FABER-CNC Marcin Winnicki

Opinie o FABER-CNC Marcin Winnicki

Szanowni Państwo,

Zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze oraz konstruktywne słowa krytyki.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach
 prywatnych, wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, portal Gowork.pl nie służy do wymiany takich informacji. Dbajmy o własne dobro.

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.
Dawid

Krótko mówiąc - dobre warunki pracy i zarobki, wypłata zawsze jest na czas - ubezpieczenie grupowe - dobra atmosfera w pracy - szefostwo i kierownictwo jest w porządku - możliwość rozwoju Ze swojej strony polecam!

CS
@@Olek

To ile dostałeś na sam początek? Ile Ty miałeś doświadczenia, napisz tak mniej więcej. Wiesz może po jakim czasie można starać się o podwyżki? Takie osoby, które będą przyuczane to ile czasu trwa ich nauka?

Kamil

Szefostwo otwarte na rozmowy i ambitne co do ciągłego rozwoju firmy. Pracuje od niedawna i moge powiedzieć, że zarobki poszły w górę, zaczynają się od 1600 netto ale to tylko przez pierwszy miesiac, po dwoch miesiacach zarabiam 1950 na rękę i z tego co rozmawialem z Włascicielem wzrastaja wraz z rozwojem pracownika do tego ubezpieczenie grupowe i mają wprowadzić premie miesięczne lub kwartalne. Szczerze polecam i z tego co się dowiedziałem zakład sie rozrasta i powstaje obok nowa hala produkcyjna na która będą potrzebni kolejni pracownicy. Moje sugestie dla Faber-Cnc Marcin Winnicki: Na razie zaczynam i jest wszystko okej, zobaczymy jak będzie dalej. Lubię atmosferę w Faber-Cnc Marcin Winnicki za: Bezproblemowy kontakt z włascicielem, życzliwi i zgrani pracownicy

Ewelina
@Kamil

Super, ze firma oferuje możliwość zwiększenia zarobków za staż pracy. Czy są do tego jeszcze jakieś dodatkowe premie albo benefity? Dodałeś swój wpis już dawno i pisałeś, że zobaczysz jak będzie dalej. Jakimi spostrzeżeniami po tym okresie możesz się podzielić? Jesteś zadowolony na tę chwilę?

FABER

Warunki zatrudnienia : - umowa o pracę - system premiowy - możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych w celu podnoszenia kwalifikacji - dodatkowe ubezpieczenie w TU AVIVA dla każdego pracownika Zapraszamy do kontaktu .

Joana

Pracuje krótko, ale jestem zadowolona szefostwo normalne, otwarte do pracownika, zawsze można podejść porozmawiać bez stresu. Wypłaty na czas a to dziś jest ważny atut. Szkoda że ludzie którzy dostają szansę pracy nie umieją docenić i szanować pracy. Chcą zarobić ale oby jak najmniej swoim zaangażowaniem. Przykro się na to patrzy gdy nieliczni uczciwie pracują za te same pieniądze. Stwierdzam - Mało jest w tych czasach uczciwie pracujących ludzi!

Bolo Nowy wpis

Czy w Faber CNC jest teraz nabór do pracy jak podchodzą do kandydata do pracy bez doświadczenia w obróbce alu? Moje doświadczenie zawodowe sprowadza się głównie do branży motoryzacyjnej . Jakie mam szanse na zatrudnienie ?

U Nowy wpis
@Bolo

Dla przykładu na etat dla magazyniera też jest wymagane doświadczenie i nic nie jest napisane o przyuczeniu. Dobrze się to czyta, że oferują atrakcyjne warunki finansowe i system premiowania. Wie ktoś jak to wygląda w rzeczywistości, bo wolę znać konkretne kwoty zanim podejmę jakąś decyzję?

Dawid

Młody
@Dawid

Wszystko się zgadza , najlepsza atmosfera !

Olek
@Dawid

Najlepsza Firma w mieście !

@Olek

Poleciłbyś zmienić pracę i przejść do Was na operatora tokarek CNC? Firma wrzuciła niedawno ogłoszenie, gdzie piszą, że mogą przyuczyć do zawodu. Piszą też o stabilności i dobrych zarobkach, to na jaki czas zawierana jest ta UoP i ile można zarobić na początku?

@Olek
@Paweł

Myślę że warto, sam zmieniłem pracę jakiś czas temu i przeszedłem do Fabera. Zarobki szczerze od początku pozytywnie mnie zaskoczyły ! Nie podam Ci konkretnej kwoty bo wszystko zależy ile już potrafisz ale nawet osoby do przyuczenia dostają dobrą kasę. Powodzenia na rekrutacji !

CS Nowy wpis
@@Olek

Nowy wpis

Szanowni Państwo,

Czy pensja w wysokości 6700 w mieście Włocławek jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Operator Cnc?

Wynagrodzenie w tej wysokości jest możliwe. W firmie FABER-CNC zawsze jest weryfikacja umiejętności , a wynagrodzenie jest indywidualnie ustalane z każdym pracownikiem po zweryfikowaniu jego kwalifikacji zawodowych . Ścieżka kariery na stanowiskach pracy również pomoga w osiągnięciu satysfakcjonującego wynagrodzenia .

Maria

A jak te umiejętności są sprawdzane? Na początku dają jakieś zadania sprawdzające do zaliczenia? Idzie się trochę potargować o wysokość pensji? Czyli jeśli ktoś długo pracuje we firmie to może liczyć na podwyżki ze względu na staż?

Piotr T.

Rzetelny pracodawca, dbający o rozwój przedsiębiorstwa i zabezpieczenie pracy dla pracowników .

Halina

Dobra jest tu pensja dla Operatora Tokarek CNC? Mąż myśli o tym żeby wziąć udział w rekrutacji, ale w ogłoszeniu nie podano żadnych kwot. Jest tylko wzmianka o systemach premiowych. Za co można premię uzyskać? I czy jest mozliwa umowa na stałe?

@Halina

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Pensja jest konkurencyjna w stosunku do innych firm z podobnej branży. Wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanych umiejętności i indywidualnie uzgadniane podczas rozmowy kwalifikacyjnej na która serdecznie zapraszamy . Umowa o pracę jest również możliwa na czas nieokreślony po okresie próbnym na stanowisku pracy . Posiadamy również bogate benefity dla naszych pracowników : - Dodatkowe ubezpieczenie grupowe Allianz , - Karta Medyczna PZU - Karta Multisport - Premia świąteczna Pozdrawiamy

XXXX

Bardzo miła atmosfera w pracy, wsparcie , indywidualne podejście do pracownika. Na razie zaczynam i jest super .. zobaczymy jak będzie dalej .

Lolek

Piękne wizje zarobków dla kontrolerów jakosci dla magazynierów ze stalowymi kręgoslupami dla operatorów cnc ze ścieżkami rozwoju zależnymi od niedouczonych I pilnującycj swych stołków ,,liderów,, dając w nos mądrzejszym od siebie za brak koordynacji produkcji ,za akcję a nie wyprzedzające myślenie , za dobór narzędzi nieznajomość parametrów obróbki , unikaniu problemów czyli zamiatanie pod dywan ( jakoś to będzie) ogólnie nie masz problemów ok. pracownik.(usunięte przez administratora)

Witam. Firma oferuje system premiowy,jak to wygląda?

@Zainteresowany

Firma oferuje system premiowy wynagrodzenia oraz uposaża pracownika w dodatkowe benefity tj. dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika , karta multisport, karta medyczna. Firma FABER cały czas się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy, zapraszamy do kontaktu !

MADE IN Kujawsko-Pomorskie
Katalog produktów eksportowych prezentujący potencjał gospodarczy województwa.
Firma FABER-CNC znalazła się w gronie liderów firm eksportowych Kujawsko-Pomorskiego

Wiecie, czy FABER-CNC Marcin Winnicki udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Firma Faber-CNC w razie konieczności wykonywania pracy zdalnej, udostępnia laptop i telefon służbowy pracownikowi.

Witam, podczas pracy zdalnej pracownik zostaje uposażony w niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, min laptop , telefon.

Halina

Faber CNC istnieje na rynku od 1985 roku. Firma jest jednym z liderów w branży obróbki metali. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej spółka jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Chętnie przeczytam aktualne opinie od pracownika Faber CNC, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Halina

Firma FABER oferuje : - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - system premiowy - wysoki dodatek za pracę w porze nocnej ( praca w porze nocnej dotyczy wyłącznie pracowników z lini produkcyjnych ) - dodatkowe ubezpieczenie prywatne dla pracownika pokrywane ze środków pracodawcy - rozwój zawodowy - uczestnictwo w szkoleniach branżowych - możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami dzięki ofercie naszego nowego działu badawczo rozwojowego ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !

Aktualność
Firma FABER-CNC zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w nowym parku technologicznym. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa gwarantuje stabilne zatrudnienie.

Kamil

Kamil z Fabera

Jeżeli chodzi o mnie to pracuje od 2016 roku i powyższa opinia nie pochodzi ode mnie ale przyznam, ze milo popatrzeć z uśmiechem jak kogoś kuje zazdrość z powodu braku możliwości podjęcia normalnej pracy, bądź studiów ze względu na stan zdrowia wskazujący głównie na problemy psychiczne lub został zwolniony z pracy z paragrafu związanego z alkoholem a teraz pokazuje publicznie, ze jest osobą infantylną i trywialną która prosi swoich równie nieobliczalnych znajomych o polubienie tych oszczerczych opinii???? pozdrawiam cieplutko i zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną po wyleczeniu swoich problemów z głową ????

Ewelina
@Kamil

zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

Rekrutacje
@zainteresowany

Firma prowadzi nabór do nowopowstałego działu produkcyjnego. Poszukujemy operatorów maszyn CNC, programistów CNC. Istnieje możliwość przyuczenia zawodowego w naszej firmie. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Jakie są warunki zatrudnienia w Faber-Cnc Marcin Winnicki?

FABER

Jakimś sposobem moja opinia została usunięta hmmm ciekawe komuś bardzo wadziła? No, prawda kole w oczy to fakt. Nie można udawać że wszystko jest ok. Ludzie się tam zmieniają jak w kalejdoskopie. Zwalniają, gdy ktoś się nie spodoba lub za dużo ma do powiedzenia a wadzi to pani magazynowej. Ta pani jest tam guru.

Neurolog

Skoro w Twojej opinii Pani z magazynu jest guru to prosimy o telefon chetnie umówimy się na jeden termin, zbierzemy się wszyscy z Fabera i zobaczymy jak osoba pisząca ten post oddaje hołd swojemu guru traktując go jako wcielenie bóstwa - opiekę medyczna możemy zamówić w razie ataku. Używanie tak często „Pani Magazynowa” ewidentnie pokazuje, ze jesteś osoba czczącą i doceniająca prace Pani Ewy. Miasto ma fundusze na dotacje dla chorych, proszę złożyć wniosek o otwarcie specjalnie dla Ciebie kapliczki im. Pani Magazynowej wtedy całe miasto chętnie zejdzie się popatrzeć na osobę o tak niskim ilorazie inteligencji jak autor powyższej opinii.

Aneta

@Pracownik Szczerze mówiąc Twój komentarz mało wnosi na forum, gdzie piszemy o warunkach zatrudnienia w Faber-Cnc Marcin Winnicki. Może jednak jesteś w stanie napisać nam coś na ten temat? Napisz proszę czy w tej firmie, w ramach zatrudnienia, można liczyć na jakieś świadczenia pozapłacowe?

Zainteresowana
@Aneta

Świadczenia dodatkowe oferowane w ramach zatrudnienia to polisa ubezpieczeniowa dla pracownika.

Aneta
@Zainteresowana

Dziękuję Ci @Zainteresowana i widzę, że jesteś pracownicą Fabera? Chciałabym Cię zapytać o możliwości awansu w tej firmie. W ogłoszeniach na stronie mowa jest o rozwoju zawodowym: http://www.faber-cnc.pl/kariera.Dziękuję z góry za odpowiedź!

Znajome
@Aneta

Zależy o jakim stanowisku mówimy, jeśli o biuro to na awans nie licz.

@Znajome

Dzień dobry. Najlepiej jest złożyć CV lub umówić się na spotkanie z właścicielem. Chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam

@Zainteresowana
@Aneta

Osoby rozpoczynające pracę w naszej firmie mają szansę na awans zawodowy. Ścieżka kariery jest uzależniona od umiejętności i predyspozycji pracownika. Oczywiście pracownicy produkcyjni mają większe możliwości awansu niż pracownicy biurowi gdyż w biurze nie mamy rozbudowanej administracji. Skupiamy się na profilu naszej działalności produkcyjnej.

Lipa

Pół roku pracowałem w tej firmie i żałuję. Niestety we włocławku rynek pracy jest mały zwłaszcza w danym zawodnie. Płaca w tej firmie może jest ok (usunięte przez administratora) A pracodawca przy zwalnianiu nie tylko mnie ale też kilka innych osób tego samego dnia tłumaczył się tym że musi zaoszczędzić a z tego co widać najlepiej oszczędzać na pracownikach. Kilka osób w tej firmie nie powinna pracować na danych stanowiskach. To jest tylko moja Opinia na temat zmarnowanych 6 miesięcy w tej firmie nie polecam

@Lipa

Pragnę podkreślić, że rozwiązujemy umowy tylko z pracownikami, którzy nie potrafili wywiązywać się z podstawowy owego zakresu obowiązków.

Mieczysław
@Faber

Często zdarzają się takie sytuacje, że nowo zatrudniony pracownik nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie sprostał powierzonym obowiązkom? Chcę mniej więcej ocenić, czy pracodawca daje ewentualnie drugą szansę.

Beata

Czy ktoś jeszcze tak miał, ze zabierali premie przez l4?

Jasne
@Beata

Jasne że zabierają z premii jakiś dany procent za l4

@Beata

Warunki zatrudnienia są szczegółowo omówione podczas podpisywania umowy o pracę. Na miejscu jest również wykwalifikowana osoba prowadząca kadry, która wyjaśni wszelkie wątpliwości. Premia nie jest zabierana za L4, to bezpodstawne pomówienia. Należy zrozumieć zasadność otrzymywania premii. Jest ona przyznawana za świadczoną pracę, logiczne jest więc to, że podczas chorobowego nie wykonuje się zakresu swoich obowiązków zawodowych, a co za tym idzie nie ma podstaw do naliczenia premii za te dni. Natomiast jest ona wliczana do podstawy zasiłku chorobowego ze średniej z poprzednich okresów zatrudnienia.

Faber

Bo tam nikt nie ma takiego wykształcenia jak magazynowa czyli podstawowe z rozszerzoną kulturą osobistą.

Zostaw merytoryczną opinię o FABER-CNC Marcin Winnicki - Włocławek

• Jak się pracuje w FABER-CNC Marcin Winnicki?

Zobacz opinie na temat firmy FABER-CNC Marcin Winnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FABER-CNC Marcin Winnicki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FABER-CNC Marcin Winnicki?

Kandydaci do pracy w FABER-CNC Marcin Winnicki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FABER-CNC Marcin Winnicki