Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Sebo

Cały zas te przez megafony nadają wyprane jeby zlasowane mózgi.

Robol

Witamy w stokrotce, zapraszamy jeśli lubisz dźwigać po kilka ton na 8 godz za ok 3tys, pracować wszystkie niedzielę w miesiącu dlatego że "system to puszcza" gdzie grafik jest robiony dzien przed końcem miesiaca, a kierownik zaraz po jego zrobieniu znika na nieokreślony termin i nie ma jak i z kim tego wyjaśnić. Idealne miejsce jeśli lubisz słuchać że jak się nie podoba to jest jednego pracownika za dużo, a po zmianach ułożenia towaru na suchym do układania piwa w skrzynkach najlepiej mieć swoją drabinę jeśli masz mniej niż 180cm wzrostu. Na zwrotach też jest zabawnie, mają 2 minuty od podpisania listy żeby iść do wc. O darciu ryja jednej osoby z wydań przez megafon to nawet szkoda słów

murowaniec

Całymi nocami przez megafony piłują się nieźle wypaczone

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy,wynagrodzenia, atmosfery.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Nick123

Chciałbym się dowiedzieć na której zmianie jest najwieksza możliwość dogadania sie do grafiku ,a także od kiedy zaczną sie dychy i setki ponieważ słyszałam ze na tą chwile mało zamówień i niema możliwości sobie dorobić .

Mirosław
@Nick123

Jesteś zainteresowany pracą w Stokrotce? Ja też chciałbym dowiedzieć się, czy grafik jest na tyle elastyczny, żeby można go było ułożyć zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i możliwością połączenia pracy z innymi obowiązkami takimi jak nauka.

Sqermochlip

Mienso

Lilly alllllen

Jak z pracą i atmosfera w biurze?

Jak ze studentami w Stokrotka? Chętnie zatrudniają?

Natalia

Zauważyłam, że w ostatnim czasie Wasze posty nie poruszają tematu aktualnych warunków pracy w Stokrotce i to mnie martwi. Pamiętajcie, iż na forum wchodzą osoby, które potrzebują rzetelnych informacji i warto byłoby im pomóc. Jak kształtują się tam na chwilę obecną zarobki? Są w miarę ok?

Student

Nieraz nie dostałem wolnego na zjazdy to chodziłem lekko oszołomiony ale przechodziło i wszystko wracało do normy. Ale byłem na tyle kompromisowy że nie używałem obelg i krytycyzmu wobec panującego ostracyzmu. Ot taki paradoks. Ale rzadko misię to zdarza. Raczej dają.

Zarobki
@Natalia

Zarobki są ok.

Czy będą podwyżki w przyszłym roku?

Xxxx

Magazyn (usunięte przez administratora) przyjmują młode dziewczynki którym (usunięte przez administratora) się chce i nie patrząc na nic na siłę rozbija ją związki żeby się pobawić zamiast wziąść się za pracę. A wszyscy wkoło to akceptują

młoda wilgotna
@Xxxx

Bo ty stara ruro jesteś już za sucha żeby młodego konika z magazynu wyhaczyć to ci żal (usunięte przez administratora) ściska.

Xxx
@młoda wilgotna

Do starych w żaden sposób nie należę hahaha. Widać kto się na ten temat wypowiada, ladacznica która się tym zajmuje hahaha

Kierowca
@młoda wilgotna

To kiedy się widzimy maleńka ????

Karlos

Dostałem propozycje pracy w stokrotce na magazynie, oferta wygląda całkiem fajnie. Warto skorzystać z tej oferty bo czytając komentarze tutaj to warunki pracy są kiepskie może ktoś się wypowie z obecnych pracowników jak jest naprawdę.

Wamp
@Karlos

Jest idealnie.(usunięte przez administratora)

Natalia
@Karlos

Świetnie, że dostałeś propozycję pracy w Stokrotce. Pisałeś o tym w lipcu, a więc na pewno już tam pracujesz. Sama rozważam aplikowanie tam, dlatego też chciałabym Cię prosić, żebyś powiedział coś o ogólnych warunkach zatrudnienia. Od razu podpisuje się tam stabilny rodzaj umowy?

FS Wydania

Dlaczego my z agencji mamy lepiej niż firma? Głupie polaczki

HT134

Ogromnie ????

Jozek

Wczoraj był 10 a wypłaty nie było .tylko część załogi dostało i to późno wieczorem

Kkk

Pewnie ogarnął lepiej niż ty "ogarnoles" ortografię.

Manu
@Kkk

Albo Ty

pe

pracuję w stokrotce na śląsku i nie narzekam nie psujcie opinii firmie to wy miedzy sobą robicie spięcia ,obgadujecie się po kątach a co myślicie że w BIEDRONCE zarabiają kokosy koleżanka odeszła od nas tam tylko miesiąc wytrzymała teraz chce wrócić wszędzie trzeba pracować handel teraz jest ciężki a jak ci żle zmień prace

Józek
@pe

To jest forum Centrum Dystrybucji w Teresinie a nie sklepiku na Śląsku

Jurek
@Józek

Aa tu gdzie stosuje się gaslighting przez który parę osób się zwolniło

Uśmiechnięty

Poszukuje pięknej Edytki z magazynu. Mas cudowne oczy .....

@Uśmiechnięty

Skoro wiesz gdzie ją spotkać, to jak możesz jej poszukiwać? Liczysz, że dostaniesz link do profilu na fb, i będziesz mógł jak prawdziwy samiec alfa wysłać jej gest machania ręką lub zaczepkę? Nawet mi Ciebie nie żal. Ciebie i wszystkich innych zakał męskiego gatunku dla których są to jedyne metody podrywu. Niech wam rąsia lekką będzie.

mesje
@Uśmiechnięty

to ty waliłeś wczoraj w kiblu? nie drzyj tak ryja "edytka edytka" jak dochodzisz na kafelki bo cie ochrona wyniesie

Do anonima
@Anonim

Zajmij się (usunięte przez administratora)sobą

Nonim
@Anonim

you will be under surveillance

KrisMazur

Nie polecam tej firmy - przynajmniej pracy w magazynie w Teresinie. Łamane jest prawo pracy tj.kierownicy planują nadgodziny co jest niedopuszczalne. Bezpieczeństwo w regałach jest na niskim poziomie: powykrzywiane nogi regałów, uszkodzone trawersy, brak odbojników, wózki w tragicznym stanie, baterie do wózków wymieniasz sam - kobieta nie da rady. Kradzieże i konsumpcja towarów na porządku dziennym. Wszyscy żrą i każdy ma to w d...e. przez to (usunięte przez administratora) na magazynie jest nie do opisania. Kierownicy nie panują kompletnie nad podległymi pracownikami, całymi dniami siedzą w biurach ( nie wszyscy ale większość). Firma od jakiegoś czasu ma problem ze skompletowaniem załogi, ponieważ opinia jest już tak zjechana że nikt kto wie co tam się dziej nie chce tam pracować. Praca dla desperatów lub dla kogoś kto jakoś mimo przeciwności losu się zaaklimatyzował i utkwił w gów..e po pachy. Jako że przepracowałem już kilka lat - tak jestem tym co utkwił w gó..ie po pachy mogę tylko napisać, że tylko pierwsi kierownicy którzy byli mieli pojęcie o organizacji pracy, niestety też łamali przepisy planując nadgodziny. Przy obecnej kadrze radzę się głęboko zastanowić czy chcecie podjąć ryzyko pracy w tym "ośrodku".

Jacek
@KrisMazur

wszystko kłamstwo jest inaczej niż napisałeś dobrze placom jest niecienżko

Roman
@KrisMazur

jest jak piszesz! dlaczego nikt nie zgłosił tego do pip ?

sto
@KrisMazur

Jak Ci tak nie pasuje to się zwolnij. Większość rzeczy co wymieniłeś to nie prawda, a jak na standarty magazynów to nie jest tutaj tak źle.

sujek

Co o mnie myślicie?

Twój władca i Pan
@sujek

Nie myślimy

szczepan

Lubie jak sujek mi cherbatę parzy i karolcia do mojego kantorka przychodzi

Agnieszka

Dziękuję za grzałkę , wiele ich zawęzilam, a ile było imprez. Jeszcze m am zapas w barku i n jadę na Karaiby.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka