logo Stokrotka

Stokrotka

Teresin

Opinie o Stokrotka

fifirifii 2013-10-29 15:50:20
I to nie jedna - a Tobie żal (usunięte przez administratora) ściska ? Skoro kręcą cię takie tematy to trafiłeś nie na to forum. Żenada !!! :) Chyba masz jakiś kompleks ? Jesteś sam lub sama to napisz do tygodnika PRZYJACIÓŁKA tam Ci coś poradzą.
fifirifii 2013-10-30 00:03:34
Świadczy o tym że rozmawiamy tu o innych sprawach niż romanse. Skoro jesteś taki inteligentny że skleciłeś taką odpowiedź powinieneś to zauważyć.
reg. 2013-10-30 13:42:20
Jak czytam wasze komentarze chłopaki to aż mi was szkoda ze tak (usunięte przez administratora) całe szczęście na Magazynach regionalnych stokrotki jest trochę lżej ale jak rozkręci się mięso na dobre to już to widzę jak będziemy (usunięte przez administratora) po 12 godzin z tym co jest teraz już ledwo dajemy radę a co dopiero jak tego mięsa bedzie w cholerę.
Krejzol 2013-10-30 17:18:25
Powiem krótko. Na rozmowach kwalifikacyjnych było mówione że praca jest 8 godzinna. A tutaj co, codziennie 10 godzin. Ciagle nie wiadomo jak sie przychodzi, ile godzin bedzie sie w pracy. Nic nie mozna zaplanowac. Kto sadzi podobnie?
brunet 2013-10-30 22:08:00
Niezłe (usunięte przez administratora) w tej stokrotce, jak kierowniczki cwaniaczki wysyłają kobiety na mięso z paleciakami gdzie zlecenia mają po 700kg. Czy im jest (usunięte przez administratora) nie wstyd?
nvt 2013-10-30 22:50:23
mam madzieje że w tym miesiącu nie zabierzesz mi premij znów !!!! bo nie po to tyram w tym pikingu żebym miał znów zabraną kasę , sam zarabiasz pewnie ze 4 koła , a wiesz że dla nas pracowników zabranie nawet 100 zł oj bardzo bardzo boli , czy wiesz że jak zabierzesz te 100 zł to dzieciakom czegoś znów nie kupię zastanów się chłopie z Rawy !!! Bo jak nie to z powrotem tam będziesz szukał roboty aha i zabierzesz tą swoją marychę co nic nie robi tylko snuje się w jedną i drugą stronę (usunięte przez administratora)
Regionalny mag. 2013-11-01 08:09:54
Siema! dlaczego są takie opóźnienia w Teresinie i dlaczego magazyny regionalne dostają tak późno towar z 1 dniową zwłoką może mi ktoś to wytłumaczyć ???
wysyłka 2013-11-01 21:14:36
Tu nie chodzi o podejście do pracowników, tylko o mięso ślepy jesteś?? Czekaliśmy na wysyłkach tylko na te lodówki. Co ma jedno do drugiego? Przyjrzyj się jak oni są zatyrani, no może nie wszyscy :)
M 2013-11-01 21:18:02
Gdybyś tam pracował to byś wiedział, że w coolboxa wchodzi do średnio 200kg, a nie 700 !!! tacy jak ty mało robią a dużo gadają ...
Regionalny mag. 2013-11-02 14:02:03
no to nieźle, tak też myślałem że jak ruszy te mięso pełną parą to będzie lipa. Ale nie sądziłem że aż takie u nas opóźnienia będą
vgvgu 2013-11-02 20:31:17
Dziwia sie ze sa opoznienia na miesie... niech pojda i robia z paleciakiem w takie zimno ze palce sztywnieja... coraz bardzie (usunięte przez administratora) mnie i pewnie tylko robota...
xxx 2013-11-03 08:37:33
Praca jak praca bardzo ciężka, pieniądze nie adekwatne do wykonywanej niewolniczej pracy!!! Opóźnienia są ,bo pracownicy przemęczeni(żeby dostać choćby jeden dzień urlopu chyba faktycznie pod biurko trzeba wleźć bo inaczej nie da rady), premie zabierane więc nie mają motywacji.
