Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Magazynier

Czy coś wiadomo o liderze? Tomek jest nim czy zrezygnował? Jest ktoś jeszcze wybrany?

zmiana

Dobrze się stało że wprowadzono ustawę o zakazie handlu w niedziele.Tylko żeby pracodawca jej nie obchodził.A tak się niestety stało u nas.Mimo wolnej niedzieli musimy przyjść na nocnych zmianach na godzinę 24 do 5.To nie ma sensu jeśli tak ma być.Warto by było żeby przestrzegali 40 godzinowej normy pracy w tygodniu ..To nie wina ustawodawcy tylko pracodawcy który nie daje nam w pelni wykorzystać tych niedziel ponieważ robi wszystko żeby pracować w sobotę do 24 i cala niedziela z glowy i niedziela na noc gdzie musisz szybko spędzić czas z rodina żeby wyjechać na 24.Ustawodawca tego nam nie oferowal tylko pracodawca.

@zmiana

można się było tego spodziewać, ja dziękuje za taką wolną niedzielę, już po staremu lepiej było, praca w sobotę do 24, bajka.......

masakra 2
@masakra

No nie można było się tego spodziewać ponieważ nikt nie przypuszczam ze pracodawca tak do tego podejdzie.

putin
@zmiana

Wolna niedziela u nas to jakby wprowadzic slonia w sklad porcelany. Wolne nocki w niedziele, to jeszcze ma jakis sens. Wszystko mozna zrobic,jesli sie chce

putin 2
@putin

Trzeba zrobić zebranie z kierownikiem CK i ustalić pewne postulaty.Ustawa miała sluzyc odpoczynkowi a nie obejściom pracodawcy.

@putin 2

niestety wszystko zgodnie z prawem....a stokrotka wiadomo gdzie ma pracowników

@zmiana

Bardzo dziwna sprawa ,poniewaz kierownicy dostali info z centali ze jest zakaz planowania czasu pracy pracownikom po niedzieli niehandlowej do godz.5 rano ktos lamie prawo na swoja odpowiedzialnosc czyli kierownik u nas nikt tak nie pracuje zakaz to zakaz

masakra

to jak, w teresinie nie macie tej zmiany 00-5 ?

nick
@masakra

Mamy

krystek

a co zrobił Dłutowski ? te fajki ogarniał co pisali w e-sochaczew ?

wrona
@krystek

jak najszybciej zgłosic do inspekcji pracy.

rambon

czyja zmiana jest najlepsza bo nie wiem do kogo iść, słyszałem że Adrian.P to kawał ch** to prawda ? i że jest jeszcze jakiś Paweł P - ciężki typ podobno ?

stokroteczka
@rambon

U Pawła P na zmianie jest całkiem w porządku. Jedyny kierownik z którym można uzgodnić bez problemu urlop i nie oblicza nam ,,czasu jałowego". Wie ze tez jestesmy ludźmi, a nie tania siła robocza jak ukraina.

@stokroteczka

Co za bzdury,GORZEJ JUZ BYC NIE MOZE, CHOCIAZ MOZE I BEDZIE,NAWET JAREK Z CHLODNI ZWARIOWAL,

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
###

Witam dostałam oferte pracy w stokrotce na dziale mięso wędliny zaproponowali mi 2600 zł brutto stąd moje pytanie czy to realna kwota zarobków i jak bedzie wyglądała praca w niedziele od marca czy faktycznie beda wolne te niedziele czy jakas praca na nocne zmiany ?

@###

będziesz pracować w nocy z pewnością ale w innej firmie bo popracujesz ze dwa tygodnie i uciekniesz do innej firmy .

M 99002

Brawo drogie Panie. Mam nadzieję ze Paweł poważnie potraktuje dzisiejszym rozmowę i siostry nie bedom już traktowane lepiej od nas. Jeszcze zostało nam tylko ustawienie panów J. S L. Ch T.K B.D A.J i jeszcze paru co przychodzoom na nabiał i niesprzatajom blokują chamsko jeżdżą pod prąd i są chamscy.

