SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.

Aktualność
 Witamy na profilu SEW –EURODRIVE Polska!

Bardzo nam miło powitać wszystkich odwiedzających.

Każda Wasza opinia jest przez nas czytana i stanowi istotną wartość w budowie coraz to lepszych warunków pracy w naszej organizacji.

Do kluczowych dla nas wartości należy wzajemny szacunek, zaufanie i profesjonalne podejście do pracy, które także tu chcielibyśmy promować i wzmacniać.

Liczymy na merytoryczne uwagi i konstruktywną krytykę, bo tylko takie opinie dają możliwość na rzetelne odniesienie się do problemu. Zwracamy się także z prośbą o zachowanie kultury wypowiedzi i poszanowania dóbr osobistych.

Przypominamy, że wszelkie naruszenia regulaminu serwisu mogą być usuwane przez administratora portalu.

Pragniemy wykorzystać także tę płaszczyznę komunikacji, aby prezentować warunki pracy w firmie, aktualne oferty a także bieżące wydarzenia oraz inicjatywy.

Mamy nadzieje, że te aktywności przybliżą Wam naszą organizację jeszcze lepiej a także stworzą warunki do wymiany informacji.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu.

Dział HR
SEW-EURODRIVE Polska
Tinka

Do tej firmy nie dostaniesz się jeśli jesteś osobą wykształconą ambitną i z dobrym cv . Ale dostaniesz się jeśli znasz kogoś kto tam pracuje i on ci tą pracę załatwi. Tam nie ma nikogo z zewnątrz. Każdy jest czyimś krewnym kolegą itd itp. Są to ludzie bez kompetencji . Bez wiedzy. Dlatego ich praca wygląda jak wygląda. Szkoda nerwów dla kogoś kto ma coś w głowie chce coś osiągnąć ciężka uczciwą pracą a nie kolesiostwem.

Stary pracownik 2
@Tinka

Może i kiedyś tak było. Na chwilę obecną zdecydowanie zaprzeczam. Zatrudniane są różne osoby. Osobiście zatrudniłem dwie zupełnie mi nieznane persony. W firmie istnieje system poleceń pracowników do rekrutacji ale nie jest to warunek konieczny.

Tinka
@Stary pracownik 2

System poleceń? :))) Zabawny jesteś. Resztę pominę milczeniem.

@Tinka

Dzień dobry Pani Tinka, W związku z odpowiedzialnością Działu HR za proces rekrutacji, potwierdzamy, iż w firmie obowiązuje system rekomendacji dający możliwość polecenia przez pracownika kandydata do pracy. Nie zmienia to jednak perspektywy realizacji procesu, gdyż kandydat podlega tożsamym warunkom oceny jak kandydaci aplikujący samodzielnie. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Działem HR w sytuacji potrzeby wyjaśnienia założeń czy efektów konkretnego projektu rekrutacyjnego. Jesteśmy otwarci także na ciągłą pracą nad doskonaleniem samego procesu. Pozdrawiamy serdecznie Dział HR

Jeden taki

Haha haha dobre! !

Kinga
@Tinka

A co w tym złego? To lepiej że pracują osoby znajome niż ktoś obcy ... poza tym są wyjątki. Ja pracowałam w sklepie i gdybym nie poznała przypadkiem szefa nie dostałabym tu pracy . Nie zawsze kandydaci wyłonieni tradycyjną drogą będą lepsi ...

Błądzisz kolego, a od prawdy i trzeźwej oceny czyichkolwiek kompetencji dzielą cię eony czasu i parseki odległości. Twoje intelektualne wynurzenie w tej sprawie nie jest podparte żadnymi twardymi danymi. W tej miłej atmosferze widzimy się dziś na integracji :)

On czyli ja

Czyżbyś napisała pod innym nickiem ? :)) Każdy wie jak jest ;) pozdrawiam

@On czyli ja

Dokładnie! Ciekawe co by zrobili Niemcy jakby wiedzieli jacy ludzie są zatrudniani. Pani sprzedawczyni , mis zrekrutowana w centrum handlowym, chłopak zrekrutowany na basenie, inna dziewczyna w restauracji. Za jaki rodzaj kompetencji płaci się tym ludziom ? Każdy to wie . Rozmawia się o tym w pracy. Wiec co poniektórzy nie udawajcie na forum że jest inaczej. Mam doświadczenie i profilowe studia a pracuję na stanowisku na którym są też ludzie z łapanki. Mamy takie samo wynagrodzenie . HR darujcie sobie te odpowiedzi.

@Koniec milczenia

Otóż to. Człowiek się liczy. Wykształcenie może pomóc ale nie musi. Wspomnianych przez ciebie Niemców interesuje wyrobiony target a nie pojedyncze trybiki tej machiny. Co do wykształcenia to wiedz że jeden z ludzi bezpośrednio pod Jurgenem czyli coś co można nazwać top management, zaczynał od wymiany świetlówek w fabryce i do dziś nie skończył studiów. Tym samym sądzę że Niemcom to wisi :)

On czyli ja

Przynajmniej ten człowiek zna tą pracę od podszewki . To jest ogromny plus . Chyba właśnie poddałeś dobry pomysł - może niech te wszystkie osoby zatrudnione przypadkowo zaczną od pracy na hali. Nauczą się czegoś zdobędą wiedzę i będą mogły aspirować wyżej. JESTEM ZA :)

@Stary pracownik 2

A zatrudniłeś kogoś normalnego wzrostu czy swojego ?

Inki
@A

Nie żartuj. Na pewno swojego :)

@A

Dział HR dziękuje za wszelkie opinie, aczkolwiek prosimy o przekazywanie uwag o charakterze merytorycznym i nie uderzającym w dobra osobiste innych osób. Jesteśmy otwarci na rozmowę i odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące procesu rekrutacji i zatrudnienia w firmie, ale nie akceptujemy braku szacunku i okazywanie nietolerancji. Prosimy zatem o zachowanie kultury wypowiedzi i poruszanie wątków stanowiących realne źródło informacji na temat organizacji. Pozdrawiamy Dział HR

@Koniec milczenia

Dział HR dziękuje za wszelkie opinie, aczkolwiek prosimy o przekazywanie uwag o charakterze merytorycznym i zgodnym z faktycznym stanem rzeczy. Wszystkie spotkania z kandydatami odbywają się w siedzibie firmy i w oparciu o ocenę profilu kompetencyjnego kandydata. Przytoczone powyżej przykłady nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Pozdrawiamy Dział HR

@SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.

Możecie tu napisać co tylko chcecie by profil wyglądał ładnie i profesjonalnie. Natomiast każdy kto tu pracuje lub pracował wie jak jest . I temu służy takie forum. Peany na swoj temat piszcie np w mediach społecznościowych. To miejsce jest po to by pisać prawdę . A że prawda jest jaka jest to już pretensje wyżej szanowne HR.

@SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.

A dziękuje za opinię aczkolwiek proszę o nieingerowanie w komentarze absolutnie nie będące uderzeniem w dobra osobiste innych osób. Jestem otwarta na rozmowę i odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące mojej opinii na temat pracy w tej firmie , ale nie akceptuję braku szacunku i okazywanie nietolerancji. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i nieingerowanie w komentarze użytkowników tej strony. A

@Koniec milczenia

Cienki jesteś skoro ludzie z łapanki moga pracować na tym samym stanowisku co Ty ;);) Ja bym juz dawno z takiego okropnego miejsca uciekł. Czlowieku szkoda Twojego czasu na tracenie nerwów. Czas chyba na odważne decyzje. Większość pierdy pisze biadoli ale cały czas w tym tkwi. W kazdej opinii jest zapewne częś prawdy ale też cześ fałszu. Jak to mawia klasyk „ to wolny kraj” …:) jeszcze także good luck !!!

@…

Cześ ????? Hahahaha rozumiem że ty właśnie z tych osób o których koleżanka wyżej napisała? :))))))))) przynajmniej wypadałoby pisać poprawnie ....... albo nie pisać; )

@…

Wypadałoby zrozumieć komentarz na który się odpowiada. Dla ciebie powtórzę: nigdzie nie napisałem że nie jestem zadowolony z pracy. Jestem zadowolony z wynagrodzenia zakresu obowiązków lokalizacji firmy tego że jest to praca zgodna z moim wykształceniem itd. Natomiast poruszyłem temat który jest aktualny w firmie od bardzo dawna. I dotyczy on części osób które są tu przypadkiem, a przypadkowość ich zatrudnienia brak kompetencji wiedzy i predyspozycji objawia się jakością ich pracy każdego dnia. Duże branżowe firmy stawiają pracownikom wymagania. Tu wiadomo jak część się dostała. I uwierz nam to przeszkadza. Wielu z nas. Jeśli tego nie wiesz to dużo mówi. Pozdrawiam.

qwerty Nowy wpis
@Tinka

Zgadzam się bo tak jest.

Jakie wartości są cenione w SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.?

TM Nowy wpis

Euro oraz PLN Jak wszędzie trzeba robić plan obrotowy

Nowy wpis

@TM

Dzień dobry, W odpowiedzi na pytanie dotyczące wartości cenionych w SEW-EURODRIVE Polska informujemy, iż od ponad 90 lat firma buduje swoją markę w oparciu o określony zestaw wartości oraz misję i wizję współpracy z naszymi klientami i tworzenia miejsca pracy bezpiecznego i atrakcyjnego dla pracowników. Cenimy zaangażowanie i pasję, które przekuwają idee na praktyczne rozwiązania. Zatrudniamy ludzi ceniących pracę zespołową, z otwartą głową i chęcią do nauki, ludzi otwartych na dyskusje z poszanowaniem dla innych i zdolnością do wypracowywania konsensusu, wreszcie ludzi, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi do pracy w środowisku międzynarodowym. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają te wartości w swoim życiu i pracy. Aktualne oferty można znaleźć na naszej stronie: sew-eurodrive.pl/Kariera. Dział HR

Czy SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, nieustannie staramy się podnosić kompetencje naszych pracowników poprzez szkolenia.

Iwona
@123

te szkolenia jak są to są zewnętrzne czy wewnętrzne?

@Iwona

Są zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne

@123

Dzień dobry, W firmie SEW-EURODRIVE Polska prowadzimy szkolenia zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne w zależności od potrzeb rozwojowych pracowników. Co roku przygotowywany jest plan szkoleń w konsultacji z managerami poszczególnych działów. Firma zapewnia także możliwość nauki języków angielskiego i niemieckiego oraz dofinansowuje naukę na studiach wyższych dla pracowników chcących poszerzać swoje kwalifikacje zawodowe. Osoby zainteresowane podjęciem z nami współpracy zapraszamy do kontaktu z Działem HR poprzez email: praca@sew-eurodrive.pl. Dział HR

Czy w SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak odbywają się wewnętrzne rekrutacje. Chyba nie zawsze i nie na każde stanowisko trudno powiedzieć jakie są tego zasady w sensie kiedy ta rekrutacja jest ogłaszana bo czasem nie jest tylko kogoś przyjmują i tyle. Proponuję pytać u AG pewnie niewiele się dowiesz albo jakiś kit ale próbuj

Justyna
@123

Kit? No ale jak wewnętrznie przyjmują a nie ogłaszają nic to wygląda wtedy tak, że po prostu podchodzą do pracownika i mu mówią, że inne stanowisko na niego już czeka? O to Ci chodziło?

@123

Dzień dobry, W związku z pytaniem o realizację rekrutacji w firmie SEW-Eurodrive Polska dział HR informuje, iż prowadzimy rekrutacje otwarte dla kandydatów wewnętrznych i zewnętrznych. Wszystkie informacje o prowadzonych procesach są udostępniane każdorazowo na naszej stronie www: sew-eurodrive.pl/Kariera/OfertyPracy oraz na tablicy ogłoszeń w firmie. Poza procesami rekrutacji w firmie odbywają się także awanse wewnętrzne. Decyzje dotyczące awansów podejmują Bezpośredni Przełożeni. Zgodnie z powyższą sugestią każdorazowo zapraszamy do działu HR w celu pozyskania odpowiedzi na rodzące się pytania dotyczące prowadzonych procesów rekrutacji i oczywiście innych kwestii pracowniczych. Zapewniamy, że dział HR dołoży wszelkich starań, aby pytający uzyskał rzetelną odpowiedź. Odnosząc się do powyższych uwag, jeśli piszący ma obiekcje do aktualnych działań HR to zapraszamy bezpośrednio. Pani A.G. bardzo chętnie podejmie rozmowę w każdym z interesujących pytającego tematów. Dział HR

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Aktualnie pracujący

Umowa o pracę, warunki są spoko i jie ma lewizny, ja polecam

Jakub
@Aktualnie pracujący

Spoko że dają uop. Długo już tu pracujesz? Podwyżki są regularnie?

Aktualnie pracujący
@Jakub

Mam parę lat pracy za sobą i jak na razie podwyżki były regularne. Mówili że wyniki firmy w tym roku bardzo dobry więc rozumiem że wyrównają inflację + dadzą jakąś podwyżkę Plany na przyszłość ambitne a rąk do pracy mało za te pieniądze

Aktualność
 Witamy na profilu SEW –EURODRIVE Polska!

Bardzo nam miło powitać wszystkich odwiedzających.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu.

Dział HR
SEW-EURODRIVE Polska

Jak szefostwo w SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. traktuje ludzi?

Moje traktuje mnie dobrze, nigdy źle mnie nie traktowano, to nie jest Białoruś

Wojtek

Dalej można dostać w firmie kartę Multi sport?

@Wojtek

Dzień dobry P. Wojtku, Firma zapewnia pakiet socjalny w tym także kartę sportową, zatem istnieje opcja skorzystania z Multisportu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na www.sew-eurodrive.pl/kariera. Pozdrawiamy Dział HR

Czy SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. zapewnia kartę multisportu?

Tak, podstawowa jest za 1pln czy jakoś tak

Wiki

Tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać na forum?

Nie ziomal

@Dark Słuszne wnioski wyciągasz kolego. W tyskim uniwersum praca tylko dla ziomali. Reszta sama odpada widząc to wszystko, więc nic nie straciłeś

Dark

Bylem jakiś czas temu na rozmowie, wszystko fajnie, wszstko gra i wg tylko cisza do dzis... moje wnioski: firma chyba nie dla ludzi którzy cenią uczciwie swoją prace :) lub jak ktoś już tutaj napisał - praca tylko dla ziomali :)

Anonymus

(usunięte przez administratora) Praca w Tychach = prywatny folwark pomieszany z rodzinną koterią. Tam mało kto zatrudniony nie jest czyimś kumplem, pociotkiem, znajomym. Szkoda gadać, to jakbyś się przeniósł do innego wymiaru w porównaniu z innymi oddziałami. Jak się tam wpasujesz to jak u pana Boga za piecem. Jak się nie wpasujesz to idzie ocipieć. Jeśli wejdziesz między wrony.....

Anonymus

Oj nie ładnie usuwać wpisy i opinie o pracodawcy. Ktoś grzecznie zapytał o pracę w tychach a rzeczowy wpis zniknął. Prawda w oczy kole, ale spoko przywrócimy wpis o tyskiej koteri.

shaut

A czy wlasnie o pracy w Tychach moze ktos cos powiedziec? Pozdrawiam

Taki tam

Kogoś chyba pogięło. Może napiszemy opinię o Sew Zgierz. Nie ma Sew Eurodrive w Toruniu. Tam tylko ojciec rydzyk. Jest odrębny wontek o Łodzi bo tam jest SEW. Reszta to tylko lokalne biura. Jest jeszcze biuro Sew Tychy ale tam to inny folwark. Tam nikt prawdy nie napisze.

gość

Witam, nie zgadzam sie z opinią przedmówcy. Praca stabilna i perspektywiczna jeżlei tylko ktoś chce pracować i wykazuje zaangażowanie. Zaróno pracodawca jak i pracownik może zawsze podjąć decyzję czy chce dalej kontynuować współpracę. Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną - tak ale nie zawsze. Jeżeli taka forma zatrudnienia jest wybierana to jest to normalna umowa o pracę a nie "tymczasówka".

gosc

Witam nie polecam zwalniają ludzie od reki bez wyjaśnienia z dnia na dzień. Przymusowe nadgodziny nikogo nie interesuje czy chcesz czy nie. Specyficzny ludzie nie spodobasz się wylatujesz.... nie ważne jak pracujesz. Praca przez agencje oczywiście... na przejście na SEW nie ma co liczyć przed upływem 2 lat.

Zostaw merytoryczną opinię o SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SEW-EURODRIVE POLSKA SP. Z O.O.