Opinie o Delikatesy Centrum w Poraj

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delikatesy Centrum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Poraj

Klient

W Inowrocławiu na ul. Laubitza w dniu 5. 09.2022 w godzinach popołudniowych poprosiłam o zmielenie 0.5 kg. łopatki. Sprzedawczyni zważyła i wyszło 0.562 dkg. Po zmieleniu pozostało 0.48 dkg. Pytanie! Co się dzieje z mięsem pozostałym w maszynie. 10-11 klientów i Pani ma 1 kg. mięsa. Tak być nie powinno. Obsługa opryskliwa.

Prac

Nie polecam , regionalna nie ma własnego zdania jest podległa zastępczyni kierownika , na Basztowej w Z-ja nie ma kadry kierowniczej i nikt już tam nie chce przyjść przez Aśka... która jest zastępcą nic nie potrafiąca prócz wykładania towaru i chamskiego zachowania do pracowników i klientów . Praca nie jest zła ale atmosfera straszna. Nie polecam

Żaneta
@Prac

To tak jak we Włocławku. Kierownik i zastępca totalnie wyjęte z komiksu. Zero doświadczenia nic nie potrafią a regionalny zachwycony i zauroczony niekompetentnymi pracownicami. Że sklepu odeszło już 6 osób na L4 ale jak widać wszyscy są ślepi. Pozdrawiam

Kasjereczka
@Żaneta

Dokładnie jak Żaneta pisze, aż się płakać chciało. Dopiero po wymianie kierowniczki sklepu jest niebo a ziemia. Teraz jest fajna ekipa, skończyły się awantury, spiski i w końcu premie są. Nawet można zjeść w socjalu, bo jest w końcu czysto. Zgadzam się z Żanetą, że wszystko zależy od kierowniczki. Pozdrawiam gorąco!

Delikatesy nie przestrzegają prawa pracy !Przychodzisz do pracy na popołudnie do 22,15 a nastepnego dnia idziesz na 6,15

Na 6.15? Chyba żartujesz! U nas pracują dziewczyny od 5 bo sklep otwierają o 5.30 a bułeczki trzeba upiec

Ktoś

Dobrze że na sześć bo niektórzy mają 4 dni po12godz a później od 18 do 22

Aga

Ale to jest akurat w kwestii kierowniczki sklepu i nikt nie broni z nią o tym rozmawiać, a dodatkowo mamy infolinię i ja jak miałam taka sytuację, to zadzwoniłam, przyjechała pani z HR i się na sklepie poprawiło.

DC Pobiedziska nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Delikatesy Centrum.

Bardzo nie polecam tego sklepu. Nic tylko oszukują ludzi. Robią promocje na różne produkty a później towar nie jest dostarczany do sklepu, a na półkach wiszą inne ceny niż w rzeczywistości są. Mięso które jest sprzedawane wygląda na stare i śmierdzi. Pracownicy również są niemili.

Pracownik DC

Jeśli masz zgrana paczkę jak u nas w DC to fajnie się pracuje lecz zarobki w 2022 są tak (usunięte przez administratora) i zero doceniania przez dyrektorów prezesów śmiesznych i kierownika regionalnego a o awansie czy wyróżnieniu człowieka to nie ma mowy pracuje tam 9lat robię wszystko od kasy aż po pomoc kierownika a mam tyle samo płacone co osoba na kasje która tylko stoi i obsługuje wiec jeśli chcesz się awansować gdzieś dalej to w tej firmie nie ma mowy :) jeśli trafisz na spoko zespół to będziesz długo pracował jeździłem na inne sklepy pomagać to tam co się dzieje to jest tragedia kierowniczki zołzy i wymagają nie wiadomo czego bo ich ciskają z góry prezesi i pracownicy nic nie ogarniają

To tylko ja.
@Pracownik DC

Osoba na kasie tylko stoi i obsługuje.To może proszę się zamienić.

Klient

Witam,na sklepie Bohaterów Września brak klimatyzacji,pracownicy wyczerpani Kiedy ta firma zacznie szanować ludzi .. Trzeba to gdzieś zgłosić .

Sas

Bardzo proszę o interwencję na sklep w Inowrocławiu przy ulicy jak Emili Plater A także na ul.Narutowicza w oby dwóch sklepach pracownicy są niemili opryskliwi. A dzisiaj przy Emili Plater osoba co była na stanowisku piekarni i przy kasie Pani Karolina to wręcz chamskie Bardzo źle człowiek poczuł.

ktoś

Pracowałam w delikatesach i mili łącznie 6 lat ponad na 3 stanowiskach. Atmosfera u mnie w sklepie to było coś pięknego. Ale reszta? Pożal się Boże. Wyzysk człowieka za marne pieniądze. Zrób to zrób tamto a KR siedział tam gdzie mu było najlepiej. Nie było go tam gdzie był potrzebny na sklepie bez obstawy. Teksty typu musicie sobie same radzić to chyba nie są odpowiednie z ust osoby, która jest nad kierownikiem. KR i RDO tak zakłamane, że szok ale rączka rączkę myje :) Z całego serca NIE POLECAM pracy w tej firmie.

Czytam , te wszystkie komentarze, i nasuwa mi sie jedno. Ludzie to Wy tworzycie firmę , i jak tak narzekacie i psioczycie to tylko o Was źle świadczy nieważne czy to pracownik czy kierowniek !!Jeśli kierownik jest prostakiem to i takich ludzi przyjmuje , stąd taka obsługa.

Co wchodzi w socjal Delikatesy Centrum?

Ex pracownik

Nie wiem jak u innych ale w moich delikatesach w których pracowałam z socjali nie było nic.Nawet wodę kupowaliśmy za swoją kasę.

klijent

w Inowracławiu niejaki pracownik Krystian Jakuszko obsługuje klientów pod wpływem alkoholu prosiła bym o jakąś reakcje ze strony kierownika

Klientka i była pracownica

Ta firma jak widać nie liczy się z pracownikami. Chcesz pracuj a jak nie to nikt cię tu nie trzyma. Trzeba być odpornym psychicznie żeby wytrzymywać poniżanie i (usunięte przez administratora) w tej pracy. Pracowałam kiedyś w tej firmie ale tego było już za dużo dlatego odeszłam ponieważ nie mogłam wytrzymać tego poniżania. Zero szacunku i stres ciągły. Chyba nikt z zarządzających tą firmą nie interesuje się tym co się w tych sklepach robi. Odeszłam i czuję wielką ulgę bo teraz nikt mnie nie nęka psychicznie.

Angelika
@Klientka i była pracownica

Ponieważ piszą ludzie prawdę pracowalam i odeszlam klient ma prawo Cię obrażać A kierownicy nic z tym nie robią człowiek idzie do pracy bo chcę A nie żeby brał tabletki uspakajace Ludzie Kochani nie jesteśmy robotami ale w takiej atmosferze człowiek nie będzie pracował bo Cię wykończą psychicznie pozdrawiam.

@Angelika

Zgadzam się tam człowiek nie szedł do pracy z chęcią tylko z musu i jeszcze w nerwach wiem bo pracowałam i powiem ze pracować wszędzie trzeba ale musi być dobra atmosfera a nie jeden na drugiego patrzy jak na wroga

Aga
@ja

Atmosfera to chyba zależy od ekipy a nie firmy. Czyli sami to tworzycie

BAKTERIA

W dniu 30-04-2022 w punkcie handlowym w Wyszkowie przy ul. Centralnej została dopuszczona do sprzedaży nie ładnie pachnąca karkówka, która albo była żle przechowywana albo po prostu stara. Teraz rozumiem dlaczego było tyle mięsa w panierce bagatela cena za 1 kilogram powyżej 30 złotych. Jest po moja pierwsza w życiu negatywna opinia ale na tym nie poprzestanę i zawiadomię tutejszy Sanepid W celu przeprowadzenie szczegółowej kontroli w Delikatesach na terenie Wyszkowa. Pozdrawiam

@BAKTERIA

A bo to tylko tam? W Świlczy robią to samo.

Jolanta

Delikatesy Centrum w Krynicy-Zdroju w pasażu to najgorszy sklep, w którym miałam nieprzyjemność robić zakupy. Stoisko mięsne- SKANDAL!!!! Nie wiem, kto pilnuje jakości obsługi, ale to, co tam się dzieje to po prostu tragedia. Proponuje Pani kierowniczce regionalnej, żeby zamiast ściemniać, zabrała się za rozmowę z takimi pracownikami. Tragedia, kolejka na 10 osób, a panie są we 3 - z tego jedna obsługuje w tempie ślimaka, a dwie pozostałe ściemniają,myją maszyny i szyby podczas największego ruchu, układają poukładane już produkty, poprawiają ceny, a w międzyczasie ta, co obsługuje jeszcze wychodzi, albo dyskutuje z tymi, co ściemniają. Szczególnie wyszczekana i bardzo niemiła, a wręcz chamska jest pani Maria, która strofuje klientów na każdym kroku i robi łaskę, że w ogóle obsługuje. W innych sklepach centrum działa to zupełnie inaczej. Nie do pomyślenia, że nikt z tym nic jeszcze nie zrobił. Tracicie klientów.

Witam

Jaki zakres obowiązków ma zastępca kierownika i jakie zarobki ?

Baron

Bałagan, nieuczciwe praktyki. (usunięte przez administratora) sieć handlowa. Bywam od czasu do czasu i za każdym razem zastanawiam się na czym mnie dzisiaj (usunięte przez administratora). Zakres (usunięte przez administratora) zazwyczaj od 10 gr do 3-4 zł oczywiście relatywnie do wielkości zakupu. W sumie niewiele, ale jeśli każdy klient zostanie orżnięty, to niezły wynik daje. Deklarowana "pomyłka" zawsze obarczona rachunkiem klienta, nigdy sklepu. Wygląda to na coś, co określane jest zorganizowaną przestępczością. Firma do rozgonienia i upadłości. Odradzam korzystanie z tych sklepów.

Klient

Wszystkie promocje to ściema o godzinie 7,20 nie było już szynki i nikt jej nie widział

Jakie narzędzia pracy zapewnia Delikatesy Centrum? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

nie firma nie zapewnia służbowego samochodu

Gabriela
@pracownik

No tak - dobrze to oczywiście wiedzieć. Chętnie dowiedziałabym się, jakich warunków można się właściwie spodziewać w Delikatesach Centrum. Jaka forma współpracy jest tam oferowana nowym pracownikom? Na początek zlecenie czy od razu umowa o pracę?

@Gabriela

Umowa o prace od razu

@Gabriela

Umowa zlecenie przez pierwszy miesiac

Kris

Delikatesy centrum to jest wielkie nieporozumienie. Obsługa jest do niczego a pracownicy są jak pawie. Obrośnięte w piórka. Ceny też są niczego sobie. Ja rezygnuje i kilku moich znajomych z zakupów tam. A teraz jeszcze noże promocyjne za punkty. To jest porażka. Mam na karcie kilkadziesiąt punktów i co z tego jak nie można odebrać noża za punkty pytam józ od miesiąca i ciągle niema. Nie było albo się skończyły. Myślę że pracownicy biorą dla swoich znajomych. Wstyd.... Robicie promocję piszecie warunki promocji ale jej nie dotrzymujecie. Mowa jest o delikatesach centrum w m. Suchedniow i łączna. Woj świętokrzyskie. A czy ktoś sprawdzał co dzieje się z tym. Brak słów. Osobiście nikomu nie polecam robienia zakupów tam. Ani zbierania punktów jest to jedna wielka obłuda.

Renifer

Tak. Dostajesz. Rower jak sobie kupisz????

Renifer

Tak. Oczywiście....popukaj się w głowę ha ha ha. Zapewniają jeszcze hotel

Gosc????????????????

Długo jeszcze będzie ta reklama w telewizji wasza.??? Wescie już zmieńcie ja bo juz jest nudna i nie zachęca na zakupy u was????????????????????

Zbigniew
@Gosc????????????????

To chyba nie kwestia na forum :D W sumie co ci w niej nie pasuje?

@Gosc????????????????

Jak każda inna

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Poraj

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Centrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delikatesy Centrum