MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Czy MediaExpert ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ua

Zależy gdzie chcesz pracować...? ????

Zen

Tak, godziny są ustalone. W sklepie są inne, w magazynie inne. A co cię interesuje? Gdzie chcesz pracować?

Kar
@Zen

Jakie są godziny pracy na magazynie

Zegarmistrz
@Kar

Różne, biznes musi się kręcić, a ktoś te paczki musi wysyłać bo klienty chcą mieć towar na już

nick
@Zen

jakie są godziny pracy na magazynie?

Cezary
@Kar

Praca w magazynie zwykle 6-14, 14-22, 22-6. Czasem jest to przesunięte o 1 godzinę czyli 7 ...itd

Kalinka
@Cezary

A od poniedziałku do piątku? Czy w weekendy też się tam pracuje? Tzn. Na magazynie

Flowing

Cześć, czy możecie wskazać jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji i administracji w ME na Jędrzejowskiej? Jaka jest atmosfera w biurze? Warto chociaż spróbować?

Yes
@Flowing

Fajna atmosfera i zespół. Pracy dużo:) Warto spróbować.

kcin

Na umowie pewnie nie bedziesz mial podstawy takiej jak w ogloszeniu.. Ta stawka z ogloszenia to zapewne suma łącznie z dodatkiem nocnym i premiami. Premia niby zależna od Twojej wydajnosci .

Ciekawy

Pytanie do Media Expert. Czy wymagane jest zaświadczenie o niekaralności na stanowisko magazynier ? Pozdrawiam

Maja
@Ciekawy

Tak, na każde stanowisko na magazynie wymaga zaświadczenia o niekaralności.

Magazynier

Rekruterka opowiedziała o zatrudnieniu, odbiegające od tego co w ogłoszeniu. Podstawa 4000 brutto, brak dojazdów. Informacja od osoby rekrutującej, że mężczyzn przyjmują od razu, kobiet nie - chyba że kierownik wyrazi zgodę, na konkretną panią. Ogólnie zmarnowany czas.

Brak pytań w kierunku kandydata

Barca

wiosną, czy we wrześniu planowana jest podwyżka inflacyjna 20% do podstawy. Umownie bo inflacja od stycznia 2022 to powyżej 25-30 jest a ostania podwyżka to podobno w 2021byla.

Oki
@Barca

Skąd takie informację i kogo dotyczy podwyżka?

@Barca

Nie ma żadnej info o podwyżce inflacyjnej w tym roku

Mikołaj . O

Nie polecam gdyż zapomniałem karty pracowniczej swojej to dostosowałem się do procedury jaką mają gdy pracownik zapomni karty dostępu lecz przełożony nie chciał przyjść do portierni do ochrony by mogli mi wydać tymczasową przepustkę na dzień roboczy z powodu że on niema czasu i nie mogłem pracować i zmarnowałem swój czas.

Jaki jest styl zarządzania w MediaExpert?

Mam pytanie odnośnie pracy. Jakiś czas temu byłem na rozmowie u jednej Pani z Kadr , bardzo miła Ukrainka o imieniu Ania. W zakładzie przy zakładowej czy nadal można ją tam spotkać i iść w rozmowie o pracę? Jeśli jakiś pracownik tam pracuje i wie to proszę o odpowiedź:)

informator
@Zainteresowany

Nie juz tej pani nie ma . Nie bedzie robić za parówkową z biedronki. Już ukry zmądrzeli .Nie chce im sie robic .Chodzą na zwolnienia , jacy pracownicy to widać dopiero teraz . Same lenie .Najlepiej żeby Polak na nich zapiep... i jeszcze żeby rząd jakieś fajne dodatki uchwalił. To byli by Happy

Robert

Jak wygląda praca na magazynie na Jędrzejowskiej 43 w systemie pracy 4 dni - 10h?i jakie zarobki/umowę można liczyć?

ona21

Czy w święta też się pracuje ?Jakie są zmiany?

Kizol

ja (usunięte przez administratora) same mośki, marudy. Pracowaliśćie już gdzieś, to wiecie że nigdzie samego miodu nie ma. A w media nie ma na co narzekać

Kamil

Lubię pracę z ludźmi. Wiem, że w ME to ważne, dlatego zdecydowałem się złożyć CV. Do którego sklepu w Łodzi najlepiej?

Tadzio
@Kamil

Ważna jest sprzedaż ubezpieczeń, lub tzw gwarancji.

Leszek
@Tadzio

no i?

rolnik

Jak się pracuje na stanowisku Specjalisty ds. GMiD w Media Expert??? Czym się zajmuje?

Zainteresowana

Jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości? Jakie zarobki? Widać że rotacja duża bo co chwile pojawia się ogłoszenie.

Kasia M.

Cześć, czy możecie wskazać jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji i administracji? Jaka jest atmosfera w biurze?

Kacper

Czy wiecie może na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty do spraw HR? Pozdro!

LidiaGr
@Kacper

5 tys. na rękę?

Melo
@LidiaGr

6 ..;)

Kandyd
@Kacper

Weszłam bo byłam ciekawa czemu znów szukają... Byłam w zeszłym roku na kilku rozmowach w tej firmie zaproponowano mi śmieszne 4500 BRUTTO z premamiami mimo tego że mam udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w HR... oferty oczywiście nie przyjęłam

@Kandyd

A te premie to a co dają i właśnie w jakich wysokościach by były skoro piszesz, że w tej czwórce się zawierają? ciekawa też jestem skąd rozbieżność, że tu o szóstce piszą. po roku tak podskoczyło?

zostają?

ostatnio słyszałem ze magazyny przy Jędrzejowskiej są własnością media, że nie wynajmują ich. To znaczy zostaną tu na zawsze?

pomyśl
@zostają?

Jeżeli coś jest Twoją własnością to nie płacisz za wynajem.Jeżeli jesteś właścicielem to nie oznacza, że nie możesz sprzedać lub wynająć.Taniej jest coś kupić niż wynająć.Na wynajmie można zarabiać.

No i?
@pomyśl

Chyba łatwiej jest się gdzieś przenieść jak się tylko wynajmuje. nie? A skoro pobudowali znaczy ze chcą w Łodzi inwestować

Egon
@No i?

Tak

Jukim

Cześć. Czy ktoś pracował na stanowisku Specjalista ds Gospodarki magazynowej i dokumentacji? W ofercie jest napisane dodatek za noc, w takim razie czy praca jest zmianowa na tym stanowisku? Dzięki za jakikolwiek odzew.

Black

Czy w Media Expert jest sprawowanie kontroli nad kierownikami? Czy ktoś rozmawiał z ich podwładnymi jak się czują w dziale? Czy nie ma mobbingu, czy kierownik równo traktuje pracowników, czy nie obgaduje jednych pracowników z innymi? Niestety nie. Brak kontroli osób na wyższych stanowiskach. Może nadszedł czas, by zadbać o dobro nie tylko swoje ale całej firmy, jeżeli chce się dobrze o niej słyszeć.

Tymek
@Black

Dobre pytanie. Oczywiście że nie. To nie jest ten poziom zarządzania firmą.

@Tymek

tylko pytanie czy wszędzie takie problemy miałyby występować? może w niektórych przypadkach takie zarządzanie byłoby zbędne? ale tak w sumie jakby ktoś nie mógł się do kierownika z tym zwrócić to gdzie ma pójść?

Mel G.
@Zofia

Kierownik jaki jest każdy widzi... Mój jest ok, zawsze można pogadać, dostosowac grafik, gdy trzeba. Nie wiem jak gdzie indziej, ale tutaj KE jest spoko. Pozdrawiam

Nowy cz

Witam. Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalista panowania transportu? Wysłałem do nich CV i nie wiem jaka kwota będzie odpowiednia.

powiedz
@Nowy cz

więcej niż chcesz.Zawsze możesz opuścić xD

@powiedz

No tak tylko lepiej nie przesadzić. to racjonalnych widełek nie ma czy nikt zarobkami sie nie chwali?

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Łódź

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 14 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert