Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Spina

Czemu Czosnek lapiac kogos na zlodziejstwie odpuszcza mu??? O co tu chodzi?? Ale tak to jest jak pracuje sie cala rodzina.... Caly magazyn o tym huczy czemu R.R nic z tym nie robi...

szwagier
@Spina

Toc to też podobno rodzina...

zssr

A ja się pytam panów kierowników kiedy skończy się praca po 10 godzin? Zaczyna mnie to wku..iać i jak tak dalej będzie to najbliższe święta będziecie mieli tyle kwitów że sami będziecie składać bo my będziemy odpoczywać bo ciężkim zapie..lu jaki tu jest.

nn

Taką mamy teraz kadrę w tym naszym Teresinie . Coraz większa porażka tej firmy .

ss
@zssr

Zgłoście to do PIP to będzie koniec z tą firmą

weronika
@zssr

niestety dychy nigdy się nie skończą .... ale przyznam ze pomysl z kwitem mi sie podoba w koncu ci co chodza na zwolnienia ciagle pracuja i nic im nie robia, dlaczego ? bo lepiej miec kogos niz nie miec nawet przez pol miesiaca

zmęczoa
@weronika

Trzeba zrealizować pomysł z kwitem , niech sami sobie składają . Nic za kwity nie robią bo brakuje ludzi .

pip

A gdzie jest pai kierownik ? p . kierownik magazynu dał jej drugą szansę a ona co .Musi być dobra w innych sprawach .

Mam jedno pytanie do naszej dyrekcji : poco nam w Teresinie taka pani zwana personalną jak ona nigdy niema czasu dla pracowników większość czasu przesiedzi u kierownika administracji albo przestoi na papierosie ( na plotkach ).

Urząd Pracki
@pracownik

Znalazłeś juz prace ? :)

P.T.S

Śmieszą mnie te wasze opinie jak tak patrzę na to, jak w oczy to ziomek, a jak za plecami to ku...

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

oxi

masz przykład kierownika zmiany , średni w kompletacji dobry wózkowy ale kierownik -porażka (widocznie skończyły im się typy) trzeba być rudym i to wystarczy na awans.

Ta widziałeś studenta w stokrotce? Haha chyba na zakupach haha

prawda

Dlaczego rektrakarze na zmianie P.P jak przychodzą na setki muszą pikować? Do tego jeszcze jest ultimatum że jak nie wyrobisz 100 w pikingu to na setki nie mozesz przyjśc. No śmiech na sali. Może kaczka intelektem nie błyszczała ale za jego rządów tak nie było...Chyba trzeba odwiedzic kierownika magazynu ciekawe czy o tym wie? bo na innym zmianach tak niema ...

Rr
@prawda

Pań PP musi się wykazać a że brak mu doświadczenia co miał AK to próbuje pod presją coś zdziałać . ( Rude to wredne )

Rr
@prawda

Do kierownika magazynu niema po co iść PP chodzi tam cały czas dlatego wygryzł AK bo on taki nie był .

Oxi
@prawda

Jeszcze niedawno sam kompletował i ledwo 40 na godzinę miał a teraz Wielki kierownik.śmiech na sali kto go tam wepchnął?

ona

Wielcy podrywacze na magazynie w Stokrotce, szczególnie retrakarze: wieśniaki, zero intelektu co potrafią gadać tylko o dymaniu i chlaniu, ciekawe co na to ich żony w domach?

Dariusz

ludzie uciekajcie z tej firmy - robaki was zjedzą w trakcie pracy - syf i kiła się ostatnio zrobiła trzeba poinformować sanepid tylko to że to nie będzie takie proste bo sanepid jest na układach z firmą i dostają mieso rzekomo przeterminowane czytac AZOREK. Kiedyś słyszałem jak personalna rozmawiała na fajce że nic nam nie zrobią bo dostają jakieś mieso i wedliny a Azorkiem opiekuje się babka z Sanepidu. Wilk syty (Azorek) owca cała (Magazyn). To gruba sprawa...

TTTTTT

Dzisiejsza sytuacja która miała miejsce to już żenada, jedna z pracownic zwrotów UP, nasyła swojego męża żeby pobił chłopaka na oczach ludzi wychodzących z pracy. Nam nadzieje, że kierownictwo zareaguje na ta sytuacje i Urszulka zostanie ukarana. A pobity kolega zrobi co trzeba i zgłosi sprawę na policje, kamery są i świadków też ma nie mało.

