FABER-CNC Marcin Winnicki

Opinie o FABER-CNC Marcin Winnicki

Zawiedziony

Niby Faber ma dobre opinie ale... No właśnie. Szukają ludzi do pracy bez doświadczenia i dają 1550zl do ręki i umowa zlecenie. Masakra jak na firmę z "dobrą opinią". Szanujmy się. W markecie też bez doświadczenia zarabia się 1800-2000zl netto.

Nowy pracownik
@Zawiedziony

Nie wiem skąd te opinie. Najniższa proponowana stawka to 1850 zł na rękę. To na początek... , pracuję 2 miesiące i jest dla mnie OK. Polecam

Faber
@Nowy pracownik

No to masz człowieku aspiracje, Brawo ???? cieszy cię najniższa krajowa. Super

Jacenty

Szkoda, że ludzie nie doceniają pracy w firmie, która ma bardzo dobrą opinie i dba o pracowników.

Stella

Może do tej kwoty dochodzą jakieś dodatki? Może to jest stawka za niecały etat?

Zuzanna

@Joanna, a czy można liczyć na premie od Faber Cnc? Kto jeszcze zna tego pracodawcę? Jakie są zmiany? Jedna czy dwie? Czekamy na opinie, na pewno pomogą one naszym użytkownikom.

Joana

Pracuje krótko, ale jestem zadowolona szefostwo normalne, otwarte do pracownika, zawsze można podejść porozmawiać bez stresu. Wypłaty na czas a to dziś jest ważny atut. Szkoda że ludzie którzy dostają szansę pracy nie umieją docenić i szanować pracy. Chcą zarobić ale oby jak najmniej swoim zaangażowaniem. Przykro się na to patrzy gdy nieliczni uczciwie pracują za te same pieniądze. Stwierdzam - Mało jest w tych czasach uczciwie pracujących ludzi!

Leszek

Faber ma opinię dobrego pracodawcy, myślę, że dalej będzie coraz lepiej!!

qw

Coś się zmieniło od tych 4 lat? Zamierzam aplikować, bo mój obecny pracodawca zdycha, a posiadam niemałe doświadczenie.

Operator z Fabera :)
@qw

Odkąd firmę przejął Syn nikt nie narzeka, firma się rozrasta, kupowane są nowe maszyny, idzie się dogadać.. mogę szczerzę polecić firmę.

kaerka

teraz nie jest stresująco, chociaż każda praca wywiera jednak jakiś stres na pracowniku takie dzisiejsze czasy są. a szukają samodzielnego księgowego jakby ktoś szukał pracy w krk

Pracownik 3

Być może coś się zmieniło, od kiedy syn właściciela przejął zakład. Za czasów gdy ja pracowałem w Faberze, to wspominam to jako okres ciężkiej i stresującej pracy. Wynagrodzenie, nawet jak na włocławskie standardy, to raczej przeciętne. PS. Ciekawe kto się kryje pod Nickiem "Pracownik"..

Pracownik 2

@Pracownik, na jakim stanowisku pracujesz? :)

Czytając poprzedni wpis trudno mi się z nimi zgodzić, pracuję w sumie w firmie od niedawna ok 6 miesięcy ale nie spotkałem się z tego typu zachowaniem co jest wyżej opisane. Może przyczyną jest fakt że stary właściciel odszedł na emeryturę a kierownictwo przejął jego syn z którym bez problemu w każdej sprawie można się dogadać. Wynagrodzenia nie są może bardzo wysokie ale w porównaniu np do innych Włocławskich firm jest dobrze, poza tym jeśli pr4acodawca widzi że się starasz i rozwijasz zawodowo dostajesz podwyżkę po okresie próbnym. Wynagrodzenia są wypłacane terminowo, nigdy nie było opóźnień. Bardzo polecam pracę u tego pracodawcy !

ram

Jestem z wykształcenia Operator CNC o jakim wynagrodzeniu mowa ?

Witam. Odradzam każdemu kto chce iść do tej firmy. Właściciel jeździ mercem, a słoma na kilometr z butów mu wystaje. Takiego ignoranta i buca nie spotkałem dawno. Wydaje się mu, że znalazł receptę na mądrość, a to zwykły cham i prostak. Rozmowa kwalifikacyjna, jeśli można to tak nazwać, zostawia dużo do życzenia. Wymagania nie z tej ziemi, a co dają w zamian staż czyli jakieś 600 zł, ludzie bez przesady. Jeśli znasz się na maszynach CNC potrafisz projektować w AutoCadzie, nie marnuj swojego czasu i zdrowia psychicznego na takich ignorantów. Poznałem 7 osób, które tam pracowały, to co usłyszałem od nich, to soczysta wiązanka przekleństw i nic innego. Omijajcie szerokim łukiem.

boshe jak tu cimno
@Adam

HAHAH, do mercedesa jeszcze daleko, ale koledze właścicielowi życzę nawet i mercedesa, a co tam. Przeglądam firmy znajomych, ciekawe kto pisze wiekszosc tych negatywnych postów, nawet w jednoosobowej działalności potrafią nie wypłacać płac (oczywiście nie tu) :P

Zostaw merytoryczną opinię o FABER-CNC Marcin Winnicki - Włocławek

• Jak się pracuje w FABER-CNC Marcin Winnicki?

Zobacz opinie na temat firmy FABER-CNC Marcin Winnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FABER-CNC Marcin Winnicki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FABER-CNC Marcin Winnicki?

Kandydaci do pracy w FABER-CNC Marcin Winnicki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FABER-CNC Marcin Winnicki