszy raz widzieli spirokjuter do ciecia rur,normalna porażka (usunięte przez administratora) dadza ci takiego to nie odrózni kolana 90 stopni,od etaża 30stopni,normalna porazka,zwalniam sie z tego dziadostwa i ide do norweskiej firmy za 200koron na godzine

zach.pomorskie

a słyszałem, że tu można zarobić. mają problemy ale w końcu wypłacają. Najważniejsze żeby swoje dostać, bo to rzadkość. jestem zdecydowany tylko jak zacząć?

bieda

to gdzie szukać pracy?

?

Widzę, że tu niemwarto szukać pracy. pewnie nic dobrego człowieka nie spotka?.napiszcie szczerze czy czekać na prace, bo mało dobrego znalazłem napisane a bez pieniędzy ciężko. raty do spłaty, a bank nie poczeka.

szefcio

chłopy. podobno od przyszlego roku nie bedzie juz tych wyplat, bo zmienili ustawe i majo nowych politykow, ktorzy nie nawidza polakow i innych narodowosci.

szefuncio

nie podniecajcie sie tak tym feriepenger,i tak nie dostaniecie,teraz jedynie skattekort wam moze cos wypłaci,bo mamy pazdziernik,ostatni termin wypłacania kasy.

W każdym razie można otworzyć rachunek w dowolnym banku i nie ma z tym żadnego problemu. Sam decydujesz, gdzie będą przelewane twoje pieniądze. musisz pamietać, że płacą w koronie norweskiej i jak będziesz mieć rachunek w złotych polskich, to bank będzie przewalutowywał po swoim kursie. Często będziesz w plecy kilka stów! wiem z własnego doświadczenia: porównaj kurs korony z kantoru internetowego z bankowym i pomnóż razy 10 000 NOK, to zrozumiesz.

Nie ma obowiązku otwierania rachunku w norweskim banku. Osobiście doradzam otwarcie rachunku bieżącego Alior banku z rachunkiem w NOK. Następnie należy dostarczyć numer do działu personalnego podczas podpisywania umowy o pracę. Wszystko.

?

jak jest z przelewami w ventorze? zakłada sie konto w norweskim banku na miejscu?

Fellesforbundet leader

Kaligula, widać nie każdy wie, bo tobie brakuje wiedzy, że 12% mają związkowcy, a pozostali 10,2%. Jeżeli jesteś członkiem związków zawodowych, to masz więcej. Ponadto jest wiele innych przywilejów, lecz obowiązują tylko rezydentów mieszkających w Norwegii np. specjalne przywileje dotyczące rabatów i korzystniejszego ubezpieczenia AFP. Wynagrodzenia i wszelkie ekwiwalenty są sprawdzane wybiórczo przez Związki. Ponadto każdy może zgłosić nieprawidłowość i wszystko zostanie sprawdzone i tak było w przeszłości. To co Ventor musi poprawić to terminowość rozliczeń tych świadczeń, bo cała reszta jest absolutnie poprawna i zgodna z przepisami.

kaligula

ej string kazdy wie ze feriepenger jest ekwiwalentem za urlop i powiniem wynosic 12procent od zarobku brutto,a wentor to złodziejska firma i jak wypłaca to tylko 10,2procenta,i powinien byc wylacone do konca czerwca nastepnego roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor