MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Feliks

Panie i Panowie czy Was też doszły słuchy że ma nie być premii świątecznej??

Maniek
@Feliks

Takie chodzą słuchy. Będą trzymać do końca w tajemnicy, dopóki nie zatowaruja sklepów na święta. Potem będzie im wszystko jedno

Kokos
@Maniek

Zgadza się, premie mają dostać tylko "zieloni", reszta ogień z butów. Nie radzę tu przychodzić przed świętami.

Co? Ordy? nator
@Feliks

Tak bedzie . I mają po trochu likwidować stażowe. Za duzo to kosztuje a jest za mała motywacją do dłuzszej pracy pracy. Chcecie sobie dorobic ?? To tyrac nadgodziny ...

Kuba
@Co? Ordy? nator

Ale jak zabiorą stażowe to już w ogóle nie będzie motywacji . Będą co chwilę nowi ludzie z łapanki

Nazik
@Kokos

Co ty masz za problem chłopie, Ukraińcy pracują z nami, robią to w wiekszosci dobrze. po co dzielić ludzi na lepszych i gorszych?

sola widzew
@Nazik

rece w kiermanach i patrza gdzie tu jakis dodatek wyrwac

Franciszek
@Kuba

Od kiedy likwidacja stażowego? Od nowego roku czy to po prostu plotki a nie sprawdzone informacje?

Kupis
@Franciszek

Nowi dostają już od razu stażowe pełne

Ministerstwo Obrony Ukrainy

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju ,jeśli nie pasuje naszemu krajanowi praca w Polsce bądz przyechal sie tu lenić bądz zachowywać jak nasz odwieczny wróg za naszej wschodniej granicy , zapraszamy z powrotem do Ukrainy . Saperka czy AK-47 się znajdzie . Pokarzecie swoją odwagę ,męstwo i cwaniactwo.

Ortis
@Ministerstwo Obrony Ukrainy

Naucz się pisać po polsku, wtedy zacznij udawać "prawdziwego" Polaka, który wygania Ukraińców za granicę. A co powiedziałbyś wszystkim Polakom, którzy u Niemca czy w UK żyją na ich koszt?

Mbampe
@Ortis

Widać że byłeś zagranicą,żeby dostać jakikolwiek socjal pierw musisz go wypracować,ale widzę że jesteś zwolennikiem ukrów

lop
@Ortis

człowieku co ty piszesz polek gdzie żyje u niemca na ich koszt

Aleksa

Hej . Mam zacząć pracę w media expert na ulicy zakładowej, orientujecie się może jakie trasy mają autobusy pracownicze , czy przejeżdżają może w okolicach ronda lotników??

pop
@Aleksa

przestan (usunięte przez administratora)botowac

VAR

Czy osoba bez uprawnień na wózki i inne pojazdy magazynowe także ma szansę znaleźć pracę na magazynie i na jakie zarobki netto w pierwszym roku może liczyć

Ty fgjgff
@VAR

Te 3800 plus premie..jako załadunkowy

@Ty fgjgff

I zrypany kregosłup po roku ....

@KBK-AK

A to akurat gorsza kwestia... A umożliwiają może wyrobienie sobie uprawnień? Byłaby to fajna opcja jak ktoś nie ma

Maniek
@Zofia

Umożliwiają. Jak nie będzie roboty, to może dadzą wolne, żebyś poszedł na kurs i może na egzamin Teraz dosyć drogo jest.

@Maniek

Ale zapłacą za to czy nie ma na co liczyć nawet? Bo niejednoznacznie to zabrzmiało. Lojalek żadnych nie ma?

Kuba
@VAR

Magazyn to przecież nie tylko wózki, wózki to mała część

Nazik
@KBK-AK

pracować trzeba mądrze, trza umić:)

@Zofia

jak wszyscy bedziemy pustymi wózkowymi to kto tam cokolwiek zaladuje .Wozkiem to juz tu byle jaki ukrainiec sie poruszua bo im sie nie chce narodowo z kamasza przemieszczac

@Nazik

nie mysl ze cale zycie bedzie ci sie udawac

Magazynier

Rekruterka opowiedziała o zatrudnieniu, odbiegające od tego co w ogłoszeniu. Podstawa 4000 brutto, brak dojazdów. Informacja od osoby rekrutującej, że mężczyzn przyjmują od razu, kobiet nie - chyba że kierownik wyrazi zgodę, na konkretną panią. Ogólnie zmarnowany czas.

