Opinie o Delikatesy Centrum w Poraj

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delikatesy Centrum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Poraj

Klient

Proszę uważać na Delikatesy w Olsztynku, nie wyobrażalne jest dla mnie jak Pani która pracuje na dziale mięsnych może sprzedać klientowi tak stare, obślizgłe i śmierdzące mieso. Wstyd!!! Kolokwialnie rzecz ujmując czysty zamach na ludzkie życie

@Klient

Tam nie tylko takie cuda wianki się dzieją... ;) ze 3 lata temu była awaria kanalizacji chyba, woda, a raczej (usunięte przez administratora) w w sklepie po kostki, sklep normalnie czynny, nikt nie zareagował. Skandal.

Klient

Jestem klientem Delikatesów w Zgierzu przy Gałczyńskiego obsługa jest fajna co innego mogę powiedzieć o kierowniczce tego sklepu ona traktuje tych pracowników jak gestappo współczuje tym pracownikom że muszą pracować z taką kierowniczką. Niedawno odradziłem pracę w tej firmie znajomym. Dziwie się że ci mili ludzie są w stanie pracować z takim kierownikiem na ich miejscu odszedłbym bo praca w takiej atmosferze to utrata zdrowia.

Marian

Witam.Ktos cos mogl by powiedziec mi o nijakim Witoldzie Puku gosc robil kariere w Biedronce a obecnie probuje w Delikatesach Centrum w Kujawsko-Pomorskim.pozdrawiam

Mia7272

Pracowałam w Delikatesy Centrum bardzo krótko już parę lat temu. Powiem jedno nigdy bym już tam nie chciała pracować. Kierowniczka była najgorszą osobą jaka nam sie przytrafiła. Zastępca kierowniczki nawet była w porządku. Pracownicy hmm...jedni byli w porządku a inni donosili kierowniczce na Ciebie. Na stanowisku mięsnym była taka jedna pracownica co donosiła kierowniczce na Ciebie ale już jak gadała z Tobą to kierowniczka jest ta zła. Nazwaliśmy ją "gumowe ucho" bo co usłyszała zaraz leciała do kierowniczki. Jak wiem już tam nie pracuje tak samo jak to okropna kierowniczka. Ogólnie praca w Delikatesy Centrum okropna. Wymagają od Ciebie o wiele za dużo a zero premii. Ciągle tylko pośpiech stres i nerwy. Jesteś na kasie źle jesteś na sklepie źle zajmujesz się towarem źle jesteś na wędlinach źle. Nie wiem co pracownik musi robić żeby było dobrze ale co nie zrobiłam lub ktoś inny to było zawsze źle. Bardzo negatywnie oceniam tam pracę i nigdy w życiu bym nie chciała tam wrócić. Praca w Delikatesach Certum to jakaś wielka porażka. Nikomu nie polecam tam pracować.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Delikatesy Centrum.
Sasiad

W dniu dzisiejszym ok. 10 rano kupiłem dwa skrzydła indycze za prawie 7 zł w delikatesach centrum w Wołominie przy ul. Wileńskiej 61A. Po przyjściu do domu i rozpakowaniu okazało się, że skrzydła są lepiące., śmierdzące i obeschnięte . Ugotowałem dla psa. NIGDY WIĘCEJ ALE TO NIGDY NIE KUPIĘ MIĘSA ANI WĘDLINY W TYM SKLEPIE. Choćbym miał jeździć do Szczecina- to słowa klasyka .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

mala mi
@Sasiad

psu ugotowales stare jedzenie? zal mi ciebie

Gabriela

Cześć, czy orientujecie się może czy aktualnie można wysyłać swoje CV do Delikatesy Centrum i liczyć na pozytywne rozpatrzenie? Chciałabym się po prostu dowiedzieć czy w najbliższym czasie jest jakaś szansa na zatrudnienie w firmie. Ktoś coś wie o tym?

Renifer
@Gabriela

Szczerze w to wątpie. Potrzebowali u nas w trzech filiach Delikatesów,straszne braki kadrowe mieli. Wysłałam swoje cv i byłam na rozmowach. To było pół roku temu i w ostatnim czasie też. Do tej pory zero odzewu,a w jednym sklepie to byłam potraktowana jak zło konieczne. Pomimo tego,że pracowałam już wcześniej w Delikatesach tylko gdzie indziej i u innego właściciela. Jeśli nie masz znajomości u kierownictwa to możesz tak czekać i czekać. A jak się dostaniesz i nie przytakujesz kierowniczce i rejonowym to poprostu nie przedłużają ci umowy,nawet o tym nie informując,że już nie będziesz pracować. Może u ciebie będzie inaczej,próbuj. Ale nie spodziewaj się rewelacji ani w pracy ani w płacy. Powodzenia

klient

witam . delikatesy centrum w Zgorzelcu ul ,Poniatowskiego 23a NIE POLECAM kolejka długa do jednei kasy choc pracownicy są ordynarne oddzywanie sie pracownikow do klienta i wiele wiele negatywnych opinii do personelu

Klikent

Chodzę już od lat do delikatesy ale już ile można może ktoś za to odpowiada inne ceny na Półce inne na paragonie jak by się klijent uparł to by musiały oddać różnice i to nie mała skoro wisi duża cena bez żadnej daty 9,99 a na kasie 27,99 to chyba jest spora różnica pozdrawiam i mysle ze ktoś się za to weźmie

Potrzebuje pilnie numer do kadr albo do jakiegoś biura z firmy delikatesy centrum, każdy numer na internecie nie działa albo po prostu po 2 sygnałach mnie rozłącza. Do swojej byłej kierowniczki nie mam nawet co dzwonić bo jak ostatnio potrzebowałam jakoś dokument to mnie po prostu zlała. I mam jeszcze jedno pytanie, myślicie że na oświadczenie o dochodach będę długo od nich czekać?