Stokrotek
@M 99002

Naucz się pisać tłuku i weź się za robotę a nie robienie porządków donosząc na innych... Uważaj bo ktoś z tobą zrobi porządek.

nie ważne
@Stokrotek

Nie wezne

xxxxxxx
@M 99002

Zmiana Patryciusza i kierownictwa liderów min Gostyńskiego aż chce się pracować nie to co na innych zmianach oby więcej tekiego kierownictwa to i wydajność ludzi będzie lepsza i atmosfera

Monia
@xxxxxxx

Chyba sobie żartujesz ze na zmianie patrycjusza jest ok. Niech on zacznie zmianą rządzić A nie ludzie nim rządzą. To jest (usunięte przez administratora) nie chłop. Mariola nim rządzi i pomiata A gostynski jak o nim mówi. Ludzie więcej mają do powiedzenia niż on. Od kiedy on się interesuje zmianą. Chyba jakaś się w nim zakochała ze tak pisze o tej zmianie.

Ha ha
@Monia

Zakochana w nim Werka

obserwator
@M 99002

W z nabialu jestescie super, jedna na druga donosi i oczy byscie sobie wydrapaly

Dali podwyzki w pikingu, 200 zl brutto do premi. Przeliczcie. Jezeli nie zalapiecie sie na wyzszy prog to ile zarobicie wiecej? Bo robiac 3 prog 130 przy 10 procentowym bonusie punktow nie zrobicie 4- 160, przepraszam 163 ,bo zwiekszyli progi|

Monia

Bob znow strzela z ucha. Przy tym jej grubasie trzeba uważać co mówi się. Bo później jego Stara idzie do Marioli i sprzedaje.

Danielo
@Monia

To ta Stara jeszcze tam robi. I nadal podpierd...

Smrodek

Dzieci w pierwszej klasie umieją pisac bez błędów ortograficznych a co nie którzy w stokrotce Teresin pisza z bykami.

wół

tak podwyżki będą jak zwykle.Jedno podniosą grugie obetną i pracuj wole za te same pieniądze

Wiadomo coś o podwyżkach?? Nowy Rok????

Inny magazyn

Witam Jak zarobki wychodza?? Chodzi mi o kwote podstawy plus premia absencyjna i akordowa Pozdr

@Inny magazyn

Bob ma około 3 tyś na rękę bo wlazi w d...e A Ty jak tam pójdziesz 2.300 chyba ze Ania Cię przeszkoli

Normalnie

Normalnie na lidera to by poszedł, ale normalnie się nie opłaca, bo tyle samo w pickingu normalnie by dostał, więc normalnie lepiej jest jak jest.

Mag04
@Normalnie

Normalnie jeszcze ktoś normalny tam pracuje w tym syfie.

Bladi

Bob na Lidera. Chyba Mariola dalaby radę Ją na to stanowisko wsadzić. I od razu synek nic nie robić będzie.

nick

hej napiszecie coś o pracy lidera? czy ktoś teraz aktualnie został zwolniony z tego stanowiska? ile można zarobić? ilu jest liderów i jak wygląda podział magazynów? wiecie możne na jaki magazyn szukają?jak wygląda praca lidera?komu podlega?

Szary pracownik

Pracowałem na tym magazynie 3 lata. Such, chłodnia alkohol byłem wysyłany wszędzie masakra. To co tam się dzieje to jakiś cyrk. Kierownictwo na zmianie to jakaś jaja , wszyscy wszystkim kłody rzucają, zero współpracy. Wieczne pretensje o czas jałowy i bałagan na magazynie. Ale ludzie zlitojcie się, przecież jak byłem na warzywach to nosiłam te wory i wszystko i chyba należy się trochę odpoczynku co? To samo na suchym jak się przerzuca te piwska i napoje. Bałagan? To po jakiego diabła ta ekipa sprzątająca? Chyba mogą przejechać się po magazynie i ogarnąć ten syf. Norma sprzątanie luzy i co jeszcze mamy robić, to że przerzucamy po kilkaset kilo, albo nawet po kilka ton to widocznie zbyt mało. A może by tak państwo z biura ruszyło tylko i zobaczył jak my pracujemy, ile przewalamy i w jakim czasie. Szacunku dla naszej pracy! Ale nie, przecież można się jeszcze o coś przyczepić żeby tylko życie uprzykszyc. Każdy mógł by się przejść po magazynie przyczepić się o kask, muzykę i kazać posprzątać kartony jak pewna pani i zgarnąć za to 3 tys. Urlop? Tylko kiedy oni ci pozwolą bo przecież jak naprawdę jest potrzebny to się nie dostanie. Ludzie dwulicowi trzeba zawsze uważać co się mówi, bo później robią zebrania że ktoś coś powiedział a ktoś inny podkablowal do kierownika. Ciszę się że już mnie tam nie ma. 3 lata to o wiele za długo. Wszystko boli po takim czasie i psychika zryta.

Robol
@Szary pracownik

Szacun dla Ciebie zwolnili prawdziwych kierowników a zostały niedobry ( Plichta ) za sprzedawanie kolegów awans z taką kadrą długo magazyn nie przetrwa .

Zdołowany

Czytaliście info w Internecie: Stokrotka sprzedana w ręce Litwinów. Może zamkną oddziały w Polsce i skończy się wyzysk ludzi .

Oszukany

Magazyn też nie bajka miałem 10 dni urlopu o dziwo bez ścieramy dali a jak pojechałem dziś do roboty to kierowniczej Ty już nie pracujesz wypad nie mają cywilnej odwagi powiedzieć że podpiszą następnej umowy bo to 4 i na stałe prywatny folwark kierowników im przetrzepaćstołki

Bladi

No biedna ta Ania. Dobrze ze Mariola ją umie pocieszyć. Wolę pracować na na biale niż z nią dlatego z alkoholi upiekłam Ja raz na fajki szłam A ona 5 razy. Dziwię się ze ludzie dają się tak wykorzystywać Z suchego. A to przeciez jeden magazyn.

Nikt

Tak tu wszyscy narzekacie, a jeba** palety na sklepy tak pakujecie, ze po przyjezdzie strach wiekszosci dotknac...chipsy na samym dole nad nimi 3/4 palety napojow NO KUR** ciekawe kto pozniek odpowie jesli na kogos tam paleta spadnie...

o.o
@Nikt

Bo w tej firmie liczy się tylko norma, w dup*e mają że połowę towaru rozleci się w czasie transportu :)

hop siup
@o.o

Ma być zrobiona robota, nieważne jak, ale ma być zrobiona. Gdzieś jest ludzkie zdrowie czy jakość palet (ułożony na nim towar). Liczą się kartony, kartony i jescze raz KARTONY. Tym bardziej teraz w okresie przedświątecznym. Naprawdę niektóre palety tak są układane i wyjeżdzają na sklep, że aż sam współczuje temu kto będzie to rozkładał w sklepie.

len
@hop siup

to ze palety wyjezdzaja takie to wina głownie lezy po stronie załadunków. niech rusza dupska i ułożą towar a nie go pietrują

załadunki
@len

pacyna
@Nikt

Ciekawe od kiedy chipsy na magazynie znajduja sie przed napojami. Ze ten magazyn jest nieciekawie poukladany to wszyscy wiemy ale bez przesady.

spiwor
@załadunki

Cytat:"zaladunki nie sa od ukladania towaru tylko od wysyłania go, to ze patalachy na kompletacji nie potrafią ukladac kartonów podczas skladania palety to nie jest temat zaladunków. Zasada jest prosta - zle zlozyłes palete to ja przekladasz, a jak tego nie rozumiesz to jazda na pole do obornika." Ukladamy tak jak nam kaze skaner. Moze to na zaladunkach tak komasujecie palety. Przewijanie ciagle zlecenia zeby najpierw polozyc chipsy skutkowalo by duzym zanizeniem normy. Poza tym dwa miesiace temu fajnie na tych zaladunkach spietrowaliscie palete z alkocholami, az sie wszystkie kartony pozgniataly. Za taka robote powinna byc nagroda - reczny paleciak ;)

ola
@Nikt

Palety są tak pakowane, bo nie liczy się jakość tylko ilość, pracownicy są popędzani aby jak najwięcej kartonów ,palet zrobić, mają płaconę za akord, aby jak najwięcej na zmianie złożyć, więc nie dziwcie się ,że tak są składanę. Nie pracuje tam już rok,a pracowałam 3 lata, nic a nic się nie zmieniło!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka