STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

sukces

Jesteśmy Wam wdzięczni za te negatywne opinie ponieważ dzięki nim motywujecie nas do działania . Firma ma się dobrze , a będzie coraz lepiej, czy Wam się to podoba czy nie , mało tego cieszymy się z tego, że osoby najbardziej zainteresowane tym co się dzieje w naszej firmie i snuciem spekulacji oraz czarnowidztwa już nie są w naszym zespole, a dlaczego ? bardzo proste ,ponieważ już nie ma zamętu , szczucia szefa na pracowników poprzez wmawianie mu że ktoś jest zły,leniwy, nieodpowiedni po to aby odwrócić uwagę od siebie i robić co mu się podoba. A my przemy do przodu i super,że bez niektórych z was!!!!!!!

as

psy szczekają karawana jedzie dalej zawsze się znajdą tacy którym nie pasuje ktoś komu pasuje tutaj nie zagląda bo i po co proponuję prywatne ambicje do kieszeni schować za rok nikt już nie będzie pamiętał o tym chwalcie się dalej astrami 4 za chwilę 5 haha zapitalać do roboty owce

gocha

Kosewski usuną wpis wstydzi się swojego nazwiska też bym się wstydziła po tylu machlojkach

co wy wiecie

pracownik odszedł od A. bo dyro nie nadaje się, a jeżeli chodzi o chwalonego szefa to wnuczka powinna dodać jeszcze, że płaci 50 i 100 za nadgodziny i nie dorabia się na cudzej krzywdzie okradając pracowników z wynagrodzeń i zusów oraz usów a gruchy wykupi za swoje ciężko zarobione pieniądze, nieraz krzyczy, wyzywa, rzuca czym popadnie w nieudaczników - pracowników bo jak się nie denerwować na tych którzy sobie nie dają rady i odchodzą bo za wysoki poziom ,,,,

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
ggggggg

kto kto? a kogo znales co przeszli do Abrama?

Incognito

Tak? A kto i dlaczego się rozstali?

Gocha

Z niczym się nie pomyliłam, to są fakty. Ale (usunięte przez administratora) obrońca firmy Abram zawsze skomentuje i odwróci kota ogonem.

incognito

jeden pracownik od staniszewskiego juz sie pozegnal z Abramem

Jeśli

Jeśli chodzi o socjal u Abrama to najlepiej przekonał się o tym Malin. Pracując do wiosny u Staniszewskiego miał 100% świadczeń w tym ubezpieczenia. Po zmianie firmy Abram nie opłacał składek i ubezpieczeń i po śmierci żony nieotrzymał należnego odszkodowania w kwocie 16 tysięcy złotych. Taka wiec nierzetelność pracodawcy w nieszczęśliwych wypadkach wychodzi bokiem pracownikom.

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma dajcie sobie juz na luz z tym wszystkim bo zygac się chce jak to się czyta

heuheu

abram wcale takich dobrych warunkow pracy nie daje jak sie wydaje

hahahaha

Pod biurkiem, hahahahahahaha

hahahaha

Jeden już żałuje że poszedł do abrama zarobil 3700 za 247 godz po 15 zł i najniższą krajową u nas za tyle godzin zarabiał z nadgodzinami 3442 zł ale pełen zus. Jak chciał najniższą krajową mógł iść do taty a różnica jak mowił to 3zł wiec 741zł +wypłata 3442zl to razem 4183 zł z najniższą krajową. Każdy lubi co ma.

Zazdrość

Zazdroszczą ci Jarek astra 4 zaraz 5 a nie corsa 1,2 na gaz i 6 koła podstawy, tylko zazdrość, pozdrawiam kumatych na tym forum.

ty anty

Gdyby nie ten beton to byś z głodu zdechł.

antybeton

ale z Was betony nadajecie się do betonu nic więcej buraki

P

Panie Jarku nie ważne co mówią ważne że mówią tzn. że jest Pan silny i się boją. A właściwie to jedna osoba to pisze wnuczka Pana ha ha ha a on dyktuje.

Halo

Po co uwzieliscie się na Jarka?!Pracuje w innej firmie i odpuscie sobie. Do poprzednika mam pytanie,co to znaczy że jedzie po kosztach i skąd możesz wiedZieć jakie oni mają koszta?zazdrość przez was przemawia.

Krytyk

Krytykujecie i krytykujecie tylko dlatego, że już nie pracujecie. Musicie zrozumieć, źe Staniszewski rządzi betonem od 10 lat i czy z ekipą jedną czy drugą to dalej będzie liderem, ponieważ ma głowę na karku i się na tym zna. A Jarek w Tomasie trzeba przyznać - sobie radzi ale sprzedaje beton po kosztach, bez narzutu i gratulować nie ma czego.

Zakochana

Jareczku jesteś boski!!!wyszła Twoja kreatywność i jakim jesteś biznesmenem.Panie Zbyszku czapki z głów przed Jarkiem. Proszę porównać obecnych handlowców do poprzednika.Jarku brakuje Ci kasy do tego żeby stworzyć potęgę,ale i do tego dojdZiesz ! Jestem na bieżąco dlatego wiem co pisze.

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.