Kan Therm (Kan Sp. Z O. O.)

Opinie o KAN Sp. z o. o.

Jakie zarobki?

Geppetto

Pod kogo ty się podszywasz? Nikt nie byłby głupi, żeby od razu po odejściu smarować w sieci i to jeszcze z podaniem stanowiska, na którym była tylko jedna osoba. Skąd tyle zawiści, ktoś ciebie skrzywdził? 3 posty skrajnie negatywne w 11 minut ? A może zamiast siedzieć w pracy w telefonie przeniósł byś swój zapał i kreatywność z pisania poematów na efektywną pracę i wsparcie kolegów? Kamery i liczniki działają, wszystko przecież widzimy. Życzę więcej spokoju i pogody ducha.

Walczmy Prawdą

Masz rację, ale tego "cwaniactwa" nie było od zawsze. Kiedyś był stały skład i fajna atmosfera. Duża część osób się wykruszyła i zaczęła się rotacja w dziale. Każda z osób, które odchodziły wskazywały jako jedną z przyczyn problem z kierownictwem. Dziwiło mnie to, że tak nie doceniali ludzi, którzy przepracowali tam tyle lat i dysponowali dużym doświadczeniem. Odnosząc się do "klepania w danych". Fakt to jest cześć tej pracy, niektórzy siedzą przy tym więcej inni mniej. Zależy jak się trafi. Moim zdaniem największe doświadczenie można zdobyć będąc technologiem programistą maszyn produkcyjnych. Częste wizyty na produkcji, realne problemy i ich rozwiązywanie. Podsumowując, widać, że coś się w tym dziale psuje, a takie rzeczy zależą od atmosfery i kierownictwa, które tym zarządza. Wydaje mi się, że jak ma się dobry zespół to nie ma konieczności wyciskania wszystkich soków z pracowników, bo to wywoła odwrotny efekt do zamierzonego. Moim zdaniem tak jest w tym wypadku. Ludzie decydują się odejść z błachych moim zdaniem powodów. Pozdrawiam pracowników.

S

S

Halik

Jaka jest kasa na dziale technologii?

Smerf Lancelot

Zaraz, zaraz, coś mi tu śmierdzi. Piszesz o posturze jakiegoś jegomościa, a z tego co widziałem na(usunięte przez administratora) to wszystkie rozmowy kwalifikacyjne w KAN są teraz prowadzone zdalnie. Jak więc mogłeś ocenić czyjś wzrost przez kamerkę? Kim tak naprawdę jesteś???

technolog kandydat
@Smerf Lancelot

Ja miałem rozmowę zdalnie i ten rekrutujący do swojego działu technologii był małej postury bo ledwo go na krześle było widać, ale to bez znaczenia czy mały czy duży ważne co sobą reprezentuje. Dało się wyczuć podczas rozmowy że facet nerwowy więc lekko z nim nie mają i całe szczęście że tam nie poszedłem.

Halik

Jaka kasę Ci zaproponowali?

nowy

Czy może ktoś ma porównanie między ,,BIAWAREM'',a ,,KAN''? Gdzie są lepsze warunki pracy?

stary
@nowy

Napisz na jakie stanowisko? Chcesz być dyrektorem, biurowym, it, magazynierem czy pracować na produkcji. Każdy dział ma swoje zasady. Gdziekolwiek byś nie był to wojny pomiędzy biurem a produkcją nie ominiesz :)

Koralgol
@nowy

W dużym skrócie: w Biawarze będziesz miał spokojniejszą głowę, w KANie więcej zarobisz.

fred
@Koralgol

tzn ile i ile więcej?

NIKT
@Koralgol

Zarobisz więcej, to prawda. Jak będziesz miał nadgodziny, wszystkie pracujące soboty. Spokój w Biawarze? Zależy gdzie będziesz pracował i z jakimi osobami.

Misiu

Jest przygaszony, jednym słowem wstrząśnięty nie zmieszany. Ale kwestia czasu i się uaktywni.

Były
@Misiu

Czyli cisza przed burzą.Ma chłop plecy po tym co zrobił wielu pracownikom,w innym zakladzie juz by dawno wyleciał.Kto za nim stoi ? I te niejasnosci z kartami prac,temat zamieciony pod dywan.

Kross

Witam. Może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w kontroli jakosci na Karpinskiego? Czy jest tam duzo roboty na tym stanowisku, jak placa i atmosfera? Dziekuje i pozdrowienia

Kross

Marian

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Konstruktor - Technolog? Jakie są zarobki na tym stanowisku i czy można liczyć na samochód służbowy?

Ciekawski
@Marian

A do czego potrzebny jest samochód na tym stanowisku?

Dawid

Czy wypłata jest cała czy w częściach?

@Dawid

W częściach. Z reguły samochodowych. Trochę wycieraczek, trochę dywaników, raz nawet jedną oponę zimową dostałem.

@Dawid

Kris

Jak wygląda praca magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe w Kleosinie? System pracy, zarobki, atmosfera? Bo nie wiem czy warto aplikować.

