Opinie o Job Trotters w Graz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Job Trotters. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Job Trotters o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Trotters w Graz

byly pracownik

firma jest di (usunięte przez administratora) kradna jak nie wiadomo co ! debile

mirek05

podajcie jakas firme lub posrednika do austrii w miare uczciwego bo myslalem o job troters ale czytajac tyle zlych opini muszee sie zastanowic pozdrawiam mirek

johnny

widziałem jak Job Trotters poszukiwał kiedyś pracowników do Austrii. Ich oferta wyróżniała się głównie tym , że szukali ludzi w ilościach hurtowych. Do pracy przy fasadach, ociepleniach , murarce czy też szpachlowaniu zbierali ekipę liczącą sobie 20 osób. Ciekawy jestem czy potrafili uzbierać tyle ludzi na wyjazd

Mozilek

A to już też nie łaska sobie znaleźć w internecie takie rzeczy? Skoro są pośrednikami pracy to na pewno muszą na bieżąco aktualizować swoją ofertę. Nie widzę innej opcji, bo po prostu przestaliby się liczyć na rynku, a firma z takim doświadczeniem raczej sobie na to nie może pozwolić. Ciekawe tylko jak dobierają kandydatów.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Trotters? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka m/w/d
Graz
Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk
Graz
Euro Group
szymek

macku le o jakiej ty firmie piszesz

byly pracownik

maciek po co tam idziesz ? nie umiesz czytac ze tam cie okradna ??

jack

''były pracowniku'' a gdzie pracujesz obecnie .sa jakies przyjecia mój email jacek21@interia.eu jak co to napisz.pozdrawiam

byly pracownik

@ jack tam nei idz to idioci ja pracuje w innej firmie i oni placa uczciwie tam mozesz zaczac prace

jack

witam, były pracowniku.'' ja 16 lat pracowałem jako brukarz. później w budowlance .byłem tez w Austrii przy parkietach. jesli pracujesz w tej firmie napisz czy sa jakies przyjecia

byly pracownik

@byly a jak sie nazywasz moze cie znam :-)

byly pracownik

do tramis jak szukasz uczciwej to tam nie idz ! ty chcesz tam siedziec ? to jest Firma dla parocnikow przewaznie Maja prace budowlane

byly pracownik

nie wiem czego szukacie ? firm leasingowych jest bardzo duzo roznice sa tez rozne nawazniejsze jest wyplacanie nadgodzin i zeby rozliczenie bylo przejzyste ale wiem tez ze dobrych pracownkow tez jest malo ja pracuje w austrii co wy potraficie ? moze wam pomoge

były

a co to za firma HOFMANN

były

zgadzam sie z kolegą.nie odbieranie telefonów.itp. kolego a znasz jakąś porządną firme do której mozna sie dostać np.do Austrii.

byly pracownik

tak jak sie komus nie podoba to niech zostanie w polsce - super a ty co jestes moze jednym z tych 10 pracownikow co ich trzymaja ? zaraz po 2 tygodniach zaczyna sie nieodbieranie telefonow bo diety sie niezgadzaly !!! ta rieger jest niemozliwa !! nie warto tam pracowac idzcie do Adecco albo Hofmann tam dostaniesz co potrzebujesz

jak sie komus nie chce pracować i sie nie nadaje to lepiej niech klepie biede w polsce.komus sie nie udało to głupoty pisze.

nikt

bzdury,firma bardzo nowoczesna i pomocna.

byly pracowik

witam ja tez tam pracowalem , oni oszukuja ja tylko moga . ta pani szefowa jest mila na poczatku a pozniej zaczynaja cie okradac ,a to tego brakuje a to tego a to godziny as zle policzone a to brakuje diety na poczatku ona przeprasza ze to tylko z zapomnienia i przez przypadek a pozniej to juz nawet nie odbiera telefnu z pretensjami bo wie ze wtedy inny glupi polak przyjedzie

jaco

pracujesz tyle ile w danej firmie się pracuje. wypożyczają Cię do danej firmy i tam pracujesz przykładowo 45 godzin tygodniowo. Pensję otrzymujesz za 37,5 godziny tygodniowo reszta to nadgodziny niepłatne do odbioru. Te 37,5 godziny są faktycznie płacone wg umowy. Oni otrzymują pieniądze za wszystkie godziny od danej firmy. W ciągu miesiąca może się tych godzin uzbierać. Tak naprawdę nie wiadomo kiedy je odebrać.

obywatel nikt

nie warto. Po dwóch miesiącach pracy zaczynają się szopki. nie płacą za nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Job Trotters - Graz

• Jak się pracuje w Job Trotters?

Zobacz opinie na temat firmy Job Trotters tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Trotters?

Job Trotters