Opinie o Ardagh Glass w Gostyń Starogostyńska 9

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ardagh Glass. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ardagh Glass o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardagh Glass w Gostyń Starogostyńska 9

Co jaki czas w Ardagh Glass można ubiegać się o podwyżkę?

Andre

Jeśli z winy zakładu siedzisz w domu to muszą płacić 80%

Widzę, że firma szuka aktualnie operatorów obrabiarek skrawających. Zachęcają m.in. możliwością rozwoju zawodowego czy nabycia doświadczenia w zagranicznych zakładach Ardagh. Faktycznie to takie międzynarodowe stanowisko? Czy raczej opcja wyjazdu zagranicznego jest tylko dla wybranych pracowników?

Czy w Ardagh Glass odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Masz tu na myśli rekrutacje na wyższe stanowiska jak rozumiem? Ja bym startował z niższego ewentualnie, ale fajnie keidyś byłoby na jakieś kierownicze się dostać. Co biorą pod uwagę w takiej sytuacji, bo chyba nie tylko to kogo się zna? ;) I przy okazji dopytam o podwyżki, czy w tym przypadku też bardziej się liczą znajomości niż faktyczny staż pracy?

W tej firmie najważniejsze dob Nowy wpis

W tej firmie musisz dobrze lizać (usunięte przez administratora),lub być z Leszna,i co najważniejsze przyjmować wszystko na klatę beż dyskusji nie mając swojego zdania .wtedy masz największe szanse.a i jescze musisz wiedzieć ze tych najniżej możesz traktować z gory

Gabriela Nowy wpis

Jaki kierunek technikum im pasuje najbardziej? Pytam w sprawie ogłoszenia na kontrolera jakości zdobienia. Napisali tam, że albo szkoła średnia albo technik, ale ja nigdy nie spotkałam się z takim kierunkiem akurat. Ktoś był tutaj w takim? Proszę o więcej szczegółów.

Co jaki czas w Ardagh Glass można ubiegać się o podwyżkę?

Kk

Słabo to wygląda. Dziś huta w gistyniu cienko przedzie .sprzedaż tragedia .kierowniczki mądrale jeżdżą po pracownikach non stop pretensje.za obecna sytuację nie jest winien żaden pracownik.a obrywa się wszystkim.nikt nic nie wie zatrzymuje się linie bo jest nadprodukcja a nadal podpisuje się umowy nowym pracownikom.najgorsze że co niektórzy zapomnieli jak się pracowało .

@Kk

Mówisz, że sprzedaż tragedia, a są zatrudniani nowi, to skąd firma ma na to pieniądze? Czy to, że jak wspomniałeś - obrywa się wszystkim, powoduje rotacje?

@Kk

O co kierowniczka ma pretensje, o wielkość tej sprzedaży? Jak Wam linie na produkcji zatrzymają to wtedy robicie inną robotę czy może do domu Was odsyłają? Jeśli idziecie do domu to napisz czy biorą Wam to z urlopu czy może jako godziny bezpłatne jest to traktowane.

Andre

Jeśli z winy zakładu siedzisz w domu to muszą płacić 80%

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ardagh Glass? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Operator wózka

Witam, Ile obecnie płacą operatorom wózków widłowych?

Ardaszek

Co tam (usunięte przez administratora) które należą do związków? 10% podwyżki i bez 13stki? Jesteście współwinni

Maria
@Ardaszek

Wszyscy dostali te 10% podwyżki czy o co chodzi? A wcześniej była ta 13tka? To w sumie macie wypłate tylko samą podstawe?

Jaka atmosfera jest między działami w Ardagh Glass?

Adrian 45

Reszta ekipy śpi do rana reszta (usunięte przez administratora)na innych i tak od wielu lat.... Umieszczacie te kamery nie tam gdzie być powinny..... Dzial reg. dział. Zestawów itp..... A (usunięte przez administratora)w kardarach zamiast wziąść się za ten (usunięte przez administratora) to gryza się między sobą.... Pogardą dla was..... Nikt nie będzie (usunięte przez administratora) na was aby (usunięte przez administratora)zostaną

Wanda
@Adrian 45

Dlaczego kamery są umieszczane twoim zdaniem w miejscach w których nie powinny być? Gdzie się znajdują? Co jest powodem tego że w kadrach 'się gryzą' czy wpływa to na atmosferę w pracy?

@Wanda

Kamery idealnie skierowane na stanowisko pracy ? Dlaczego nie ma ich na ciągach komunikacyjnych oraz w miejscach wysokiego ryzyka ?

xy

Witam. Mam pytanie, a mianowicie : na jakie wynagrodzenie można liczyć w 3 miesięcznym okresie próbnym ( przyuczenie do stanowiska operatora technologii szkła ???).

Wyszków

A o Wyszkowie ktoś coś napisze? Jaka atmosfera, zarobki itp... Wyszkpwska Huta się rozbudowuje, pewnie będą przyjęcia?

A czy nadal pracują tam pseudo technolodzy dla których wszyscy pracują źle a on to świętymi krowam są i? Powiem wam że na naradach aż się płakać chciało ze śmiechu gdy tłumaczyli że szklo za rzadkie lub okno otwarte ....

Ktoś

Takich ,, specjalistów " jest coraz więcej po rocznym stażu lub całkiem nowi bo uczyli się w Pudliszkach

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ardagh Glass?

