Opinie o Trans-Południe w Podgrodzie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trans-Południe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Trans-Południe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Południe w Podgrodzie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Trans-Południe?

Piotr Nowy wpis

3200zł do ręki po opłaceniu składek. Jak robota się układa to i 3500zł jest realne. Często co drugi dzień w domu. Stała robota. Nawozy z Tarnowa, a z powrotem kronopol z Żar. Na międzynarodówce chłopaki nawet po 5000zł zarabiają, ale często w niedziele wyjeżdżają i do piątku w kabinie. Co kto woli. Bardzo dobra firma.

Joanna Nowy wpis
@Piotr

Ciekawa jestem co oznacza stwierdzenie "jak robota się układa". Jest wtedy możliwe o 300 więcej, bo to forma jakiejś premii, która tu przysługuje?

Piotr Nowy wpis
@Joanna

Czasami w Żarach trzeba swoje odstać jak się samochodów najedzie. To samo na Azotach w Tarnowie. Lepiej w nocy ładować bo jest luźniej. No i jak się w nocy wyjedzie można na spokojnie przejechac A4 nie przekraczając normy. Jak ktoś nie lubi nocek to szefostwo jest elestyczne w tym temacie. Ważne żeby normy nie przekraczać i trzymać się wyznaczonej trasy. Nawet jak przekroczy się norme to w tej firmie cie nie zwolnią. Jakieś uszkodzenie? Zdaża się, nie ma sprawy. Można się dogadać i ewentualne obciążenia rozłożą w czasie.

Renata

a czy pracodawca placi dodatkowo za zus i inne skladki skoro daje tylko 3500 zl wyplaty przy wlasnej dzialalnosci czy to juz wszystko na reke jest i trzeba samemu to sobie oplacic ?

Kondziu
@Renata

3500 tyle miodu zostaje do ręki mniej więcej nie licząc księgowego. Różnie biorą za prowadzenie działalności

Joanna
@Kondziu

A ile tak średnio na przykładzie tutaj taki księgowy mógłby brać? Czy to bardziej skomplikowane jest niż myślę?

Robota poukładana , nowe zestawy , dobra atmosfera

Aplikowałeś do firmy Trans-Południe? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Anita H

Wypłata na czas i super atmosfera, wszystko można załatwić :)

Ddddddd

Jak wygląda praca na magazynie i jakie są stawki.

kaa
@Ddddddd

tez jestem ciekaw

Honorata
@kaa

A co, pojawiają się jakieś nowe ogłoszenia? Na jakie stanowiska szukają?

Stałe wyjazdy z Tarnowa z nawozem. Powroty z Żar z Kronopola. Kto był ten wiw, stoi się na jednej i drugiej firmie. Zdarza się być w tygodniu w domu. Wymagana własna działalność, a wszystko to za 3500 netto. Nie wiem skąd oni biorą kierowców

Waldek

Stabilna firma, dobry pracodawca, bardzo dużo dobrych opinii można zna;leźć na Facebooku.

Piotrek

Mam nadzieję, że ta cisza na forum to wynik dobrej pracy i nie ma chętnych żeby dzielić się opinią?

Marcel

@ogi1982 Czyżby konkurencja tak zainspirowała do systematycznych wpisów oczerniających firmę?

Mar

Jeżdżę 3 lata. Wypłaty 6-9 tys w zależności od miesiąca. Dobry sprzęt. Własna baza 3/4 weekendów w domu.

ogi1982
@Mar

Przestań pieprzyć bo tak niema i nie będzie jeszcze dodaj czy działalność ile od frachtu i czy widzisz faktury?

Darek

Jakie są szanse na pracę w firmie? Mają jakieś wygórowane wymagania?

Czy twoim zdaniem firma Trans-Południe w miejscowości Podgrodzie powinna dokonać jakiś zmian? Dodaj komentarz i napisz co ten pracodawca mógłby zmienić u siebie na lepsze.

Wiesiek

Tak zmienić warunki zatrudnienia.Zaczac szanować kierowców.

Gabriela
@Wiesiek

Jakie warunki zatrudnienia należy według Ciebie zmienić? Może warto, abyś przekazał swoje uwagi także bezpośrednio do szefostwa? Być może będą one w stanie pomóc i przyczynić się do zmian w firmie? Twoja wypowiedź miała miejsce w październiku. Może od tego czasu coś już się w firmie zmieniło?

Wiesiek

Firma oszust i złodziejka.Kantuja kierowców na każdym kroku. Zero szacunku dla ich pracy-charowy.Maja ich za nic.Trzymsjcie się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Południe - Podgrodzie

• Jak się pracuje w Trans-Południe?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Południe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Południe?

Trans-Południe