Opinie o Job Trotters w Graz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Job Trotters. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Job Trotters o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Trotters w Graz

Mariusz

Mieszkanie miało być darmowe, przy wypłacie okazało się że pobrali 800 euro na miesiąc. Do zaliczek dołożyli 150euro Na pasek wypłaty czekałem tydzień. 0 wyjaśnień 0 kontaktu. Nie polecam bandy (usunięte przez administratora) z Kristin na czele. Oczywiście nie odpuszczę złodzieja.

Jacek
@Mariusz

Zgadzam się z opinią ta Firma to jest banda (usunięte przez administratora) z Kirstin na czele i jej naganiaczem Andrzejem z Dębowej.Dbaja tylko o swój interes,a pracowników (usunięte przez administratora) jak mogą.Sprawa już jest nagłośniona w mediach oraz zgłoszona do sądu.

@Jacek

I jak się skończyła bo też mam z nią problem?

Bogdan

Polecam firme, pracuje 3 rok w firmie Job Trotters wyplate otrzymuje terminowo, placa bardzo dobra przez okragly rok, koordynatorka i szefowa Kristin bardzo dobry kontakt ????

Ola Nowy wpis
@Bogdan

Mogę prosić Nr fo koordynatora

@Bogdan

Nie słyszałem żeby ktoś w tej firmie pracował okrągły rok. No ale pisać to można co się chce tym bardziej że przychodzi sezon zimowy i robić nie można. Bo turist.

Podziele sie swoimi spostrzezeniami pracuje przez rozne agencje od 20 lat i i firma Job Trotters wzgledem naszej 4 osobowej brygady jest bardzo w porzadku, wspolpracujemy od 4 lat firma wynajmuje i oplaca mieszkania schludne, pokoje jednoosobowe, wyplaty zawsze do 15go kazdego miesiaca, praca stabilna przez okragly rok, wyplate otrzymujemy w granicach 2700-3200€ na czystoo w zaleznosci od ilosci godzin i projektu, zwrot kosztow za paliwo oraz eksploatacje samochodu. Podsumowywujac polecamy firme dla tych ktorzy powaznie traktuja zatrudnienie.

@Marek

No to jesteście chyba na innych warunkach. Mieszkanie za darmo? Zwrot za paliwo? Ekspluatacja auta? Kasa też dziwnie duża No chyba że za 220h. Z mojego doświadczenia i wiedzy od spotkanych osób pracujących w tej firmie bo sporo się jeździ po tym Tyrolu więc sporo ludzi się poznaje. Wygląda to zazwyczaj tak Mieszkania najtańsze więc co za tym idzie o kiepskich standardach często nie nadających do zamieszkania. Notorycznie brakuje kilku godzin do wpłaty To samo jest z dietami. Częste zmiany adresów i firm nawet do 400km. Tydzień w jednej dwa w następnej i tak się bujasz w tą i nazat. Bez żadnych dopłat za paliwo i zamiast zarabiać to trzeba dopłacać do interesu. Szefowa dużo obiecuje a później jest z tym różnie. Z roku na rok jest coraz gorzej.

Helena

Cześć, widzę tutaj pewne nieścisłości, osoby zdziwione, że trzeba płacić za kwaterę czy ogólnie głosy, że nie dbają o ludzi itp. A czy ktoś mógłby mi na spokojnie napisać, jaka u nich jest w ogóle stawka, może opłaca się dopłacić za to zakwaterowanie?

@Helena

Zakwaterowanie opłacone przez pracodawce lub 15€ diety nocnej zgodnie z panującym prawem w Austrii.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Trotters? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarka/Pielęgniarz (język niemiecki) m/w/d
Graz
Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk
Graz
Euro Group
Joleczka

Witam ostrzegam przed tą firmą po miesiącu współpracy wypłata całkiem inna niż powinna być a po następnym okresie przepracowanym zero kontaktu wszystko poblokowane a o kasę niepytaj poprostu (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Joleczka

A firma Ci wyjaśniła, czemu wypłata się nie zgadza? Zgłosiłaś to gdzieś? I co dokładnie zostało poblokowane? Napisz coś więcej o tej sytuacji.

Bogdan
@Joleczka

Z tego co się orientuje to Job Trotters kobiet nie przyjmuje…. To jak Mogła sie Pani wypłata nie zgadzać?

Pracuje w firmie od roku pieniądze otrzymuje na czas wraz z lohnzettel w którym opisane jest całe rozliczenie w danym miesiącu z godzin, nadgodzin, urlopow, 14stą wypłata, diet, dodatku na paliwo, podatku dochodowego w danym miesiącu. Jeśli zdarza się sytuacja, że czegoś brakuje lub czegoś nie rozumiem zgłaszam to mailowo i sprawa jest wyjaśniana bardzo szybko. Apartament wyposażony w aneks kuchenny, lodowke, zamrazarke, pralke, suszarke, lazienke, ciepłą wode czyli to co najwazniejsze- mieszkam sam. Wcześniej pracowałem w niemieckiej firmie i ciężko było zarobić 2,5 tysiąca euro przy 200 godzinach w Job Trotters zarabiam jako cieśla szalunkowy za okolo 170-190 godzin od 2850€ netto z racji że do Austrii podroż z Polski jest szybka i sprawna bardzo dobre warunki zarobkowe oraz godny polecenia system pracy. Uważam, że jeśli ktoś przyjechał do pracy i ma umowe w reku badz na mailu to nie musi sie obawiać o brak pracy badz płacy - UCZCIWA FIRMA I DOBRY KONTAKT Z BIUREM. POLECAM!

KEM

Pracuje w Jobtrotters drugi rok i powiem szczerze inne firmy sa jeszcze gorsze. Ci co pisza zle o tej firmie to same nieudaczniki co nie dali rady przetrwac a teraz sie mszcza na forum ze firma do (usunięte przez administratora) i panie nie uprzejme a to wcale nie prawda. Kristin wykonuja naprawde ciezka prace i staraja sie zeby kazdy z pracownikow byl zadowolony. Wyplaty sie zgadzaja zawsze, chyba ze tepi pracownicy nie dostarczyli godzin na czas to wtedy sa problemy. Pozdrawiam KEM.

Robert
@KEM

Ja pracowałem 2 miesiące dałem wypowiedzenie i naliczyli jakieś kary.Za 150 godzin dostałem 700 euro, banda złodzieji.

@Robert

pracowałeś źle i dostałeś dużo zaliczki, piłeś za dużo, a potem zapomniałeś o wszystkim.

Hiku
@KEM

Widzę że (usunięte przez administratora) wiesz, opisujesz swoje problemy z alkoholizmem? Człowieku ta firma to jakaś parodia, na Lohnzettel godziny się kompletnie nie zgadzają, opłaty za mieszkanie również, kiedy rozmawiam z Kirstin na ten temat twierdzi że zapomniałam i najmocniej przeprasza, rozumiem raz bądź dwa może się to zdarzyć ale nie (usunięte przez administratora) co miesiąc. Nie polecam firmy, sprawa w AK założona przeciwko JobTrotters.

Stanislaw

Moim zdaniem Firma Easy Personal jest porzadna firma !!! Wyplata jest punktualnie. Jak chce sie pracowac, to ma sie prace i pomoc ! Nie szukaja zadnych imprezowiczow ani alkoholikow.

Halina
@Stanislaw

Super, że wypłata jest zawsze na czas. Dla niektórych to ważna cecha firmy, że nie zalegają z wynagrodzeniem. Może napiszesz coś więcej odnośnie tego jak się pracuje i jakie są obowiązki pracownika? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

WS

To ja też podzielę się doświadczeniami z (usunięte przez administratora)Job Trotters, absolutnie nie polecam tej bandyckiej firmy, po przepracowaniu jednego niepełnego miesiąca naliczyli 250 EUR zaliczki, której nigdy na oczy nie widziałem, i taką kwotą obciążyli każdego z ekipy, wypłata wypłynęła 15 kolejnego miesiąca, tak więc zdecydowaliśmy się że przepracujemy pełny miesiąc i zobaczymy ... Wypłata za Wrzesień '2020 przyszła uszczuplona o 530 EUR !, nikt z biura nie jest w stanie wytłumaczyć na co ta kasa poszła. Nie wspomnę o mieszkaniu, które okazało się skromnym ciasnym pensjonatem, bez kuchni ! Jedyny plus że "to co zostało z wypłaty" pozwala stwierdzić że i tak zarobiłem lepiej niż w Niemczech, ale firma zalega z wypłatą 780 EUR, sprawa zbiorowa aktualnie kierowana jest do Arbeitsamtu.

Wojciech
@WS

Ojej rzeczywiście troszkę dziwnie to wygląda. W ogóle to na jakiej podstawie przez firmę została pobrana ta zaliczka? Starałem się to jakoś wyjaśnić i dostać takie obszerne wyjaśnienie? Bo szczerze mówiąc trudno po Twojej opinii wywnioskować za co mogło to faktycznie być?

Kolunio

Witam rownież zostałem oszukany przez Kristin i Tomasza. Wszystko z początku pięknie ładnie ale jak przyjdzie co do czego trzeba się prosić o pieniądze które i tak mi nie zostały wypłacone ponad 500euro. Jeżeli już zajedziesz na miejsce Tomasz ma cię daleko w (usunięte przez administratora) Pracowałem w Austrii na szalunkach i odradzam bardzo. W ogłoszeniu pisze zwroty paliwa darmowe mieszkanie później się okazuje żadnego zwrotu nie ma a mieszkanie płacicie sobie sami w weekendy. A najlepiej jak nie ma pracy to mówi żeby siedzieć na mieszkaniu i doskonale wiedząc że nie ma pracy dla pracowników ja już wiedziałem parę dni mieszkanie sobie musiałem zapłacić a on i tak później mówi że nie ma pracy to jaki sens jest tam siedzieć zamiast od razu powiedzieć że nie ma. Pozniej mówię że jadę do domu bo nie będę siedzial i płacił gdy nic nie wplywa. A on na to po paru dniach: No w sumie tak jak nie ma pracy to nie ma sensu siedzieć. No normalnie chore. Dużo by było do opowiedzenia ale szkoda słów. To co robią z ludźmi to jest katastrofa. Nie polecam bo więcej wydacie niż zarobicie a już doprosić się o co kolwiek to jest masakra. Później jeżeli nie ma pracy kontakt się urywa z jednym i drugim i tyle z tego jest. A propo mieszkania jeszcze jak ostatnio byłem mi się wydaje że jeżeli wynajmują coś to podpisują umowę z tym kto ma domek. A gdy przyszło do wypłaty informują cię że nagle sobie ta osoba podniosla kasę za mieszkanie. No jak można w trakcie miesiąca sobie podnieść jeżeli jest 15 euro to jak może podnosić kiedy się jej zachce. Szkoda gadać bo i nerwów szkoda wszystkiego . Nie polecam i odradzam

Jan
@Kolunio

Piszesz ze nie było pracy i siedziałeś na mieszkaniu? A może praca była, przepracowałeś 2-3 dni i ci podziękowali. Porostu praca na szalunkach nie jest dla każdego.

Asdf
@Kolunio

Witam. Firma całkiem dobra, napewno wypłacalna. Bajeczki typu że ktoś się prosił o kasę to bzdury. 15 każdego miesiąca wypłata na koncie. Co do systemu pracy, to widzę że nie każdy rozumie na czym polega praca w lizingu. Więc tak po krótce. Umowę podpisujesz z J. T i to oni opłacają składki itp., robią wypłaty, ale pracownik jako specjalista jest delegowany do właściwej firmy budowlanej gdzie odrazu wychodzi jakim jest fachowcem. Jeżeli w C. V wypisujesz bzdury jakim to orłem nie jesteś, a po przekroczeniu progu budowy nie masz pojęcia o co chodzi, to się nie dziw że po 2 dniach kwitniesz na mieszkaniu i nie masz pracy. Ja pracuje już parę lat w tej firmie i wielu pseudo fachowców widziałem.

Kacper
@Asdf

Panie @ASDF i Panie @Jan takie bzdury to możecie sobie wciskać jakimś głupką, oczywiście jest wypłata każdego miesiąca 15, ale jeśli ktoś ma 14,01 € brutto i dostaję jakieś śmieszne 900€ to o czym rozmawiamy proszę o kontakt na emalia z cv i z świstkami to będziemy mogli potyskutkować gdy sobie porównamy doświadczenie

Alf
@Asdf

Ja pracuje ponad miesiąc i godziny dostarczyliśmy wszyscy i dostałem wypłatę 15-11-19 i brakuje nam po 400€ i pracujemy dziennie do dziś

@Alf

Trzeba przyznać, że brakuje Wam całkiem sporej kwoty, co jest niepokojące. Jestem ciekawa, jak takie opóźnienie tłumaczą Wam w Job Trotters. Dopiero zaczęłam zbierać informacje o tym pracodawcy, więc pewnych kwestii jeszcze nie wiem. Czy firma zapewnia pracownikom całkowite ubezpieczenie? Nie trzeba się o to martwić?

Olek
@Asdf

(usunięte przez administratora)mnie i 3 moich kolegów na wypłacie gdzie w umowie było napisane hotel opłacony po czym zabrali nam 2 razy więcej za hotel sprawa jest w sądzie co mi odpiszesz na to nie pozdrawiam dziękuję

Iwo

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zabezpiecza agencja za granicą dl wyjeżdżających?

Adaś

@Kolunio Agencja ma opinie dobrego pracodawcy więc może trzeba zweryfikować swoją ocenę?

Cameleon

(usunięte przez administratora) dwa miesiace temu okradli mnie na 500 euro ta cała Krystin cwaniaczka ale poszłam do arbait Cam szybko pieniądze odawała ale jak zgłosiłem do arbait Cam to miała Kontrol na firmę A ten cały Tomasz Polaczek to kawał h.... bo ściąga ludzi po 1 dzień pracują i mówi że nie ma pracy i siedzisz jak cap na hotelu

@Cameleon

Bardzo chaotyczna jest Twoja wypowiedź. Proszę o nieużywanie imion, czy też pseudonimów osób trzecich, bo takie dane podlegają ochronie i nie powinny być publikowane na forum. Piszesz o jakichś zawirowaniach w wypłacie - może to było po prostu jakieś niedopatrzenie? Piszesz dalej, że dość szybko się to wyjaśniło. Jak więc wygląda aktualna sytuacja w firmie?

KC

Czy ktoś z pracujących w tej firmie posiada Kollektivvertrag?? Mnie nic się nie zgadza w rozliczeniach, diety zaniżone, na początku odpisywali i przepraszali teraz od tamtego tygodnia cisza. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie(usunięte przez administratora) pracowników

@KC

A czy w sprawie właśnie rozliczeń i innych takich kwestii kontaktujesz się z Job Trotters czy bezpośrednio z miejscem, w którym pracujesz? Interesuje mnie, jak wygląda na przykład umowa z taką firmą. Czy są w niej wpisane stawki, które pracownik ma otrzymywać za pracę za granicą?

Czikita

Witam. Ma ktoś informacje na temat pracy w tej firmie teraz? Przy szalunkach czy nurowaniu. Jak to teraz wygląda i czy opłaca się jechać ?

@Czikita

@Czikita, widzę, że chciałabyś podjąć pracę w Job Trotters. Pracowałaś już w podobnej dziedzinie za granicą? Na razie nikt nie odpowiedział na forum na Twoje pytania, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. Trzymam kciuki!

Igor

Szkoda, że nikt z korzystających z ofert pracy nie pisze jak się współpracuje z agencją. Czy można liczyć na dobre warunki za granicą?

Paulina

Czy opisywane przez was sytuacje dotyczące niewypłacalności się rozwiązały, wyjaśniły w jakiś sposób? Jednak to dość poważny argumenty przemawiający na niekorzyść firmy, więc dobrze byłoby wiedzieć, czy Job Trotters dąży do wyjaśnienia takich kwestii.

Paulina

@ad, czy możesz powiedzieć więcej w tym temacie? Dlaczego odradzasz?

Stany45

Hej koledzy macie jakies nieprawidlowosci w rozliczeniu z jobtroters odezwijcie sie w sprawie ich odzyskania

ad

nie oplaca sie isc , firma jest zla i kasa sie nie zgadza

@ad

@ad ???????????

Zostaw merytoryczną opinię o Job Trotters - Graz

• Jak się pracuje w Job Trotters?

Zobacz opinie na temat firmy Job Trotters tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Trotters?

Job Trotters