Www
@TTTTTT

Sam się prosił to wkoncu dostał Szkoda tylko że przy kamerach bo teraz dziewczyna może mieć problemy Jakoś nikomu chłopaka nie było szkoda Dostał na co zasłużył

DCT
@Www

I oby ją ukarali takie sytuacje nie powinny mieć miejsca na terenie zakładu

CDT
@DCT

Ukarzą bo nie są bezkarni.Naruszenie nietykalności cielesnej grozi więzieniem a na pewno będzie udowodnione.Naganianie do popełnienia tego czynu również jest przestępstwem.

awatar
@DCT

a niby czemu maja U.P ukarac ? ona cokolwiek mu zrobiła? czy wy tez powinniscie byc ukarani za to ze was maz zona czy kto kolwiek cos zrobił? a chłopaka nikomu nie jest szkoda. chyba na policje nie pojdzie z psami sie nie gada to jego słowa. wiec nieh M.M nie bedzie hipoktyrom.

hh
@awatar

a powinnien iść, ona jest winna jakby nie podpuściła mężulka to by nic nie było mogła to inaczej załatwić.

qaz

na zmianie R.R to paru chłopaków jest niezle zboczonych.

Czyżby to pani pseudo personalna odpowiadała , już dużo razy pisała .ciekawe jaką premie ma za to ?

Przecież ona nic innego nie robi więc ma czas , chyba że faja z końskim łbem albo wyjazd z Marcunkiem w siną dał .

Brak ludzi do pracy na tym magazynie , nikt tu już nie chce pracować i z tego powodu takie opóźnienia mają . I dobrze niech zamkną ten burdel sami albo sanepid im pomoże bo w takich warunkach przechowywać żywność to skandal .

ixi
@pracownik

Wizyta sanepidu naprawdę jest bardzo potrzeba w tym magazynie bo robactwo które wychodzi z przeterminowanego towaru jest już na całym magazynie . Larwy pełzają po słoikach z przetworami , po słodyczach a mole latają nawet w biurach . Nawet po skrzynkach w które wkładane jest później mięso są robaki . Więc życzę smacznego .

konin

mówi się w magazynie że przenoszą nasz bur..l do Konina? Kierownik ten co na górze siedzi coś tak gadał trzeba spier.alc :D :D :D

QWSXD

ile mozna zarobic przez agencje w stokrotce i czy zapewniajom dojazd z okolic zychlina bo do tesco zapewniajom i ile trzeba kartonow ułozyc aby miec prog wydajnosciowy by sie nieczepiali?.

phi

OOooooo nienienie!!!!!! W Navo nie potrzeba bydla ze Stokrotki!!!!!!

ghjk

Ludzie uciekajcie do Navo Orbico. Magazyn Stokrotki w Teresinie istnieje tylko do kwietnia informacja potwierdzona nie słuchajcie kierownicta bo ściemniają

stefa

Pracownicy magazynu w Teresinie chyba nie myślą .Palety z towarem przyjeżdżają w opłakanym stanie.Nikt tam nie potrafi układać towaru na paletach? Towar jest źle poukładany , wszystko z tych palet spada, krzywo, nie w takiej kolejności . Towar w jakichś popieprzonych skrzyneczkach , bez składu i ładu.Syf jakich mało. A ci kierownicy magazynu to na jaką cholerę tam są ?! Panowie kierownicy rowy kopać !!! Między pudłami z ciężkim żółtym serem jedna kostka masełka!!!!!??? Totalna bezmyślność.

piker
@stefa

No co się tak dziwisz? Wszystko na magazynie idzie na akord. nikt się nie będzie bawił w porządne układanie bo to strata czasu. Pretensje kieruj do kierowników, to oni za to odpowiadają. w magazynie są progi które musisz wyrobić, im wyższy próg tym większa premia. a płaca i tak nie jest adekwatna do wykonywanej pracy.

qazxsw

W tym zakładzie wszystkie chłopaki to buraki. Nic nie pomagajom, ja rozumiem ze norma itp ale jak widzom ze dziewczyna dzwiga ciezkie skrzynki czy te okropne napoje to mogliby pomoc albo wozkowi co czekajom z towarem i patrzom ale (usunięte przez administratora) ka do pomocy nieruszom. a juz podrywacze z nich ze hohoho ale sie chyba w lustrze nie widzieli a kobity z chłodni nie lepsze na mrozni siedzom i sobie jogurciki i serki pakujom a zeby sie zamienic z kims to zadne,, pewnie sie tam ladnie nabijajom z tych co na suchym robiom. jest mi przykro ze z takimi ludzmi pracuje i boje sie ze bede zmuszona odejsc bo długo tu nie wytrzymam.

nie uda wam sie ten spam! trzeba napisac wielkimi literami ze firma WYKORZYSTUJE LUDZI zeby kazdy kto tu wchodzj to widzial.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka