STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

napewno

Paweł M. I Andrzej mili z tego profity na 100% ja do domu Połocki do domu a wynajęty woził

@napewno

Nawet złotówki z tego nie wziąłem. A poza tym byłem jedyną osobą w firmie, która zgłosiła próbę przekupstwa ze strony żwirowni. Nikomu nie muszę się tłumaczyć... Zwolniłem się bo miałem dość chorej atmosfery i tego, że nie dane było wytłumaczyć braków kruszywa i możliwości normalnej pracy. Zawsze trzeba znaleźć winnego a najlepiej już obrzucić błotem tego co się zwolnił. Zawsze tak było i tak będzie taka mentalność Polaka... HAHAHA Bawcie się dalej w tym syfie

prawda

Wódz jest teraz w Olsztynie i mówił jakie tam machlojki były. Dziękuję panie Łukaszu za prawdę.

jurek prywaciarz

mam patelnie mozna u was isc na wynajem? jak taki kwas w firmie wasze stoja moje woza

x

Ty wyżej nie wiem kim jesteś ale masz racje! Kierownicy kradli a patyczak ich zwolnił. A teraz Paweł świętego z siebie robi.

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Weź Paweł

Weź Paweł nie(usunięte przez administratora) Bo już nie moge tego słuchać. Taki doskonały jesteś a ja cała zime siedziałem w domu albo łazilem po placu a zamiast mnie to kruszywa wozili ci w wynajmu. Z Kosą mieliscie taki interes a jak Patyczak jak sie dowiedział zrobił z wami porządek. Lepiej sie przyznaj ile zaje kasy z Kosą.

Witam wszystkich po raz kolejny i mam nadzieję, że po raz ostatni już robię wpis na tej stronie. Nie chcę mieć już nic wspólnego z tą firmą. Jak już wcześniej pisałem... ani ja ani Andrzej nic nie ukradliśmy Panu "STANISZEWSKIEMU", a co do kursów zimowych to była nieudolność ludzi siedzących blisko korytka... Czy ktoś zadzwonił do mnie, Andrzeja czy nawet Łukasza ze zdaniem " słuchaj u mnie siedzą kierowcy na urlopach, nie wziąłbyś ich do jeżdżenia?" A poza tym to prawie cały luty spędziłem na sprzętowej u boku Pana pilnując Jego budowy i jeszcze zostałem oskarżony o kradzież kruszywa w lutym... Paranoja. Te kursy i braki kruszyw zostały mi i Andrzejowi przypięte... A jeżeli chodzi o wyliczenia kosztów to od kiedy koszty firmy wylicza się netto? Czyżby firmy Staniszewscy Beton nie dotyczył podatek VAT? Pozdrawiam wszystkich mądrali na tym forum, którzy tylko piszą i opluwają ludzi, bez których ta firma teraz zacznie się walić. Myślę tu o Andrzeju i Jarku. Ja potrafiłem się odważyć i położyć wypowiedzenie bez opluwania nikogo i robienia durnych wpisów... Dziękuję za współpracę. To były ciężkie ale pożyteczne dwa lata i doświadczenie zdobyte wykorzystam. Pozdrawiam Paweł Michalski były kierownik Lubawy. Bawcie się :)

Ile?

Jakie 20 osób? Zwolnił się laborant,lebioda, kierownik z lubawy i 2 handlowców. To 5 a nie 20.

fifarafa

Kosy i Pawel a i ten jarek to jedna brygada.stanik mój kochany pracodawca miał racje ze ich zwolnil. Ja i moi koledzy będziemy do konca zycia sluzyli naszemu panu.rudzielcu zachowaj nas na wieki a (usunięte przez administratora) zawsze będziesz miał czysta dzieki naszym jezyczkom.

Bezrobotny

Czy to prawda,że w ciągu ostatnich kilku miesięcy z firmy odeszło około 20 osób? Tak tylko pytam, bo i tak tam nie złożyłbym CV?

----?

Niestety to prawda, że Kosa w zimę wprowadzał cięzarówki z zewnątrz, a my w tym czasie zamiataliśmy plac.A ten poprzedni komentarz wpisał sam Kosa próbując wybielić się ze swoich interesów.

ostry

Słuchajcie mam nowego newsa! Stanik zwolnił kosę, bo zginęło 500 ileś ton kruszywa a tez wprowadził 300 kursów transportu z zewnątrz za dużą kase gdzie w tym czasie my mogliśmy mieć więcej godzin! W firmie aż huczy od tego newsa, dlatego zwolnił kosę za te złodziejstwa!

pierwszy

Zginęło sporo wpisów, kto i na czy wniosek to usuwa ? Czyżby ktoś się czegoś obawiał ?

brawo

Nareszcie ktoś pojechał z tym bazyliszkiem może zacznie normalne i sprawiedliwie ustawiać.

obserwator

W tej firmie już nic nie jest normalne... i raczej nigdy już nie będzie. Odejście Pawła, Andrzeja, Jarka i kilku innych ludzi nic nie zmieni bo Stanik nie przyzna się do błędu i nigdy nie powie, że to jego wina. Przecież Paweł i Jarek zwolnili się z winy Andrzeja HAHAHAHA ręce i nogi opadają. A wszyscy marudni kierowcy, którym tak źle. Zmieńcie pracę jak Wam nie pasuje nikt was na siłę nie trzyma. Kilka osób już pokazało, że jak nie widać szansy na poprawę to się zmienia pracę i na dobre im to wyszło. "Weźcie się do pracy, a nie tylko marudzicie"

...

nikt nie jest idealny mnie on tam nie zawadza i zadnej krzywdy mi nie zrobił,

dobre

Kowalczyk najnormalniejszy bucha cha. Mało tu chyba pracujesz. Popytaj starych kierowców. Ramba jak płacił za przepały łopaty czemu nie pracuje. Ja zabierał za nic wszystkim.

Majkowski won

Kudłaty przestań tu pisać wylewać swoje żale pisz se na forum meblowym, mleczarskim, o piekarni swojej a nie tu. A no tak to stanika wina że nigdzie nie zagrzejesz miejsca. A zdziwiony pan Majkowski że wiem ze piszesz. Wstyd.

@Majkowski won

kudłaty ?fajną dałeś mi ksywkę podobno taki kiedyś pracował u stanika,mogę ci podpowiedzieć kolego ze dalej tu robię ale juz niedługo,szkoda nerwów i zdrowia,pozdrawiam pana kowalczyka,najnormalniejszy w tej firmie

bekowniś

12 zl mają na poczatek ale to chyba nie tak zle miec doswiadczenie w cv z tej firmy polataja pojda gdzie indziej a w papierach jest ze jezdzili i tyle:P a wy ile macie 14 zl chyba a pompiarze 17???dobrze pamietam?? i macie płacone za cokolwiek bylebyscie w pracy byli i nie musi jezdzic kawka papierosek a godziny leca trafi sie lot to lecisz w sumie nawet lepiej bo robisz co lubisz i jeztes poza firma:) spojrz na stawili lasek w biurze..sadzisz ze 2 tys wyciagna??? bo watpie ,,,,

kierman z lancuchem

jakie wy mata natgodziny? chopy jak nowy drajwerzy to maja po 23 godz na tydzien i za godz 12 zl ,policzta sobie ci co kapuja to maja wiecej roboty a tak siedzita i czekata na tel od szefa pozdrawjam kumatych drajwerow z olsztyna i okolic bajooo

nie dobrze

pchają do przodu? bucha cha,palczasty jest we strachu,paweł lachę kładzie, borewicz donosiciel po mac donaldach i zapiekankach woli jezdzić niedługo pęknie od tego zarcia, a machina to się prowadzi dzięki tomkowi i wieśkowi chociaz wcale od tego nie są

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.