PSI Polska Sp. z o.o.

Opinie o PSI Polska Sp. z o.o.

ona

Witam! Proszę odpiszcie. Jakie działy są w firmie PSI? chciałabym pracować w przyjaznej firmie w dziale księgowości, czy jest u Was ten dział? Dzięki za info

JD

*Demo Camp

JD

Bardzo dobry Eclipse DemoCamo, może wreszcie poznańska scena się ruszy... Czekam na więcej!

qwertz

@maja Jest spoko, u siebie w zespole i u innych widzę, że chłopaki normalnie z nimi gadają i o głupotach, i na tematy służbowe. Można pożartować i porównać punkt widzenia. Dyskryminacja polega na tym, że kobiety mają jedną toaletę na całe piętro i często stoją tam w kolejce. :P

Tester Oprogramowania

Historyjka o firmie - czym jest, co robi, gdzie robi. Później pytania o CV, krótka rozmowa po angielsku i "odezwiemy się".

Jakie cechy charakteru powinien mieć tester oprogramowania (?), w jakich językach programuję i dlaczego nie w Javie. Różnice między Java i JavaScript, co to jest programowanie obiektowe.

Kursor

Pracuję w firmie od niespełana 6 lat. Firma stale się rozwija, pozyskuje nowych klientów, odnosi sukcesy ale i konstruktywnie wyciąga wnioski. Managment szybko się uczy, przybywa sporo cennych specjalistów, od których uczą się inni, sami też dodając swoją wiedzę i...osobowość ;) Atmosfera jest bardzo dobra. Szacunek, tolerancja, nastawienie na człowieka i jego rozwój. Mnóstwo eventów, owocowe środy, wyjazdy na konferencje, imprezy projektowe, zaplecze socjalne pierwsza klasa(kantyna, chill out room). Polecam!

exec

Rekrutacja: dwa etapy. Na pierwszym etapie najpierw klasyczna rozmowa (kierownik + ktoś z HRu), pytania o technologię, potem testy na laptopie. Na drugim etapie rozmowa z dyrektorem. Całość może potrwać kilka tygodni.

null

A jak wygląda rekrutacja na programistę? Ile trwa, ile etapów, co się na każdym dzieje?

gets.chomp

Cudowni ludzie, piękny budynek (Delta), z cudownym widokiem na niedawno wyremontowany dworzec pkp. Zawsze można liczyć na pomoc kolegów. Polecam! PS. Szalony admin nadal tam robi ?:)

aaa
@gets.chomp

Super - widac cudowny dworzec pkp?

x

Siedziba R&D została przeniesiona do biurowca Delta, tam jest zlokalizowana cała firma.

fslfu64736874

Kiepska siedziba R&D, bo w przy Ratajczaka, a to jedna z najbrzydszych ulic Poznania. Wychodząc do pobliskiego sklepu musisz minąć kilku żuli lub poznańskich "naganiaczy samochodowych", od których w centrum stolicy Wielkopolski się roi. Uwaga na zaniedbane budynki i sypiący się tynk! Sama praca OK--można trochę się nauczyć od kolegów, którzy przeważnie bardzo chętnie służą pomocą. Nie zawsze jest co liczyć na tzw. bonus (rozmyte zasady przyznawania, brak ustalonej jego kwoty). Luz, fajni koledzy (i koleżanki), fajnie urządzona kuchnia, ale ta lokalizacja...

DevCon

Sylwek - zapraszamy do złożenia CV. Atmosfera jest super, oczywiście zależy to do jakiego zespołu się trafi, ale chyba nie można trafić źle. Relacje między pracownikami, a kierownikami - na koleżeńskiej stopie, oczywiście są wymagania, ale wszystko do dogadania, elastycznie. Nadgodziny - do wypłaty lub w postaci wolnego - pod warunkiem wcześniejszej zgody kierownika na 'siedzenie w nadgodzinach' - musi być to uzasadnione. Tydzień pracy - mega elastyczny - zaczynasz najpozniej o 10, wychodzisz 16-18. W srodku dnia mozesz sie urwac pozalatwiac sprawy. Mozliwy czasami home-office. Polecam! Wynagrodzenia - adekwatne do umiejętności. Ktoś ambitny, zaradny szybko się pnie w górę...

C++

Generalnie firma ok na start,(usunięte przez administratora)br /> Atmosfera w pracy, w zależności od działu. Najlepiej trafić na projekty zagraniczne i wyjechać na realizacje projektu zagranicznego.

JavaDev

Bardzo fajny klimat w pracy, dobre warunki (biuro), socjal etc. Miła odmiana po chorych jazdach w pracy dla firmy outsourcingowej.

ubudu

Potwierdzam, atmosfera jest super. Kilka osób to prawdziwe mózgi - jest od kogo się uczyć. Pracowałem w kilku firmach IT - ta najlepiej zorganizowana. Ciekawe produkty i zagadnienia rozwiązywane. Niektóre produkty w starszych technologiach.

xyzv

To co dla mnie najważniejsze to super atmosfera i przewidywalność tej firmy. Ludzie są dla siebie mili, mam fajnego przełożonego, żadnych chorych tematów czy huśtawek nastrojów. Wyposażenie biura super, w kuchni wszystkie gatunki kawy i herbaty świata :-) Ja na wynagrodzenie nie narzekam, ale pracuję już kilka lat - właściwie co roku otrzymywałem podwyżkę.

pon

Pracuję kilka lat w PSI. Firma dynamicznie się rozwija, zmieniła się z typowo outsourcingowej, na samodzielną jednostkę realizującą wdrożenia "od A do Z". Obecnie realizuje wiele ciekawych projektów zagranicznych, pozyskano też dużych, fajnych klientów w Polsce, w różnych branżach; ostatnio b.duża poprawa też w marketingu i wewnętrznych szkoleniach. Atmosfera jest fajna, dzięki wielu zaangażowanym ludziom we wdrożenia i sprzedaż. Niestety , jak pewnie wszędzie jest kilka tzw. "marud", którym wszystko się należy i nic się nie podoba.

specman

Atmosfera wśród pracowników dobra, praca ciekawa, ale płace bardzo przeciętne, a i samo podejście managementu do pracowników pozostawia sporo do życzenia(usunięte przez administratora) Długoterminowe umowy na czas określony. Koledze jakiś czas temu obiecali umowę na stałe, przy czym w ostatnim dniu umowy czasowej dostał odpowiedź, że się jednak z nim żegnają. Nie polecam.

ubudu
@specman

Może kolega tez był przeciętny?

mietek

Dość niskie zarobki i częściej niż rzadziej dający odczuć się brak organizacji pracy i jasnych wytycznych. Sporo prowizorki. Plus za wnętrze biura. Plus za sprawną metodologię rozwoju softu.

Ljfg57

Wynagrodzenie niższe niż na tym samym stanowisku, ale w innym mieście (nie mam na myśli Warszawy). Możliwości rozwoju w dużej mierze zależą od tego do którego zespołu (managera projektu) się trafi. Być może dla niektórych praca z cyklu "przezimuję..może się czegoś nauczę" jest spełnieniem marzeń.(usunięte przez administratora). A może jest to firma dobra dla kogoś szukającego ciepłej posadki? Polecam kobietom-maternity, wolne. I duża, duża szansa,że wrócisz.

Zostaw merytoryczną opinię o PSI Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PSI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PSI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSI Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PSI Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PSI Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PSI Polska Sp. z o.o.