Brak pytań w kierunku kandydata

Pimo

Jak pracuje się na stanowisku kompletacja zamówienie praca ze skanerem na ul.Jędrzejowska?

Iiiii
@Pimo

Jezdzisz po hali z skanerem i ukladasz paczki na palete. Jak nie ma zapotrzebowania to dają Cie na inny dział albo sprzątanie... system premiowy według norm czasowych których nikt nie wie na jakich zasadach funkcjonuje..

Leno
@Iiiii

Nie narzekam, praca stała, wypłata na czas. Roboty jest, zwłaszcza w 4Q, ale zarobić idzie

Ty fgjgff
@Leno

Jak zarobić idzie jak nie ma nadgodzin w ogóle robią wszystko żeby człowiek nie zarobil

liii
@Leno

Rozwala mnie to jak firma pisze "wypłata na czas" to robią łaske, że dadza Ci w terminie wypłate!?!

E.W.
@Pimo

Jeśli chcesz przyjść do roboty, zrobić swoje i ze spokojna głową wyjść, to jest to coś dla ciebie.

Co możecie powiedzieć o stanowisku Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji. Jak wygląda praca? Na jakie zarobki można liczyć?

Bgs

Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć operator retraka w magazynie na Jędrzejowskiej ?

@Bgs

3800 brutto plus premie

A po paru latach stażu?

co roku plus 100zł brutto stażowego max 300zł po 3 latach na więcej nie licz

Bgs

Ile procent premii można dostać max i ile jest stałej.

Małgorzata
@pracownik

A premie porządne? Ile mniej więcej można z nich wyciągnąć na miesiąc?

@pracownik

Czy po tym idzie wnioskować, że ludzie max po 3-4 lata tu robią i szukają nowych wrażeń? Ile lat za sobą ma tu "najstarsza" osoba?

Witam jak pracuje się na Magazynie przy Jędrzejowskiej 45a na stanowisku operator. Jak wygląda praca i czy trudno z wyrobieniem normy?

Cześć wszystkim . Ciężko mi znaleźć tu w opiniach zależy mi by się dowiedzieć jaka atmosfera i jak wygląda praca na magazynir na Jędrzejowskiej? Dokładnie jakie są teraz zmiany i na jakich działach. Aktualnie jak to teraz wygląda. Dziękuję z góry.

Tom
@Kandydat

Byłem na dwuch rozmowach i cisza nikt nie oddzwonił, firma nie słowna i marnie płaci, nie polecam strata czasu

Mik
@Tom

Ile proponują? Słyszałem że premie mają spore.

Orti
@Tom

Może zobaczyli Twoje orty... I wszystko jasne:)

ale
@Orti

oni nie potrzebują inteligentnych i wykształconych ludzi tylko tanich tragarzy,którzy ręcznie przewalają agd z miejsca na miejsce.Masz wykonywać polecenia a nie zastanawiać się nad ich sensem.Gdyby był wykształcony z doświadczeniem to by nawet nie wysłał CV.Na takich ich nie stać.

Kilo
@Tom

Skad ty sie urwales?! Jak firma jest Toba zainteresowana to odrazu Ci daja informacje czy cie zatrudniaja a nie że oddzwonia.

Arni77
@Mik

Tak, w sumie wyciągniesz więcej niż u amazonów, boszów i innych. Polecam.

Stanley
@Kilo

No co ty gadasz :) Zazwyczaj jest tak, że czekasz na telefon. Co prawda nigdy nie aplikowałem na stanowisko magazyniera tylko ciut wyżej, no ale jak jest chętnych więcej niż miejsc to na odpowiedź musisz poczekać :)

Kilo
@Stanley

Malo wiesz. Jak Ci mówią że " zadzwonimy do Pana/ Pani to przetlumacz sobie tak = " Poki nie znajdziemy kogos innego to nie jestesmy zainteresowani"

asd
@Kandydat

Na pewno uważaj, potrafią zatrudniać nawet z polecenia na dany dział, a finał finałów przychodząc 1 dzień do pracy trafiasz gdzieś, gdzie nawet nie słyszałeś na ten temat nic, a kiedy pytasz co z Twoim przydziałem to "mamy tam wszystkie miejsca zajęte, ale akurat tutaj jest wolne więc Cię przydzielili". Liderzy nawet nie wiedzą, że jesteś nowy pracownik na dział bo kierownictwo przydziela mimo tego, że skierowany byłeś na coś innego docelowo, a lider dowiaduje się w ostatniej chwili tak jak Ty, że będziesz robić coś kompletnie innego.

Korbol71
@asd

To nie robisz i nie marudzisz, proste. A może chcieli cie przeszkolić pokazując inne działy, a się nei zorientowałeś:)

asd
@Korbol71

Praktycznie codzienne chodzenie z tygodnia na tydzień do liderów/koordynatorów z zapytaniami o zmianę działu i przy każdym razie informacja zwrotna "wszędzie jest pełno, u nas jest miejsce i trzeba się przystosować" nie wiem czy jest to "chęć przeszkolenia" czy po prostu masz robić i nie gadać, dlatego nie robiłem i nie marudziłem - odszedłem po tym cyrku i czuję się świetnie :)

ale się uśmiałem
@Arni77

Na papierze wszędzie płacą więcej.Tu też tak jest.Premii tyle,że musisz z kalkulatorem liczyć tylko na koncie jakoś inaczej.

ten
@Tom

Jeżeli pani rekruterka oznajmia na rozmowie że da odpowiedź niezależnie od wyniku a nie robi tego to oznacza , że jest niesłowna i nieprofesjonalna i prawdopodobnie nie są zainteresowani współpracą.

@ale

Kumpel właśnie się u nich zatrudnił w nowym magazynie. Mówi, że takiej automatyzacji nie ma nikt inny w Łodzi. chłop wie, co mówi, bo w pary magazynach już pracował

nie martw się
@Nowy

To tu też za długo nie porobi skoro tyle już widział na różnych magazynach.

Roman
@Kilo

Mylisz się, czeka się do końca rekrutacji, bo zawsze może pojawić się ktoś mówiąc ogólnie lepszy. Wtedy się oddzwania że zapraszamy na podpisanie umowy itd. To o czym piszesz, że mówi się że odrazy, to chyba w przypadku ludzi z łapanki na byle jakie stanowisko tragarza.

Haha

Zgadzam się w 100%

Albert
@Arni77

No wątpię, że wyciągniesz więcej niż w Amazon. Dojdzie premia, wpadną nadgodziny !!!

@Albert

A przyrównasz to konkretniej skoro wątpisz?

JarW

Wszędzie dobrze ale w media najlepiej:) Powód do marudzenia zawsze sie znajdzie to nasz sport krajowy ale po co?

Jak wyglądają zarobki obecnie na magazynie? Czy grafik jest często zmieniany oraz czy są podwyżki?

Pracuję, nie narzekam. Stać mnie na wakacje. Nie dajmy się zwariować

@Tomek

Popieram takie myslenie

@Tomek

Wakacje w parku 3 maja i weekendy w Arturówku hahahha

R. B.

Gdybym miał zrobić ranking magazynów w Łodzi, to ME wygrałoby w cuglach. Benefity wszędzie te same, robota ta sama, ale tu kasą trochę lepsza, a atmosfera nieporównywalna. Media rules:)

wow
@R. B.

są dwie opinie o pracy tu.Pierwsza jak przychodzisz to fascynacja a druga jak zwalniają.Pierwszą już znamy a teraz poczekamy na drugą.Pozdrawiam

Były_pracownik

Polecam firmie dla osób które chcą złapać doświadczenie na dłuższe metę absolutnie nie. Zależy jeszcze na jaki obszar traficie jeżeli na zwroty i reklamacje to uciekajcie i nie oglądacie się za siebie. Płaca zdecydowanie na niska magazynier ma wyższą podstawę niż biuro jeżeli praca za 3400 / 3600 brutto was satysfakcjonuje to droga wolna. Pisanie pięciu petycji w sprawie podwyżki w związku z inflacją nic nie daje dyrektor ucina koszty gdzie się da. Każda choroba , trudna sytuacja gdzie jesteście zmuszeni wybrać UŻ lub L4 spowoduje że nie otrzymacie sporej części pensji ponieważ premie w takim wypadku są zabierane pracownikowi.. Podwyżek nie ma chyba że jesteś Ukraińcem dla nich dodatkowe środki zawsze się znajdą Penspektywa awansu ? Śmieszne jeżeli nie masz układów z dyrektorem to nie masz szans na awans. Większość osób z kadry zarządzającej nie ma pojęcia o tej robocie ale pamiętajcie przełożony nie musi mieć wiedzy wiedzę muszą mieć jego pracownicy ????... Osoby które mają wiedzę i mogły by wejść na stołek lidera koordynatora są zbywane awansują tylko marionetki kadry. Jeżeli masz swoje zdanie i wprost mówisz o błędach magazynowych szybciutko zostaniesz sprostowany jeżeli ci się nie podoba możesz się zwolnić ( oczywiście w bardziej elokwentny sposób ) były już przypadki że pracownik został zmuszony do wypisania wypowiedzenia Świetne polska firma ciekawe czy zarząd w Złotowie wie co się dzieje na magazynie i jak traktowani są pracownicy. Tutaj liczy się tabelka w exel nie człowiek. Norma ma być zrobiona nie ważne w jaki sposób i jakim kosztem. Pamiętajcie by zimą ubrać 3 pary spodni i 2 bluzki plus polar bo na magazynie jest 14 stopni a zwolnień brać nie wolno ???? Są rzecz jasna plusy 13 pensja w grudniu obiady za 1 zł które raz są raz nie ma ( kto pierwszy ten lepszy )

eeeee
@Były_pracownik

Warto wspomnieć, że atmosfera w pracy jest naprawdę w porządku, przynajmniej na reklamacjach. Ludzie, z którymi przychodzi tam pracować są mili i zawsze doradzą/pomogą jeśli czegoś nie wiemy. Dla samej atmosfery chce się tam przychodzić, jednak wszystko się komplikuje jak zaczniemy rozumieć w jaki sposób wszystko funkcjonuje. Zmiany robione na akord, nic nie jest przemyślane, nikt nie pyta pracowników o zdanie czy opinie na temat tego jak mogłoby coś wyglądać, a to przecież oni mają największe pojęcie o tym jak się pracuje, bo przecież nikt u góry nie potrafi obsługiwać się programami, z których korzysta się na magazynie. Dobrze, że są raporty, które wyciągają wszystkie potrzebne dane, bo tylko to się tam liczy. Chociaż i tak niektórzy mają nawet problemy z wciśnięciem przycisku "odśwież dane". Zmiany na magazynie robione "aby usprawnić wam pracę" okazują się kompletną klapą i tylko ją utrudniają, dokładane nowe obowiązki dla pracowników bez żadnego przeszkolenia, wytłumaczenia jak coś powinno działać, bo przecież potem znajdzie się inny pracownik, który będzie potrafił poprawić błędy poprzedniej osoby. Tak naprawdę to magazyn opiera się tylko na kilku osobach. Kiedy nie ma konkretnych osób na magazynie to wszystko leci na zbity pysk, ale te osoby i tak otrzymują taką samą pensje jak osoby, po których trzeba wszystko poprawiać. Dobry pracownik nie jest w żaden sposób doceniany, a nawet dostaje jeszcze więcej obowiązków, bo przecież ogarnie. Szkoda tylko, że tych dobrych pracowników nikt nie słucha i nie próbuje usprawniać pracy w porozumieniu z nimi. Tak naprawdę, to nie ma znaczenia na jaki dział jesteś przydzielony, bo i tak będziesz robił wszystko co będzie akurat potrzebne. Organizacja pracy - tragedia. Przynajmniej zrobili skrzyneczkę na pomysły, które i tak wszyscy mają gdzieś, bo przecież to co jest tam napisane nie jest zrozumiałe dla kogokolwiek u góry, bo liczą się tylko cyferki. Czasem można odnieść wrażenie, że ludzie którzy operują tym wszystkim żyją w jakiejś innej rzeczywistości. Praca do 4h przy komputerze wygląda tak, że siedzisz przed monitorem +/- 6-7 godzin, o jakimkolwiek dofinansowaniu do okularów czy dodatkowej przerwie zapomnij, bo przecież na umowie masz napisane inaczej. Temperatura w zimę nie do wytrzymania, ogrzewanie działa tylko przed 6, kiedy nie ma nikogo na magazynie, a potem jest wyłączane, za to w lato jest tak gorąco, szczególnie jak otworzą rampę, że można się poczuć jak na pustyni. Całe lato bezskutecznego proszenia się o wiatrak na swoje stanowisko. Próbne alarmy, na których ludzie w październiku/listopadzie stoją przez pół godziny, czasami nawet godzinę w miejscu zbiórki pod siatką w samym polarze i marzną, bo przecież nie można pójść do szatni po kurtkę "a co jakby to był prawdziwy alarm??". Szkoda tylko, że ludzie, którzy nie są na magazynie stoją zadowoleni, bo są ciepło ubrani. Ogólnie praca też ma swoje plusy, można nabrać doświadczenia, zawrzeć nowe znajomości i poznać ciekawych ludzi. 13 pensja w grudniu też jest całkiem w porządku. Da się dogadać w kwestii urlopów, jeśli chcesz przyjść na rano kiedy twoja zmiana jest na popołudnie, bo masz jakieś plany/musisz załatwić sprawy, to też da się dogadać. Jednak na dłuższą metę na pewno da się znaleźć lepszą pracę. Warto wspomnieć, że wszystko dąży ku temu, żeby zrobić nocną zmianę, nie wiem kto wpadł na ten pomysł, może serwisy też zaczną pracować w nocy żeby się do nas dostosować. Jeżeli się nic tutaj nie zmieni, to niedługo będą musieli sobie szukać nowych ludzi, może to nawet lepiej, bo wyszkolą sobie ich tak żeby pracowali jak im się będzie podobało. Mimo wszystko obudzą się z ręką w nocniku jak znikną ludzie, dzięki którym jeszcze ten magazyn się trzyma i nie został przeładowany aż pod sam sufit.

Kylian
@eeeee

Kierownictwo magazynu do bani z Adamem P. na czele (okaz lamusa i człowieka prehistorycznego). Typowy typ, podnoszący swoją wartość krzykiem na pracownika lub zdjęciami z kamery). Kto go mianował na koordynatora zdobywa medal (usunięte przez administratora) Roku. Kolejnych pod niego dają, no nic tylko p...ć błędy innych. Najlepiej pokazywać to w zakładowej tv wszystkim i op się na chilloucie. Ps My cię też obserwujemy :)

Mbampe
@Kylian

Jaki on kierownik pociotek dyrektora,nadaje się na probet,dobrze że już tam nie pracuje ;)karma do niego wroci a reszta negatywnych opinii jest prawda

Zofia

Skąd bierze się ta cała polityka faworyzacji Ukraińców?

Och
@Były_pracownik

Dzięki za komentarz. Wymieniłeś minusy i plusy, każdy am zdecyduje. Wiem jak to jest z czasem - najpierw wszystko się pdooba, potem widzimy niedciągniecia Pytanie: gdzie ich nie ma. Wiem trochę otym. W Media nie jest pod tym względem najgorzej.

Ua
@Zofia

Firma za 1 osobę z po za PL ma dodatkowe PLN niż od naszego obywatela. Tak się już prawie wszędzie dzieje...

@Och

sporo zwiedziles .wiec pracownik z ciebie żaden . Do ME pasujesz jak znalazł

@Ua

Aha już rozumiem, no to firma wpływu na to nie ma w sensie to nie oni decydują o tym, że można otrzymać to dofinansowanie. A dużo ich tutaj aktualnie pracuje?

Teraz ukraińcy solidarnie powinni odrzucić podwyzki wywalczone przez Polaków. Jeśli wcześniej się wypieli i odcięli od walki o nie...

mały

no bo akurat ukraincy nie potrafią o nic walczyc zobacz jak dzielnie uciekaja do polszy zamiast walczyc o wolnosc swojego (usunięte przez administratora)

Arni77
@mały

Ale głupoty gadasz! Gdyby nas ruscy napadli, to byśmy padli w parę dni. A oni się biją. Giną za swój kraj. Wstyd mi za ciebie, że jesteś z tego samego kraju co ja.

@Arni77

ty bys padł ze zmeczenia po ucieczce .My bysmy walczyli tchorzu.Nie mierz wzystkich swoja marą

maras_1989

W paru magazynach już robiłem i mam porównanie. powiem tak kto narzeka na media, ten nie zna życia. Tyle w temacie

___
@maras_1989

Dobrze ze chociaz ty jestes zadowolony z pracy tam..

@___

ja też jestem zadowolony praca jak każda ma zalety i wady i jest też pewnie więcej zadowolonych ale zdecydowana większość jest niezadowolona i wcale im się nie ma co dziwić

@maras_1989

pewnie leser leser skoro tyle zwiedzales magazynów . Do ME pasujesz jak znalazł . Chetnie Pomoge do ciebie pasuje

Po co dajecie te ogłoszenia do pracy i tak nie przyjmujecie ludzi może z 20 kandydatów przyjmiecie 2

Azazel
@Anonim

A co? Mają przyjąć wszystkich 20?

@Anonim

Dokładnie taki sam przypadek jak u mnie. Mydlą oczy pięknie i miło prowadzą rekrutacje, a potem brak kontaktu i pracy oczywiście. Strata czasu

nie martw się
@Anonim

Nie ma czym się podniecać.Firma ogłoszenia daje non stop tylko je odświeża.Teraz będą zatrudniać na czwarty kwartał po wakacjach.W styczniu "but".Nie ma tu znaczenia czy jesteś dobrym pracownikiem czy słabym.

Armani

Wybierają najlepszych

@Armani

A tym gorszym dają chociaż jakiś rzeczowy feedback, żeby wiedzieli co u siebie poprawić, żeby być w przyszłości tymi najlepszymi? ;p

Feedback
@Zofia

W magazynie? A co tu za filozofia? Masz chcieć pracować, być punktualny i odpowiedzialny. To wszystko, by dostać kasę i obiecane benefity. A jak masz uprawnienia na wózki, to tym lepiej. Tak z moich obserwacji

Jack

Dokładnie jest tak jak piszesz. Firma bardzo niepoważna.

Siwy

Kto podjął decyzję o przenosinach na CDŁ4...?! Żeby się przeprowadzać to trzeba na co, teraz kolejna hala jest z...a towarem. Co za h## podjął decyzję tak złą dla wszystkich pracowników! Medal idioty roku dla tej osoby. Burdel, escape room się zrobił w szukaniu "sztuki" :( Zatrudniają jeszcze turystów z UA którzy nie wytłumaczą tylko się śmieją. Ponad mc za szybko i coraz ciekawsza atmosfera w CDŁ4. Nie pozdrawiam osób na górze! Złotów pewnie ma dobrą komedię z kamer.

Nie polecam, wszędzie magiczne zapisy w umowach, regulaminach. Na początku obiecują złote góry, a potem wyzyskują maksymalnie pracownika. Unikać i nie dać się zwariować, lepiej szukać innej pracy niż próbować walczyć o swoje, bo się nie da. Nic nie da się załatwić polubownie.

tajemniczy

rekrutacja w firmie żenująca. Zapraszają na spotkanie w sprawie pracy ok, dostajesz skierowanie na badania, jedziesz obejrzeć jak wygląda praca w media expert, a po paru dniach otrzymujesz telefon, że na obecną chwilę nie ma wolnych wakatów. I takie zwodzenie trwało prawie miesiąc. Nie polecam

@tajemniczy

Jak się ma to skierowanie na badania to od razu się je robi czy dopiero jak faktycznie się robote dostanie?

Racja
@Anna

Dokładnie, coś tu nie gra. najpierw poszedłeś na badanie? Dziwne

Tajemniczy
@Racja

Dostałem skierowanie, ale powiedziano mi żeby nie robić dopóki nie obejrzę na czym polega praca. Pojechałem, obejrzałem i po 2 dniach otrzymałem telefon,że cały czas czekamy na potwierdzenie. Juz trwa to miesiąc. Kpina

@Tajemniczy

coś im nie przypasowało albo mają kogoś innego na to miejsce. W logistyce sprawy czasem szybko się zmieniają

Tom

Marne podejście do ludzi. Skoro coś im nie pasuje to jaki jest problem powiedzieć to wprost. Poza tym na jakiej podstawie odrzucają kandydata skoro nawet nie wiedzą jakim jest, będzie pracownikiem. Słabo to świadczy o firmie i osobach, które rekrutują

prawda
@Racja

Przed podjęciem pracy na podstawie umowy o pracę należy mieć badania lekarskie na które kieruje przyszły pracodawca.Są przypadki gdy lekarz nie wyraża zgody na taką pracę ze względu na stan zdrowia kandydata.Tak stanowią przepisy.Nie należy mieć badań lekarskich jeżeli jest to umowa zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Łódź

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 14 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert