Drahtzug Stein

Łódź

Opinie o Drahtzug Stein

Realistic fun 2016-05-19 14:51:31
Tylko jak nas ktoś wykupi to powiedzcie to Mietkowi bo może przegapić ten moment.
oczytana 2016-05-29 22:32:25
A ja tam oprocz tego ze G.M nieladnie pachnie z ust to nic do niego nie mam, nie zna sie na może na pracy ale ten dzial wogole nie jest bogaty w bystrzaków łacznie z kierownikiem (przepraszam:) , doceniam ze Grześ chociaz sią nie wcina nam w pracę.Pozdrawiam
osoba 2016-06-02 18:52:52
Prosze nie aplikować do tej firmy !!! Jednen wielki syf za przeproszeniem owsem wypłaty w terminie ale jest jej tyle co kot napłakał ... ludzie? hmm? cóż nie ma co komentować żadnej zaufanej osoby tam nie ma!! tam się idzie na 8 godzin odwalić robótke i do domu bo przecież za coś trzeba żyć. jeśli tylko znajdzie się coś lepszego bez zastanowienia zmieniam pracę
osoba 2016-06-02 18:53:44
Pracownik 2016-06-09 14:57:58
Ja pierdziu, robiłem tam trzy dni z czego dwa dni na szkoleniach. Tak naprawde to nie wiem po co zatrudniają jak roboty konkretnej nie mazz. Ludzie wracają z urlopu i zielony chodzi z kąta w kąt. Brygadzisci latają jak poparzeni i dają Ci zadania typu sprzątanie, klejenie pudeł itp......... O co chodzi???
Zielona koszulka 2016-06-14 18:17:13
Nie polecam( usunięte przez administratora )
zyczliwy86 2016-06-24 08:52:50
Witam. orientuje się ktoś jak wygląda praca wózkowego w tej firmie? Jakie zarobki, zakres obowiązków? Często organizują nadgodziny?
widzewiak 2016-06-26 19:41:33
Firma ogólnie dno!! Zarobki masakra, fakt, że zawsze w terminie, ale to jedyny plus. Zero szacunku od przełożonych
widzewiak 2016-06-26 19:46:29
Pomyliłeś miejsce zatrudnienia! Trzeba było iść do biura a nie na produkcje! sprzątanie, klejenie kartonów to są również obowiązki pracowników produkcji
gość 2016-06-28 19:46:53
jak sama nazwa wskazuje pracownik produkcji zajmuje się produkcją, sprzątaczka sprzątaniem,a pracami pomocniczymi pomocnik. to wam się coś pomyliło. podaj normę na sprzątanie ,albo na pudełka.
Firma ostatnie, praca BARDZO CIĘŻKA, w brudzie, hałasie, na produkcji temperatura dochodzi do 40"C.
wynagrodzenie nie ADEKWATNE!!! odradzam każdemu nawet tym najbardziej zdesperowanym
widzewiak 2016-07-04 12:02:28
Pomocnik to jest w drużynie piłkarskiej, nie ma takiego stanowiska w tej firmie, sprzątaczka jest z tym się zgadzam, co do normy, masz specjalny druk na którym wpisujesz "inne" prace np. sprzątanie, pracownik produkcji jeśli jest taka potrzeba to musi kleić kartony, bo w coś trzeba pakować kosze. W 100% zgadzam się z ostatnim zdaniem
bekon 2016-07-04 16:31:25
Same plotuchy zbierające informacje tzw nikomu nie mów. Praca ciężka ale jak ktoś umie to i się poopierdziela. Zarobić można o ile przychodzi się na nadgodziny non stoper
widzew hools 2016-07-06 22:07:36
Goldman już nie lubi guziaka.
? 2016-07-13 05:38:15
Firma dno dla tylko sprzedawczyków kirowniczków żenada
wt 2016-07-17 23:02:00
ciężka praca i dobre zarobki
Marcin 2016-07-19 22:45:36
Najlepiej p£acą na piątej hali.Jak coś to tam próbujcie sie dostać.
Nowy pracownik 2016-07-21 20:30:35
A co tam produkują?
Kazimierz obserwator różnych sytuacji 2016-07-22 16:00:23
Tam produkują różne filozofie,mądrości,teorie.
Tam pracownicy powinni mieć płaconą premie za pozostanie w domu bo wtedy tu po drugiej stronie barykady robimy swoje.
Wojtek Tracz 2016-07-22 16:16:21
Ogolnie nie polecam tej firmy peaca ciezka w brudzie i halasie co do zarobkow zenada zupenie nieadekwatne do pracy jaka sie wykonuje co prawda wyplata na czas ale w tych czasach to nie jest zaden luksus co do kierownikow to ludzie ktorzy lubia czuc sie waznymi i nie szanuja pracownika co poniektórzy ludzie ktorzy pracuja tam juz dluzszy czas zachowuja sie jakby byli wazniejsi od kierownika (bez kija nie podchodz) nie polecam tego zakladu w 100% chyba ze ktos lubi czuc sie ponizanym
Mariola blondyna co sie ugina 2016-07-22 20:58:39
Bo jaki może być kierownik który przez połowe zasranego swojego życia zbierał cebule a tero je kiero.Przeciez tam nie ma ani jednego kierownika z Łodzi 80% wieś śpiewa i tańczy.
AleX 2016-07-23 13:24:53
Niestety musze przyznac racje zaklad dno totalne nie polecam
Mała 2016-07-27 15:58:33
Co wy pieprzycie fajna firma ja już jestem kilka dni i jak narazie sie nie przepracowałam.Kierownik i brygadzista nie ogarniają,nie wiedza co ze mną zrobic więc chodze z kąta w kąt i tak sie obijam.Troche tu troche tam troche w szatni na fajce nikt nic nie kontroluje.JEST SUPER !!!!
pracownik 2016-07-29 18:25:13
wszystko do czasu albo cię zwolnią za małą wydajność albo wezmą się za ciebie że będziesz pływać we własnym pocie i sama stamtąd wyparujesz.
gość 2016-08-06 23:12:16
zwolnili kogoś za małą wydajność? żartujesz!
Kamila 2016-08-18 11:26:59
Co do zarobków chciałabym zapytac jakie są ?
Wojtek Tracz 2016-08-20 22:22:20
Pewnie ze tak 100% ludzi przychodzi zeby sie pobijac pogadac przez tel pojsc na kawe etc... ale slychujajac koordynatora ze jak nie zagęszczę ruchów dajac z siebie 100% to mnie z roboty wypie...olą to ok pozdrawiam wszystkich zwlaszcza kierasow :-)
Agencyjny 2016-08-24 19:52:27
Ogólnie firma spoko robie tu już miesiąc nie najgorzej.Dużo instrukcji do czytania na początek i zastanawiam sie po co jakiś cymbał stworzył i strukcje w której na zdjęciu jest jak dwóch kolesi podłacza kosiarke spalinową do prądu..... :/
Margo 2016-08-26 17:33:06
Oczywiście firma jest spoko ale tylko dla "zielonych pracowników" . Popracujesz dłużej i będziesz wiedział co to zapierniczanie za marne grosze, premii za wydajność nie dostaniesz bo są zbyt kosmiczne normy na awaryjnych maszynach a o PREMII UZNANIOWEJ możesz zapomnieć bo ci ją zabiorą tylko za to, że jesteś na swoim zasłużonym dwutygodniowym urlopie.
Śmiech na sali 2016-09-05 11:14:07
Brygadzista – Ustawiacz Maszyn
Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. - Łódź, łódzkie
Opis Zadań:
Przygotowywanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zmieniającymi się parametrami procesu produkcyjnego

Ustawianie, przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych

Zarządzanie pracownikami obecnymi na zmianie – delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie

Wymiana zużytych lub uszkodzonych elementów w maszynach i urządzeniach

Udział w przeglądach okresowych oraz bieżące sprawdzanie stanu technicznego urządzeń

Współpraca z działem Utrzymania Ruchu

Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia – połowa naszych pracowników posiada umowy na czas nieokreślony

Dobrą atmosferę pracy, terminowo wypłacane wynagrodzenie

Dofinasowanie do posiłków

Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie

Pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe) Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne

Doświadczenie związane z ustawianiem parametrów maszyn i przezbrojeniami

Doświadczenie związane z bieżącą konserwacją i drobnymi naprawami maszyn i urządzeń

Mile widziane doświadczenie związane z zarządzaniem niewielkimi zespołami

Doświadczenie związane z raportowaniem i rozliczaniem produkcji

Dobra organizacja pracy, wielozadaniowość

Samodzielność, umiejętność wyszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań
Nie rozumiem 2016-09-08 18:52:20
Niekonwencjonalne metody.Modlitwa lub wizyta u wróżki.
bryg 2016-09-16 00:23:01
" Mile widziane doświadczenie związane z zarządzaniem niewielkimi zespołami "

30 osób i 40 maszyn do pilnowania - rzeczywiście niewielki zespół
Majster 2016-09-19 21:58:53
Ostatnio pojawiły sie wypady na zawody i co i wpierdy pseudo sportowcy kolarze i biegacze na obydwóch imprezach dostali sromotne lanie za naszą kase dobrze sie bawią ciuchy rowery samochody a ty zapierniczaj w sycie i pocie
Gregory 2016-09-22 20:29:44
Wiadomo, część jest od zapier.....ania a część od pedałowania.prawda kierowniczku rowerowy, lamusie i nieudaczniku kompletny co prawdziwą praca się nie z hanbileś?wylizany gogusiu z zerowymi umiejętnościami
Była sekretarka ma parcie 2016-09-23 15:12:13
Paulina uspokuj sie,jescze miejsce kierownika logistyki jest zajęte,spokojnie tylko spokojnie
majki 2016-09-28 20:21:47
Układ jest prosty Karolina ma parcie na miejsce pięknej pani prezes, a była sekretarka na miejsce kierowniczki, spełni się jak lewe jajo zastąpi prawe a Soba zastąpi romana.....
volt 2016-09-28 21:06:42
Pojawiło się ogłoszenie o pracę operatora oczyszczalni ścieków. Z tego co pamiętam, podobne ogłoszenie było w marcu tego roku. Czyżby to było tak mało dochodowe i upierdliwe stanowisko, ze max można pół roku wytrzymać? Jakich pieniędzy można się na tym stanowisku spodziewać? Warto na nie aplikować?
moro 2016-10-04 20:12:33
Po to, aby taki cymbał jak ty, łap sobie nie poobcinał
Mariola z pieca.Samotna matka na trzy zmiany 2016-10-12 16:43:21
4:20 budze sie i ubieram.4:50 budze dziecko i ubieram 5:30 wychodze z domu.Oddaje dziecko do przedszkola o 6:00.6:20 jestem na hali spozniona 20 minut.......przedszkole ok ale chyba dla pachnących pań z biura.Lepiej dajcie konkretną podwyżke!!!
volt 2016-10-16 19:57:59
Co znaczy bardzo dobre pieniądze? 2500 zł na rękę? Więcej, a może mniej? Mógłbyś podać jakiś konkret?
volt 2016-10-16 19:59:03
Spasiba 2016-10-19 18:14:28
W tym tygodniu zwolniło sie 6 osób a mamy dopiero środe.Chory system premiowy oraz słowna motywacja wuja zniechęca ludzi do pracy w tym zakładzie.Niebawem bedą przyjaciele ze wschodu ale tu musicie uważać,oni przed odejsciem z firmy leją w morde.
najlepszy z naj... 2016-10-28 11:27:59
Od 01.12.2017 pierwsza zmiana zaczyna pracę 10 minut przed czasem_modlitwa poranna(nakaz odgórny)Nie zastosowanie się do nakazu modlitwy grozi;
-brakiem dofinansowania do obiadów
-brakiem poparcia brygadzistów w sporach-wszelakich
-ogólnym zakazem bzykania sie w damskim kibelku
Proszę o zapoznanie się z komunikatem .

Pozdrawiam serdecznie_najlepszy z najlepszych
ŁKS PANY 2016-11-01 23:14:05
Debil.
obibok wasrszawski 2016-11-16 22:57:47
Proszę nie obrażać Pana Romana (z małej litery)
obibok wasrszawski 2016-11-16 23:09:35
Nieprawda
gostek 2016-11-17 14:25:36
Hej ciekawe jak będzie teraz jak zakład podlega pod kogoś innego. Jakie czasy nadejdą. A co do plotek i tego co się dzieje na zakładzie oprócz ciężkiej pracy. Słyszeliście, że chłopakowi od nas ktoś zakosił plecak, w którym miał tusze do drukarki i jeszcze tam jakąś książkę? Zajebiście skoro mamy w dodatku złodziei na zakładzie. No to kiepsko. Z tego co słyszałem kadry miały się zająć sprawą, kto wie według prawa polskiego jeśli koleś co ukradł nie odda w ciągu 14 dni znalezionej rzeczy może zostać wszczęte postępowanie w sprawie podejrzenia o dokonanie przestępstwa. Nie pamiętam już z której zmiany, ale plecak był 4F firmy, czarny z pomarańczowymi obramówkami i wstawkami. Tak przynajmniej słyszałem. Jak ktoś coś wie to do kadr dajcie znać. Niefajnie, że mamy złodziei na zakładzie, ale wezmą się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak się plecak nie znajdzie. A co do zakładu, no kurde zobaczymy jakie zmiany się szykują. Sporo osób już nie daje rady. Sporo się zwolniło, jakiś czas temu z rana idę gadam z kolesiówka, fajna miła babka pytam z której zmiany, a ona mówi że już z żadnej ja zdziwiony, a ona mówi że wypowiedzenie idzie złożyć. No to sporo widzę osób się posypie, ale to nie do końca dobrze bo będzie więcej roboty.
Obserwator exit 2016-11-17 20:09:25
Szkoda Karoliny bo miała takie parcie na bycie dyrektorem niestety za pózno,jak by wiedziała to by tyle razy na hale nie wychodziła.Sekretarki zdaje sie tez mają problem tyle ich chomik z pigi wrócą na trójke ale co z diamentem?Biceps umiemożliwia pakować mu już koszy do piaskarki...
Lucky 2016-11-18 18:52:50
A to Karolina już nie pracuje?
Zaraz przy wejściu 2016-11-21 21:57:06
Karolina pracuje ale jej awans poległ w gruzach po zmianie właściciela firmy.Zarząd powoli się pakuje nowi dadzą pewnie swoich ludzi i jak Ci zobaczą co tu sie dzieje to pozmienia pewnie struktury albo scentralizuje zarządzanie czyli np Niemcy lub Włosi będą obsługiwac logistycznie firme.Produkcji nie ruszą przez pewien czas ale jak pojawi sie nowy dyrektor produkcji to będzie miał parcie na wyniki i tu zaczną sie kłopoty i tarcia.....szaremu Kowalskiemu może być tylko lepiej.
Popek 2016-11-22 19:07:36
To kto teraz jest właścicielem?
Zostaw swoją opinię o Drahtzug Stein - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drahtzug Stein