Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

kapitan iglo

Pozdrowienia dla szefa montażu,kurczę to jest gość, jako jedyny został ze starej kadry nadzoru, jak on to robi? zawsze ślizgiem jedzie? może w czepku rodzony.....

Wes
@kapitan iglo

@kapitan iglo no może zna się na rzeczy i dlatego wciąż tam pracuje :) No na elektryka mają dobre warunki, ale tak samo też na ślusarza. Wiaodmo, że trzeba mieć doświadczenie, ale czuję, że zarobki około 3 tysięcy to tam są spokojnie.

Szwagier szwagra

Wszyscy narzekają. Jest to jednak zakład, który daje normalne umowy i w terminie wypłaca wynagrodzenie. Pracuję tu już sześć lat i nigdy nie miałem problemów

Wolf

Jak czytam komentarze to mi się wydaje że większość osób piszących tutaj tak na prawdę albo nigdy nie pracowała w Kablu albo ja zwolnili za coś i się wyżywa tutaj. Praca nie jest zła mi tam się podoba. Fakt, znajdzie się zawsze taka perełka co albo donosić będzie albo opryskliwa jest. Najbardziej śmieszy mnie fakt tych co już pare miesiecy pracuja i mówią że to oszustwo że najniższa płaca. Jakie oszustwo? Mówili Ci przy podpisywaniu umowy że więcej będą płacić że teraz mowisz "oszustwo" A wgl jest też coś takiego jak ocena kompetencji i możesz dzięki temu troche więcej zarabiać

Gerciu

dokłądnie nie ma co narzekać jest na serio dobrze biorąc pod uwagę ogólnie średnią sytuacje na rynku. Co do pensji to zawsze każdy ma większe marzenia i nigdy nie jest za dużo ale też nie narzekam. A Ci co narzekają to pewnie odeszli zwyczajnie dlatego że nie dali z czymś rady i teraz żale wylewają...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o. na stanowisko Technik Obiektu - Elektryk? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Spejson

Z tego co wiem to na te imprezy lista jest otwarta, krótka niewielka ściepka i np. zawody wędkarskie lub grzybobranie gotowe, ponoć wszystko w rękach łysego :)

Maciek

Miło wspominam pracę w Bestconie. W tej firmie można zdobyć ogromne doświadczenie- wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, dla osoby, która rozpoczyna swoją karierę zawodową. Firma godna polecenia.

Gesslerowa

Świetna obsługa. Gorąco polecam!

duda

Dla Polski to calkiem dobra wiadomosc.Prezes popiera iniciatywe bycia cieniem

PUTIN

POLACY JEST KIEPSKO

dzik

Stary Gagarin to cienki Bolek,My myśliwcem latami z najleprzym Pilotem w całej tej galaktyce.

hanka mostowiak

Zoo ..Koń, świnia, lew w kosmosie, kręcicie nowy film. Muszę mieć tą rolę.

dzik

Dik jest dziki,Dzik jest zły.

ufo

Mars, Neptun, Syriusz, Orion, Taurus, Merkury itd. itp. Co wy tam palicie. Co to za robota. Może jeszcze któryś napisze, że Gagarin go do roboty wozi. Patologia.

Ulka

Dobra dziewczyny ja spadam bo jutro mam pracującą sobotę. Widzimy się jutro na forum. Buziaki :*

Stajali

Koledzy pod barem pytają się mnie jak tam w nowej pracy co robię. Odpowiedziałem, że na przykład w tym tygodniu grabiliśmy liście na Marsie, myliśmy palarnie na Neptunie, zamiataliśmy Syriusza........ Popatrzyli na mnie jak bym za dużo wypił!

Bydle z ulicy

- Spytałem mojego trenera na siłowni, z którego urządzenia mam najczęściej korzystać, żeby dziewczyny na mnie leciały. Odpowiedział, że z bankomatu...

Bujnogrzywy Simba

Ej myślicie że gdzieś tam na innej planecie jest jakieś Życie? Na Marsie albo na Taurusie???

Ferguson

Po wysłuchaniu awantury młody człowiek zwraca się do szefa: - Pracuję tylko na pół etatu. Czy mógłby pan być tak uprzejmy i krzyczeć na mnie o połowę ciszej?

KAROL

Dzis tylko kumulacja miesni jodlinogromowych

@KAROL

A gdzie są te mięsa.

Ślepy

Karolu czy zmierzasz dzisiejszego dnia do fitness na robienie pośladków?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o. - Warszawa

Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.