Opinie o Blum w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Blum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blum w Swarzędz

Zuzanna Nowy wpis

Strasznie niewiele tutaj informacji na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie Blum, a bardzo przydałyby się takie opinie, zwłaszcza, że pandemia wiele zmieniła w sposobie funkcjonowania przedsiębiorstw. Możecie napisać, jak na tę chwilę prezentuje się kwestia zarobków w tym miejscu pracy?

Bpl Nowy wpis
@Zuzanna

Zarobki są większe niż przed pandemią. Jeśli chodzi o ten region i sektor gospodarki to jedne z najwyższych w okolicy, w okolicach średniej krajowej (netto). W chwili obecnej i jeszcze pewnie przez długi czas nie jest prowadzona żadna rekrutacja zwlaszcza wśród kobiet (mniej stanowisk pracy), pracodawca skupia się przede wszystkim na utrzymaniu obecnych miejsc pracy.

BPL 17700 Nowy wpis
@Zuzanna

praca spoko nie narobisz sie, spoko ludzie brygadzisci czesto robia z mordy (usunięte przez administratora) tyle w tamcie

Mechanik

Witam. Złożyłem cv do blum jako mechanik z doświadczeniem możecie mi pow ile wstępnie tam maja płacone mechanicy i jak z dojazdem z gniezna i okolic?

Zuzanna
@Mechanik

Witam. Gdzie uzyskałeś informację, że firma Blum poszukuje pracowników? Czy była informacja, że wymagają doświadczenia?

Bpl Nowy wpis
@Zuzanna

(usunięte przez administratora) Tutaj znajdują się aktualne oferty pracy. Na produkcję np. w chwili obecnej nie prowadzą żadnej rekrutacji, zwłaszcza wśród kobiet. Jak już to praca biurowa ;)

SZATAN

siema (usunięte przez administratora)ile jest na łapę bez nadgodzin ???

Szuflada

Mówimy o firmie produkującej głównie zawiasy i systemy prowadnic do szuflad.

Aplikowałeś do firmy Blum? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
oda

Systemy podnośników do frontów górnych, zawiasów i szuflad - o tej firmie mówimy?

DILDO

prawdziwa rodzinna firma ,jeden drugiemu by wbil nóż w plecy a na tym zalezy firmie bo jak sie na dole dogadajom to jeszcze związki założom .a to by bylo nie na reke górze polecialo by kilku z góry co by zajechali pracownika .pytam sie gdzie ten I WAY o którym mowa przed audytami z ikea .dobra juz ide zrobić 130 % normy zeby dostac 20% premi chyba ze system policzy inaczej . niech zyje rodzina

DILDO

Dil

Gotowy byłeś laske zrobić wozkowym żeby cię na wózek przepchneli

Pracownik był

Widzę że kazdybzgaduje problem.ma do.Mariusza p ale żeby się przyznać to.już nikt bujal się ale gość był jaki był spoko pajace każdy który z was odejdzie to będzie.pewnie tu opisany ibtonjeszcze gorzej niż on frajerzy którzy nie umieli w prost powiedzieć tylko teraz wypisują :)

andrew
@Pracownik był

Siema jest takie coś jak SPACJA :D :D :D chyba że pisałeś alfabetem morsa hahaha tragedia :)

lol

He he dobre :) dobre :)

lol

Do Mariusza...Cieszymy sie że juz z nami nie pracujesz. Nie szlo juz na Ciebie patrzec, wielki "mały" cwaniak ! Byles szerszy niz drzwi od magazynu ! Powodzenia w nowej pracy. Moze tam Cie ktos polubi :)

@lol

bujał się jak marynarz na statku podczas sztormu :D ale napinka musi być bez tego ani rusz :)

Zenon odwagi Ci brak żeby się przedstawić :-D

Mariusz p

Zenon masz szansę teraz Ty polatac.... :)

Mariusz p

Kolego brak Ci odwagi aby się przedstawić to raczej hura biura to Ty jesteś jeśli nie chcesz się przedstawić brak odwagii Ci czy jak a tak po za tym o jazdę na wózku się nie prosiłem :)

zeniu
@Mariusz p

Twój komentarz był zbędny, nie ugryzłeś się w język , czyli jednak prawda boli ;). Wypij za błędy, spróbuj zacząć od nowa. Nie dasz rady, bo znikasz ze sceny tak jak twój browar :) Gdybyś był taki jak mówiłeś w swoich tekstach.......ale, taki nie jesteś i to już inna kwestia.Idź pograć w piłkę z Arnim z 13 posterunku :D :D :D :D

zenon

Blum w żalobie , zwolnil sie najlepszy pracownik Mariusz P.... kumpel kaktusa :D Mariusz zawsze powtarzal ze w dniu odejscia powie co myśli i co lezy mu na wątrobie jednak okazal sie to zwykly HURA BURA jak jego kolega Artur "Gangster". Koniec końców Mariusz odchodząc nie ukrywal zadowolenia z pracy , i z tego ze w końcu pojeździl na wózku :D pozrawiam i życze szczescia

bla bla bla

czy istnieje w ogóle szansa dostania się do Bluma? Bardzo zależy mi na pracy w tej firmie. Wiadomo coś czy przyjmują na produkcję?

Zostaw merytoryczną opinię o Blum - Swarzędz

• Jak się pracuje w Blum?

Zobacz opinie na temat firmy Blum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Blum