A teraz z innej beczki- kiedy były przeglądy na wózki??? Zwróciliście uwagę na naklejki na wózkach bhp-owiec jest co tydzień i nie zwraca na to uwagi. i jeszcze ten wypadek pracowników w drodze z pracy po 10 godzinach pracy w nocy????
YY 2013-11-03 22:29:07
Jaki wypadek? Proszę o jakieś informacje
Ania 2013-11-12 19:10:47
Ale na swieta nam to wynagrodza paczki dla dzieci i 900zl bonow dla kazdego pracownika chociaz o tyle sie postarali szczerze mowiac nie liczylam na jakiekolwiek bony a tu taka mila nespodzianka
tia 2013-11-12 22:01:51
Taaaa yhy, juz widze jak kazdy dostanie takie bony, pewnie znow od akordu bedzie zalezala wysokosc bonow.. z paczkami pewnie prawda szkoda ze dzieci nie mam:-)
praca jest zajebista 2013-11-13 15:41:56
Pieniadze spore,adekwatne do pracy,mozna duzo zarobić.polecam stokrotke.
Praca nie jest zajebista 2013-11-14 13:10:45
O jest RODZYNEK :) Podoba mu się w STOKROTCE :) GRATULACJE !!! Opisz jeszcze co tak bardzo Ci się podoba i się podpisz, bo w tym wypadku nie masz nic do ukrycia i premie może większą zobaczysz !!! Tylko nie podpisuj się jako jeden z kadry kierowniczej - bo będzie to żałosne !!!! :)
bolo 2013-11-14 17:38:39
Dziś odszedł jeden z Kierowników.Szkoda wielka
olo 2013-11-14 20:55:47
podoba mi się, a Ty co przykuty kajdanami jesteś? Tobie się nie podoba, zmuszają Cię i płacą, ależ ty masz pecha. Obudź się to jest praca nie przedszkole, trzeba pracować
bob 2013-11-15 15:58:33
DACIE NAM W KOŃCU PRACOWAĆ PO 8 GODZIN ?
inteligent 2013-11-15 22:19:41
dadzą pracować po 8h ale za 3lata, jak się firma rozkręci ;)
Ulkaaa 2013-11-17 13:51:02
Paczki dla dzieci owszem, ale jakie 900zł bonów, dla kogo?? i gdzie bo ja pracuje ponad 5 lat i takich jeszcze nie widziałam....
mmm 2013-11-18 17:15:13
MIAŁO BYĆ PO 8 GODZIN, A ZNOWU JEST CODZIENNIE PO 10, PANIE WIELKI DYREKTORZE JAK COŚ OBIECUJESZ TO MOŻE SIĘ TEGO TRZYMAJ A NIE ROBISZ Z LUDZI (usunięte przez administratora)
Fiona 2013-11-20 12:53:15
Praca lekka, dobrze płatna. Z kierownikiem można się dogadać. Codziennie 8 godzin. Bajaaa :)
Jedna osoba pomaga drugiej, cóż można chcieć więcej?
Ulkaaa 2013-11-20 18:50:56
A o czym Ty piszesz jakie 8h, codziennie 10 albo jeszcze lepiej, i ciągle nic się nie podoba!!No i bardzo dobrze płatna najniższa krajowa + premia ( oczywiście jak jest).....
Pracownik 2013-11-20 21:01:46
Oni piszą to po to by innych irytować. Sami zapierdzielają po 10 godzin, tyle tylko że są to ludzie którym frajdę sprawia takie podburzanie innych - stąd takie wpisy.
ktoś 2013-11-22 09:04:34
fakty - fakty są takie że 10 tek jest coraz mniej, wysoki skład praktycznie już nie pracuje po 10H, kontrola rzadko, najgorzej ma kompletacja ale jest już tego dużo mniej raz zostają jedni raz drudzy. najgorzej ma wysyłka dział który kuleje, ale widzę że zaczynają szkolić innych..
dyro 2013-11-22 09:06:53
2300 podstawy to najniższa krajowa + premia ?? no to gratuluję wiedzy! zaraz zaraz może my jesteśmy w Irlandi ???
