SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.

ciekawy

Witam mam pytanie odnośnie pracy serwisanta w tej firmie czy można prosić o jakieś szczegóły częstość wyjazdów nadgodzin itp oraz jak forma zlecania serwisów

@ciekawy

Dzień dobry, Miło nam słyszeć, iż jest Pan zainteresowany możliwością współpracy z nami. Praca serwisanta związana jest z realizacją napraw silników, przekładni i motoreduktrorów z oferty produktowej SEW a także innych producentów. Realizujemy naprawy serwisowe na miejscu, ale także u klienta. Praca wiąże się z wyjazdami dlatego też należy założyć możliwość przedłużonego czasu pracy w ujęciu dobowym a także częstych delegacji. Wszystkie wyjazdy są rekompensowane w ramach wypłaty delegacji i rozliczenia nadgodzin. Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez naszą stronę www zakładka Kariera lub do kontaktu telefonicznego z Działem HR a z przyjemnością skontaktujemy się z Panem aby udzielić szczegółowych informacji. Dział HR

Gosc

Pracowałam w dziale księgowości. Firma jest bardzo duża i bogata natomiast wynagrodzenia w tym dziale bardzo niskie. Prawie najniższa krajowa. A obowiązków bardzo dużo. To co jest w umowie to jedno a to że z czasem dostaje się coraz więcej do roboty to drugie. Oczywiście bez podwyżki. Atmosfera niemiła. Starsze panie księgowe bardzo niepomocne myślą że każdy inny jest nic nie wart. Donoszą na innych młodszych - lecą do dyrektorki z najmniejszą rzeczą. Czuć napiętą atmosferę niemiło siedzieć tyle godzin w takim towarzystwie. Za te pieniądze zdecydowanie nie warto. Dodatkowo socjal marny i nie dla każdego. Firma nie inwestuje w pracowników. Przy takich obrotach to niezrozumiałe. Rotacja przeogromna . Problem z wzięciem urlopu bo ktoś musi cie zastąpić albo ty musisz kogoś. Za mało pracowników jak na tyle pracy . Najlepiej jakby siedzieć na nadgodzinach . Oczywiście za darmo. Odradzam i cieszę się że zmieniłam pracę.

Jeden zy
@Gosc

Spoko, dyrektorki już nie ma :) Jeden taki mocarz rozwiązał ten kłopot i teraz dyrektorka może wreszcie wziąć się za robotę i dać spokój kosmetyczce, fryzjerce itd. Wszyscy mogą skupić się na pracy... jest ok

@Jeden zy

Jej akurat najgorzej nie oceniam. Do niej nic nie mam. A to że osoby " życzliwe " jej ciągle coś donosiły świadczy o nich. W sumie to jak na przełożoną nie była zła. Inne rzeczy tam " kuleją" o wiele bardziej.

Jeden zy
@Gość

Trudno mieć coś do kogoś kto w sumie niewiele robi. Ja też nic do niej nie mam, co nie zwalnia mnie z obowiązku uczciwej oceny jakości pracy. Płacenie wysokiej pensji za przyjście do pracy na 10 i wyjście o 14 to przesada. Rozumiem że czasem trzeba do fryzjera no ale nie w 4 z 5 dni pracy. Co do osób życzliwych to także nie popieram typowego donoszenia. Popieram natomiast normalną wymianę informacji o bieżących sprawach służbowych i sytuacji

@Gosc

Dział Personalny dziękuje za wszelkie opinie, aczkolwiek prosimy o przekazywanie uwag o charakterze merytorycznym i odnoszącym się do aktualnej sytuacji w firmie. Firma nie odnotowuje dużej rotacji, o której Pani pisze. Dane z ostatniego roku pokazują, że rotacja nie przekroczyła pułapu 5%, co w skali kraju plasuje firmę jako pracodawcę o bardzo stabilnej strukturze. Średni staż pracy w firmie wynosi 8 lat, co także świadczy o dobrych warunkach i atmosferze pracy. Żałujemy, że Pani odczucia indywidualne są inne jednakże nie świadczą one o powszechności zjawiska. Życzymy powodzenia w realizacji planów zawodowych. Dział HR

@SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.

Nawet nie zamierzam odnieść się do opinii napisanej tak bardzo " zachowawczo " . Kto tam pracował / pracuje wie jak jest. A kto jeszcze nie pracował a będzie to sam zobaczy. Cokolwiek byście napisali :) a sugerowanie ludziom jakie maja miec opinie na temat tego miejsca mija się z celem profilu na gowork. I jest ujmując grzecznie mało poważne. To tyle.

Major
@SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.

5 % ? - nawet jeśli to prawda to dotyczy tylko pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez Sew eurodrive. A co z pracownikami których zatrudniacie przez Agencję Pracy Tymczasowej? - przecież jeśli oni odchodzą to skala rotacji dotyczy tej Agencji a nie Sew'a . Bo to z agencją mają podpisaną umowę.

@Major

Dzień dobry Major, W odniesieniu do podanych informacji potwierdzamy, iż odnoszą się do całości struktury bez wyłączenia pracowników zatrudnionych outsourcingowo. Pozdrawiamy Dział HR

@Gosc

Pracuje już w firmie jakiś czas i nie potwierdzę niczego z Pani wypowiedzi. Zastanawiam się czy aby na pewno problem leżał w firmie?

A to dość dziwne bo nadal mam kontakt z dwiema osobami które wciąż pracują w Sew'ie i twierdzą że nic się nie zmieniło na dobre. Moze sobie nie ufacie i nie wiecie co kto szczerze myśli :) dziękuję za odzew ale szkoda czasu na dalsze dyskusje ;)

Ewelina

Wiesz przez jakie biura przyjmuja do pracy czy w biurze jest moze pl kordynator?

@Ewelina

Dzień dobry Pani Ewelino, Jeśli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy lub uzyskaniem informacji na temat ofert i warunków pracy w SEW-Eurodrive Polska zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR. Adres, na który można wysyłać zapytania o pracę to: praca@sew-eurodrive.pl albo kontakt telefoniczny pod numerem: 42 293 01 55 Pozdrawiamy Dział HR

Magazynier
@Gość

Pracowalem prawie 2 lata jedno co moge powiedziec to atmosfera jest tam tragiczna! I tu potwierdzam że Gość wie o czym pisze

@Magazynier

Dzień dobry Panu, Jest nam niezmiernie przykro, że Pana indywidualne odczucia, co do pracy w firmie nie są pozytywne. Jesteśmy otwarci na dalszą pracę nad poprawą jakości i warunków pracy naszych pracowników, zatem jeśli mam Pan chęć podzielić się informacjami, które mogłyby wesprzeć wprowadzanie usprawnień w tym zakresie zapraszamy do kontaktu: praca@sew-eurodrive.pl lub telefonicznie: 42 293 01 55. Niestety na podstawie tak ogólnego sformułowania trudno podjąć konkretne kroki naprawcze. Pozdrawiamy Dział HR

@Ewelina

Przyjmują przez Flexidea.

Obecny
@Magazynier

Najwięcej narzekają Ci co najmniej robią i siedzą całe lata i psują atmosferę w pracy.

@Obecny

Racja. Tam najstarsi pracownicy narzekają między sobą najbardziej i najmniej robią . Zasiedziali pracy się nie chce zmienić pracować też nie bardzo a wypłata w terminie więc czemu nie. I byle do emerytury. A obgadać za plecami trzeba i zarząd i kolegów. Dziwię się że kolega wyżej aż tyle wytrzymał w tym "cudownym " miejscu.

Pewna sztuka
@Kire

Narzekają czy nie to faktem jest że w SEW przespano korekty zarobków. Były one kosmetyczne, podczas gdy rynkowo powinny być o te 4 do 5 procent wyższe. Daj spokój wypłata w terminie to żaden sukces. To obowiązek pracodawcy, zwłaszcza takiego jak SEW. Zarządu za plecami nie obgaduje się - piszemy tutaj otwarcie, zgodnie z prawdą i rzeczowo. Proszę bez hejtu i na temat

@Pewna sztuka

Haha dobre :) nie obgaduje? To bardzo dużo cię omija ...

Jedna taka
@Pewna sztuka

Masz rację co do zarobków. Dzis podano dane średnie rok do roku dla przedsiębiorstw i wzrost wynagrodzeń jest o 9.5 % Nie myliłaś się Pewna sztuko, albo przespali albo to zwyczajna chytrość :(

Melon
@Jedna taka

Przespali ? A kiedy nie "przespali" . Oprócz sprzedawców i zarządu w tej firmie nikt nie zarabia tyle ile powinien. I nic dziwnego że na przestrzeni lat odeszło tyle osób które dobrze pracowały miały ambicje i potencjał. A ci którzy pracują tu od lat poprostu stawiają na wygodę zatrudnienia oni już ambicji nie mają. Choćby wspomniani wcześniej sprzedawcy cześć po politechnice - a ich praca polega na tym że siedzą i czekają na telefon od klientów. No ale rozumiem że przekonują ich zarobki bo dość ładnie im płącą jak za nic nie robienie.

