Opinie o Orlen w Siewierz Bytomska 69a

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Orlen. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orlen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen w Siewierz Bytomska 69a

Nike polecam Nowy wpis

Powiem tak szef (usunięte przez administratora) warty wykorzystuje ludzi płacą pracownika 11- 12 zł na godzinę chodzi o CPN w Orlen Siewierz zwykle paiace nie polecam tam pracy nikomu podpisuje się osobiście szef firmy Marcin

Mateusz Nowy wpis

Czy w Orlen są zachowane środki ostrożności ?

Byly pracownik Nowy wpis

Nie polecam z całego serca pracy w tym miejscu. Szef ma wszystko w głębokim poszanowaniu starzy pracownicy z nowych robią sobie służących A Pani kierownik stacji jest opryskliwa nie miła A wręcz wyzywa pracowników. Usłyszałam od niej wiele niemilych słów I bardzo szybko skończyłam pracę tam. Nie liczy się dla niej ani szefa stan zdrowia pracowników.

wszystko fajnie tylko ci wspolpracownicy... (usunięte przez administratora)

Były
@pracownik

Pozdrowienia dla Kasi... kto miał okazję z nią pracować wie o kim mowa... podloscia przebija samego szefa..ile osób przez nią odeszło...szkoda słów. .

Mmmm..... Nowy wpis
@Były

Oj co się Kasi czepiasz. Jak robisz swoje to jest ok. Ja tam się z nią zawsze dogadywalam. A jak się jest leniam no to niestety wszystkich się tam wkurw....

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Orlen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Pracowałam w zeszłym roku. Kierowniczki tragedia, jeden wielki fałsz i obłuda. Donosicielstwo nagradzane chociaż sztucznie próbują rozwiązać ten problem. Wystarczy zamknąć za sobą drzwi a już obgadują, szczególnie dwie weteranki. Jest bardzo dużo pracy, 12h cały czas na mopie, ciągłe dokładanie towaru. Stawka w porządku i naprawdę idzie tam zarobić.

Lidia

@Pablo a mógłbyś napisać coś więcej o innych aspektach zatrudnienia? Czy przebiega ono w oparciu o umowę o pracę czy też zlecenie? Można liczyć na jakieś premie do pensji, o której wspominasz? Jaka jest atmosfera i relacje między pracownikami, a przełożonymi? Te aspekty są często decydujące przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zatrudnienia.

zadowolona

Siemanko, Ja pracuję tam dalej i jest mi dobrze. Szef obiecał, że od stycznia będziemy zarabiać ponad 2 tys i tak jest. Nie czuję się jak niewolnica. Idę do pracy i robię swoje, kończę pracę idę do domu i systematycznie mam kasę i to nie małą ponieważ 2 tys to dostaje za to że jestem. Jak dam radę sprzedać to co chce szef to z premią i dodatkami wychodzę od lutego ok 2400 na rękę. Do stycznia było gorzej ale teraz jest ok. Pozdrawiam tych zadowolonych, którzy pewnie ze mną pracują i tych niezadowolonych, którzy wylewają swoje frustracje nie mając pojęcia jak obecnie się pracuje.

Pablo
@zadowolona

Zarabiasz 2000-2400 ciekawe nam obiecali to samo od 2017r. I co ? Nic obiecanki cacanki 180h = 1990zl netto dzięki Bogu się zwolnilem =)

Wiktor

Czy jest tak dobrze w firmie , że nie ma chętnych do pisania? Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje?

Była niewolnica orl

Pracowałam tam jakiś czas temu..i zastanwia mnie kto pisze te wszystkie cudowne rzeczy...prawdziwa opinie przedstawiają Ci którzy jeszcze tam pracują i skarżą się ze nikt już nie chce dołączyć do ekipy i opowiadający dopiero po pracy i między sobą o strasznych warunkach jakie tam panują... ludzie którzy jeszcze to wytrzymują i ich opinie wypowiadane wśród znajomych są n ajprawdziwszym i najszczerszym obrazem tego miejsca pracy. Jako już na szczęście była wiem co mówię. .. zapytajcie każdą z osobna osobę która tam pracuje to dowiecie się ile żalu siedzi w każdej z nich. Każda osoba na orlenie nie zostawia suchej nitki a więc pozdrowienia dla tej osoby która siedzi i wymyśla te pozytywne komentarze... prawdziwej opinii krążące w okolicy nie przebijesz.

OBECNA PRACOWNICA

Co za kuuuurrr.... wypisują takie rzeczy. Jak ktoś został wypier.... to niech się nie wypowiada albo niech napisze - zwolniony pracownik. Są plusy i minusy każdej roboty. Jak można tak opisywać osoby, z którymi się pracowało a szef jest zawsze szefem. Jak ktoś się nie nadaje albo psuje atmosferę to wylatuje i za to szanuję szefa. Zarobki były raz większe a raz mniejsze, trudno ale nigdy nie dostałam minimum. Od stycznia mamy podwyżkę i zarabiam prawie 2500 zł na rękę więc to chyba nie jest tak źle jak to jakaś kur... wypisuje. Widocznie się nie nadawała i tyle. Potwierdzę to co ktoś już wyżej napisał. Szef i kierowniczka budują super atmosferę, z każdym można pogadać i pośmiać się. Szef zawsze pamięta o naszych urodzinach i o urodzinach naszych dzieci!!! Jak czytam takie negatywne opinię to wkuur... mnie takie coś, niech się ktoś zastanowi czy warto psuć komuś opinię przez swoje niedbalstwo.

Kandydatka

Ciekawe ja byłam na rozmowie w tym tygodniu i otrzymałem propozycje zarobków ok 2000 tys + premie na rękę! Ciekawe jak to się ma do tych 800 zł co ktoś wypisuje. Rozmowa ogólnie też spoko, na luzie i miło. Do tego dodatki za nocki, weekendy, święta itp. Liczę, że oddzwonią ponieważ chciałabym na takich warunkach pracować!

q0

a pracował ktoś w tej firmie jako Kierownik Projektu w Dziale Aplikacji - Biuro Informatyki i podzieli się doświadczeniem?zastanawiam się poważnie nad odpowiedź na aktualne takie ogłoszenie o pracę

Zadowolona

Pracuje już kilka lat na tej stacji i różnie jest, raz lepiej raz gorzej. Z doświadczenia wiem, że w każdym zakładzie pracy tak jest - pracowałam już w kilku firmach. W tej firmie nie można zarzucić, że szef jest zły, szef jak szef ale miałam gorszych i to dużo gorszych. Nasz szefo broni nas zawsze jak coś nie wyjdzie i pomaga, organizuje wycieczki, rozmawiania z każdym, pamięta o urodzinach itp. Jak ktoś został zwolniony niech się nie wypowiada negatywnie i nie krytykuje wszystkich swoich byłych kolegów i koleżanek!

meg

CZy ktoś może zdradzić na jaką kwotę brutto podpisuje się umowę na stacjach orlen? Co z nadgodzinami? Ida w zlecenia?

bleble

wypłata może mała, ale praca spoko, zalezy co komu pasuje i jak czytam te komentarze to mi słabo, ktos mało po (usunięte przez administratora) dostał żeby docenił to co ma ;) pozdrowionka z ORLEN SIEWIERZ.

ktosiek

tgh tu nie chodzi o dogadzanie wszystkim bo jest to po prostu nie możliwe. Powiedz mi w takim razie dlaczego jest taka rotacja pracowników na tej stacji, wciąż przyjmują;)Z tą premią większą co roku też się nie zgadzam no chyba że ktoś tylko stoi na kasie i sprzedaje...Jeśli chodzi o szefa jest człowiekiem miłym pozornie bo tak naprawdę to jeden wielki przekręt(kary za bzdury, zostawanie za fri po godzinach, remanenty itp.)Piszę z własnego doświadczenia i wiem też, że po tylu latach odkąd tam nie pracuję wiele się zmieniło na gorsze niestety:(

bylaaa

Śmiac mi sie chce gdy czytam te POZYTYWNE komentarze..jedyne co przychodzi na mysl...albo pisał je sam szef albo te, ktore nieatety ani łdnymi oczmi ani pisladkmi nic zrobic nie mogły, wiec postawily na donoszenie na wspołpracowników...to niestety bylo i jest nagradzane..jedyne z czym mozna sie zgodzic to to,ze kierowniczka jest teraz fajna dziewczyna...i na tym koniec pozytywow..o reszcie warto porozmawiac z reszta..nieopłcana oczywiscie za donosicielstwo i wyzywanie sie na innych...

Anę

SIEMKA :-) hmmm ale różnorodność. Ja pracowałam dwa lata i było ok, pracowałabym dalej ale musiałam wyjechać ze śląska - no cóż :-( Szef jak szef potrafił porozmawiać, pośmiać się i zwrócić uwagę, to kierownik był beznadziejny, wszystko nam kazał robić. Podobno teraz kierowniczką jest fajna dziewczyna i wszystkim współpracuje się o wiele lepiej. Atmosfera była zawsze bardzo dobra a jak ktoś odbiegał od reszty to szef ingerował w sprawę aby wyjaśnić co się dzieje. Nie podoba mi się, że jakieś dziewczyny, które pewnie wyleciały za przekręty a było kilka takich ubliżały mi i innym, którzy tam pracują. Wiedziały co robią. Ja ogólnie miło wspominam załogę i szefa. Pozdrawiam z gór.

OLEOLE

W zasadzie to nie wiem czy mówimy o tej samej stacji ponieważ pracowałam tam przez kilka lat. Nie rozumiem dlaczego ktoś swoje żale i pewnie fakt że został zwolniony przelewa w postaci takich postów! Uważam, iż posiadanie umowy o pracę na kilka lat, zarobki co roku większe i PREMIA W KAŻDYM MIESIĄCU! jak dla mnie ok. Po za tym opis szefa trochę się nie zgadza poza faktem, iż cały obiekt jest monitorowany i szef kontroluje wiele rzeczy wiec pięknymi oczami i pośladkami jak to pewne dziewczyny mialy w zwyczaju nic nie zyskasz. Ruch jest duży ale im większy tym większe premie dostawałam więc warto się pomęczyć.

************

(usunięte przez administratora). o ile to nie jest zbyt delikatne określenie...wykorzystywanie i brak poszanowania człowieka...i do tego zarobki... bez komentarza... dziwię się, że jeszcze nikt sie nie zajął tym miejscem i pożal sie Boże " szefem" jak to sam o sobie dumnie mówi Pan Piotr syn swojego ojca, bez ktorego nie miałby nic bo poza sledzeniem na monitoringu kazdego ruchu biednych pracownikow do niczego sie nie nadaje :-/

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen - Siewierz

• Jak się pracuje w Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen?

Orlen