Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

Życie

Jeżeli już trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to środa.

Jaga90

Ja rowniez salon polecam bardzo mi odpowiada korzystam z kosmetyki i zabiegów medycyny estetycznej u pani kosmetolog Eli Zawsze jestem zadowolona i mam Piekna buzie Polecam !!!!!!!!!

Rebus

Czemu nic nie piszecie o Oplu na latarni.

tyncio

Witam Dość często korzystam z salonu szczególnie z kosmetyki i zawsze jestem bardzo zadowolona natomiast fryzjerzy maja duzo pracy wiec myśle ze sa dobrzy Ja polecam bardzo lubię tam przychodzić I kierowniczka z tym sie zgodzę bardzo mila i profesjonalna osoba kosmetolog z wykształcenia

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o. na stanowisko Technik Obiektu - Elektryk? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

KOSMITA

OCZYWISCIE ALE MUSISZ MIEC PODSTAWY FIZYKI KWANTOWEJ

Nowak

Czy w dalszym ciągu można u Was zrobić kurs na traktorzyste.

Zagraj

Witam! Czy ktoś by mógł mi powiedzieć coś o tej firmie??? Jak z zarobkami i umowami??? Czy ktokolwiek pracuje na umowę o pracę???

lew

Pracowalem tam ale podpadlem i mnie wywalili.Zarobki ok i pelna wyplacalnosc .

wwwww

Bardzo kompetentna firma, szkolenia są bardzo sumiennie prowadzone a wykładowcy są przygotowani na każde pytanie.

tttttttt

Pracownik pisze podanie do szefa: W związku z jednoznacznymi informacjami zawartymi w moim aktualnym horoskopie, upraszam o pisemne potwierdzenie zapowiedzianej tam podwyżki.

Aniela

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych szkoleń w Naszej firmie. Szkolenia BHP nie muszą być nudne i mdłe !

Nierób

Witam ja pracuje od 2 miesięcy i chwale sobie prace miła atmosfera

PePegi

Zainteresowanie problematyką ochrony danych osobowych w aspekcie międzynarodowym pojawiło się w drugiej połowie XX wieku. Związane było z rosnącym rozwojem gospodarczym i koniecznością przepływu danych pomiędzy współpracującymi ze sobą krajami, w tym także poprzez sieć komputerową. Brak było jednak aktu prawnego, który kompleksowo regulowałby powyższą problematykę. Natomiast w aktach prawnych wydawanych pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych pojawiają się pewne fragmentaryczne regulacje związane z tą problematyką, jednakże dotyczą one raczej ochrony prywatności, niż ochrony danych sensu stricto.

tttttttt

dobre.

adżej

Pracowałem w firmie 2 i pol roku. Zarobki w porzadku , okolice 3 tys na reke. Atmosfera w pracy zalezy od kierownika obiektu, pracowalem na 2 obiektach i nie narzekalem. Firma szanuje pracownikow, pensja jest zawsze na czas. Jedynie forma zatrudnienia jako jednoosobowa dzialalnosc moze odstraszac, ale nie taki diable straszny. Zmienilem prace na ciekawsza, ale jezeli chodzi o konserwacje to bardzo dobra firma.

Grzegorz P.

Pracowałem 9 lat w firmie. Miło wspominam czas spędzony,zwłaszcza z kierownikiem EMPARKU. Dużo zawdzięczam kolegom i kierownictwu. Forma zatrudnienia może nie jest taka jak byśmy wszyscy oczekiwali, ale wynagrodzenie było zawsze na czas, szefowa dba o pracowników. Grzegorz P. Więcej kultury panowie.

DAWID

To MACIEK jeszcze pracuje? BESTCON to bardzo tolerancyjna firma

Syn kierownika zawsze ma luz.Ale BESTCON to bardzo dobra firma , prawie niespotykana w tych czasach.PONAD PIENIADZE CENI LUDZI

Maciek daj sobie na luz..To dobra firma

Czemu oczerniasz tak dobra firme? Pieniadze na czas , praca dobra.Jak Cie niema to pewnie wyleciales .Napisz ze handlujemy narkotykami i.....

Wio

Widzisz Baranie chyba dobrze że już nie pracujesz z u nas. A dla ciebie to PAN Król który jest najlepszym kierownikiem jaki się mógł urodzić dla nas. A karton to sam zwoże nieraz z terenu żeby był porządek. Chcesz się do nas wybrać? Lepiej nie nikt tu frajerów nie wygląda. Pozdrawiam całą firmę.

wujo

w tej firmie jest chm acha i wy wiecie ale gdyby to odrazu wiadomo ze to bylo to ale jednak zgadzam sie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o. - Warszawa

Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.