Opinie o Paged Meble w Jasienica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paged Meble. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paged Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Meble w Jasienica

Hanna

@pracownik, z czego ta rotacja wynika? Sądzisz, że jest spowodowana zarobkami? Dlaczego dział pakowania jest według Ciebie problematyczny? Wymaga specjalnych umiejętności? Może jednak znajdziesz jakieś pozytywy zatrudnienia w tym miejscu?

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

@Zenek

Tak, w ciąż potrzebują pracowników ale z powodu niskich zarobków nikt tam długo nie zostaje. Co dobrego słyszałeś? Bo ja nie jestem w stanie nic takiego powiedzieć:)

Agata

Praca na pakowaniu,jak to wygląda? Wynagrodzenie itp. Ktoś,coś?

@Agata

To najbardziej problematyczny dział. Duża rotacja pracowników, niskie zarobki, problemy z zarządzaniem. W ciągu tego roku jest tam już 3 majster.

Konrad

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

@Konrad

Nie polecam. Niskie wynagrodzenie, pracownicy się w kółko zwalniają, a nowi nie ogarniają sytuacji. Sytuacja w biurach jak i na produkcji taka sama.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paged Meble? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pomoc Kuchenna (z doświadczeniem)
Jasienica
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
Jasienica
ATN Service ApS
Gutek

To bardzo nieładnie dokuczać dobrym pracownikom tylko po to żeby zakryć własne błędy !!

Hanna

@spider to ważna informacja, że w firmie jest możliwość otrzymania podwyżki. Rozumiem, że jest to związane z poziomem umiejętności. Piszesz też, że osoby, które nie były odpowiednie do tego rodzaju pracy zostały zwolnione. Możesz powiedzieć jak dawno temu miało to miejsce? Czy w związku z tym Paged Meble będzie potrzebować dodatkowych pracowników, którzy zajmą ich miejsce?

Jamahama
@Hanna

Paged meble potrzebuje taniej siły roboczej. Wyzysk, brak rozwoju a co najgorsze kadra zarządzająca traktuje pracownika jak śmiecia, jak parobka. Nie ma szacunku do pracownika. O podwyżkach czy premii trzeba Zapomnieć. Jak się upomnisz otrzymasz informacje, że jak Ci nie pasuje to się zwolnij. I taka rotacja jest wśród pracowników do pierwszej wypłaty. A potem ludzie sami odchodzą albo ma L4 uciekają.

robol
@Hanna

w tej firmie nie ma żadnych możliwości otrzymania podwyżki! Chyba że się postraszy wypowiedzeniem ale musisz być the best inaczej zapomnij no i (usunięte przez administratora) im się czasem udaje... dobrze donosisz do dyrektora to masz ...

KIK
@robol

Dokładnie podwyżki dla wazeliniarzy i tych co donoszą na swoich kolegów. Jest grono osób ma wyższym stanowisku którzy do pracy nie przychodzą bo są rzekomo chorzy a po powrocie pieknie podpisują się na liście obecności. Nikt tego nie kontroluje, ale współpracownicy to widzą. Sklep w Sędziszowie zamknięty bo ekipa dobrze się oblowila na sprzedaży wyrobów pelnowartosciowych sprzedawanych za grosze jako przecena. I śmieją się w twarz szyderczo. Nie wspomnę jak wygląda inwentaryzacja,jedno wielkie kłamstwo.....

Hanna

@Jamahama rozumiem, że masz inne doświadczenia niż @spider. Z czego wynika ta różnica? Czy może pracujesz na innym stanowisku, czy też w innym dziale firmy? Piszesz też o braku szacunku do pracownika. Pod tym hasłem może się wiele kryć. Możesz napisać co konkretnie masz na myśli?

spider
@Hanna

podwyżki dla osób posiadających umiejętności to po pierwsze po drugie ludzie zostali zwolnieni też ze względów ekonomicznych-za duże zatrudnienie co do ilości produkowanych mebli,a czy bedą przyjmować?możliwe-ale dopiero wtedy jak zaczną zwalniać tych co się im robić nie chce.

Hanna

@Stolarz możesz powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wygląda praca w firmie? Piszesz o braku szacunku do pracownika. Jak się to przejawia? Co jeszcze warto wiedzieć o pracy w Paged Meble przed przesłaniem swojego CV?

wazon

a jezdzi ktos na Skoczów,,bo tez szukam transportu?

uros

Premie masz jak najbardziej @lika, przynajmniej na stanowiskach handlowych jest ona zapewniona, bo nie wiem jak to jest na niższych stanowiskach. Oprócz premii są szkolenia

Hej:) Pracuje ktoś może z pracowników na tapicerni i jest z Bielska albo jeździ na Bielsko? Szukam transportu:)

elektrometal

anti

Bardzo ciężka praca, zwłaszcza dla kobiet. Pieniądze marne, wręcz śmieszne. Podwyżki nie dla uczciwych pracujących, ludzi tylko dla lizusów, cwaniaków i donosicieli. Brak perspektywy na lepsze warunki. Szkoda tracić zdrowia.

spider

robota ok..podwyzki były ale dla takich co nic nieumią..jeżeli nic się niepolepszy sam odejde z firmy..niebęde robił na darmozjadów..i na tych co pokazuj (usunięte przez administratora) eby dostać podwyzki..

NO Name

Śmieciowe umowy za 9brutto, b.ciężka robota (zależy też gdzie Cię przydzielą ale nowi zawsze mają się najgorzej), (usunięte przez administratora)

mark

robota spoko ale za marne grosze,

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Meble - Jasienica

• Jak się pracuje w Paged Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Meble?

Paged Meble