Klientka

Delikatesy centrum zakpiły sobie z klientów oferując promocje "OŻEŻ CO ZA NOŻE"większość zakupów robiłam w delikatesach tylko po to żeby mieć dużo punktów , ale od miesiąca w 4-ech okolicznych sklepach próbuje odebrać nóż i słyszę to samo: NIE MA! promocja się już skończyła moje punkty wyzerowane. Nigdy więcej zakupów w DELIKATESACH CENTRUM!!!!

Klientka

W Krzeszowicach na.ul. Floriana obsługa jest dramatyczna. Panie są bardzo nie miłe krzyczą na klientów, miny mają jakby obsługiwały za karę, zarówno na kasie jak i na stoisku mięsnym. Są Panie bardzo nie sympatyczne. I najgorsze jest to ze drugi klient na to patrzy. A druga sprawa to w większości działa tylko jedna kasa. Doprawić się kogoś na drugą kasę to masakra. Wogole Panie nie widzą albo nie chcą widzieć kolejki i stoi się, i stoi się. ... Lepiej coś z tym zrobić bo stracicie klientów.

Nowyyy

Koniec z robieniem zakupów w centrum. Sklepowe biorą dla siebie noze . Slyszlaam ,, odloz jeden noz dla kierowniczki,, a od miesiąca mowia ze nozy nie ma

Renifer
@Nowyyy

To nie tylko noże są dla pań sklepowych. Kierowniczki robią przeceny niby artykułów po terminie a same biorą dla siebie. Jedzą pokryjomu kanapki ,za które klient jak chce zjeść to musi kupić i zapłacić

Niestety

Ją również od miesiecy już 2 nie mogę doprosić się noży. zrobili umowę z klientem zbierajcie punkty odbierając za to noze których nie ma. Noze kosztują 1grosz Pani mówi że przyszło kilka ale już nie ma to co ją mam czekać jak im towar przychodzi czy akurat się uda może zostanie choć jeden dla mnie. Nie ma żartów zgłaszał sprawę do rzecznika praw konsumenta nie ma noży niech dadzą inną promocję za punkty np Bony na zakupy inaczej jest to przestępstwo i warto iść choćby nawet do sadu

@Niestety

Dzień dobry. Kiedy miesiąc temu pytałam o noze to nie było ,dzisiaj zapytałam Kiedy można odebrać to mi Pani powiedziała że do 20.01,to mówię poproszę w takim razie dziś, niestety nie ma powiedziała ekspedientka. To pytanie kiedy będą, nikt nie wie ale można odebrać we wszystkich sklepach ...bla bla bla . Mam wrażenie że obiecują coś czego nie mają, tylko po co ?? Nie wiadomo...

Ile jest zmian w Delikatesy Centrum?

Dwie

Witam. Czy w tym roku firma przewiduje paczki na święta dla dzieci i bony? Nawet tym na macierzyńskim???

Też jestem ciakawa

Gabriela

No i ja. Może jeszcze ktoś zechce udzielić nam tej informacji. Przyznam szczerze, że jestem nowa na forum, więc miałabym i inne pytania, dotyczące pracy w Delikatesach Centrum. Na jakiej podstawie jesteście tam zatrudnione? Od razu miałyście umowę o pracę?

Stokrotka
@Gabriela

Umowa jest. Najniższa krajowa, wyzysk na każdym kroku, straszenie dyscyplinarka.zero szacunku dla pracownika. Nie wolno chodzić na zwolnienie .praca w tej firmie to porażka

Centrala Delikatesy Centrom

Prosze panstwa od otwarcia waszego sklepu w Buszkowiczkach podkarpacie prsilem wszystkich pracownikow o sprowadzeniw tutoni kamel zulty i gilzy 500 obojetne z jakiej firmy i zbywano mnie do dzis odpowiedziami ze nima w chortowniach ze przekaze kierownictwo sklepu ze niemaja dostepu istna bzdura ja tez kiedys pracowalem w sklepach i sprowadzalo sie towar pod klijenta nawet pojedyncze sztuki .Wasi pracownicy nie dbaja o swoja firme wiec moze z waszej syrony nastapi jakas reaksja

Słownik
@Centrala Delikatesy Centrom

Kyrie Eleison! Słownik Panie SŁOWNIK!

Klient

Sklep Wejherowo od 10 dni nie mogę się doprosić o delikartę.

Mela

Nie miła obsługa wydają sklejone pieniądze z łaska obsługują w mordarce pani wydała mi 70 zł po 1zl 50 gr i podklejone 10 zł okropny ten sklep delikatesy centrum .

Panie z obsługi sklepu Mila teraz Delikatesy Centrum w Wołominie jak kogoś sobie upatrzą to chodzą krok w krok z klientem i go obserwują.Bezprawnie zaglądają do torebek osobistych bez żadnego udowodnienia. Dlaczego chodzą za upatrzonymi klientami skoro są kamery,na nagraniu przez kamery.Jeżeli się klienta podejrzewa to należałoby mu udowodnić a nie zaglądać do kieszeni i torebek oraz krzyczeć na klienta.

Klijent

Dnia 5.06.2020r przed godziną 17 w Delikatesach Centru w Polkowicach zapytałem o cenę ogórków gruntowych, przy kasie kasjerka odpowiedziała 4 zł za 1kg po sprawdzeniu paragonu zamiast 4zl za 1kg zobaczyłem 7zl 99gr za 1kg. Dla kogo idzie różnica

@Klijent

Może cena była z delikartą?

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Poraj

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Centrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delikatesy Centrum