Opinie o LM Europe w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LM Europe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LM Europe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Europe w Wrocław

Czy LM Europe organizuje staże dla studentów?

maniek Nowy wpis

to (usunięte przez administratora),nie placa za wykonana prace.(usunięte przez administratora) kilka dziesiat osob,czesto zmieniaja nazwe firmy uprzednio morrison

Mira

Czy dzieje się coś w firmie? Czy warto aplikować? Może dowiem się coś od aktualnych pracowników? Oficjalne info znam.

Xyz Nowy wpis
@Mira

To są zwykli (usunięte przez administratora) SZczególnie ten źabojad

Tomasz Nowy wpis
@Xyz

a gdzie teraz oni stacjonują maja jakies biuro?

nurek

mnie też to zastanawia i wcale nie przekonuje @akwa..

oszukany

lm to zlodzieje magdalena żak,mariya lazurskaja oraz francuz ktorego nazwidka nie znam

Brałeś udział w rekrutacji do LM Europe. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ostry

do ades34 i Sebik,po Waszych wypowiedziach widac ze doslaliscie od LM EUROPE oferte pracy teraz w tym roku ?Ta Agencja zostala wyrejstrowana w pazdzierniku 2013 r z Krajowego rejstru Agencji,osobiscie sprawdzilem w Sadzie Gospodarczym jak skladalem dokumenty do Funduszu Pracy-wiec o czym Wy piszecie .Trzeba tego Francuza zlapac ktory byl czlonkiem zarzadu LM EUROPE.Pewnie posiada tutaj jakies nieruchomosci jak i we Francji ,jest z czego sciagac.

Widzę cisza ,widać pan Jerome Gustave Alivol niezle się zakamuflował (pod szyldem innej firmy) i innych rodaków okrada. Panie Jerome geny masz pan złodziejskie i prędzej ,czy pózniej wymiar sprawiedliwości się tobą zajmie.

Jak tam Panowie ,udało się komuś namierzyć już tego złodzieja francuza? Ciekawe kogo teraz okrada?

tomek

Dziwne. Pisze posty pod L M Europe - Kraków, zero łaciny czy takich tam,sama prawda,a posty się nie ukazują. (usunięte przez administratora) . Może tutaj koledzy coś wiedzą o francuzie,gdzie teraz grasuje i pod jakim szyldem występuje. Za sprawdzoną informację gdzie mogę go spotkać płacę. Możemy dogadać się telefonicznie. Mój nr (usunięte przez administratora) Jak nie odbieram piszcie sms,na pewno się odezwę .

wallob

Czy ktoś wie jak sie nazywa teraz LM europe albo czy ktoś prowadzi sprawę sądową jeśli tak to poproszę o wiadomoąć na maila (usunięte przez administratora) Dzięki.

oszukany

duzo aktualnych spraw w sadzie

Te oszustwa kolego sa zamierzone czy LM Europe,czy Morr....... za wszystkim stoi ta świnia francuz ,to nie pierwsze i nie ostatnie jego firmy,prawnik z wykształcenia i czuje się pewny. Teraz z pewnością werbuje już innych naiwnych i pod innym szyldem. Świat jest jednak mały. Ciekawe czy w szkole był takim cwaniaczkiem,czy tłustym niedojdą?

anomim

Andrzej odwiedzicie najlepiej konsulat w Lionie,oni ich tam już znają

Ma ktoś do nich aktualny telefon? Pytam bo siedzimy we Francji i nie ma ani kasy ani kontaktu z nimi.

Ty "też oszukany" płaci Ci ktoś za te idiotyzmy wielokroć powtarzane ,czy pijesz tak ostro ,że nie panujesz nad tym co piszesz???

Manek

Cześć "anonim". Jeśli pytasz o zarobki w LM Europe to wyglądają one tak : Dzień przed wyjazdem dostaniesz umowę mailem,dokładnego adresu gdzie robisz na pewno nie dostaniesz,na umowie będzie gdzieś ok 7 tysi miesięcznie+diety (kwota nie okreslona). Odbiorą Cię z autobusu we Francji i tyrasz oczywiście z nadgodzinami za które nikt niby nie zna stawki. Mija miesiąc ,kasy na konto nie dostajesz w terminie,potem jak się już upomnisz z dwadzieścia razy to dostaniesz może 1800zł z obietnica ,że lada dzień wyjdzie przelew bo nie ma szefa i niema kto zatwierdzić przelewów.Tyrasz drugi miesiąc ale nie do końca bo zerwą z Tobą umową przed końcem. Wracasz do kraju i już żadnej kasy nie dostaniesz,telefonów też nie będą już odbierali. Jeśli masz jakieś świeże,aktualne namiary na nich to proszę podaj tutaj bo dużo osób już o to pyta.

Pablo

Jakoś dziwnie posty znikają.Czyżby LM zapłaciło,albo presja jakaś została wywarta na postowiczów???

No jakimś dziwnym trafem posty z tego forum i z samego L M Europe znikają. Do mnie jakaś kancelaria prawna z Wrocławia napisała list z grozbami,że co mi zrobią jak nie wycofam swoich wpisów,że działam na niekorzyść LM Europe,był tez telefon od niby tłumacza policyjnego z posterunku żandarmerii z Francji,że toczą przeciwko nam postępowanie o to ,że proponowaliśmy francuskiemu pracodawcy pracę na czarno ( a my ani me ani be po francusku) . Jakaś dziwna gangsterka z tym zastraszaniem. Panie Francuz poczytaj pan konstytucję tego kraju w którym przebywasz i waż to ,że w Polsce jesteś gościem dlatego namawiam wszystkich by działać zgodnie z prawem. Kodeksu pracy w firmie LM Europe to już na pewno nikt nie studiował ,a socjotechniki które pan stosujesz zakrawają o mocny mobbing, skoro jesteś prawnikiem to doskonale wiesz co grozi za zastraszanie pracowników. Reasumując proponuję tak jak Edward w opiniach o L M Europe pozdzwaniać się (Edward podał nr tel. na forum) i spotkać w Krakowie , odwiedzimy prokuraturę i TVN bo wszystkie inspekcje pracy i temu podobne jakoś cwaniaka nie ruszają. Zamiast opłakiwać swój los wezmy sie Panowie do roboty.

Edward

Panowie nie po to jest forum by kogoś tu obrazać i używać niepotrzebnych epitetów. Ja nie znam ani (usunięte przez administratora) nie mogę nic o tych ludziach powiedzieć. Znam natomiast francuza z LM Europe i z szacunku dla internautów nic tu nie napiszę. Trzeba poprostu dochodzić swoich roszczeń na drodze prawnej.

Edward

Panowie po co te czcze gadki. Może najpierw rozdzielmy Morrissona od LM Europe,a potem niech każdy oszukany odda pozew do Sąd Rejonowy Wrocław Śródmieście IV wydz. Pracy i Ubezpieczeń Społecznych ul. Podwale 30 , 50-040 Wrocław. Napiszcie pozew (bezpłatnie pomogą Wam w tym prawnicy z miejscowych inspektoratów Państwowej Inspekcji Pracy).Warto spojrzeć jeśli już ktoś dostał jakiś przelew od nich z jakiej firmy został on wysłany (usunięte przez administratora). Następnie warto złożyć skargę do : Główny Inspektorat Pracy , ul. Krucza 38/42 , 00-926 Warszawa, może ktoś ma znajomości w ZUS-ie i Urzędzie Skarbowym. Trzeba po prostu na drodze prawnej wyegzekwować to co ze strony LM Europe się nam należy(usunięte przez administratora)Pisanie postów tutaj może i jest coś warte,ale postów rzeczowych ,a nie pierdół . Trzeba zgodnie z prawem zmazać ten jego szyderczy uśmieszek . Napisać pozew i wysłać go to 30 min. wezmy się za to.

tomek

to się do nich wybierzemy i porozmawiamy, nic tylko się tutaj dogadać i odwiedzimy ich.

Zostaw merytoryczną opinię o LM Europe - Wrocław

LM Europe