Dział Personalny

Dzień dobry. Pracownik Ardagh Glass S.A otrzymuje umowę na stałe po satysfakcjonującym obie strony okresie próbnym. Pozdrawiamy

Ciekawy
@Dział Personalny

Satysfakcjonujący obie strony? Czyli jest jakaś rozmowa kierownika z pracownikiem podsumowująca przed podpisaniem umowy na stałe?

heh he

masakra jakie nie czysciowo to papier i słoiki wszystko ginie

Emeryt

To firma która całkowicie zapomniała o emerytach (ludzie którzy poświęcili jej po 40 lat życia) jakieś 11 lat temu to jest od czasu gdy w tej firmie rozpoczynali rządy Polacy im więcej ich było na górze tym bardziej znikały różne dodatki takie jak wysługa lat, spotkania emerytów i rencistów, kolacje wigilijne, spotkania integracyjne, obniżono odprawy emerytalne do wysokości ustawowej, unikano jak można płacenia za nadgodziny a proponowano odświęcenie itd.

@Emeryt

To strasznie przykre skoro tak stopniowo wszystko tu odbierają. Ale uzasadniali może dlaczego tak właściwie to robili? Była jakaś konkretna argumentacja?

Operator
@Emeryt

Co za bzdury wypisujesz

@Operator

Która część to bzdura i dlaczego? Emerytów to ilu tu obecnie jeszcze jest tak właściwie?

Hana2015

Dzień dobry na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek pracy w ardagh glass Gostyń jako młodszy operator automatu.

Alina

3 tyś max

Netto?

Ilona
@Alicja

To podstawa a premia?może dodatkowe benefity? Czy socjal ?

Witam mam pytanie czy potrzebują operatorów ?

Renata

Dużo nie zarobisz ale dużo wyniesiesz to sloiki to ropę i tak se idzie przeżyć...

@Renata

Zabawne... ;) Ale jeśli chodzi o tego typu sytuacje to faktycznie się zdarzało, że coś mogło zniknąć? Łapią za rękę?

Renata
@Jolanta

Tak, złapali pracownika po 25 latach pracy który chciał wynieść parę słoików i butlę z gazem do wózków

@Renata

O matko 25 lat.... Czyli pewnie został pożegnany? Ciekawe ile przez ten staż wyniósł. Oni ewidencji nie prowadzą?

KGB

Słyszałem że nie trzeba mieć kierunkowego wykształcenia żeby być technologiem w tej firmie. Studia humanistyczne wystarcza i trzymanie nie palca tylko po łokieć. A miałem go za porządnego gościa

@KGB

Tak jest....

@KGB

Tak

@Alicja

No a co taki technolog tutaj u nich robi? Bo w sumie nigdy się z tym wcześniej nie spotkałam

Dziadowski zakład

Żeby zarobić to musisz, robić niedzielę i święta a i tak pracownika mają głęboko w ... (usunięte przez administratora) cały rok a o premi możesz pomażyć

@Dziadowski zakład

To się zwolnij

To nie jest rozwiązanie. Kiedy trzeba pracować w weekendy bo przy pracy w tygodniu nie starcza na utrzymanie to chyba nie jest dobra sytuacja, co nie?

No i

True, ale co poradzić?

Sam se idź baranie

Tak

Hektor

Jakie wynagrodzenia dla magazyniera? Pozdrawiam

@Hektor

To ja zapytam inaczej - ile oczekujesz na tym stanowisku?

Hektor

5,5 tys, możliwe?

@Hektor

Takie pieniądze to po 30 latach pracy

Qwerty

Po 30 latach i dobrych znajomościach!

@Qwerty

A nie chodziło o 3 lata? ;) Wy to piszecie całkiem poważnie czy wkręcacie? Bo brzmi jak abstrakcja

Alicja

(usunięte przez administratora)na którym dziale

Pracownica

Witam, Pracowalam w Gostyńskiej hucie szkła ponad rok czasu. Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Rączki i nóżki mają spokój, firma wysoko zautomatyzowana. Mam porównanie z filtronem oraz netboxem- poziom bhp i ogromny nacisk na bezpieczeństwo który kłada przekłada się na jakość pracy. Zrezygnowalam z pracy jedynie przez system zmianowym , którego nie mogłam połączyć ze studiami. Szczerze polecam firmę. Pozdrowienia dla brygady pierwszej.

@Pracownica

Chwalisz sobie pracę w Ardagh Glass, nie wspomniałaś jednak nic na temat wynagrodzenia. Na jaką stawkę może tu liczyć początkujący pracownik oraz czy można tu dostać umowę o pracę od samego początku? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Pracownica
@Marcin

Marcinie , umowę o prace dostajesz pierwszego dnia zatrudnienia. Nie ma szans ze bez takiej umowy będziesz mógł wgl zostać dopuszczony do pracy. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to wiadomo ze jest to indywidualna sprawa .. ale w porównując wynagrodZenie filtrom , netbox i Ardagh , to Ardagh zdecydowanie góruje w płatności

@Pracownica

płaca lepsza niekoniecznie. Aby zarobić musisz pracować we wszystkie soboty niedziele i święta.Filtron w święta nie pracuje.

Jolanta

"Aby zarobić"? Czyżby z Twojego komentarza wynikało, że praca w dni powszednie jest całkowicie darmowa? ;p No i o jakiej wysokości ta pi razy drzwi wynagrodzeniu tak naprawdę jest mowa, bo z kontekstu nie umiem sobie jej dokładnie wyobrazić?

Chyba Ciebie pogięło

Zostaw merytoryczną opinię o Ardagh Glass - Gostyń

• Jak się pracuje w Ardagh Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Ardagh Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardagh Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ardagh Glass