Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Agnieszka

Dziękuję za grzałkę , wiele ich zawęzilam, a ile było imprez. Jeszcze m am zapas w barku i n jadę na Karaiby.

jola

Sujek zerzarl moją kupę.

pako

nie polecam tej pracy, chyba że nie masz 5 klepki

Alfa
@pako

Chciałam zapytać czy teraz przez tę niedzielę niehandlowe są nocki np. od 00 do 6 rano. ? Jak to teraz wygląda ?

Nowa
@Alfa

Teraz już wracamy do starego systemu. Nocki od 22, druga zmiana od 14

szczepan

Dobrze ze pracuje z sujkiem to mi pomaga w pracy. Nosi białe buciki i i jest śmieszny jak pajac

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Aaa

Nie polecam. Byłam na rozmowie o pracę. Mieli się odezwać następnego dnia i nie odezwali się wcale.

sista
@Aaa

bo waliło od cb gnojem z pola

stokro
@Aaa

to masz szczęście że nie będziesz tu gnić

Riki
@sista

I co z tym CB się stało

szczepan

Nie lubie tej roboty ale lubię sujka. Fajnie się szczerzy

Nasturcja

U nas w stokrotce w Węgorzewie pracownica z działu mięsnego je wszystko za (usunięte przez administratora) nie raz zgłaszałyśmy kierowniczce głównej o problemie ale ona karze nam ją monitorować zapisywać co i ile zjadła paranoje a sprawa toczy się grubo parę lat!!!! Ostatnio dostała nawet umowę na stałe wszystko jest zamiatane pod dywan, tak tu jet jednemu można wszystko drugi dostał by dyscyplinarkę i nara z pracy za kradzież. Ale najlepsze jest to że ochroniarz, który pracuje u nas, jest jej partnerem, kierownik główny doskonale wie o tym a to jest niedopuszczalne by osoby spokrewnione pracowały razem zwłaszcza ochroniarz i sprzedawca. Ona kradnie a on przykłada do tego rękę a kierownik nie reaguje. A za braki na dziale mięsnym wiecznie oskarżane jesteśmy my wszystkie. Dowody to ma kierowniczka gł K. Banach Moje sugestie dla Stokrotka: Niech się przyjrzą kierownictwu jeżeli kierownika zdegradowano z głównego na zastępce i przeniesiono do drugiej stokrotki to co on dostał nauczkę, nie obecnie wyżywa się na pracownikach i tylko czekać aż zaczną się zwalniać prze nią (jak było za jej rządów ) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: kiedyś lubiłam tą pracę obecnie jak mam tam iść to mnie przeraża znienawidziłam ją za taktownie człowieka przez kierownictwo jak śmiecia, popychadło,

Babajaga

Pracowałam w Stokrotce w Łodzi.Byłam zatrudniona na czas określony do 30-go listopada.W między czasie w trakcie trwania tej umowy musiałam iść na zwolnienie lekarskie na syna.Jestem samotną matką,nie mam żadnej rodziny,więc nie mogłam załatwić opieki dla syna,aby nie korzystać z L-4. I...niestety 30- go po skończeniu zmiany poinformowano mnie,że firma nie przedłuża mi umowy o pracę.Jest mi przykro,ponieważ dostałam grafik na grudzień,ale pomimo tego próbowałam dowiedzieć się,czy na pewno będę pracowała.Kierowniiczka nie miała czasu ze mną porozmawiać...o końcu współpracy dowiedziałam się ok.22.00-ej.Zostałam na lodzie...Można było powiedzieć wcześniej.W między czasie już szukałam bym jakiejś pracy.WSTYD.Tak się nie robi...Praca...Nie polecam.

raknieborak

W Stokrocie pare kilo koksu znaleźli to teraz połowa zmiany w ostatnim progu buahahah

Nowa Stokrotka

Jestem nowa pracownica w Stokrotce i chciałam się zapytać jaka jest pani Basia, można się z nią dogadać? Albo spotkać prywatnie na jakieś winko?

coolbox
@Nowa Stokrotka

Ha ha.Masz kogoś chyba za idiotów,że ktoś się wpisze pod tym postem.Chyba raczej chcesz się dowiedzieć jakie są opinie na jej temat i wychwytywać kto ją może krytykować.Sama wypowiedz z winkiem już jest podejrzana.

stokrotka-stokrotka
@Nowa Stokrotka

Tak pani Basia jest super kobita, można z nią pić i konie kraść. Wiec bierz flachę i zaproś na brudzia.

praca tam to jedno wielkie oszustwo .wysłałem tam cv pojechałem na rozmowe powiedzieli ze mnie przyjmą dali skierowanie na badania oraz dokumenty do przyjęcia . Badania porobiłem zajeło to mi 3 tygodnie gdy już je odebrałem pojechałemi zawiozłem te badania oraz wszystkie dokumenty i spytałem się kiedy do pracy powiedziano mi ze jeszcze troche bo musząskompletowac ludzi na szkolenie.Potygodniu dostałem telefon ze mam przyjechac do pracy na szkolenie nie stety zamiast szkolenia powiedziano mi ze mnie nie przyjma .Wymówką było to że kiedys pracował tam mój brat którego zwolnili zmarnowali mi miesiąc czasu oraz swoje pieniądze na badania.Przez ten miesiąc mógłbym znależć inną prace a oni tylko mnie oszukali to jest draństwo co oni robią.

lider
@anonymous

badania robi się w 1 dzień, kretynom zajmuje to 3 tygodnie. nie potrafiłeś ogarnąć tak prostej sprawy to się nie dziw że cię nie przyjeli. ułomów nam więcej nie potrzeba

anka 1971 warszawa
@lider

(usunięte przez administratora)proszę pana to choroba umysłowa, a za ubliżanie można mieć sparwę. Najłatwiej naublizać, zamiast pomóc. Dlatego w tego typu sklepach niestety brak rąk do pracy, bo ci co są oczko wyżej od przeciętnego zwykłego pracownika, mają się za bóg wie kogo i nie szanują ani ludzi ani ich czasu. proponuję popracować w prywatnej firmie, tam nauczy się jeden z drugim szacunku i do człowieka i do pracy. Nie pozdrawiam :(

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Stokrotka?

frugo polis

Byłem pracownikiem firmy i uważam ją za najlepszą na świecie.Nigdzie nie będzie lepiej jak tu.Pracodawca płaci kupę pieniędzy i wysyła na urlop kiedy chcesz.Przede wszystkim polecam zmianę P.P i A.P. Tam są dobrzy kierownicy.

Listonosz
@frugo polis

Kim Ty Trolu jesteś że tak klamiesz

troll
@Listonosz

Trolem.

wrona
@frugo polis

Bzdury. Ludziom pracującym w Stokrotce bardzo odpowiada życie w brudzie a klimatyzacja w ogóle ich nie obchodzi. Lubią pracować jak woły nawet bez należnych im przerw i urlopów ,byle tylko radość sprawić kierownikowi sklepu. Pracują byle jak za marne grosze.Głównie co ich interesuje to stanie przed sklepem na papierocha i poniżanie ludzi nowo przyjętych do pracy a także niepełnosprawnych i tych którzy pracują trochę wolniej albo pracują na kasie pierwszej. To prości ludzie a takim wiele nie potrzeba.Potrzebują tylko pana który kopie ich w tyłek a to maja zapewnione.

PIP

Pamiętajcie że, przebranie się po przyjściu do pracy w odzież roboczą, a także umycie się i przebranie w odzież wyjściową po zakończeniu pracy, zalicza się do czasu pracy, bowiem mieści się w ogólnym pojęciu realizacji obowiązku pracownika polegającego na odpowiednim przygotowaniu się do pracy i jej zakończenia. Przychodzisz na godz np. 14.00 podpisujesz listę idziesz się przebrać. Twój czas pracy zaczął się o 14.00

PIP

Pamiętajcie że, przebranie się po przyjściu do pracy w odzież roboczą, a także umycie się i przebranie w odzież wyjściową po zakończeniu pracy, zalicza się do czasu pracy, bowiem mieści się w ogólnym pojęciu realizacji obowiązku pracownika polegającego na odpowiednim przygotowaniu się do pracy i jej zakończenia. Przychodzisz do pracy na 14.00 podpisujesz listę i idziesz się przebrać. Twój czas pracy zaczął się o 14.00.

romeo

najbardziej pomocna jest Karolina - jak ona ci po-(może) to nie ma bata :o

Olek

Ja słyszałem, że to dobra firma, może nie wszyscy to widzą?

stokro
@Olek

w centrali podobno bardzo dobra

Super Stokrotka
@Olek

Ludziom pracującym w Stokrotce bardzo odpowiada życie w brudzie a klimatyzacja w ogóle ich nie obchodzi. Lubią pracować jak woły nawet bez należnych im przerw i urlopów ,byle tylko radość sprawić kierownikowi sklepu. Pracują byle jak. Głównie co ich interesuje to poniżanie ludzi nowo przyjętych do pracy a także niepełnosprawnych i tych którzy pracują trochę wolniej albo pracują na kasie pierwszej. To prości ludzie a takim wiele nie potrzeba.Potrzebują tylko pana który kopie ich w tyłek a to maja zapewnione.

Tonik

Wiem, że sklep w Teresinie ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy potrzebują aktualnie pracowników, wiecie coś?

Jojo

Firma dziad awizacja na godzine a jestes piaty do zrzutki omijac stokrotke w teresinie.

kwasiak

Dlaczego teresin nie wywozi na czas towatu?

Tomasz

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Natalia

@troll, przypominam Ci, że znajdujesz się na forum publicznym, które służy do dodawania opinii o pracodawcach i aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Jeśli masz coś do dodania na temat firmy, zrób to. Wszystkie opinie są mile widziane, o ile są napisane w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi i merytorycznie

Natalia

@frugo polis, możesz napisać czym dokładnie zajmujesz się w firmie Stokrotka? Jesteś sprzedawcą? Jak firma prowadziła rekrutację w której brałeś udział? Dla potencjalnych pracowników, oprócz samego nastawienia wobec pracodawcy, ważne są również konkrety, które pokazują różne elementy warunków zatrudnienia w firmie takich jak grafik pracy, atmosfera, premie.

Ziomek

Denerwujące jest to że ze zmiany P.P. Na alkohole sa przerzucane ciągle jedne osoby, na nabiał tak samo czy też warzywa . Chodzi o stronę męską a inni są tylko suchy i mięso. Jaka tu sprawiedliwość? Chyba wszyscy pracują na jednych warunkach. Ze nowy ale pracuje kilka miesięcy to nie może iść na alko albo warzywo bo nie da rady? Skandal. Albo te 13, papierosy czy jakieś jeszcze inne 17 chyba tak samo jedne osoby chodzą. Trochę to nie fair.

Nowy na Forum
@Ziomek

Potwierdzam

@Ziomek

Chcesz, to sobie idz na mieso czy warzywa. Przyjdzie ukraina na osiemnasta jak będę więcej pracy to możesz zostać bez wozka i (usunięte przez administratora) paleciakiem. Robie trochę dluzej to wiem jak było. Caly czas w nerwach, czy będzie wozek do końca zmiany czy nie. A na suchym co ci sie nie podoba? Butelek nie umiesz ukladac? gwarantuje ci ze jest lzej i latwiej niż układanie kartonow na worach kartofli. I przynajmniej nikt ci wozka nie zabierze i nie odda uprzywilejowanym ukraincom. Dopiero niedawno pozwolili długimi wozkami pozwolilimwjezdzac na mieso, ale to chwilowe rozwiązanie problemu. Zobaczycie co będzie jak ukrainy więcej na suchy dowala. Nikt tam nie będzie pracowal na elektrycznym. Ciekawe kto nam dopłaci za dodatkowy wysiłek. Wynajem wozka to 1500zl na miesiąc. Ale po co, jak przyjdzie (usunięte przez administratora) i na paleciaku pocisnie 110% normy. jeszcze baska przyjdzie i powie ze za mało. Zanim zaczniesz narzekac ze cie gdzies nie biora to idz i zobacz jak tam jest. Jedyny magazyn wart uwagi to papierosy. ale licz sie z tym, ze jak cie wysylaja na alkohole, to tylko dlatego ze osoby do nich przypisane podciagaja wlasnie swoja norme na papieroskach. Sa to ulubienice kierownikow przy których lepiej glosno nie rozmawiać. Pani Z. ma nawet urojenia i przesłuchy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka