Opinie o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie L.S. Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w L.S. Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Wcale nie mówię, że to, że od razu pracownicy nie otrzymali pieniędzy to normalne, bo nie jest. Ale trzeba pomyśleć, że firma wpłaca pieniądze tak szybko, jak to jest możliwe. Gdyby mogła od razu, to przecież by to zrobiła. A teraz firma ma wszystko uregulować.

ola
@Adam

Obiecanki cacanki ,awy głupie się radujcie jak będę mniala na koncie jutro, to ci sie w pas pokłonię.

krys

jest to szpital w olecku pani prezes ma z nimi podpisaną umowe do końca tego roku także myslimy że kolejnego przetargu nie wygrają zobaczymy. poborów jeszcze nie mamy ponć do końca tego tygodnia? mają wypłacić szef telefonu nie odbiera a prezes jak ma humor to odbiera. cały czas mamy problemy z poborami a najgorsze to to że zawsze mają wymówkę i tak potrafią psychologicznie podejść i namącić w głowach.

nick

Na mazurach? Co to za szpital? Jakim cudem oni jeszcze znajdują kolejne szpitale do współpracy.

ąla
@nick

Zawsze się znajdzie jakiś głupi co to tę firmę kupi.Myślę że pan prezes ma dobre plecy.

krystian

czy możecie mi powiedzieć na jakich pracujecie umowach bo my na mazurach to dali nam jedna umowe zlecenie na 300zl a druga na 1300zl i od tej pierwszej czyli 300 mamy wszystkie składki odprowadzane także nam nie wolno chorowac tylko musimy orać aby szpital był czysty .

Fiona
@krystian

pracujemy na umowę zlecenie mamy 7 zl na godz i niby są odprowadzane składki w co wątpię ,ale może macie na czas pensję bo my z dziekanowa lesnego to widzisz dzisiaj 21 ,,a pensji ani widu ani słychu i kawał do pracy

Firma L.S. Med Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ziuta

Witam! Słów kulturalnych brak na działania Ls med !! Bardziej upodlic człowieka sie nie da !! Czekam na pieniądze sześć miesięcy. Jestem teraz ciężko chora, za moment stracę dach nad głową! Proszę , błagam w telefonach,sms-ach, wiadomościach poczty głosowej i WIELKA D.....! Ludzie Ls Medu- LITOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!

Beti
@ziuta

to straszne co piszesz,gdzie pracowałaś ,przepraszam ale ja bym stanęła na głowie ,żeby odzyskać pieniądze.czy ujełaś sie honorem i odeszłaś,czy z powodu braku zdrowia i ci nie wypłacili.

Gwarek

Tyle się pisze o tej firmie negatywnych słów ,tyle robią złego ludziom samym tym ,ż nie wypłacają pensji na czas mają wszystkich w zadkach,a ludzie zachowują się gjak nieudacznicy zwieszają głowy i idą proszą o swoje pieniądze jak dostaną jakieś grosze zaliczki biorą mopy i dalej zapieprzają .Ludzie gdzie wasza godność takiej pracy do sprzątania jest w Warszawie ful tylko taka różnica ,że dostajecie pensję na czas.Brniecie w tym g....e po uszy tylko dlatego ,że sami chcecie .Pisał już wam ktoś ,że by nie przystąpić do pracy i słusznie,Popieram.

@Gwarek

Zgadzam się z tym, że nikt nie chciałby czekać na swoje pieniądze, ale firma musiała wiele zrobić, aby móc wszystko uregulować. Każdy będzie bronił swojego interesu, to oczywiste, ale...no właśnie jest ale. Firma wypłaciłaby wszystkim od razu, gdyby tylko mogła, ale sama musiała walczyć (nie ma, co się wzajemnie obwiniać, ale kontrahent jej to dość utrudnił, o czym większość powinna słyszeć).

Beti
@Adam

Szanowny panie Adamie ile panu za to placą naprawde chcielibyśmy wiedzieć ,ponieważ my za uczciwą pracę jeszcze nie dostaliśmy zlotówki np Dziekanów jest nas tyle ,że palcy u jednej ręki by starczyło i co to się nazywa firma .Dla nich to jest głupia kwota,nędzna ,a my czekamy na to jak na zbawienie wysylani od judasza do kajfasza i co dzień nowy termin wypłaty podają.Szlag by trafił takich pracodawców,ale jak odejdziemy to nam wszystko zatrzymają,żyjemy tylko nadzieją ,że wkrotce się ich panowanie skończy ,może szpital też będzie mniał tego dość.

Jola
@Beti

dokładnie!!! Dla nich to nędzne pieniądze a każdy z nas czeka, bo tych nędznych groszy potrzebuje do życia!!!!! Ile można czekać, martwić się i denerwować? Już bym chyba wolała usłyszeć, że nigdy tych pieniędzy nie otrzymam niż czekać jak na zbawienie i ciągle słyszeć tylko nowe wymówki!

Mam informacje, że pieniądze wpłyną na pewno do końca przyszłego tygodnia...

Jolka
@Adam

To juz trzecia taka podpucha pierwszy raz bylo do tej niedzieli ,drugi napewno do wtorku,a ty teraz piszesz ,ze do konca nastepnego tygodnia .To są poprostu kpiny,proponuje wogóle nie przystąpć do pracy w poniedziałek ,ale wszyscy nie jakieś jednostki i we wtorek zapewniam was uroczyście już będzie sanepid.Jeżeli niema kasy na wypłatę dla ludzi na karę napewno się znajdą.

ernest

8na 800 000 zł, za szybko pisałem

ernest

Ludzie o czym wy mówicie?!!! To banda oszustów. Widzieliście tą stronę? sprzedamdlug[kropka]com Prawdziwy szefuńcio tej firmy oszukał tych ludzi na 800 00zł !!!!!!!! Mam nadzieję, że adres strony po raz enty nie zostanie wymoderowany... :(

Jula

firma sama nie miała, to nie płaciła.

Jula o czym ty mówisz

a kogo to obchodzi?

@Jula

to moze bądzmy tacy dobrzy i pracujmy czynem spolecznym ,zeby wesprzec pana prezesa i jego firmę .Ta firma to bagno i siedem metrów błota wszyscy to wiedzą,ale jak się niema człowiek narazie czego zaczepić to siedzi i liczy z miesiąca na miesiąc ,ze będzie lepiej.Mam nadzieję że tylko do końca roku wytrwają w dziekanowie.

@Marcela

Oczywiście firmy nie tłumacze. Nikt nie chciałby czekać za tym co mu się należy. Tylko mówie, że skoro sami czekali na pieniądze to ich jakoś tam tłumaczy chyba.

@Jula

Tak masz trochę racji,ale jesteśmy ludzmi i jakieś wyjaśnienia ze strony firmy nam się należą ,a w tej chwili to dodzwonić się do prezesa nie ma opcji ,koordynatorzy nie odbierają ponieważ też pewnie mają dosyć tłumaczeń no ,a my oczywiście czekamy ,bo niema innego wyścia wiesz doskonale jak odejdziesz pensji nie masz.Pytam czy to jest w porządku.

@Marcela

To oczywiste, że każdy chce być dobrze traktowany przez pracodawcę, ale myślę, że każdy miałby dość, gdyby tylko wieszało się na nim psy. To nie pierwsza firma, która przechodzi kryzys, ale skoro zaczyna płacić ludziom, bo pojawiają się głosy, że tak jest (fakt, po czasie, ale jednak) - to chyba coś się zmienia na lepsze. I myślę, że trzeba spojrzeć na to z dwóch stron.

Marzanna
@Marcela

Myślę że jednak mimo wszystko trzeba dać jej szansę. Teraz jest chyba już lepiej jednak, skoro mówi się o zmianach. wiem, że nie każdy zdolny jest w nie uwierzyć, ale to czas pokaże.

załamany
@Marzanna

sęk w tym, że to wasze "mówi się o zmianach" trwa już od kilku miesięcy i ŻADNEJ nawet najmniejszej zmiany nie widać. "Zaczyna płacić ludziom" - no serio, wzruszyłem się...radujmy się! Tylko wydaję mi się, że płacenie ludziom za wykonanie pracy powinno być czymś oczywistym, a nie czymś rozpatrywanym w kategorii zmian i cudów.

@załamany

Popieram Cię w całości o zmianach słyszymy juz rok o wypłaceniu wypłaty co dzień po dziesiątym każdego miesiąca.że to napewno już jutro albo w najbliższym czsie tylko czy tym bogom na tronach przychodzi do tych mózgownic ,że my mamy rodziny ,oplaty ,ze może potrzeba wykupić leki bo ktoś jest chory i musi wziąć tabletkę żeby za mopa chwycić.Myślą tylko o swoich stołkach , a szarakom piszą ,że już są na dobrej drodze ,że już niby ma być lepiej.Tak dzisiaj 17 ,a wypłaty niema tzn, że jest dobrze ,ale im ,ponieważ nikt im przez wekend d..y nie będzie zawracal.Mogą sobie odpoczywać przy suto zastawionym stole.

Dawid

firma jak widać wychodzi z kłopotów i zaczyna płacić , nie można od razu mówic o kimś że jest złodziejem jeśli nie zna się kulis braku pieniędzy...

znajoma
@Dawid

Nowidac ,ze juz po klopotach maja dzisiaj 13 pazdziernik ,a pensji ani widu dziwie si ,ze takie glupoty piszesz jak wiesz doskonale ,ze to klamstwo .Udalo im sie wyplacic od stycznia dwa razy 10 ,wiem i Cie rozumię siedzisz tam to musisz ich wychwalać.

D...