Dyrektor 2013-11-22 11:23:17
i jak robole, podoba się grafik na grudzień ?
Pracownica 2013-11-22 14:29:38
Za najniższą krajową to tylko przyjść do pracy założyć fartuszek, bo można ręce do kieszeni włożyć i udawać że coś się robi
Ulkaaa 2013-11-22 15:15:24
Jakie 2300, komu i gdzie, chyba dla zastępcy kierownika, bo kadra podstawowa ma 1600 brutto, (i to jest najniższa krajowa), chyba Ty na innym świecie żyjesz...
ddd 2013-11-23 14:07:34
widziałeś umowe? podstawy mamy 2000 brutto, + 300 premii absencyjnej
realista 2013-11-23 15:35:03
Mogę się założyć że już jeden z drugim siedzą w komputerku i zastanawiają się jak tu nas orżnąć na kasiorę żeby nie wyszło nam za dużo za październikowe i listopadowe nadgodziny oraz setki. Tak samo jak z premią akordową. Myślicie że czemu nie ma już wywieszki z premią? Ponieważ jak nie orżnął na nadgodzinach to na premiach.
Ulkaaa 2013-11-23 19:58:09
Nie wiedziałam Twojej umowy, piszemy chyba o dwóch różnych kwestiach, ja mam na myśli umowę kasjerki w Białymstoku, a premia 300zł była raz na 3 miesiące, teraz premia ta zależy od kierownictwa, ale na pewno nie 300zł.Żadnych nadgodzin nie ma, setek tak samo..
mundry 2013-11-23 21:08:55
Jakbyś umiała czytać to byś wiedziała że forum to jest na temat Magazynu Stokrotki w Teresinie, a nie sklepu w Białymstoku
piker 2013-11-26 12:40:18
niech tylko sprobuja cos uciac to na swieta sami beda tyrac bo kazdy na zwolnienie ucieknie
wsc 2013-11-26 18:43:47
widzieliscie grafik na Grudzien propozycja od 5do 16 albo od 12 do 24 chyba ich (usunięte przez administratora) ,zobaczymy ile ludzi pójdzie na L4 wtedy będzie zabawa.sami będą kierownicy tyrac razem z dyrektorkiem......
ktoś 2013-11-27 22:16:34
wiadomo, że na święta będzie więcej godzin, odpoczniemy mam nadzieję w styczniu
zwierz 2013-11-27 22:19:42
możne Cie stać na to żeby iść ba L4, ja muszę wykarmić dzieci i ich ubrać. 230 drogą nie chodzi. odejmij sobie jeszcze 80% płatne za L4 i już masz po du.e kolejną kasę
pracownik 2013-11-28 15:05:27
Weźcie się niby pracownicy w końcu do pracy a nie jak nikt nie widzi to się po kontach chowacie, oni wszystko widzą, potem będziecie mieli pretensje że wam coś ktoś obciął, jak wam się nie podoba to uczyć się języków i spadać chyba że co drugi jest przygłupi... Z pracą w Polsce ciężko wszyscy dobrze o tym wiemy. Jeżeli wy w ciula walicie to my w (usunięte przez administratora) dostajemy tak naprawdę i jak pójdziecie na L4 to nas ukaracie a nie kierownika jednego z drugim czy dyrka więc albo się wam chce pracować i pracujecie albo nie... t jest dystrybucja w tym nigdy nic nie wiadomo do końca. Ogarnijcie się!!!
qwerty 2013-11-28 16:07:10
Jak jesteś taki lub taka mądra to napisz to po angielsku a nie kogoś na naukę wysyłasz. I jakim prawem kogoś osądzasz i twierdzisz że jest przygłupi ? Twój post świadczy tylko i wyłącznie o poziomie Twojej inteligencji, a czytając go widać że nie masz dosyć wysokiego wskaźnika IQ.
pracownik 2013-11-28 17:05:41
"Dość wysokiego wskaźnika IQ" na bycie dyrektorem napewno lecz na kierownika już się nadaje... Nie znasz mojej inteligencji i też nie masz prawa jej osądzać... Szkoda na was czasu... Na forum firmy TRADIS posty były identycznie żenujące jak wasze...
pracownik 2 2013-11-28 17:37:13
Wszędzie trzeba pracować , praca w dzisiejszych czasach to priorytet i trzeba ją szanować.
Oczywiste ,że znajdzie się garstka ludzi ,którzy będą tylko narzekać ,jak to jest ciężko i jak to oni nie są wykorzystywani...Ale przecież nikt jeszcze nie upadł na głowę ,żeby płacić za bezczynność ,bądź też kręcenie się po magazynie.Praca fizyczna ,to praca fizyczna i to tylko od nas zależy czy jesteśmy w stanie podołać i czy nasz organizm jest w stanie sprostać narzuconemu tempu...
W dzisiejszych czasach pracując jako magazynie ,a chcąc zarobić ,trzeba się narobić. Jeżeli ktoś nie jest w stanie ,to może powinien poszukać czegoś innego ?
jijij 2013-11-29 15:10:36
Garstka ludzi to nie narzeka na prace a reszta ma pelne prawo czuc sie zle traktowanym przez tych pajacow.Nie wyrabiamy sie to nam pomozcie wezcie paleciaki i pokazcie jacy dobzi jestescie bo wedlug was wszystko da sie zrobic to pokazcie to siedzac w biurze marnujecie sie,widac ze dzieki waszej pracowitosci i ogarniecia na magazynie byscie wyciagali kosmiczne premie za swoja prace.
Taka zagadka wiecie ktore wypowiedzi napisane sa przez naszych wspanialych kierownikow??
hehe zal mi tych pajacow
qwerty 2013-11-29 16:58:30
Czemu nie napisałaś tego po angielsku ? Zabolała moja ocena ? To po co osądzasz innych ?
wielka wlochata pała 2013-11-30 22:03:00
smiac mi sie chce,wszyscy narzekacie,na zarobek,na ilosc godzin,nie pasuje to pod posredniak w socho lub do parku od gimnazjalistow na piwko sepic,jestem nowym pracownikiem,duzo widzialem i tu tez widze ze nie jest lajtowo,ale tu jest polska,tu sie ciezko pracuje i pije,jak wam sie nie podoba to wypierdzielac w podane powyzej miejsca,oceniam firme na celujacY:
ktoś 2013-11-30 23:46:52
Zgadzam się w całości.Tez pracuję od paru dni a w życiu już nie jedno widziałem.Tak zle piszą /gdzie by nie pracowali/tylko szczawiki którzy nie znają życia i oni nigdy nie będą dobrymi pracownikami i wszędzie będzie im zle.To wszystko wynika z domu w którym się mieszka.
IQ 2013-12-01 01:24:17
A ja nie zgadzam się w ogóle. Mówisz że szczawiki nie znają życia? Powiem ci jedno życie nie polega na ciągłym zapier***niu w gułagu po 10 godzin. Albo jesteś w robocie albo w domu zmęczony pracą . A gdzie skąd wziąć pieniądze i czas na założenie rodziny albo na wychowywanie dzieci w tym kraju. Własnie przez takich jak ty mało inteligentów którzy dają sobią pomiatać tutaj jest jak jest i nie jesteśmy traktowani jak ludzie tylko cyferki w komputerze. Mówisz że pracujesz to kilka dni, aha, to zobaczymy co powiesz po 2-3 miesiąc z paleciakiem przerzucając po kilka ton dziennie przez 10 godzin i gdy będą ci mówić że cały czas za niska norma.
xxx 2013-12-02 16:16:20
Jak przyjmowałam się do pracy to miałam powiedziane ,że pensja 2000zł brutto + 300 absencyjnej|+ 600zł wydajnościowej, nikt mi o żadnych normach nie wspomniał,że będzie ona rosła do nie osiągalnej do zrobienia liczby. Czy to jest w porządku!!!!
Każdy pracuje tak jak umie najlepiej,nigdzie nie ma takiej normy!!!!!!!
mati 2013-12-03 13:53:29
jakie beda talony w stokrotce na swieta wiecie???
Zostaw swoją opinię o Stokrotka - Teresin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka