MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Vennis

Dziś dzwonili po ponad miesiącu od wysłania CV. Praca w branży Automotive, Miejsce pracy: Meckenheim. Ktoś coś o tym miejscu wie lepiej?

Młody

Witam, wybieram się 25-26 do Niemiec , mogę kogoś zabrać , jest ktoś chętny ?:)

Mars

Całkiem niezła agencja

Ona

Jakby ktoś myślał o wyjeździe to jestem chętna. Nie posiadam auta. Chętnie dołączę się z jakąś dziewczyna która też szuka pracy, a ma auto.

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Paula

Może ktoś powiedzieć o projekcie Hamburg ryby ??

@Paula

Jeśli nie odrzuca Cię praca przy rybach to polecam, praca nie jest ciężka

Aga
@Tomek

Auto na dojazd potrzebny?

@Tomek

Witaj , a możesz podać imię korydantor tu w Pl tego projektu ??

Wadera
@Tomek

Czy z podstawowym niemieckim jest możliwość dogadać się?

Aga

Czy każde ogłoszenie o pracę przez tą agencje wymaga auta na dojazd do pracy? Nie mam auta a chciałabym wyjechać przez tą agencje do pracy

@Aga

Tak na każdą. Możesz kogoś że znajomych poszukać z autem, lub tu napisać.

Kleszka

Witam wybieram się z dziewczyną do pracy w pralni i pytania są takie jak wygląda praca ? Warunki mieszkalne jakie są ? oraz wypłaty

Mirek
@Kleszka

Dopinam się do pytań

@Kleszka

Do jakiej miejscowości się wybieracie i kiedy zaczynacie ??

Super praca

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca przy roletach z góry dzięki na info

Kris

Szukam dziewczyny na wspólny wyjazd do pracy .

Agi
@Kris

Na jaki projekt chcesz jechać?

Kris
@Agi

Na projekt do stuttgard ,ale nie koniecznie może być też gdzie indziej .

Zgred
@Kris

Super

Max

Czy wybiera się ktoś na projekt Rudolph w Mamming ? Bądź czy ktoś już tam pracuje ?

Polecam
@Max

Polecam ten projekt, jestem tu od stycznia. Lekka robota, ~1700 na łapę bez nadgodzin.

polecam
@Max

polecam, dobra kasa i łatwa praca.

Łukasz
@Polecam

A przy czym to praca?

@polecam

Witam wybieram się na ten projekt wstępnie rozpoczęcie miało być od 1marca ,jednak agencja powiadomiła o przesunięciu terminu rozpoczęcia o tydzień albo dwa ,wież może co jest przyczyną ?

Max
@Michał

Podobno coś z klientem BMW

czesiek
@Michał

rudolph otwiera nową halę i będzie potrzeba ok 20 osob od początku kwietnia, w tym momencie nikogo więcej nie potrzebują.

Michal
@czesiek

Dzięki za przydatne info ,pozdrawiam

@czesiek

Jak wygląda ta praca , ciężka?

@Polecam

Na czym polega praca jak z kwaterami i czy daleko od pracy?

@RAFAŁ

Czy to jest praca na wózku widłowym ?

czesiek
@RAFAŁ

90% to jazda na wózku i przekładanie towaru z miejsca na miejsce, nie idzie się zmęczyć

Mateusz

Cześć czy pracował ktoś z was w Oldenburg na magazynie i się wypowie. Wybieram się z dziewczyną i kolegą i zastanawiamy się jak zakwaterowanie oraz kasa. Pozdrawiam

Mateusz
@Mateusz

Ewentualnie proszę jeszcze o opinie o magazynie z Berlinu. Z góry dzieki

Gigi
@Mateusz

Czyli się do Ciebie odezwali

Tofik

Niezła opinia firmy! Powiedz mi czy jesteś tak kiepskim pracownikiem że zwiedziłeś wiele projektów, czy po prostu lubisz zwiedzać Niemcy. W moim przypadku w ciągu 14 lat pracy w Niemczech byłem tylko na czterech projektach. Przeważnie ja ktoś się sprawdza w pracy to może liczyć na pracę przez dłuższy czas.

Beata
@Tofik

Ha ha ha cudu dokonałeś jeśli przez 14 lat byłeś tylko na czterech projektach,chyba że z przerwami to tak bo bez żadnych przerw i pracując przez agencję to jest po prostu niemozliwe co wynika z przepisów,tj max 18 miesięcy a potem musiałbyś być już zatrudniony na stale

@Tofik

Ciekawe jak to zrobiłeś jak firma jest zarejestrowana od 2015 roku.

Nickolas

To prawda, że samochód jest niezbędny? Ile mniej więcej km się pokonuje z miejsca zamieszkania do miejsca pracy? Bo ogólnie mam starego rzęcha i nie wiem czy on to uciągnie, wraz z podróżą za granicę. Dogadywał się ktoś może z kimś na wyjazd wspólnym samochodem i zadziałało?

@Nickolas

Wiem, że pewnie te odległości zależą od projektu itd. ale może orientacyjnie ktoś z własnego doświadczenia jest w stanie podać

15-30km

Nickolas

Ee to jeszcze nie tak źle :D

Nickolas

Może da radę, dzięki za odpowiedź.

Jj
@Nickolas

My raz mieliśmy niecale 4 km, kolejny wyjazd to 7 a teraz 26.

RAFAŁ

Ja będę leciał 18.02 przez Płońsk - Sochaczew - Łódź - Wrocław - później na Drezno i w stronę Monachium, zabiorę 2 os, jeśli ktoś chętny to kontakt na raf.blabla@wp.pl

G.M

Witam. Bilsko granicy też jest praca dla par? Robił ktoś gdzieś np. Berlin? Mamy ochotę wyjechać z kobietą. To nie pierwsza praca za granicą.

nick
@G.M

jest tylko trzeba sobie poszukać albo zadzwonić

@nick

Dzięki, no chyba to jest najlepsza opcja.

Kadi
@G.M

Dowiedziałeś się czegoś? Ja bym ze znajomymi jechał

Czy ktoś był na projekcie w Augsburgu przy produkcji rolet ?

Łukasz

Praca Pracownik produkcji komponentów (13,50 EUR/h). Wybiera sie ktos swoim autem? Chetnie dolacze.

lolololo

witam wybieram się z narzeczoną na magazyn edeka hannower można jakieś opinie poznać ktoś był ktoś jest jak z mieszkaniem

gg
@lolololo

a na jaki dział jedziesz? jest tam kilka, pewnie na suchy tak? praca jak praca, magazyn i zbieranie zamówień, mieszkania są ok, wyposażone nic nie trzeba brac i internet jest wiec ogólnie standrd ok

psh
@lolololo

na magazynach to ogolnie jest spoko robota, mi sie zawsze nieźle pracowało a kilka juz przeszedlem tych magazynów. o hannowerze wydaje mi się że mogli juz tu pisac, ja akurat na innej lokalizacji bylem ale też bardzo spoko, więc może jest podobnie

lolololo
@gg

tak na suchy dopytuje bo przez agencję pierwszy raz się wybieram i nie wiem co i jak

Nicknicknick
@lolololo

EDEKA LAUENAU-KOMISJONIER Agencje sama w sobie polecam, wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Trzeba się liczyć z faktem, ze jest to „śmieciowa” umowa, ale jest to naprawdę spoko opcja, żeby od czegokolwiek zacząć. ZAKWATEROWANIE: mieszkanie w pełni wyposażone, czyste i pachnące, pewnie wszystkie są o tym samym standardzie. PRACA: a wiec praca jest naprawdę ciężka. Trzeba przygotować się na bol kręgosłupa, rak oraz nóg.Dział suchy, duzo dźwigania na pietrze, gdzie pracuje kobiety jest kilka gangów z lekkim towarem, natomiast w przypadku mężczyzn jest to praca przy ciężkich produktach przez cała zmiane. Minusem również jest odległość kantyny od stanowiska pracy, samo dojście i powrót zabiera sporo czasu z przerwy. Poza tym pracownicy mili, pomocni. ZMIANA PORANNA zaczyna się o 05:00. W moim przypadku budzik na 3:00, wyjście o 4:00, trzeba również być 15 min szybciej żeby przygotować wszystko co niezbędne jest do rozpoczęcia zmiany. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ ŚMIAŁO PISAĆ, CHĘTNIE ODPOWIEM NA WSZYSTKIE

Heniek
@Nicknicknick

Praca ciężka to wiadomo, ale w ogólnym rozrachunku jak to czytam no to wychodzi na to że agencja mgsolutions jest naprawde dobra i warto sie nią interesować. oczywiście słyszałem dobre opinie już dużo wcześniej jednak Twoja też dużo wnosi, dzięki za to

Karo
@Nicknicknick

A jak wyglada sytuacja ze wspólnymi zmianami w pracy czy jak mieszkam z daną osobą to mam pewność że będę miała z nią na tą samą godzinę do pracy ? Dzięki za odpowiedz :)

Monik
@Nicknicknick

Ja tez tam jestem i mam umowę o prace tak jak wszyscy wiec chyba ci sie coś pomyliło umowa śmieciowa to umowa zlecenia ????‍♂️ Ludzie do nauki !

Kinia
@lolololo

spokojnie z nimi jest ok, wszystko normalnie idzie załatwić, więc bez obaw, też się baliśmy z chłopakiem bo 1 raz za granica pracujemy, ale jest super

gg
@lolololo

To najłatwiejszy z działów

Dhrjkfkrl
@Karo

U nich pary i grupy zawsze razem mieszkają i razem pracują także o to sie nje martw to jest mega fajne

nicknicknick
@Karo

@Karo To już jest kwestia dogadania, para zawsze pracuje na jednej zmianie, a co do współlokatorów bywa równie. Zawsze można znelezc najlepsze rozwiązanie :)

nicknicknick
@Monik

@monik Ale po co się unosić od razu? Umowa mogłaby być lepsza, jest dużo ale i ogólnie skonstruowana jest w jak najlepszych korzyściach dla agencji, co jest (podkreślam) NORMALNE przy zatrudnieniu przez pośrednika.

mikkołajka
@lolololo

prosta praca na suchym, kobiety głównie tam pracują

Don Juan
@nicknicknick

Jedz z agencja inna to zibaczysz jakie tam maja umowy na jedna stronę umowa zlecenie nie ma prawa do L4 nie masz urlopu jakieś dwie umowy zlecenie itd ja dopiero teraz widzę różnice i ta umowa z MG na prawdę jest fajna wszystko czarno na białym jakie stawki jakie dodatki jakie premie jakie potrącenie za lokal docencie to bo uwierzcie mi im więcej jest w umowie tym masz większa gwarancje i pewność w razie czego ze ci sie to należy

Helena????
@lolololo

Tez tam jedziemy znajoma poleciła, potem opisze jak praca bo najpierw 10 dni izolacji bo takie przepisy covidowe podobne teraz w Niemczech :( narazie kontakt z MG odziwo jak na agencje to mega spoko odbierają o każdej porze i pomocni zobaczymy jak potem ale jedziemy z polecenia wiec jestem dobrej myśli

Ursus
@Dhrjkfkrl

Potwierdzam i razem ta sama zmiana

ania
@Nicknicknick

Czy umowa o pracę jest umową ,,śmieciową,, ?

Agnes32
@Karo

jeszcze nigdy nie słyszałam aby rozdzielili parę lu grupe na dwie zmiany lub rózne zakwaterowanie, więc spokojnie jesli o to kaman, gdzie jedziesz do pracy?

Miroslavo
@Dhrjkfkrl

Potwierdzam... to najważniejsze żeby razem mieszkać dojeżdżać i wracać z pracy jako para lub grupa bo to sie wtedy mega lepiej kalkuluje wszystko

Novus
@Miroslavo

no i sympatyczniej też na pewno jeździć ze znajomymi mordkami nie

Milo
@Monik

Hej a jak tam teraz z pracą, są godziny ? i czy jest praca dla kobiet ? Planujemy z żoną wyjazd po nowym roku. Pozdrawiam :)

Piotr89

Potwierdzam

@Dhrjkfkrl

I to ja szanuje. Pozdrawiam! Wasza nadchodzącą gwiazda ????

@Dhrjkfkrl

Mówiąc grupa to ile osób?

RAFAŁ

Szukam pracy blisko granicy, pracowałem już w fabryce okien I drzwi w Niemczech na różnych stanowiskach produkcji i na magazynie szyb, wyszukiwania szyb z zamówien i transport na ręcznych wózkach, niemiecki A2, Angielski A2 prawo jazdy A i B

nick
@RAFAŁ

to wejdź na stronę mg solutions i poszukaj oferty.

Ola
@RAFAŁ

No to myślę, że kwalifikacje masz niezłe, zadzwoń do nich najlepiej to może znajdą coś pod ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1965.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 520, z czego 267 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.