Ja również nie otrzymałam pieniędzy za pracę w maju do tej pory... Można dzwonić, pisać pisma, zakładać sprawy w sądzie ale to niestety nic nie zmienia - dla firmy zaległe wynagrodzenia są sprawą która praktycznie nie istnieje przy innym problemach związanych z łamaniem prawa i przestępstwach na wysoką skale. Mam nadzieje że zobaczymy tą całą zgraje pseudo "prezesików" tam gdzie już dawno powinni się znaleźć!!!

zrezygnowana
@D...

zgadzam się w 100%!!!

ziuta

Witam wszystkich na frum! Ja czekam na pieniądze jeszcze za m-c kwiecień ! Ciągle mnie zwodza w rozmowach tel. zakończyłam pracę w LS Med bo nie stać mnie było na ciągłe czekanie na wynagrodzenie. Jestem chora na raka i potrzebuje tych marnych pieniędzy. Juz nie mam co sprzedać aby sie leczyć Ale oni mają to gdzieś!! Może liczą ,że umrę to bedą mieli oszczędności!! Pozdrawiam "wielbicieli" firmy !

Iwona

ja słyszałam że pieniądze poszły i to już jakiś czas temu. A to jak ludzie się wyzywają po formach to chyba trochę śmieszne. Nie bądźmy dziećmi. bo to akurat prawda, ze kłotnią niczego sie nie zalatwi.

Lidia
@Iwona

Ja się nie dziwię, że pracownicy ludzie są wściekli. Sama pewnie bym była. Rozumiem, że może L.S.Med jakoś był przymuszony i postąpił tak, a nie inaczej, no ale nie wszystkich to interesuje. A to że jest lepiej, to to całe szczęście.

Ala.

Zamiast się kłocić na forach, lepiej ktoś by sprawdził, czy wszyscy dostali pieniądze czy nie. Kłótnie niczego nie załatwią niestety. Licza się fakty.

zrezygnowana
@Ala.

nie dostali wszyscy i wszyscy nigdy nie dostaną...dostają tylko Ci, którzy są ważni "strategicznie" dla firmy. W momencie kiedy grozi im zerwanie umowy lub inny mocny kryzys to płacą, a pozostali pracownicy muszą czekać często na ochłapy, na resztki, wybłagane zaliczki. Byli pracownicy nie mają szans na otrzymanie należnych pieniędzy, często bez skutku walczą po kilka miesięcy o zaległe wynagrodzenia - nawet sąd nie jest panom prezesom straszny, ponieważ mają tyle spraw, że jedna więcej nie robi różnicy. Można sobie dzwonić do firmy i ciągle słyszeć te same bajeczki. Nic się nie poprawiło i nie poprawi, wielbicielom firmy radzę przetrzeć oczy...tzn tfu, "specjalistom" od wizerunku, na które firma wydaje resztki kasy i resztki jakiejkolwiek godności, bo maraton kłamstw ls medu się nie kończy, nawet tu wciskają ludziom kit. Wróżę rychłą upadłość firmy krzak, wspomnicie moje słowa...

"Z"

" Loramay "- Lepiej napisz ile dostajesz za wypisywanie tych banalnych pozytywów? Niestety jesteś słaby! Zmień nazwę użytkownika i wysmaruj kolejny śmieszny post!

Loramay

Prawda jest taka, że zazwyczaj krytykują te osoby, które nie znają wszystkiego.

jolka
@Loramay

zastanów się czlowieku ,co piszesz jezli ktoś nie dostał pieniędzy za wykonana pracę to co ma chwalić firmę to jest chyba logiczne ,ze będzie krytykował.Wszystko poznać to trzeba by było usiąść za biurkiem l.s med-u i tez napewno wszyscy nie są wtajemniczeni

Loramay
@jolka

Kazdy czasem ma problemy. Wazne jest czy potrafi je rozwiazac i wyciagnac wnioski.

Top

Nie, nie wypłacili pieniędzy! Niektórzy czekają kolejne miesiące! Zamiast płacić za wypisywanie tych pozytywnych bzdur na temat tego gówna bo nie firmy - lepiej wypłaćcie ludziom za ich ciężką pracę!

Augusta
@Top

Najłatwiej wypłacić pieniędzy tym, którzy nie wypłacili pieniędzy.

Magdalenasawa

Miło że L.S.Med pomyślał o pracownikach i wszystko wyprostował.

śmiech na sali
@Magdalenasawa

proszę zanieść "prezesowi" i jego "doradcy" kwiaty w podziękowaniu, skoro tak miło

Augusta
@śmiech na sali

Najważniejsze są fakty. Jeśli prawdą jest że firma wypłaciła wszystko pracownikom to to jest najważniejsze. Dyskusje w tym temacie są zbędne. Nie ma co się burzyć. Wiadomo że na firmę wiele osób jest wściekłych ale w takiej sytuacji to całkiem normalne. Grunt że l.s.med wyplacil pieniądze bo nie chce sobie wyobrażac co by było, gybyło inaczej.

Zofia

ja otrzymałam wypłatę, po czasie, ale zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o L.S. Med Sp. z o.o. - Warszawa

L.S. Med Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Szkolna 7
    05-870 Warszawa