MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Paulinka1997

Mam pytanie jak oceniacie ta agencje czy jest sprawdzona i warto jechac

B.
@Paulinka1997

+wyplata na czas +zazwyczaj spoko pieniądze +ogarniete ubezpieczenia, urlopy, formalnosci +sa uczciwi -na wielki minus sa kwatery. Niestety czasem trafi sie na takie towarzystwo ze nie można wytrzymać:/ a o kawalerkę bardzo trudno sie doprosić. Towarzystwo na kwaterach to totalna porażka, zachowuja sie jak dzicz a samemu znaleźć mieszkanie bez języka nie jest latwo.

Witam,planuje wyjechać przez MG w lutym do pracy,czy może mi ktoś powwiedzieć,doradzić jakąś pracę tak żeby zarobić chociaż te 1700euro??

alex
@Nowy

zalezy wszystko od tego gdzie chcesz jechac i co robic, bo MG ma kilka roznych ofert prac w Niemczech

alex
@Nowy

na ich stronie masz wszystkie oferty ze szczegółami i mozliwosc aplikowania

Najczęściej wyplaty to okolo 1500 euro przy pelnym miesiącu

Izabela

A czy ze względu na to, że luty ma mniej dni nie zarobi się przy tym jeszcze mniej? przy tej wypłacie która teraz podajesz należy sobie dodatkowo jeszcze podliczyć jakieś dodatkowe koszty?

@Izabela

No jak miesiac jest krotszy to zarobisz mniej, bo placa za przepracowane dni. Jak nie pracujesz, to nie zarabiasz.

Moniaa

Hej Wszystkim. Szukam towarzyszki na wspólny wyjazd do pracy.. ;) praca jak i termin do uzgodnienia.;) Ale ogólnie mogę od zaraz jechać :) tylko,że nie mam auta a wiem,że potrzebują ludzi z autem.:( Wiec jeśli ktoś, jakas dziewczyna ma auto i nie ma z kim jechać to odezwij się;) moniaa110892@gmail.com ;)

Agataa

Szukam towarzyszki na wyjazd. Mam samochód ale wolę jechać z kimś niż sama. Oferta do uzgodnienia jak i termin.

Izydora
@Agataa

gdzie się wybierasz dokładnie? masz już jakis pomysł na kierunek podróży?

Ela
@Agataa

Masz już coś nagrane z pracą? Ja chcę wyjechać ale nie ma ofert dla osób bez samochodu

Gabi
@Agataa

Jeśli jeszcze nikogo nie znalazłaś to napisz do mnie na maila a tam się zgadamy gabrysia-23@wp.pl

Monia
@Agataa

Hej ;) ja jestem zdecydowana na wyjazd można napisac,że od zaraz mogłabym jechać ale właśnie nie mam auta i fajnie byłoby poznać jakas dziewczynę z autem i żeby razem jechać a nawet jeździć w przyszłości do pracy :) byłam już raz w pracy przez tą agencje i wspominam bardzo dobrze ten czas :) więc jeśli nie znalazłaś jeszcze nikogo na wapolny wyjazd to odezwij się na email to uzgodnimy co i jak odnośnie wyjazdu;)) moniaa110892@gmail.com ;)

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Kris

Szukam osoby chętnej na wspólny wyjazd do pracy w styczniu przez tą agencje .

@Kris

Nadal jesteś chętny? Jaka praca? Kozemy się jakoś zgadać na emaila mogę podać messengera czy coś

Dariusz
@Kris

Gdzie się wybierasz bo ja trz w styczniu wyjezdzam

Ewka

Czy pracował ktoś w Hamburg na produkcji ryb i może się podzielić opinią?

jurym
@Ewka

śmierdzi rybą i jest chłodno poza tym spoko moim zdaniem nie wspominam źle o tak powiem

jurym
@Ewka

szukacie może kogoś do współy? miałby kolege do polecenia ostatnio się rozglądał za wyjazdami

Kris

Witam szukam koleżanki na wspólny wyjazd do pracy ????

Kiedy i gdzie?

@Kasia

Najlepiej to od razu pojechać jak by była fajna oferta .

Krzysztoff

Witam, proszę o kontakt e-mail kkrzysztof1502@gmail.com Chcielibyśmy z dziewczyną wyjechać na stałe do niemiec do pracy, i żeby tam mieszkać. Będę kontaktował się z Agencją, niestety nie posiadamy samochodu. Jesteśmy z Poznania

Qulson

Współpracował ktoś z agencją w pracy w Niemczech? Może się podzielić opinią?

@Qulson

A co chcesz wiedzieć?wypłaty zawsze na czas,mieszkania to wszysko zależy jak się trafi czasem trafiają się kawalerki ale to trzeba miec szczęście

@Onyx

wtedy ile osób na takiej kawalerce maksymalnie może być? bo łóżek to mogliby pewnie tam zmieścić chociaż ze dwa

@Onyx

chyba że to serio miałby być taki luksus i kawalerka cała dla ciebie to winszuje

@goździk

Osobiście nam nie było dane mieć tego szczęścia żeby w mieszkać w kawalerce ale znajomi mieszkali i sobie chwalili dwie osoby na spokojnie się mieszcza minus taki że w większości takich mieszkań nie ma piekarnika

kurczak w cieście kokosowym
@Onyx

zawsze można zamawiać jedzenie albo kupować coś czego nie trzeba nigdzie odgrzewać

kurczak w cieście kokosowym
@Onyx

chyba że chociaż mikrofalówka się trafi to nie ma nawet tematu xD

Onyx

Mi jeszcze taka sytuacja się nie zdążyła zawsze były przed 10 jeżeli takowy wypadał w weekend.

Kaja
@Onyx

Ja bardzo cenię sobie mg bo nigdy z niczym nas nie oszukali. Kasa na czas, zalatwione formalnosci, spoko kontakt z PM.... Jedyny minus to te mieszkania wieloosobowe:( niestety jak mieszka sie w 6 czy 8 osób na małym mieszkaniu to nie sposob zeby nie doszlo do konfliktu gdy jest tyle doroslych ludzi z roznymi przyzwyczajeniami.... My niestety źle trafialismy, najgorzej jak sie trafi na "kucharzy" ktorzy caly dzien zajmują kuchnie i nie masz jak sobie nic ugotować, pedantow ktorzy wyrzucaliby worek po wrzuceniu jednego śmiecia albo patusow czy brudasów powodujących ze strach cokolwiek trzymac w częściach wspólnych lub w lazience bo po prostu człowiek sie brzydzi...serio to bylaby agencja idealna gdyby nie te wieloosobówki

Izydora
@kurczak w cieście kokosowym

właśnie to chyba też zalezy od cen, często ktoś jedzie żeby jak nawięcej zarobić i trochę bezsensu jakby znaczną sumę z tego przeznaczył na jedzenie na wynos XD

@Kaja

I tutaj się z tobą zgodzę na różnych ludzi można trafić,mieszkaliśmy z takimi kucharzami cały czas gotowali,ale i na nich był sposób wchodziło się na chama i się gotowało bo ileż można czekać, niektórzy myślą że są w domu i mama posprząta lub śmieci wyniesie.

szukam kogoś z prawkiem

Hej szukam kogoś na wyjazdy w niemczech z prawkiem i autem bo sam nie posiadam, najlepiej jakaś praca na wózku widłowym, sam znam angielski w stopniu bardzo dobrym i ucze sie niemieckiego zostawiam email jakby chciałby sie ktoś zgrać eratexodp@gmail.com

szukam kogoś z prawkiem
@szukam kogoś z prawkiem

najlepiej ktoś w moim wieku (sam mam 23 lata) to tak 20-25 byłoby idealnie

Nm92

Umowa jest niemiecka, czy polska? Pieniądze w euro czy PLN? Pytam bo mam komornika ????????‍♂️

Kropka_50

Witam! szukam kobiety, która posiada samochód do wspólnego wyjazdu do pracy.

Luki

Poszukuję ludzi którzy są chętni wyjechać razem do pracy. Jeżeli jest ktoś zainteresowany zostaw maila i się spiszemy :)

asd

Napisz do mnie jeśli posiadasz samochód piootr12344@wp.pl

Nieznajomy.

dominos12345@o2.pl

druid
@Luki

a gdzie się wybieracie konkretnie? :)

@druid

takie tam, tylko najważniejszej informacji gościu nie podał na początku xd

ślimak

siemka jako że się zastanawiam nad pracą tutaj najbardziej interesuje mnie atmosfera w pracy tzn czy z ludźmi idzie się dogadać i kwestia jakiś benefitów i dodatków pracowniczych jest tutaj w ogóle coś takiego?

podrozniczka
@ślimak

Ja byłam na projekcie Edeka w Magdeburgu i ludzie byli w porządku, raczej nikt problemów nie robił. Jeśli chodzi o benefity to z tego co pamiętam był pakiet fitness i pakiet sportowy, jakaś premia wakacyjna i świąteczna. Zależy pewnie od tego na jakie stanowisko i miasto się decydujesz.

Anonimowa

Hej, ktoś pracował może z tej agencji w branży automotiv i jest się w stanie wypowiedzieć czy praca nie jest ciężka ? Do jakiej miejscowości polecacie się udać ? Czy jeżeli wynajmuje swoje mieszkanie to też dają jakieś dodatki czy tylko do agencyjnych mieszkań?

Goslar

Ktoś jedzie do Goslar i zaczyna pracę 27 listopada? :)

@Goslar

Co to za praca? W Goslar?:)

Ziuta
@Goslar

A jaka jest oferta w Goslar?

@Goslar

Dwa dni po ofercie, a raczej po jej początku, jest już ktoś z was? Dacie znać jak jest na miejscu? i tak w ogóle można jeszcze dojechać o ile kwatery są dobre i rzecz jasna sama robota? opowiecie?

Produkcja książek

Witam byłbym chętny na wyjazd przy produkcji książek widzę ze jest dostępna ta oferta szukam osoby która zna język angielski lub niemiecki żeby się dogadać w pracy

@Produkcja książek

Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę zostawić adres e-mail resztę szczegółów można dogadać na privie

asd

Ktoś z samochodem byłby chętny razem wyjechać? Mój email: piootr12344@wp.pl

Kris

Witam poszukuje chętnej dziewczyny na wyjazd ,projekt do ustalenia .

Clic

Może być chłopak?

Clic

Gdzie chcesz jechać?

Mike11
@Clic

Hej, ja wybieram się do Bremy na magazyn, szukam kogoś kto miałby auto i byłby chętny się wspólnie zabrać do tej roboty.

Mike11
@Mike11

Moze od razu któś byłby wstanie powiedzieć też kilka słów o tym jak sie tam pracuje?

Nuspex
@Mike11

Ja szukam jakiejś pracy mam auto i mogę jechać w zasadzie gdziekolwiek tylko fajnie jakbyś dał znać jaki to rodzaj pracy?

Nuspex
@Mike11

no właśnie, fajnie byłoby trafic na jakąs dobrą lokacje skoro mamy wybór...

Lendon
@Nuspex

pakowanie i układanie towaru no jak to na magazynie

Lendon
@Nuspex

lokacja nie jest zła moim zdaniem, mieliśmy okej kwaterunek, no ale praca jak widzisz bez jakiegoś polotu - chociaż może dla niektórych to nawet na plus

Mm
@Mike11

Magazyn do czego dokładnie?

berwen
@Mm

na bremie byłem na magazynie kosmetycznym i spożywczym może to to samo, nie żeby jakaś większa różnica między nimi była

Wuwu

Witam Czy ktoś pracuje na produkcji kasków w Magdeburg i mógłby opisać jak wyglada praca zakwaterowanie i jak z wypłatami?

Błękit
@Wuwu

Witam. Ja pracuję z chłopakiem w tej firmie od ponad miesiąca. Co do pracy to zależy na jaki dział trafisz. Na ogół praca nie jest ciężka. My jesteśmy póki co zadowoleni. Zakwaterowanie zależy od szczęścia tak naprawdę. My dostaliśmy mieszkanie 3 pokojowe (dla trzech par). Wspólna łazienka, kuchnia - wiadomo. Warunki w porządku, pokoje mogłyby być większe, ale dla nas takie warunki są wystarczające. Pensje wypłacają do 10 każdego miesiąca. Minimum 1400 euro obiecywali i tak faktycznie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.