Opinie o Leasyy GmbH w Graz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Leasyy GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leasyy GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasyy GmbH w Graz

luki Nowy wpis

firma znika a ludzie zostaja sami z problemami i rozliczeniami

Lily Nowy wpis

Hej, potrzebuje pomocy w odszyfrowaniu lohnzettel... na maila dostałam dokument bez informacji co może być hasłem do załącznika... ktoś, coś? Z góry dziękuję:)

Harry Nowy wpis
@Lily

Hej, hasło otrzymujesz w 1 mailu, w którym przychodzi 1 Lohnzettel, w niektórych firmach jest to SV Nr lub data urodzenia. Jeśli się nie sprawdzi proponuję napisać maila z prośbą o podanie hasła jeszcze raz.

Wiecie czy w Leasyy GmbH szukają chętnych na staż?

Knot Nowy wpis

Tak szukają na staż .Wpisowe 2000 euro.haa ,,ha To firma krzak.Szukaj gdzie indziej...dzesiątki ludzi oszukanych...uciekaj kto może.

Stary

Witam jak wygląda sprawa z drukami L16 dostaliście, czekacie?

Zbyszek
@Stary

Ja dostałem już dawno temu.Szczerze mowiąc czekam już na zwrot podatku. Jednak na dzień dzisiejszy z firmą nie ma kontaktu.Pozmieniali telefony..I zmienili adres firmy. Szukaj teraz wiatru w polu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Leasyy GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka m/w/d
Graz
Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk
Graz
Euro Group
Kot

Odradzam. Brak kasy. Brak kontaktu z biurem nikt nie odbiera telefonu nikt nie odpisuje na maile. Zero info. Ja juz pracuję gdzie indziej i wszystkim którz dalej pracują niech uciekają a pozostałym niech omijają ją za daleka. Ja w przyszłym tygodniu zgłaszam sprawę do AK

Nie ma kontaktu z nikim....żaden pseudo szef lub księgowa z tej firmy krzak nie odbiera telefonu.Pozmieniali numery.Lub zblokowali ludzi upominających się o własne pieniądze. Oczywiscie firma zmieni nazwę .Dlatego wartowało by imiennie przedstawiic jak nazywa się szef firmy Leasyy i jego wspolnik a obecnie udziłowiec większosciowego pakietu.Tak by w przyszłosci nie natknąc się na tych ludzi...i ponownie nie umoczyc. Kto wie kto dowodzi firmą Leasyy niech pisze ..warto ich nazwiska zapamiętac..na przyszłosc.

Qba

Witam. Co się dzieje z firmą leasyy? Dostałem telefon w zeszłym tyg żeby jechać do pracy w austrii. Z tego co widzę w komantarzach nie ma sensu...

Bożena
@Qba

A do jakiej pracy miałbyś jechać? Masz z nimi jakieś szczegóły ustalone już? Jakie zaproponowali Ci w Leasyy warunki zatrudnienia?

maciek
@Bożena

Pani od płac się odedzwała. Dzień dobry ,Proszę zapłacic zaległe pensje. Może wtedy nowe ofiary do nabicia w butlę się trafią. (usunięte przez administratora)

dziku

Nie polecam.Zakładamy sprawę w sądzie.Może ugramy swoje.

Maciek

Nie polecam.Parę euro umoczyłem ok.2,5 tys...euro.Te chłopaki co pisali mają rację.Ja już pracuję gdzie indziej....nie napiszę gdzie.Ale to stara sprawdzona firma.Sie ma chłopaki.Do roboty ale lepiej gdzie indziej niż Leasyy

Mateusz

FIRMA NIE PŁACI. NIE MA WYPŁAT. Dużo takich firm na rynku austryjackim... Firm ktore płacą...Mls,Trummer...lub inne. Poszukaj dobrze ... Leasyy nie szanuje swoich pracownikow.Nie ma kontaktu z ksiągową i kierownictwem firmy.

Mariusz

Widzę,że wykasowywane są nieprzychylne opinie. Nie polecam.Leasyy nie płaci. Zdecydowanie odradzam.

Dzień dobry. Nie wiem czy nie jestem ostatnim z załogi,czy też jeszcze ktos ma jakąs nadzieje,że otrzymamy zaległe wypłaty. Ja sądzę,że nie mamy na co czekac.Podaję adres AK Prinz Eugen Strasse 20-22 10-40 Wien.

murarz,zbrojarz,akrobata

Dzięki za info.W tamtym roku dostałem propozycję od Leasyy.Dobrze że z ekipą pojechałem do Mls.Bym się ładnie wpakował....

Ważne

Witam.Mam pytanie kiedy będą w końcu wypłaty za grudień. Za kilka dni kolejny miesiąc się zaczyna a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Prosiłbym o odpwiedz.

grzechu

Dzień Dobry. Sprawa jest bardzo poważna. Firma nie ma pieniędzy na wypłaty dla nas. Kto jeszcze nie powiadomił odpowiednich służb niech jak najszybciej to zrobi. Inaczej nic nie dostaniemy. Trzymajcie się.

Krzysztof

Nie otrzymałem jeszczcz przelewu.Zawsze był między 13 a 17 dniem miesiąca. Prosiłbym o wytłumaczenie.Tak szczerze nie wiem kto może poinformowac mnie o co chodzi. Do biura ciężko się dodzwonic.Czy aby firma nie plajtuje...

Nie polecam.Będę musiał poszukac czegos innego,a pracuje w tej firmie ponad rok czasu.Wszystko było ok do konca 2019 roku.Niemniej jednak teraz cos jest nie tak.Wypłat ktore miały byc do 15 każdego dnia miesiąca...ni widu ni słychu.Powiadomiłem już Arbeittsinspektion.

Nie polecam! Firma nie wyplaca terminowa, kadry nie odpowiadają, firma zgloszona do arbaitkamm

Robek

Siemka! Czy ktoś wie co to za firma ?

Mario
@Robek

Leasyy to pośrednictwo pracy.

• Jak się pracuje w Leasyy GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Leasyy GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leasyy GmbH