logo Stokrotka

Stokrotka

Teresin

Opinie o Stokrotka

bob 2013-11-15 15:58:33
DACIE NAM W KOŃCU PRACOWAĆ PO 8 GODZIN ?
inteligent 2013-11-15 22:19:41
dadzą pracować po 8h ale za 3lata, jak się firma rozkręci ;)
Ulkaaa 2013-11-17 13:51:02
Paczki dla dzieci owszem, ale jakie 900zł bonów, dla kogo?? i gdzie bo ja pracuje ponad 5 lat i takich jeszcze nie widziałam....
mmm 2013-11-18 17:15:13
MIAŁO BYĆ PO 8 GODZIN, A ZNOWU JEST CODZIENNIE PO 10, PANIE WIELKI DYREKTORZE JAK COŚ OBIECUJESZ TO MOŻE SIĘ TEGO TRZYMAJ A NIE ROBISZ Z LUDZI (usunięte przez administratora)
Fiona 2013-11-20 12:53:15
Praca lekka, dobrze płatna. Z kierownikiem można się dogadać. Codziennie 8 godzin. Bajaaa :)
Jedna osoba pomaga drugiej, cóż można chcieć więcej?
Ulkaaa 2013-11-20 18:50:56
A o czym Ty piszesz jakie 8h, codziennie 10 albo jeszcze lepiej, i ciągle nic się nie podoba!!No i bardzo dobrze płatna najniższa krajowa + premia ( oczywiście jak jest).....
Pracownik 2013-11-20 21:01:46
Oni piszą to po to by innych irytować. Sami zapierdzielają po 10 godzin, tyle tylko że są to ludzie którym frajdę sprawia takie podburzanie innych - stąd takie wpisy.
ktoś 2013-11-22 09:04:34
fakty - fakty są takie że 10 tek jest coraz mniej, wysoki skład praktycznie już nie pracuje po 10H, kontrola rzadko, najgorzej ma kompletacja ale jest już tego dużo mniej raz zostają jedni raz drudzy. najgorzej ma wysyłka dział który kuleje, ale widzę że zaczynają szkolić innych..
dyro 2013-11-22 09:06:53
2300 podstawy to najniższa krajowa + premia ?? no to gratuluję wiedzy! zaraz zaraz może my jesteśmy w Irlandi ???
Dyrektor 2013-11-22 11:23:17
i jak robole, podoba się grafik na grudzień ?
Pracownica 2013-11-22 14:29:38
Za najniższą krajową to tylko przyjść do pracy założyć fartuszek, bo można ręce do kieszeni włożyć i udawać że coś się robi
Ulkaaa 2013-11-22 15:15:24
Jakie 2300, komu i gdzie, chyba dla zastępcy kierownika, bo kadra podstawowa ma 1600 brutto, (i to jest najniższa krajowa), chyba Ty na innym świecie żyjesz...
ddd 2013-11-23 14:07:34
widziałeś umowe? podstawy mamy 2000 brutto, + 300 premii absencyjnej
realista 2013-11-23 15:35:03
Mogę się założyć że już jeden z drugim siedzą w komputerku i zastanawiają się jak tu nas orżnąć na kasiorę żeby nie wyszło nam za dużo za październikowe i listopadowe nadgodziny oraz setki. Tak samo jak z premią akordową. Myślicie że czemu nie ma już wywieszki z premią? Ponieważ jak nie orżnął na nadgodzinach to na premiach.
Ulkaaa 2013-11-23 19:58:09
Nie wiedziałam Twojej umowy, piszemy chyba o dwóch różnych kwestiach, ja mam na myśli umowę kasjerki w Białymstoku, a premia 300zł była raz na 3 miesiące, teraz premia ta zależy od kierownictwa, ale na pewno nie 300zł.Żadnych nadgodzin nie ma, setek tak samo..
mundry 2013-11-23 21:08:55
Jakbyś umiała czytać to byś wiedziała że forum to jest na temat Magazynu Stokrotki w Teresinie, a nie sklepu w Białymstoku
piker 2013-11-26 12:40:18
niech tylko sprobuja cos uciac to na swieta sami beda tyrac bo kazdy na zwolnienie ucieknie
wsc 2013-11-26 18:43:47
widzieliscie grafik na Grudzien propozycja od 5do 16 albo od 12 do 24 chyba ich (usunięte przez administratora) ,zobaczymy ile ludzi pójdzie na L4 wtedy będzie zabawa.sami będą kierownicy tyrac razem z dyrektorkiem......
ktoś 2013-11-27 22:16:34
wiadomo, że na święta będzie więcej godzin, odpoczniemy mam nadzieję w styczniu
zwierz 2013-11-27 22:19:42
możne Cie stać na to żeby iść ba L4, ja muszę wykarmić dzieci i ich ubrać. 230 drogą nie chodzi. odejmij sobie jeszcze 80% płatne za L4 i już masz po du.e kolejną kasę
pracownik 2013-11-28 15:05:27
Weźcie się niby pracownicy w końcu do pracy a nie jak nikt nie widzi to się po kontach chowacie, oni wszystko widzą, potem będziecie mieli pretensje że wam coś ktoś obciął, jak wam się nie podoba to uczyć się języków i spadać chyba że co drugi jest przygłupi... Z pracą w Polsce ciężko wszyscy dobrze o tym wiemy. Jeżeli wy w ciula walicie to my w (usunięte przez administratora) dostajemy tak naprawdę i jak pójdziecie na L4 to nas ukaracie a nie kierownika jednego z drugim czy dyrka więc albo się wam chce pracować i pracujecie albo nie... t jest dystrybucja w tym nigdy nic nie wiadomo do końca. Ogarnijcie się!!!
qwerty 2013-11-28 16:07:10
Jak jesteś taki lub taka mądra to napisz to po angielsku a nie kogoś na naukę wysyłasz. I jakim prawem kogoś osądzasz i twierdzisz że jest przygłupi ? Twój post świadczy tylko i wyłącznie o poziomie Twojej inteligencji, a czytając go widać że nie masz dosyć wysokiego wskaźnika IQ.
pracownik 2013-11-28 17:05:41
"Dość wysokiego wskaźnika IQ" na bycie dyrektorem napewno lecz na kierownika już się nadaje... Nie znasz mojej inteligencji i też nie masz prawa jej osądzać... Szkoda na was czasu... Na forum firmy TRADIS posty były identycznie żenujące jak wasze...
pracownik 2 2013-11-28 17:37:13
Wszędzie trzeba pracować , praca w dzisiejszych czasach to priorytet i trzeba ją szanować.
Oczywiste ,że znajdzie się garstka ludzi ,którzy będą tylko narzekać ,jak to jest ciężko i jak to oni nie są wykorzystywani...Ale przecież nikt jeszcze nie upadł na głowę ,żeby płacić za bezczynność ,bądź też kręcenie się po magazynie.Praca fizyczna ,to praca fizyczna i to tylko od nas zależy czy jesteśmy w stanie podołać i czy nasz organizm jest w stanie sprostać narzuconemu tempu...
W dzisiejszych czasach pracując jako magazynie ,a chcąc zarobić ,trzeba się narobić. Jeżeli ktoś nie jest w stanie ,to może powinien poszukać czegoś innego ?
jijij 2013-11-29 15:10:36
Garstka ludzi to nie narzeka na prace a reszta ma pelne prawo czuc sie zle traktowanym przez tych pajacow.Nie wyrabiamy sie to nam pomozcie wezcie paleciaki i pokazcie jacy dobzi jestescie bo wedlug was wszystko da sie zrobic to pokazcie to siedzac w biurze marnujecie sie,widac ze dzieki waszej pracowitosci i ogarniecia na magazynie byscie wyciagali kosmiczne premie za swoja prace.
Taka zagadka wiecie ktore wypowiedzi napisane sa przez naszych wspanialych kierownikow??
hehe zal mi tych pajacow
qwerty 2013-11-29 16:58:30
Czemu nie napisałaś tego po angielsku ? Zabolała moja ocena ? To po co osądzasz innych ?
wielka wlochata pała 2013-11-30 22:03:00
smiac mi sie chce,wszyscy narzekacie,na zarobek,na ilosc godzin,nie pasuje to pod posredniak w socho lub do parku od gimnazjalistow na piwko sepic,jestem nowym pracownikiem,duzo widzialem i tu tez widze ze nie jest lajtowo,ale tu jest polska,tu sie ciezko pracuje i pije,jak wam sie nie podoba to wypierdzielac w podane powyzej miejsca,oceniam firme na celujacY:
ktoś 2013-11-30 23:46:52
Zgadzam się w całości.Tez pracuję od paru dni a w życiu już nie jedno widziałem.Tak zle piszą /gdzie by nie pracowali/tylko szczawiki którzy nie znają życia i oni nigdy nie będą dobrymi pracownikami i wszędzie będzie im zle.To wszystko wynika z domu w którym się mieszka.
IQ 2013-12-01 01:24:17
A ja nie zgadzam się w ogóle. Mówisz że szczawiki nie znają życia? Powiem ci jedno życie nie polega na ciągłym zapier***niu w gułagu po 10 godzin. Albo jesteś w robocie albo w domu zmęczony pracą . A gdzie skąd wziąć pieniądze i czas na założenie rodziny albo na wychowywanie dzieci w tym kraju. Własnie przez takich jak ty mało inteligentów którzy dają sobią pomiatać tutaj jest jak jest i nie jesteśmy traktowani jak ludzie tylko cyferki w komputerze. Mówisz że pracujesz to kilka dni, aha, to zobaczymy co powiesz po 2-3 miesiąc z paleciakiem przerzucając po kilka ton dziennie przez 10 godzin i gdy będą ci mówić że cały czas za niska norma.
xxx 2013-12-02 16:16:20
Jak przyjmowałam się do pracy to miałam powiedziane ,że pensja 2000zł brutto + 300 absencyjnej|+ 600zł wydajnościowej, nikt mi o żadnych normach nie wspomniał,że będzie ona rosła do nie osiągalnej do zrobienia liczby. Czy to jest w porządku!!!!
Każdy pracuje tak jak umie najlepiej,nigdzie nie ma takiej normy!!!!!!!
mati 2013-12-03 13:53:29
jakie beda talony w stokrotce na swieta wiecie???
shd 2013-12-03 16:50:33
Gratuluje wypowiedzi Pawełku:)
afe 2013-12-03 17:57:07
Zaczniemy intenswynie pracować jak zaczniesz ładnie wymiawiać lierke "Rrrrrr" :)
twelfe 2013-12-03 18:16:19
talony będą w kształcie prostokąta
kaczka 2013-12-04 17:54:09
bendą papierowe ale ty bendziesz musial kierownikom pod biurko wlezć
stokrotka 2013-12-05 21:39:13
dziś odebraliśmy paczki dla swoich pociech,ha ha ha ha ha,3 batony,żelki,gumy,wafelki,ptasie mleczko,zal dla nas pracowników ale dzieci się ucieszą bo nie wiedza jak my tyramy w tej firmie,plecy się łamią,nogi bolą ale nadal mala norma a pracy dużo i 10 godzin,no żarty.to nie jest narzekanie tylko po prostu bezradność i brak siły.
qwerty 2013-12-05 23:41:03
a co byś chciał w paczce znaleść? kawior i szampana?Jakby złoto wsadzili to byś napisał ze malo go było. Coza mentalnosć polaczka robaczka
Rektrak na kwicie 2013-12-06 09:21:36
50 zł bonu talonu czy jak to zwał? Lepiej rozsmieszyc nas nie mogli
Podoba mi sie zachowanie kilku osób, bo nie przyjeły takiej kwoty
xxx 2013-12-08 21:14:19
Zobacz co inne firmy dostają w paczkach dla dzieci. 50 zł bony-w buty sobie wsadźcie.
paco 2013-12-09 08:15:57
oddajmy te talony PANU DYREKTOROWI(usunięte przez administratora). pozdrawiam całą kadrę kierowniczą oby tak dalej panowie,jeszcze trochę i sami będziecie(usunięte przez administratora) w tych alejkach powodzenia
loli 2013-12-09 17:42:50
dyrek nawet nie wychodzi ze swojej nory bo ciekawe ile on talonów dostał??
Pracownik 2013-12-16 18:39:26
No teraz nowy dyro dopiero gania kierowniczków i liderów. Wychodzi na halę i interesuje się tym co się dzieje między regałami i na dokach, czego nie można powiedzieć o poprzedniku. Jednak jego zainteresowanie tematem pracy na magazynie odbija się na pracownikach źle, bo kierownictwo biega jak popażone i wymyśla coraz to nowe dziwne akcje. szczytem techniki jest jak każdy każe robić coś innego. Pierwszy to, drugi tamto, a trzeci jeszcze co innego po czym ten pierwszy ma już powód żeby się przyczepić bo nie robi się tego co kazał. Istny dom wariatów w którym na kilkuset pracowników są czynne TRZY ubikacje, bo SODEXO podobno wystawia DUZE faktury. Panie dyrektorze, przy tylu pracownikach niestety takie uszkodzenia jak i zapchania kanalizacji niestety występują i nie da się ich uniknąć. Najłatwiej pozamykać WC, wtedy problem przestaje istnieć :)
Żenada - HOLDINGU nie stać na naprawę i przepchanie kilku pisuarów i sedesów :)
pik 2013-12-17 16:05:04
dobrze że go zwolnili
afromen 2013-12-21 16:49:09
Dlaczego zmieniają nam derektora?
Pracownik 2013-12-23 19:24:17
(usunięte przez administratora) Strachu nie wywołasz, a na szacunek takim zachowaniem sobie nie zapracujesz !!!
Może musisz brać MELISĘ :)
Wołek 2013-12-28 11:47:39
Czesc moi mili co nowego w pracy?
Jak wiecje mjalem wypadeg.
Mam wczons muzgu i nie wjem kjedy wruce.
Napiscie mi co nowego slychac
pracuś 2013-12-28 12:33:17
wróć lepiej trepie do szkoły
lala 2013-12-29 12:24:36
siema. pracuje w stokrotce od polowy czerwca i.. dobrze mi tu gdzie jestem. dobra pensja. wyplacaja nadgodziny. o ile dobrze wykonujesz swoja prace i osiagasz norme kierownictwo sie nie czepia. bony byly. nikt nie dostal 5 dych.. srednio 280. ci, ktorzy mniej zarabiali wzieli po 360 i tu mam foch bo nierobom dali wiecej niz tym ktorzy zapierdzielaja.. szanuje swoje miejsce pracy i polecam osobom ktore rozumieja pojecie pracy akordowej..
zzzz 2013-12-29 16:23:24
ktura zmiana
ffsd 2013-12-29 19:13:28
a podstawie art. 232 k.p. pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych, nieodpłatnie, odpowiednie posiłki i napoje, jeżeli jest to niezbędne ze względów profilaktycznych. Treść tego artykułu została rozwinięta w rozporzadzeniu z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. Nr 60, poz 279 z późń. zm). Na podstawie tego rozporządzenia pracodawca jest zobowiąany zapewnić pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych nieodpłatnie: 1) posiłki wydawane ze względów profilaktycznych w formie jednego dania gorącego, 2) napoje, których rodzaj i temperatura powinny być dostosowane do warunków wykonywania pracy. Jeżeli pracodawca nie ma możliwości wydawania posiłków ze względu na rodzaj wykonywanej przez pracownika pracy lub ze względów organizacyjnych, może zapewnić w czasie pracy: 1) korzystanie z takich posiłków w punktach gastronomicznych, 2) przyrządzanie posiłków przez pracownika we własnym zakresie z otrzymanych produktów. Określenia miejsc pracy na których pracownicy ze względu na wyższy wydatek energetyczny powinni otrzymywać nieodpłatnie napoje i posiłki profilaktyczne dokonuje pracodawca w porozumieniu w porozumieniu z zakładowymi organizacjami związkowymi, a jeżeli u danego pracodawcy nie działa zakładowa organizacja związkowa określa je pracodawca po uzyskaniu opinii przedstawicieli pracowników. W identyczny sposób ustala się sposoby wydawania tych posiłków. Jak wynika z § 3 owego rozporządzenia pracodawca jest zobowiązany zapewnić posiłki pracownikom wykonującym prace: 1) związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 2000 kcal (8374 kJ) u mężczyzn i powyżej 1100 kcal (4605 kJ) u kobiet, 2) związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane w pomieszczeniach zamkniętych, w których ze względów technologicznych utrzymuje się stale temperatura poniżej 10oC lub wskaźnik obciążenia termicznego (WBGT) wynosi powyżej 25oC, 3) związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i powyżej 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, wykonywane na otwartej przestrzeni w okresie zimowym; za okres zimowy uważa się okres od dnia 1 listopada do dnia 31 marca.

Więc ciągniecie paleciaka na mięsie bądż warzywach się nie zalicza ?

Pozdrawiam.

Zostaw swoją opinię o Stokrotka - Teresin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka