Opinie o KL Trade sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KL Trade sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KL Trade sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KL Trade sp. z o.o. w Warszawa

Paweł Nowy wpis

dlaczego firma jest zamknięta na stałe ?

MARSHAL Nowy wpis

Dzień dobry, poszukujemy kontaktu z byłymi pracownikami spółki. Prowadzimy egzekucję z majątku spółki, interesują nas bardzo milionowe pożyczki udzielone zarządowi firmy. Prosimy o kontakt na maila: kontakt@marshal.pl

Stach

Macie jakieś aktualne informacje o firmie? Czy warto składać cv?

@Stach

Firma juz nie istnieje

Janusz
@Anna

Dlaczego firma już nie istnieje? Czyżby podjęto decyzję o jej zamknięciu, czy może co innego wpłynęło na to, że firma zakończyła swoją działalność? Proszę o sprecyzowanie podanych informacji.

Anna Nowy wpis
@Janusz

Chyba tylko sam wlasciciel zna powod zamkniecia firmy...bo byli pracownicy niestety nie znaja powodu.

Gabriela Nowy wpis
@Anna

Z wpisów w KRS-ie nie wynika, żeby spółka KL Trade była w upadłości itp. Czy zrezygnowała jedynie z tego konkretnego profilu działalności? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Natalia

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii to jeden z celów tego forum @niezapraszamy. Drugi cel to metaforyczność przekazywanych treści, więc dobrze byłoby zamieszczając negatywną opinię uzasadnić ją tak żeby inni i pracodawca mogli odnieść się do poruszanego wątku. Co w przypadku niektórych postów nie ma miejsca.

Brak
@Natalia

Natalia sama zostalas bez kasy. Dalej twierdzisz że to była dobra firma

Sprzedawca

opowiadanie pani o firmie i o tym, ze w internecie opinie dotyczace firmy nie sa adekwatne - niestety dla firmy kl trade sa adekwatne - gdyż to firma, która nie gwarantuje żadnej stabilizacji.

pytania zadawane o tym co sie robilo jak sie robilo - pelen standard pytan i kilkukrotne opowiadanie, ze opinie w internecie nie sa adekwatne - opowiadanie o tym jak w firmie sie pracuje - niestety nieodpowiadaja rzeczywistości

Nemo

Ja uważam ze atmosfera jest bardzo fajna i wiele można się nauczyć. A że nieraz jest stres - GDZIE go nie ma :)

Radek
@Nemo

to chyba pracowałes jako dyrektor

Brak
@Nemo

Atmosfera może i tak fajna i była a nie że jest :) np teraz stresu już nie mamy. Pozdrawiamy wszyscy byli pracownicy byłego KL TRADE. Mamy o wiele lepiej

Były pracownik kl trade;)

Jestem również pracownikiem tej firmy. Na szczęście już byłej. Porażka która nie wiem w jaki sposób miała szansę utrzymać się tyle na rynku, przy takim doborze dyrektorów i prezesów bez znajomości zasad marketingu i zarządzania. Nie wspomnę o Pani dyrektor która tylko Excela potrafiła robic i nawet języka jednego obcego nie znala. Prezes świetnie nas poinformował że nie dostaniemy wypłat za luty bo pieniędzy nie ma i radźcie sobie sami. Potraktował nas jak śmieci po czym otworzył sobie nową firmę AT Work i naciagnal kolejna osobę na spółkę która pewnie walnie znowu za kilka lat. Trzymali nas w niepewności do końca aż w końcu się zwinęli. Dziękujemy oby jak najmniej takich firm. Przestrzegam również przed at work żeby też nie było podobnej sytuacji

Jacek

Zupełnie nie zgadzam się z taka opinią o firmie. KL Trade to dobra firma zresztą w internecie mają bardzo dobrą opinię.

@Jacek

O człowieku ciekawe gdzie znalazłeś dobrą opinię ????

Zażenowany pracownik

Jestem pracownikiem, który niedawno opuścił tą firmę i jak widać- wszyscy to robią. Tam nie da się pracować. Szefostwo nie wie, jak się prowadzi firmę, nie mają ani pojęcia o tym, co robią, ani pomysłu, co dalej. Firma założona za granicą, a szef ani po angielsku ani po niemiecku, karze pracownikom rozwiązywać swoje problemy. Ta firma już długo się nie utrzyma. Może i lepiej, wyzysk, stres i tyle. Najgorsze co mnie w życiu spotkało. Radzę omijać i to BARDZO szerokim łukiem. Niczego się tam nie nauczycie, a i jeszcze będą wam zawracać głowę po godzinach - bo i tak się zdarza i stracicie swój cenny czas i nerwy. Zero profesjonalizmu. Ludzie nie wiedzą co mają robić, pozostawieni sami sobie. Pensje to żenada, jak za to, co się robi. Wymagania językowe duże a płaca jak w maku. A i w maku myślę więcej dają. Naprawdę nie radzę.

Majka

Widziałem ofertę dla pracownika-SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (DZIAŁ EXPORTU) Podpowiecie coś wiecej?

Natalia

@Nemo tak, oczywiście - merytoryczność. Jak wiemy - konkretne opisy sytuacji, które są pozytywnie lub negatywnie odbierane przez pracowników firmy, najpełniej pokazują pracodawcę i funkcjonowanie firmy.

Nemo

Chyba merytoryczność a nie metaforyczność...

Nie zapraszamy i żegnamy sie z KL Trade z Wawy

Nemo jak piszesz pod dyktando pracodawcy już kolejny pozytywny wpis tyle, że pod innym nickiem za każdym razem bo tylko nicki zmieniasz a wazeliniarstwo i treść wychwalająca KL Trade w niebogłosy pozostaje bez zmian to naprawdę niewiele nam to tu wnosi na tym forum, wiec daruj sobie. A nawet jak nie uwolnisz Nas- tu zgormadzonych od siebie to i tak ja widzę, światło w tunelu, bo jeśli tam jest taki chaos i ogólny brak współpracy bo ,,Zero pracy zespołowej - ekipa sępów'' tworzy tylko tą firme jak to określił Kompetenty_pracownik 2017-03-10 15:58 to i Twój koniec bliski, bo w takim dnie mentalnym i nie tylko, to tylko właściciele KL trade figurujący w KRS mogą być pewni swoich stołków.

Kompetenty_pracownik

Zastanawiam się, czemu moja negatywna opinia sprzed kilku miesięcy zniknęła - ale mogę tylko potwierdzić moich przedmówców - omijać tego pracodawcę - ja straciłem tam czas, firma bez zaplecza merytorycznego, ludzie niechętni do dzielenia się informacjami - pracują tylko w taki sposób, że ja wiem - to zrobię a tobie nie udostępnie plików, wiedzy etc. i męcz się z tematem sam. Zero pracy zespołowej - ekipa sępów. (usunięte przez administratora) Dramat i nie dajcie się zwieść - pięknie opracowanym ogłoszeniom o pracę. Firma do wycięcia!!!

ADUR plus

To teraz ode mnie. Jestem na etapie wyjścia z tej firmy, chociaż jEszcze O tym nie wie...:). Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Ciągle prEtensje O nic i próby zastraszania. Pensja....szkoda nawet pisać. Rotacja na porządku dziennym...brak podstawowych narzędzi, nawet długopis trzeba sobie z domu załatwić albo komuś z biurka...pożyczyć. CiEkawi mnie cO jeszcze wymyśli wspaniałego.

Odejście z KL Trade
@ADUR plus

ADUR plus - życzę konsekwencji w odejściu z KL Trade. Ja już dawno to zrobiłam. Też potwierdzam. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe i uprzedzam nie jestem jakąś przedszkolanką z językiem francuskim, która nie czuje sprzedaży lecz rasowym handlowcem, który czego się nie dotknie zamienia w złoto jeśli chodzi o sprzedaż, bo pracowałam już najlepszymi i największymi graczami za granicą a KLTrade to maleństwo w porównaniu do tych gigantów ale takiego draństwa jakie i mnie tam spotkało nigdy nie zapomnę. Unikać i omijać szerokim łukiem - jedyny sposób a na rozmowy o prace nawet tam nie chodzić i w ogóle nie aplikować tam nawet.(usunięte przez administratora). Szkoda tylko, że wiedzy nie mają oboje z zakresu języków obcych- tacy wirtuozi tylko na czyjejś pracy i wiedzy fachowej chcą żerować bo sami tych umiejętności językowych nie umieli zdobyć dlatego nigdy nie dadzą uszanowana takiej osobie władającej biegle językiem obcym bo nie wiedzą ile to pracy kosztuje, żeby zdobyć umiejętność władania biegle językiem obcym. Żenada

dax

podjerzewam, ze na wiekszosc stanwosik trzeba miec odpowiednie kwalifikacje i posiadac odpowiednie umiejetnosci nie tylko na specjalsite, chociaż juz sama nazwa zobowiązuje do tego, poza tym to nic nadzywczajnego,ze wymagaja znajomosci jezyka obcego

Romuald

Ale też żebyś miał określony zakres obowiązków, a nie być cieciem od wszystkiego

Romuald

Kuba

Powiem tak ... szału nie ma. Ale to nie kiosk ruchu, żeby oczekiwać od pracy "podaj klientowi gazetę i wrzuć drobne do kasy". To sprzedaż internetowa i to nie chleba, bo na ten zawsze będzie zbyt, ale sprzedaż artykułów ostatniej chyba potrzeby. To i narobić się trzeba. Etui na telefon samo się nie sprzeda, tym bardziej przy takiej konkurencji. A skoro sprzedać nie jest łatwo, to i wymagania od szefa są. I albo ktoś się nadaje na handlowca, albo nie. Gadane trzeba mieć. Problem KL leży w tym, że zatrudniają ludzi z językiem, ale takich co nie czują tematu, są z innego świata. No bo czy przedszkolanka z francuskim będzie dobrym handlowcem. Wątpię. Jeśli ktoś przychodzi i prosi o pracę, to ją dostaje. Umowa o prace, pewna pensja i prowizja. Ale co z tego, po kilku miesiącach taka przedszkolanka rozgoryczona niepowodzeniem odejdzie sama. Pewnie większość tu opinii pochodzi od takich ludzi. Nie napiszę złego słowa na KL, może tylko tyle, że brak jest koordynacji na etapie zakupu towaru. Brak prawdziwego zakupowca. Ja ... odszedłem ... KUP PAN CEGŁĘ ... to nie dla mnie :o). Wielki szacun dla handlowców :).

zadowolony

KL Trade to solidny pracodawca. Wszystkie warunki jasne od samego początku. Bardzo dobra atmosfera, fajny zespół. Jeżeli jesteś osobą pracowitą i zaangażowaną w to co robisz, do tego lubisz kontakt z klientem, to z pewnością sobie poradzisz i jest do praca dla Ciebie. Wiadomo, żeby dodatkowo zarobić więcej, trzeba mieć rezultaty, chyba nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, że praca w dziale handlowym oparta jest na wynikach. Zawsze można też spróbować swoich sił w sprzedaży - zatrudniają również osoby bez doświadczenia :)

majek

Naprawdę bardzo przyzwoita praca. Możliwość zdobycia doświadczenia. Dobre zarobki dla osób, które pracują solidnie. Wypłata zawsze w terminie. Przyjazna atmosfera.

Karol

W firmie jest sporo ludzi którzy pracują 6- 8 lat, czyli praktycznie od początku. Atmosfera jest fajna i można się wiele nauczyć. Bywają szkolenia i wyjazdy na targi. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KL Trade sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KL Trade sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KL Trade sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KL Trade sp. z o.o.