Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.)

Beata

Czy ciężko jest na produkcji? Po ile godzin są zmiany ?

Pakowacz
@Beata

Zależy od dnia bo bywa intesywnie Zależy też od maszyny na której pracuje. Czysto, sucho, ciepło, dobrze się pracuje

Pakowacz
@Beata

są dwie zmiany ... 8 godzin pracujemy

Ola

Witam, jak wygląda praca osoby sprzątającej w tej firmie? Czy warto zainteresować się praca w tym miejscu ? Pozdrawiam!

Witam czy ktos moze napisać jak jest e komarko czy warto tam iść do pracy Na produkcja ,

Beata
@Ania

Ania nie polecam tej firmy jak masz na oku inna idź tam ja mieszkam bardzo blisko tej firmy nikomu nie polecam tam pracować ,wynagrodzenie nie takie co ofetuje agencja pracy rozmowa o produkcje a ofetuja inną nie mają ludzi do pracy ,nie poecsm oijaj ja jak najdalej

Ja Operator
@Ania

pracuje kilka miesięcy. jest praca w grupie pomoc wskazowki Pieniadze dostałem jakie chciałem. Dobrze jest nie wiem jak było kiedyś

Nikola

Witam czy ktoś poleci firmę komarko jak jest w obecnej chwili na produkcji

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Tymon

Niestety osoby, które nie poradziły sobie w firmie i są już poza nią teraz piszą jakieś bzdury.

Nie polecam pracy w Chemmanie, plusy to pensja na czas, dobre warunki pracy(nowe pomieszczenia, nowe maszyny), i tu się kończą pozytywy. Wszedzie inwigilacja (kamery), oceniają cię swoją miarą (jak ktoś zna to wie), nie ma merytorycznych rozwiązań problemów, jest szukanie winnych, pracownika sie nie szanuje. Wiadomo że pracować trzeba, ale wazniejszy jest szacunek do siebie samego!!!!!

justi23

Witam! czy naprawdę jest tak kiepsko w tej firmie? mam zamiar się tam zatrudnić

Były

Potwierdzam co napisał Nick. Nie ma merytorycznych rozwiązań problemów, jest szukanie winnych, pracownika się nie szanuje. Wiadomo że pracować trzeba, ale ważniejszy jest szacunek do siebie samego!!!!!" Podpisuję się pod jego opinią.

Bartosz

Może ktoś wrzuci na forum jakieś nowinki z firmy? Interesuje mnie praca

Nikola

witam czy ktos mi poleci prace w KOMARKO czy mam nie isc tam

Były
@Nikola

Szczerze odradzam.

Agnieszka

@Nikola a nad jakim stanowiskiem w firmie Komarko się zastanawiasz? Czy jest to stanowisko: Pracownik obsługi linii produkcyjnej? Bo tylko takie widzę na stronie w ofertach pracy: http://komarko.pl/pracownik-obslugi-linii-produkcyjnej/

Agnieszka

@justi23 skoro masz zamiar zatrudnić się w firmie KOMARKO to może po prostu to zrób mimo nawet negatywnych komentarzy na forum. Zawsze najlepiej samemu próbować pracy i mieć własne doświadczenia. A, gdy stwierdzisz, że to nie jest praca dla Ciebie zawsze masz możliwość rezygnacji.

justi23

Witam! chce się zatrudnić w tej firmie, naprawdę jest tak słabo że nie Polecacie?

Agnieszka

Informuję, że od 24.11.2016 r nazwa firmy CHEMMAN została przekształcona na KOMARKO. Także w tym wątku już posługujmy się nową nazwą. Firma poszukuje pracownika obsługi linii produkcyjnej http://komarko.pl/pracownik-obslugi-linii-produkcyjnej/

Agnieszka

@Nick długo tam pracowałeś?

romeik

na razie wydaje mi się, że można u nich pracować jako Kierownik Magazynu

inna

Odradzam prace w tej firmie,ludzie którzy tam pracuja sa zajebisci,ale za to pracodawcy sa niesprawiedliwi,(usunięte przez administratora)szczerze nie pplecam

marek

Nie polecam współpracy z firmą Chemman w Ożarowie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.) - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.)?

Komarko Sp. Z o.o. (dawnej Chemman Sp. z o.o.)