Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Meloo

Jest tu ktoś kto pracuje lub pracował jako serwisant w Agata meble?Jak wygląda dzień w takim dziale?Dużo jest reklamacji od klientów?Wymagają doświadczenia czy zapewniają szkolenia?

@Meloo

Bardzo dużo. praca ciężka, niewdzięczna i za bardzo małe pieniądze. Poszukaj gdzie indziej,bo rozczarujesz się.

bar

Po zakupie mebli w AGATA MEBLE okazało się,że jedna z szafek kuchennych ma wywiercone otwory ze złej strony. Po rozmowie telefonicznej kazano mi przywieźć ca,la szafkę do działu reklamacji. W dziale reklamacji pani stwierdziła że niepotrzebnie przywoziłam szafkę i mogę ją zabrać z powrotem. Po powrocie do domu otrzymałam informację, aby przesłać zdjęcie wadliwego produktu na maila. Minęło już 2 tyg a ja nie mam żadnej informacji co dzieje się z moja reklamacją. Dodzwonienie się do działu reklamacji graniczy z cudem. Nie polecam tej firmy, to był ostatni zakup W Agata Meble Kraków. Firma nierzetelna , nie dbająca zupełnie o klienta. Jakiś koszmar

@bar

Jest to forum przeznaczone przede wszystkim dla pracowników Salonu Agata w Krakowie, ale trzeba przyznać, że opinie jego Klientów też wiele tu wnoszą. Skoro mimo upływu dwóch tygodni nie dostałaś żadnej informacji, to wypadałoby wybrać się tam osobiście o dopytać. Dasz znać, jak już coś będzie wiadomo?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Salon Agata?

ambmk

Pytania i przebieg rozmowy dostepny w zakladce- rozmowy kwalifikacyjne. Trzeba sie jednak zastanowic czy warto tam aplikowac

Roma

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Moni
@Roma

Ta na butik

Sprzedawca

rozmowe przeprowadzała pani M..przy towarzystwie calej świty w pokoju. moim zdaniem rozmowa powinna się odbywać w jakims innym pomieszczeniu a nie w towarzystwie innych osob (ktorzy rozmawiaja miedzy sobą, wchodzą inni pracownicy po jakieś podpisy). pytania raczej standardowe jak na kazdej rozmowie. ale co do obowiązków to 99 % rzeczy mija się z prawdą. nie jest tak pieknie i różowo- miejcie to na uwadze.

pytania standardowe, ale dajace do zrozumienia że i tak jesteś nikim

TS

TEN SKLEP I OBSŁUGA T TO JAKAŚ MASAKRA, NAPRAWDĘ NIE POLECAM NIKOMU. CHOCIAŻ I TAK SŁYSZAŁEM BARDZO DUŻO ZŁYCH OPINI, ALE SIĘ SKUSIŁEM JUŻ NIGDY WIĘCEJ .

Justyna

Bardzo nie polecam. Sprzedano nam uszkodzony mebel. Reklamacja 30 dni pomimo, że dostarczony produkt był firmowo uszkodzony. Można porównać sklep do dyskontu. Druga otwarta paczka z meblami i druga uszkodzona. Nigdy więcej. Nauczka na przyszłość. Slyszałam złe opinie ale zaryzykowałam.

Jasiek

Tak dobrze się pracuje więc nie ma chętnych żeby napisać jakiegoś newsa?

@Jasiek

Boją się pisać. Pewnie pani I nie pozwala

ciekawa

Hej, wiecie coś na temat stanowiska koordynatora punktu obsługi klienta? będę wdzięczna za wszelkie informacje :) pozdrawiam

moo

Czy pracownicy są gdzieś szkoleni zanim przystąpią do pracy?

Ambmk
@moo

Sam sie wyszkolisz bo nic Ci niepowiedza

@Ambmk

Czy w takim razie można liczyć na wsparcie współpracowników w Salon Agata? Pracujesz nadal w tej firmie? Jeżeli tak, to proszę Cię o napisanie kilku słów w kwestii warunków zatrudnienia i przyswajania wiedzy potrzebnej do profesjonalnego wykonywania swoich obowiązków.

@Agata

oczywiście że nie można liczyć na niczyje wsparcie. koleżanki z "zespołu" w niczym nie pomogą bo podobno są zawsze zajęte albo wytłumaczą póżniej (co nigdy nie nastepuje). a jak zapytasz kierowniczke to tylko przewroci oczami że sie czegoś nie wie. a przeciez nie ma żadnego szkolenia przed praca to skad ma sie wiedziec co ma sie robić

Ameba
@ambmk

no ja nie do konca sie zgodze, ja pracuje z super zespolem, na ktorym naprawde moge polegac. Wlasciwie co by sie nie dzialo. Z kierownictwem tez nigdy nie mialam problemow sie dogadac ustalic cos czy zalatwic, a co dopiero jesli chodzi o wyjasnienie czegos :)

Ambmk
@Ameba

To chyba pracujemy w dwóch rożnych miejscach

Asiukku2

Jak wygląda praca kasjera? Ile weekendów pracujących? Po ile godzin zmiany? Dzięki

Agata

@Adka, widać, że obowiązki w Salon Agata wykonujesz w przyjaznej atmosferze. Na pewno ma ona wpływ na Twoje nastawienie do codziennej pracy. Czy jednak mimo wszystko mogłabyś dopełnić swoją opinię i dodać do niej kilka słów w kwestii warunków zatrudnienia, które są podstawą Twojego zatrudnienia w tej firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Salon Agata? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Adka

Pracuje w salonie od dwoch lat i na atmosfere naprawde nigdy nie moglam narzekac. Swietni ludzie, fajne szefostwo, pracuje sie przyjemnie i naprawde sympatycznie.

Daria

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i jak widać zasłużyli sobie na taką opinię.

mo

Witam Jakiś czas temu pracowałam na dziale wyposażenia wnętrz w Agata meble w Krakowie.Musiałam odejść ze względów osobistych.Teraz jednak widzę że Agata ma wiele ofert pracy i chciałabym wrócić Jak teraz wygląda praca na butiku czego się spodziewać.

olga

Możesz, a czemu nie, ja tez tak miałam we wrześniu.

figga

Wiesz co tego nie wiem, być może nie mają obowiązku poinformować. A dawno składałaś papiery?

Nika
@figga

zadzwonili z pozytywna informacja. Wiesz może, czy jesli mam daleko szkolenie od miejsca zamieszkania , to czy moge meldowac sie w niedziele w hotelu wieczór ?

Nika

witajcie, wiecie może czy dzwonia do osób które się nie dostały w procesie rekrutacji ?chodzi mi o to czy informuja, że sie nie zostało wybranym.

xd

dlaczego ty zdziwiony jesteś

sadowniczka

Myślę, że ta firma nie musi obawiać się konkurencji ;) Na prawdę ma meble wielu dobrych producentów, ogromny wybór, doradcy chętnie pomagają i znają się na rzeczy.

dominika

Jak już ktoś będzie przedstawiał "od środka" jak prosi o to @borororo, to powiedcie też czy trwałe mają materiały którymi obijają kanapy. Bo ja szukam kanapy do pokoju dziennego, ale takiej rozkładanej z możliwością spania w razie wizyty gości czy coś, ale też zależy mi na tym aby materiał obiciowy był w miarę możliwości odporny na pazury kocie

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Kraków

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salon Agata?

Kandydaci do pracy w Salon Agata napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salon Agata