@Pewna sztuka

Rządzisz się tu tak samo jak w firmie :D nie trudno zgadnąć kto napisał ten komentarz. Nie twoim zadaniem jest mówić innym co mają myśleć i co jest hejtem. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Zawsze możesz tu nie wchodzić i nie czytać. A tak w ogóle zajmij się pracą bo oprócz gadania i tobienia szumu przodownikiem pracy to ty nie jesteś.

@Melon

Idealnie w punkt. Zarobki sprzedawców są absolutnie nieadekwatne do ilości ich obowiązków. Czekać na telefon wysłać parę ofert poudawać że się jest zajętym to nawet ktoś z zawodowym by mógł. Pracownicy innych działów mają więcej pracy a dużo mniejsze wypłaty. W ogóle ta firma nie jest w stanie zatrzymać dobrych pracowników tu wszystko demotywuje. Ja też chyba się niedługo pożegnam szkoda czasu . Jedyne czego może być żal to ładnego nowoczesnego biura.

Pewna sztuka
@Wichura

Może po prostu jestem bardziej wyczulona na hejt niż Ty mądralo. Widzę że to Tobie głównie zależy na hejcie tak żeby dyskusja nie była merytoryczna. Płacą Ci za to? A w firmie to rządzi pion zarządu ty baczny obserwatorze. Skoro jesteś tak do przodu i wiesz kim jestem i co robię to aplikuj na moje stanowisko, ciekawe czy zrealizujesz cele? Pewnie nie będziesz aplikować bo wiesz doskonale że skoro tu piszę to zarobki u mnie nie powalają. Robisz szum, siejesz hejt brak merytoryki. Na czyjej jesteś smyczy? Sprawiedliwy pracownik się znalazł co wie wszystko, kto jest kim, a także jaki zysk kto przynosi przynosi.

@Wichura

Idealnie w punkt :))

@Pewna sztuka

Identyczne zachowanie jak w pracy :D teraz już chyba każdy wie kim jesteś. Zawsze tak bardzo " krzyczysz " ale argumentów zero. Firma nie płaci ci za mądrzenie tylko za pracę. Wyluzuj, ochłoń, nie krytykuj szczerości, naucz się samokrytyki i KULTURY, weź się do pracy i nie marudź. To rady dla ciebie :) pozdrowienia.

@Pewna sztuka

Ta co najbardziej krzyczy najmniej robi . I podobno nie hejtuje. No widać ... jedno pewne faktycznie ktoś inny powinien aplikować na Twoje stanowisko ...

Justyna
@Jeden zy

Coo? To nie macie żadnej osoby zarządzającej tam? Jak to działa, jestem mega zdziwiona

Roztropna
@Gość

A może tak dla odmiany zamiast skakać sobie nawzajem do gardeł zaczniecie dyskusję o tym o ile należałoby podnieść wam zarobki? Jakieś propozycje w % lub pln? Czy nie macie wrażenia że ktoś was napuszcza nawzajem na siebie i robi to celowo aby dyskusja zeszła na manowce? Nie dajcie się wkręcić, hr i marketing nie śpią

Jeden gość
@Roztropna

To co tu się dzieje jest odzwierciedleniem rozmów w pracy. Ten temu. A tamta tamtej. Udajesz czy cie to omija ?

Roztropna
@Jeden gość

Wiem i nad tym właśnie ubolewam. Para idzie w gwizdek zamiast napędzać zmianę na choćby lepsze zarobki. Jak pisał Lis - "Polska głupcze"

Ktoś
@Major

Jeśli w tej firmie jest naprawdę źle , zatrudnienie przez FLEX i kiepsko płacą to czemu nie odejdziesz ? Dla mnie to nie logiczne, że jeszcze tam jesteś.

@Ktoś

Czy my aby na pewno czytamy ten sam komentarz użytkownika major ?? On nigdzie nie napisał tego co mu zarzucasz. Tylko podjął temat rotacji .

@Gość

Masz racje. Nie napisał tak. A jeśli chodzi o rotacje to może mieć różne podłoże. A jak według ciebie jest z zarobkami? Stawka jest w miarę dobra, czy płacą mnie niż w innych takich firmach.

@Ktoś

Wiesz, że ludzie sobie lubią ponarzekać. I nawet jak kiepsko płacą to nie każdy ma odwagę zmienić prace. A ty co sadzisz o zarobkach?

Teresa

Nie wolałeś pogadać z tymi osobami? Jeśli praca okazuje się spoko to dziwne, że zrezygnowałeś przez kogoś. Takie sprawy załatwia się raczej od razu. Możesz napisać co jednak skłoniło Cię aby zatrudnić się w tym miejscu?

Gabriela

Nie została usunięta tylko ukryta, musiałeś tam ostro pojechać :D

Tak to ja

Ktoś w końcu zaczyna pisać opinie. A nie tylko sam pracodawca na swój temat. Sama praca jak wszędzie. Dobrze tam gdzie nas nie ma. Ale jako księgowa z kilkunastoletnim stażem pracy w firmie zarabiam śmiesznie mało. I to boli gdy rozgląda się dookoła i widzi że w tej firmie pieniądze są na wszystko tylko nie na niektórych pracowników. Sama firma ładna schludna miło siedzi się w nowoczesnym biurze. Atmosfera jak wszędzie. Jedni się lubią drudzy nie. Na szkolenia można liczyć. Ale do pracy chodzi się zarabiać.

@Tak to ja

Szkoda tylko że publicznie wypierasz się swoich słów i opinii.

Widzę pani gość rozkręciła nową spirale nienawiści. Dopiero po 2 latach pisać? Tak długo zajęło znalezienie nowej? Firma jest ok.

Gdzie tu nienawiść. Proszę wyciszyć emocje . Każdy ma prawo do własnej opinii. Jeśli Pan / Pani jest zadowolony/a z tego miejsca to bardzo dobrze. Tyle godzin spędzamy w pracy ze super jak się tam dobrze czujemy. Co do tych 2 lat - nie napiszę kiedy odeszłam z Sew'a ale zdecydowanie mnie Pan/Pani z kimś myli.

Aktualność
Witamy na profilu SEW –EURODRIVE Polska!

Bardzo nam miło powitać wszystkich odwiedzających.

Każda Wasza opinia jest przez nas czytana i stanowi istotną wartość w budowie coraz to lepszych warunków pracy w naszej organizacji.

Do kluczowych dla nas wartości należy wzajemny szacunek, zaufanie i profesjonalne podejście do pracy, które także tu chcielibyśmy promować i wzmacniać.

Liczymy na merytoryczne uwagi i konstruktywną krytykę, bo tylko takie opinie dają możliwość na rzetelne odniesienie się do problemu. Zwracamy się także z prośbą o zachowanie kultury wypowiedzi i poszanowania dóbr osobistych.

Przypominamy, że wszelkie naruszenia regulaminu serwisu mogą być usuwane przez administratora portalu.

Pragniemy wykorzystać także tę płaszczyznę komunikacji, aby prezentować warunki pracy w firmie, aktualne oferty a także bieżące wydarzenia oraz inicjatywy.

Mamy nadzieje, że te aktywności przybliżą Wam naszą organizację jeszcze lepiej a także stworzą warunki do wymiany informacji.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu.

Dział HR
SEW-EURODRIVE Polska

Aktualność
W tym roku obchodzimy 25. rocznicę działalności, którą będziemy świętować pod hasłem BEYOND – zawsze ponad standard.

Co to dla nas oznacza?
BEYOND to więcej, ponad, bardziej. To nasz kompleksowy sposób na:

• tworzenie nowych produktów

• zwiększanie jakości kompleksowych usług

• wzmacnianie relacji biznesowych

Na ten rok zaplanowaliśmy szereg działań w duchu BEYOND, czyli takich, które wykraczają ponad standard pod względem treści i formy. Już wkrótce będą się mogli Państwo o tym przekonać.

Budując fundament tegorocznej komunikacji, opieraliśmy się na naszych uniwersalnych wartościach, dzięki którym w niepewnej, zmieniającej się rzeczywistości potrafiliśmy utrzymać stały wzrost i  rozwinąć nowe obszary naszej działalności. To właśnie dzięki tym wartościom byliśmy i wciąż jesteśmy beyond - ponad standard.

Nasze wartości odpowiadają na pytanie, dlaczego warto z nami współpracować i stosować naszą technikę napędową oraz rozwiązania do automatyzacji produkcji.

Warto je poznać na: http://www.sew-eurodrive.pl/25

Aktualność
Jak dbać o siebie? Jakie są rodzaje energii i jak je uzupełniać? Jak się o siebie zatroszczyć w trudniejszych chwilach?

Marta Rolnik i Agnieszka Ptasińska z firmy Happy Dealer przygotowały specjalnie dla nas videocast, dzięki któremu poznacie skuteczne sposoby na odpoczynek, relaks i osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

Film, który oglądacie, to tylko skrót, pełna wersja dostępna jest dla pracowników SEW-EURODRIVE. Jeśli jednak chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z Happy Dealer.

Łukasz

SEW to najlepsza firma w jakiej było mi dane pracować. To solidna firma, w której dba się o szczegóły, kontakty z pracownikami i ich integrację. Przez prawie półtora roku czułem się częścią tej "maszyny", być może jeszcze tam wrócę, po powrocie zza granicy. Klimat, pracownicy i przede wszystkim przełożeni są bardzo w porządku, wystarczy po prostu być sobą, być szczerym i nie bać się rozmawiać z ludźmi, wszystko można załatwić i się dogadać. Solidna firma z perspektywa i na przyszłość, polecam!

@Łukasz

Bardzo pozytywnie wyrażasz się o zatrudnieniu. Wspominasz, że to firma z perspektywami. Czy oznacza to, że można się w niej szkolić, podnosić kwalifikacje zawodowe i z czasem liczyć na awans?

Inna
@Bartosz

Szkolenia są organizowane. Na awans nie masz co liczyć, firma nie ma rozbudowanej struktury. Kicha jest z tym do tego stopnia że są tam 3 osoby na stanowisku kierownik które nie mają pod sobą żadnych pracowników czyli są kierownikami samych siebie. Za jaki rodzaj kierownictwa płacimy tym osobom?

@Inna

Napisz proszę w jakim systemie jest praca w magazynie?

Pracowałem w łódzkim Sewie ponad rok przez Flexa na stanowisku pracownik montażowo-logistyczny w dziale magazynu. Cóż mogę powiedzieć? Jedna zmiana, konkurencyjne wynagrodzenie, fantastyczna atmosfera w pracy. Firma nie oszczędza na szkoleniach czy imprezach integracyjnych. O socjalu oprócz gruszki i jakimś swiatecznyn ochlapie nie ma co gadać chociaż raz w roku wypłacana jest solidna premia roczna. Niestety nie podejmuje walki z brakami kadrowymi. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Ogólnie oceniam na 4 w 5cio stopniowej skali i bardzo dobrze wspominam przepracowany tam okres.

@Marcin

Pozytywnie wyrażasz się o pracodawcy. Mógłbyś dodać jakie umowy o pracę były proponowane na początek zatrudnienia kiedy tam pracowałeś?

@Bartosz

Jak już wcześniej napisałem pracowałem za pośrednictwem agencji pracy Fkexidea. Pierwsza umowa na miesiąc, później na rok.

@Marcin

Czy nie było możliwości przy dłuższej współpracy starać się o przejście z zatrudnieniem bezpośrednio pod firmę. Może wtedy można by było wynegocjować korzystniejsze warunki pracy?

Jak wygląda podstawa w SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.?

Taki jeden

Odpowiadając na tak zadane pytanie, to podstawa w SEW jest tak samo równa dla wszystkich i bardzo solidna. Z tego co wiem to zbrojony beton klasy B30 lub wyżej. Jest on szary, twardy i wygląda nieco jak kamień. Generalnie rozwiewając twoje obawy - (podstawa) fundament o który pytasz jest ok. Katastrofa budowlana nam nie grozi :)

Ciemny

A możesz coś jaśniej powiedzieć bo z tego co piszesz niewiele wynika?

Karol

Ze strony internetowej SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o. dowiedziałem się, że nie jest obecnie prowadzona rekrutacja. "Próbowałeś podjąć rozmowy w dziale technicznym" tzn. uczestniczyłeś w rozmowie rekrutacyjnej czy chciałeś się przenieść do innego działu? Jaką stawkę Ci zaproponowano?

Gk

Lucek podaj mi jakiś kontakt do siebie

Justyna
@Gk

Trzymajmy się proszę tematyki forum, czyli wymiany opinii na temat pracodawców. Wiesz może, jak wygląda praca w SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.? Interesują mnie szczegóły na temat wymagań, wynagrodzenia, benefitów, atmosfery.

Tedy

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Firma jest dobrym pracodawcą i wystarczy robić swoje.

Roman
@Tedy

Najwięcej narzekają ci co najmniej robią. Pytanie do tych nieszczęśliwców: jeśli jest tak źle to czemu wciąż tu pracujecie i to już tyle lat? Chyba zatraciliście kontakt z rzeczywistością. Zamiast marudzić i siać ferment odnajdźcie swoje szczęście gdzieś indziej i dajcie reszcie pracować w spokoju bez waszych jęków.

Tamta

A nawet nie to miałam na myśli odnosząc się do wypowiedzi Dawida, a fakt chyba wszystkim znany ze nowy dostanie więcej niż obecny..więc może czasem warto zainwestować w pracownika niż brać nowych i nowych...i lepiej opłacanych niż ten z doświadczeniem, stażem i tym wszystkim o czym pisze nieziomal ;)

Karol
@Tamta

Piszesz o wynagrodzeniu. Mogłabyś dodać, czy nowi pracownicy mogą liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Mam na myśli bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego. Na stronie pracodawcy https://www.sew-eurodrive.pl/ihre_karriere_1/karriere_one_pager/karriere_one_pager_1.html jest rozbudowana oferta rekrutacyjna. Szukają pracowników w działach logistyki, sprzedaży, produkcji i serwisu. Czy ktoś z was był na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby coś o niej napisać?

serwisant
@Tamta

SEW to (usunięte przez administratora) z gilem !!!

Tamta

@Karol, jeśli chodzi o dofinansowanie do szkoleń to zwykle jest omawiane bezpośrednio z przełożonym, ja nigdy nie mialam problemu aby takowe dostać. Jeśli umowa jest podpisana z pracodawcą, a nie przez pośrednika to większość przywilejów jest od razu dostępne, ewentualnie po roku stazu-woec powiedzmy sobie sczerze- nie za długo;) socjal jest na prawdę mocno ok, a i pracownicy zatrudniani przez pośrednika sądzę że nie mają na co narzekac. Pozwolę sobie odnieść się jeszcze do komentarzy odnośnie działu księgowości. Ktoś prostuje, że nie ma tam dużej rotacji...hmmm, owszem, kobiety zachodzą tam w ciążę i są na urlopach, to prawda. Prawda tez jest taka że pochwały że mogą po nich wrócić...cóż, w większości przypadków chroni je nasze polskie prawo:) A co do rotacji, niech każdy dam wyciągnie wnioski jeśli mu to potrzebne, ale stażowi, to mamy jedną panią że stazem nastoletnim, jedną z 6, reszta(nawet ta przebywająca na urlopach) to 3 panie 4lata i reszta oscylującą koło roku....pozdrawiam:)

Tamta

Nie ziomal, zgadzam się w 100% i jestem ostatnia, aby dawać wszystkim po równo, bo już nie te czasy i jest to jeszcze bardziej niesprawiedliwe aniżeli zróżnicowanie płac. Chodziło mi bardziej o układziki i znajomości, ale gdzie tego nie ma. Każdy ma w końcu wolny wybór. jak to mówią, masz tyle na ile się godzisz a jak nie pasuje to....:)

Nie ziomal

@Tamta - nie mogę się w pełni z tobą zgodzić. Wynagrodzenie determinuje wiele czynników nie tylko dobra praca. Przykro mi że inne przesłanki cię frustrują ale liczą się także takie rzeczy jak: wykształcenie, staż pracy, umiejętności miękkie, wiedza specjalistyczna, popyt na dany fach, ocena przełożonego, sytuacja rynkowa i ustalenia indywidualne z dyrektorem bądź prezesem. SEW to firma prywatna. Po równo i proporcjonalnie to masz w państwówce. Takie mamy realia jaki kapitalizm.

Tamta

To prawda że motywuje, ale tylko jeśli jest zróżnicowana z takiego powodu jaki podajesz Dawidzie, natomiast gdy są inne przesłanki to jedynie frustruje.

Dawid

Zróżnicowanie w wynagrodzeniu to jest bardzo dobra sprawa a jak motywuje!!! Pracujmy dobrze a wszyscy będą mieli dobrze.

Żenua

@Beata - co tak nas za język ciągniesz? Płacą ci za to? Bo ta dyskusja staje się jałowa. I czemu jesteś taka aktywna w łódzkim wątku a w tyskim wcale? Co Sew Tychy nie ma kasy na twoje usługi czy nie chcesz tam wywoływać wilka z lasu? To napiszę w twoim stylu: Beato, wypowiadasz się w tym wątku to może odpowiesz nam na zadane pytania. Może komuś to pomoże i wspólnie się pośmiejemy.

Zostaw merytoryczną opinię o SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.