Opinie o Consultronix S.A. w Balice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Consultronix S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Consultronix S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consultronix S.A. w Balice

Justyna Nowy wpis

Nie widzę w ofercie dla programisty .NET by wymagano teraz jakiegokolwiek doświadczenia od kandydata. aplikował ktoś bez komercyjnego? Zastanawiam się jakie widełki płacowe są proponowane, jest sens starać się o zatrudnienie?

ZosiaSamosia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

@Pracodawca Witam. Ponawiam pytanie. Czy jest obecnie jakaś oferta na pracownika produkcji albo czy w niedalekiej przyszłości taka będzie? Dziękuję

Hej, czy pracuje ktoś jako specjalista ds. realizacji zamówień i fakturowania? Myślę teraz nad oferta ze strony. Piszą w niej o mile widzianym doświadczeniu na tym stanowisku. ja posiadam ponad 2 lata, dlatego ciekawi mnie ewentualna podstawa, która jest proponowana. Zależna będzie od stażu pracy?

ZosiaSamosia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Witam. Czy jest obecnie jakaś oferta na pracownika produkcji albo czy w niedalekiej przyszłości taka będzie? Dziękuję

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Consultronix S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Poprowadź swój Punkt Produkcji Kanapek Lotnisko Balice – bez wkładu
Balice
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC
Balice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Czy w Consultronix S.A. są szkolenia zewnętrzne?

zadowolony

tak, gdy potrzebujesz to kiero Cie wysyla, raczej bez problemu. chyba ze szkolenie kosztuje 12 tysi to juz moze byc maly zonk, ale tak to wysylaja

Magdalena
@zadowolony

Z tej wypowiedzi zastanawia mnie tylko jedno, czy mimo wszystko i tak by wysłali, niezależnie od ceny? No chyba, że jakiś budżet roczny lub coś podobnego się ustala.

Interesuje mnie stanowisko Specjalisty ds. produkcji. W ogłoszeniu napisali, że mile widziane są uprawnienia na wózki widłowe. Czy firma w razie co pomoże w zdobyciu tych uprawnień? Mógłby ktoś powiedzieć ile mniej więcej można zarobić na tym stanowisku?

noo

w sumie to tak. tylko pasowalo by zebys tam pracowal a nie zrobil kurs i po miesiacu sie zwolnil ;p

@noo

To chyba wtedy firmy jakąś lojalke spisują czy coś takiego. Tutaj tego nie robią? No i z jakich powodów ktoś miałby po miesiącu uciec? Serio nowi pracownicy potrafią stąd tak szybko się zwolnić?

Nikamon
@noo

A czy możesz powiedzieć ile można zarobić na tym stanowisku? Czy to jest tajemnicą. Z góry dziękuję ????

Coś tu o kursach na wózki pisali, była też sugestia co do lojalki ale wyjaśnienia jej tematu nie widzę… a gdy przyjdę pracować jako specjalista ds. marketingu i eventów to też jakiś kurs wyrobie dzięki temu? jak podniosę swoje kwalifikacje? Oferta jest dostępna i może wyśle CV

Bylosobiebobo

@Pracodawca Witam. Czy na produkcję przyjmują również kobiety? Jaka jest atmosfera w pracy? Na ile można liczyc pracując w Consultronix? Dziękuję

zadowolony

ja tam polecam. pracuje juz dosc sporo w firmie i zawsze wychodzili z pomocna dlonia gdy czegos potrzebowalem. szefostwo spoko, przelozony tez i wspolpracownicy luzni. kazdy wie co ma robic

Widzę zapytanie o szkolenia zewnętrzne, teraz jak szukają specjalisty ds. floty to pada w benefitach o nich wzmianka. Nie widzę natomiast żadnych przedziałów płacowych a to dość kluczowa dla mnie informacja. Czy ktoś kto teraz pracuje może je określić? Ile wynoszą aktualne stawki? I czy warto aplikować?

M

Jest dobrze, chwale sobie. Kiero był pomocny w sytuacji kryzysowej... która trwała u mnie miesiące. Liczne imprezy integracyjne. Ludzie calkiem spoko. Nie musialem prosic o podwyzke.

Kola

Witam. Jakie są warunki pracy w cx engineering na produkcji? Jakie zarobki ? Czy jest systematycznie dawaną podwyżka ? Jakie warunki pracy ? Będę wdzięczna za oddzew.

Jobholder?

Jaka jest flota ? Ile na fakturze skoro chcą B2B

Firma godna polecenia dbająca o pracowników spełniająca zarówno ich próby jak i oczekiwania. Spokojna praca w miłej atmosferze na każdym szczeblu.

Gosia

Jest kilka działów jedne są bardziej rozwinięte inne mniej, ale warunki oprócz nowego biurowca słabe. Nie chcą się rozwijać, jeden pracownik jest od wszystkiego jesteś serwisantem, informatykiem, z wszystkim radź sobie sam. W pandemii musiałam dzwonić i sprzedawać spirytus. Nie ma wpływu na producentów - czekasz za sprzętem - mało pracowników więc gnasz po Polsce w ten i na zad i wszystko prokosztowo, oszczędzasz wszystko nawet kartki drukujesz dwustronnie. Same obietnice bez pokrycia we wszystkim - jako pierwsza praca po studiach na przetarcie tak, ale jak masz doświadczenie w branży szkoda czasu

Edyta

Piszecie o pozytywnej atmosferze... a czy płacą równie pozytywnie? :)

Rafal
@Edyta

Słuchaj przy zatrudnieniu złote góry, procenty od sprzedaży ale sprzedaje się drobnica na premie czekasz miesiącami ja przez pierwsze pół roku 2 k prowizji także slabo i zatrudnienie własną działalność także nie ma kokosów

Jak długo trwa proces awansu w Consultronix S.A.?

Rafal

Do kilku miesięcy - tu wszystko musi trwać i się uprawomocnić :-)

Joanna
@Rafal

A co trzeba robić, w jaki sposób się starać, aby otrzymać taki awans? :))))

Jak długo czekaliście na odzew z Consultronix S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Lombardino

Do pół roku ....

Zenek

Witam. Ile można u was zarobić na produkcji? I na czym polega ta praca. Pozdrawiam

niuniek

Super atmosfera, można się wybić, dobrze płacą

admin

Pracowałeś w firmie Consultronix S.A. lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Consultronix S.A. - Balice

• Jak się pracuje w Consultronix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Consultronix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consultronix S.A.?

Consultronix S.A.