Jacek
@Kris

Nie warto.

Po kilku latach przepracowanych w Kan thermie.... Ojciec powiedział do swojej córki: ′′Skończyłaś szkołę z wyróżnieniem, oto samochód, który nabyłem wiele lat temu. Ma kilka lat. Ale zanim ci go dam, zabierz go na parking używanych samochodów w centrum i powiedz im, że chcę go sprzedać i zobacz ile ci oferują. Córka poszła na parking używanych aut ,wróciła do ojca i powiedziała: ′′Zaoferowali mi 100 zł, bo wygląda na bardzo zmęczony." Ojciec powiedział: " Zabierz go do lombardu." Córka poszła do lombardu, wróciła do ojca i powiedziała," Pan w sklepie zaoferował 1000 zł, ponieważ to był bardzo stary samochód." Ojciec poprosił córkę, żeby pojechała do klubu samochodowego i pokazała im samochód. Córka wzięła samochód do klubu, wróciła i powiedziała ojcu," Niektórzy w klubie zaoferowali za niego 100000 zł, ponieważ to Nissan Skyline R34, kultowy samochód i szuka go wielu." Ojciec powiedział do swojej córki," Właściwe miejsce ceni Cię we właściwy sposób." ✨ Jeśli nie jesteś ceniona, nie bądź zła, to znaczy, że jesteś w złym miejscu. Ci, którzy znają Twoją wartość, to ci, którzy Cię doceniają.❤️ Nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi twojej wartości.

gabi

To nie Honda (usunięte przez administratora)

Kris

Powiedzcie mi proszę jak wygląda praca magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe w Kleosinie? Bo mam ofertę pracy i zastanawiam się czy warto. Jaki system pracy, atmosfera, jak wygląda sprawa z zarobkami itd? Proszę o szczere opinie

Gosia

A jak pracuje się w dziale kadr i płac? Opinie, które tu czytam nie są zachęcające, ale głównie chyba piszecie o pracownikach fizycznych a jak ma się sytuacja w administracji?

Karlos

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest generalnie atmosfera na wydziale metalowym. Dokładnie jakie są relacje między kierownictwem a pracownikiem no i czy warto rozpocząć pracę na stanowisku wykrawarek. Mam zamiar aplikować CV, ale po przeczytaniu opinii troszkę włos się jeży na plecach. Wszystkim z góry dziękuję za szczerą opinię.

swój
@Karlos

Sam spróbuj i sobie wyrób zdanie. W internecie znajdziesz tylko niezadowolonych, chyba już o tym wiesz, jak internet wygląda i komu warto wierzyć.

LOLO EMERYT
@Karlos

Aplikuj śmiało, życie do odważnych należy. Kto nie ryzykuje, ten nic nie osiągnie w życiu. Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai. Na wydziale ludzie pracują po kilka, kilkanaście lat. Jak jesteś smakoszem (usunięte przez administratora) pieczonej w piwie i szybko się poruszasz, to będziesz pasował do ekipy.

Karlos
@LOLO EMERYT

No właśnie obawiam się tej (usunięte przez administratora)pieczonej w piwie że może mi w gardle stanąć. Mam kilka znajomych którzy tam pracują i też im czkawką się odbiło. Raczej odpuszczę sobie Kan.

Czy KAN Sp. z o. o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Wolf

Oczywiście że tak. Na produkcji to standard. Roboty mało,na urlop. W styczniu albo urlop bezpłatny albo płatny,na dzień dobry 5 dni ucieka

Głos z Karpińskiego
@Wolf

Nie przesadzajmy, przynajmniej jeśli idzie o produkcję na SSSE. Nie wiem jak jest w Kleosinie, ale tutaj od paru już lat nie istnieje coś takiego jak "sezon". Tak jak jeszcze jakiś czas temu zwykle najwięcej pracy było w miesiącach wiosenno-letnich, tak teraz nie odczuwa się znacznego zwiększenia nakładów sił i generalnie nie ma wielkiego problemu z uzyskaniem dwutygodniowego urlopu w każdym momencie. Oczywiście zawsze mile widziane jest jak o planowanym urlopie poinformuje się przełożonych odpowiednio wcześniej, ale z drugiej strony...o Tobie też poważnie nie będzie świadczył fakt, gdy przyjdziesz do kierownika np. w piątek i zakomunikujesz mu, że od poniedziałku masz wykupione wczasy i "łaski nie robicie, ja mam w...bane, musicie mnie puścić". Trochę gorzej jest na magazynie z racji tego, że tam rąk do pracy brakuje niemal cały czas, co jest także pokłosiem wspomnianych w aktualnych postów wydarzeń z ostatnich miesięcy.

Mag
@Głos z Karpińskiego

Na magazynie system urlopowy to porażka,maksymalnie urlop dostanie 1 osoba, w sytuacji gdzie jest 14 osób w brygadzie, to ostatnia osoba na urlop pójdzie pod koniec roku.

Zależy od działu. Na pewno nie w każdym.

znik
@Wolf

Z tych wypowiedzi wynika że kan tami sam jak samasz .niema pracy urlop jak się skończy to bezpłatny do bulu

Don

Widzę że firma oferuje staże, opowie ktoś jak wyglądają? Można się nauczyć czegoś faktycznie?

stażysta PB
@Don

staż w jednym z działów technicznych, polega na prostych zajęciach głównie żmudnym klepaniu Excela i przerabianiu danych. Coś tam można zobaczyć na produkcji, jak to wygląda jednak zbyt rozwijające to nie jest. Polecić jedynie można osobom chcącym przyjść na krótki czas zdobyć pierwsze doświadczenie, które nigdy nie miały styczności z produkcją w praktyce.

Szary robol

KAN to jedna z najlepszych firm w regionie. Można dobrze zarobić, przyjazna atmosfera, kierownictwo dbające o szarego pracownika itd. Tylko pracować. Negatywne komentarze piszą osoby zawistne, które nie sprawdziły się w firmie. Zawsze będzie im źle. Najlepiej załóżcie sami swoje firmy mądrale. Jestem tyko zwykłym robolem z produkcji. Pozdro dla normalnych „mordeczek”, których na palcach jednej ręki można policzyć. W KANie (pracy) nie ma kolegów, są tylko znajome twarze.

Brudny robol
@Szary robol

A ty to chyba w dziale HR pracujesz??? Bo ja pracuję na produkcji i to co piszesz to totalna jakaś bzdura, że niby kierownicy dbają o szarych pracowników i wspaniałą atmosfere... A to dobre powiedz co tam na górze palicie to i ja zapalę.

ex-kan
@Szary robol

(usunięte przez administratora) Pamiętaj Koleżanko / Kolego, jest życie poza KAN i bardzo często jest znacznie lepsze. O ile nie jesteś jeszcze w wieku emerytalnym nic nie jest stracone. Z drugiej strony jak to fatalnie świadczy o regionie, skoro KAN jest jedną z najlepszych firm... :(

Brudny robol

Boże nie nakręcaj się tak, bo Ci żyłka pęknie albo co gorsze zaczniesz się jąkać i wtedy w szatni Cię rozpoznają. Piszesz że jest wielu chętnych, dziwne jakoś ich nie widać. A życie to firma uratowała chyba Tobie. I przestań się kompromitować pisząc swoje pochlebstwa dla tej firmy, bo widać to na buźkach pod postami ile polubień jest pod Twoim postem.

Ślusarz

O jakich chętnych do pracy mówisz skoro cały czas trwa rekrutacja na większość stanowisk. Cały czas brakuje ludzi do pracy i tylko są wymieniani ludzie z agencji bo Polacy nie chcą przychodzić. A skoro od dłuższego czasu nie udaje się zatrzymać na stałe Polaków lub pozyskać nowych to tylko pokazuje obraz jaka jest firma.

Wenus
@Szary robol

74...głosy na nie... Szalejesz...już wchodzi niedźwiedź...(usunięte przez administratora)...i jak Panie Korwin ?...ja ja ja juz go prawie już Kocham :)

Były Niedoszły

(usunięte przez administratora) System 4 brygadowy porażka Na zmianie 6 osób i każda po przepracowanym miesiącu ma inny rozlicznie nadgodzin, (usunięte przez administratora) Każdy pracownik narzeka na prowadznie wydziału. Ludzie starają się i robią swoją robotę(usunięte przez administratora) Pieniądze są nieważne. Każdy stara się zrobić swoje, ale pracownik przychodzący z rotacji bo inny wydział ma mało roboty dostaje większą stawkę niż pracownicy tyrający kilka lat. Duże maszyny typu wykrawarki mechaniczne, centrum gnące czy laser są obstawione zawodowcami którzy zarabiają śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora) A pracownicy ze wschodu nie zastąpią operatorów znających się na robocie

raz na górze raz na dole

kto dobrze płaci nie szuka pracowników ...

Kicio

Zastanawiam się nad złożeniem CV, ale po przeczytaniu wielu opinii, jeszcze to przemyślę (pracownik fizyczny). Mógłby Kolega, jeżeli to nie jest tajemnicą napisać o jaki dział chodzi lub podać, chociaż inicjały tego zamordysty (z przeczytanych wielu opinii - (usunięte przez administratora)czy o któregoś z nich chodzi).

Mruczek
@Kicio

Kolego unikaj wydziału metalowego jak ognia. Więcej nic Ci nie napiszę, reszta wydziałów jest OK. Co do inicjałów nie podam Ci. Wystarczy wydział, a resztę sobie doczytaj na forach. Pozdrawiam, miłej rekrutacji życzę.

Kicio
@Mruczek

Dziękuję Kolego za info. Po przeczytaniu wielu opinii o tej firmie, nie składam już tam swego CV (Kleosin) na żaden wydział. Zostaję na starych śmieciach, będę szukać czegoś normalniejszego, chociaż w Białym o to trudno. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o KAN Sp. z o. o. - Białystok

• Jak się pracuje w KAN Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KAN Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAN Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAN Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w KAN Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAN Sp. z o. o.